הגרמניות באירופה 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏28/7/10.

1. hai80 Member

פ.ס.ז קבוצה חלשה, דורטמונד יכולה ואף צריכה לנצח אותה ואני בספק אם סביליה לא תוציא נקודות בספרד, דורטמונד הקבוצה הטובה ביותר בבית אם היא לא תעלה זה באמת יחשב כהפתעה גדולה מבחינתי.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות האכזבה מדורטמונד הגרמניות עם שבוע מוצלח באירופה: 3 ניצחונות ושלוש תיקו.
    לא רע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שטוטגארט עם מחצית שניה פושרת מאד עם ים של טעויות רושמת ניצחון שלישי בשלושה משחקים. עם זאת צריך להגיד חטאפה מאד, מאד חלשים. נקודה אחת בספרד והשוואבים בוודאות בשמינית!
    בכל אופן בליגה יכולת כמו היום לא תספיק לשטוטגארט בשביל לצאת מהמשבר הגדול ביותר בתולדות המועדון (לפי שטאודט הבוס).

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ליגת האלופות שוב איתנו עם משחק של "להיות או לא להיות" עבור ורדר ברמן. תיקו או הפסד היום מול טוונטה יכול לסמן את סוף הדרך של הירוקים מהווסר במפעל. נותר רק לקוות ששאף ידע להעמיד את ההרכב הטוב ביותר.
    הרכב משוער:
    מיליטץ - פריץ, מרטסקר, פרודל, פסאנן (סילבסטרה) - פרינגס - ווסלי, האנט (ארנאוטוביץ'), מארין - פיזארו ואלמיידה ...

שאלקה מצידה יכולה עם ניצחון בת"א על הפועל לעשות עוד צעד משמעותי לקראת העפלה לשלב הבא.
    הרכב משוער:
    נוייר- אושידה, הוודרס, מטצלדר, אסקודרו - קלוגה - פרפאן, רקטיץ' - חוראדו - ראול והונטלאר...

בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/11/10
  4. werder bremen Member

יאללה כבר הלוואי נעוף מליגת האלופות כמה שיותר מהר!
    וגם לא נמשיך לליגה האירופית מצידי,מקום 11 לא בא בחשבון עדיף להתמקד אך ורק בליגה,עשינו כבר את ה10 מיליון יורו\דולר שלנו מליגת האלופות,שיביאו רכש טוב בהגנה ויאללה רצים חזק בליגה,ושאר קבוצות הצמרת עסוקות בעוד מפעל ואפילו שתיים(גביע גרמני).
    עדיף לנו במצב הנוכחי להתמקד בליגה ולוותר על מפעלים אחרים שבכל מקרה אנחנו לא מצליחים בהם.

5. Yotam Member

יש לי תחושה שהגרמניות שוב לא יפסידו לאורך השלישי-רביעי-חמישי.
    שאלקה תנצח בקטן, עם הדחיפה של אוהדי הפועל וירידה במוראל של שאלקה גם תיקו לא נקרא מביש עבור המהמרים.
    אם ברמן רוצה להיות מקום שלישי, זה ההזדמנות שלה.
    ההגנה של ברמן קצת מפחידה אותי, שוער שני והגנה לא יציבה.

6. werder bremen Member

את האמת,השוער השני עד כה עושה עבודה מרשימה יותר מטים ויזה אפילו לפי דעתי מפגין יכולת טובה הוא גם מאוד טוב באחד על אחד הוא עצר מס' פעמים התקפות מתפרצות אני הוקסמתי ממני..אני מקווה ששאף יאמין בו ושהוא ישחק עוד כדי לצבור ביטחון ועם לצערי שאף יעדיף את טים ויזה עדיף לו לעבור לקבוצה אחרת כי יש לו כישרון!
    שיהיה בהצלחה היום לברמן. :aaa021:

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פשוט מגיע לשאף על המערך המוזר שלו עם פרינגס כבלם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx
    פשוט בושה

8. alexshw Member

במקום מנהלי שאלקה, הייתי מפטר את מגאת' מיד.
    החליף 14 שחקנים, כדי לבנות זבל טהור.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/10
  9. werder bremen Member

בהצלחה היום לבאיירן מינכן ד"א למי שיש HOT אז בערוץ 151(שהוא ערוץ גרמני) משדרים את המשחק של באיירן מינכן מול קלוז' ומחר באותו ערוץ 151 משדרים 2 מ3 המשחקים של הגרמניות באירופה את לברקוזן ישדרו כי זה ב8:00 וב10:5 ישדרו או את דורטמונד או את שטוטגרט..ובכל מקרה משדרים את שטוטגרט בערוץ 55!

10. yocki land Member

מחצית גדולה לבאיירן עם 2:0 ברומניה ניצחון כמעט מבטיח את ראשות הבית שגם תיקו מבטיח העפלה בטוחה ושם אותנו בעמדה טובה להשגת ראשות הבית. עוד מחצית אחת של קצת תשומת לב בההתקפה וגומרים את הסיפור כבר בתחילת המחצית.

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר קליל ממשחק אימון. משחק שהחל מהדקה ה-12 שלו היווה גארבץ' טיים מוחלט וניסוי כלים של באיירן. האמת בהתחלה היו לי הסתייגויות מסוימות בנוגע להרכב. קודם כל דמיכליס, שכמובן גם ביום כזה לא הכל הלך חלק אצל הבחור הארגנטינאי. גם השילוב של אוטל את טימושצ'וק בקישור הדפנסיבי לא ממש מצא חן בעיניי והיו רגעים במשחק שהרגשת שזה לא זה. חששתי גם שהחסרון של אוליץ' יורגש בחלק ההתקפי אבל יום לא רע של טוני קרוז וכמובן מריו גומז עם שלושער אדיר שלו, שני בתוך חודש חיפו די בקלילות על חסרון הקרואטי. שוונשטייגר הערב לקח יותר יוזמה בחלק ההתקפי, בעיקר בגלל החיסרון של הרבה משחקני הסגל היצירתיים, דבר שמאוד בולט במשחקים מן הסוג הזה.

בסופו של יום, 4-0 קליל למדי במשחק חוץ. 4 ניצחונות רצופים בשלב הבתים של הצ'מפיונס דבר שלא זכור לי שקרה לפחות לא בעשור האחרון והעפלה מובטחת לשמינית כבר בשלב כה מוקדם של העונה. להזכירכם, רק לפני שנה אחרי המחזור הרביעי רק הוספדנו אחרי ההפסד הביתי לבורדו.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אכן לא קרה אף פעם. זה שיא חדש של המועדון.

13. riquelme1 Member

בעונה שעברה קיבלתם בית הרבה יותר קשה.

צריך לומר את האמת, באיירן קיבלה בית ברמה של ליגה אירופית, באזל וקלוז' הם שתי קבוצות של ליגה אירופית וגם שם הם לא נחשבות יותר מדי, ורומא של העונה גם לא שווה יותר מידי, זה אחד הבתים הקלים שבאיירן קיבלו, עם לא הקל ביותר בהיסטוריה שלהם במפעל.

ועדיין, באיירן היא אחת הפיבוריטיות גם העונה לזכייה.

14. Yotam Member

צודק, יש מצב שזה נכון.
    בית מאוד קליל, באיירן דרג ראשון ועם כל הלחץ בעולם היא חייבת פשוט לעבור את זה, וכל הכבוד לבאיירן כי מכת הפציעות היא די חמורה מתחילת שלב הבתים,משמינית גמר באיירן צריכה להוכיח את עצמה, אני מאמין שמינימום רבע גמר מגיע לקבוצה, רובן יחזור בינואר ואילו שמינית הגמר יתקיים בפברואר.

15. yocki land Member

טוב בסוף המחזור הרביעי מצב קבוצות הבונדסליגה בצ'מפיונס מסתמן כך:

-באיירן ראש בית אני לא רואה אותה מפסידה שני משחקים ורומא מנצחת +10 שערים
    -שאלקה כנראה תלחם במחזור הסיום ראש בראש עם בנפיקה על המקום השני אבל בפורטוגל
    -ברמן כנראה מסיימת רביעית, היא בפיגור שלוש נק',לא רואה אותה מוציאה נקודה מהליין שאפילו אינטר הפסידה שם. חבל.