הגרמניות באירופה 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏28/7/10.

1. נעם Member

שים לב על איזה מעמדים אתה מדבר.
    נכון, יש לברמן בעיה באירופה בגלל שהיא לא מספקת משחקים בינוניים (לטובה ולרעה) והיא יותר כמו הבחורה המוזרה עם האידיאולוגיות שלפעמים מביכה את כל החבר'ה.
    אבל, היא גם הקבוצה ה-2 הכי מוצליחה בגרמניה בעשור האחרון.
    היא משתתפת קבועה בליגת האלופות ואופ"א.
    היא מהפוריות ביבשת וכור היתוך לסופרסטארים.
    וכל זאת בלי לקנות את קלוזה,טוני,ריברי,ואן בומל,רובן ושות' במאות מיליוני יורו!
    היא הקבוצה שהפכה את דייגו,אוזיל,מיקוד,קלוזה,קלאסניץ,איילטון וחבריהם לסופרסטארים!
    אתה שואל אותי איך? בידיוק בגלל השיטה שהובילה למשחקים כאלו.
    במקום להתבייש באחות המוזרה שלך תיהיה גאה שהיא לא אפורה ואחת מהמעניינות בעולם
    פשוט מגעיל אותי לראות את הסגידה העיוורת להתארים בלי להסתכל על הדרך.
    נכון עוד עשור או עשרים שנה מי יזכור שהיא כבר כמעט 5 שנים ב-3 הכי פורייה באירופה,
    אבל אני לא נהנה מהיסטוריה, אני נהנה מכדורגל!

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נעם ידידי, אף אחד לא יכול להגיד שאין משהו בדברים שלך, עובדה היא אבל גם שאתה מתעלם מדבר אחד פשוט, ברמן עומדת במקום וזה מזה שנים.
    ברמן היא נכון להחל משנות ה 2000 הקבוצה מספר 2 בגרמניה, אבל ככזאת היא הגיעה רק פעם אחת לרבע גמר ליגת האלופות וסיימה את דרכה הרבה ב"זכותו" של ויזה, זכתה פעם אחת באליפות ופעמיים בגביע.
    אנחנו מדברים על 10 השנים האחרונות, זה לא בהכרח מדבר בעד ברמן. והנקודה שבברמן במקום להתקדם הלאה ולנסות לחזק את ההגנה, במקום לנסות להבין שבאירופה צריך לשחק אחרת מאשר בליגה, במקום להבין שכל משחק זקוק לניתוח מקצועי, ואם צריך כמו במינכן משחקים מבוקר.
    כל אלו, אלו דברים ששאף לעולם לא יבין.

אתמול, גם הוא הבין שהוא יצא חומוס שפתח עם אלמיידה על חשבון של האנט. מה הוא חשב לעצמו?!
    ועובדה שהוא מיהר להודות בטעות. מה הוא ניסה לעשות אתמול עם ברגפרדה? הוא מנסה בכוח להוריד לו את הפורמה או איך אפשר להסביר את התיפקוד שלו בצד ימין של הקישור?
    איך בברמן לא מחזקים את האגפים, ואיך במשחק חשוב מול טוטנהאם אתה פשוט מפקיר את מרכז המגרש בגלל שאתה משנה לכל שחקן את הדרך.
    הדבר שאותי מרתיח שזה קורה לשאף כל פעם מחדש, האם זה מזיז לו?
    לא ממש, במשחק החשוב הבא הוא שוב יעשה ניסוי התקפי, וכל זה למרות שהוא הראה גם במינכן שאפשר גם אחרת. יעילות זה מילה זרה בשבילו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/9/10
  3. FC_Bayern Member

יש סיבה מיוחדת, נדב, שבגללה כתוב שקלוזה לא ישחק הערב?

4. שלו Guest

בהצלחה לבאיירן היום. משחק לא קל, בהתחשב בפתיחה המגמגמת של באיירן בבונדסליגה.

5. cazzo Il Capocuoco

שאלה, הוודס הורחק לא בצדק לדעתכם? או שהיו החלטות אחרות שקיפחו את שאלקה?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יואביניו, הבעיה היא שאני אישית לא ראיתי את המשחק וכמוני גם אחרים והאוהד היחידי (לכאורה) של שאלקה עסוק בלהספים בדיון של באיירן...

קיצר, קשה לענות לך http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המאזן של הגרמניות השבוע: 4 ניצחנות, תיקו והפסד.
    חבל על ההפסד הלא מחוייב למציאות של שאלקה, אבל בסך הכל מאזן לא רע בכלל.

8. cazzo Il Capocuoco

אולי נדב יעזור לנו? כנראה שלא הבנתי הכל עד לעובי הקורה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/10
  9. Yotam Member

איזה משחק מרתק באוקראינה, לבייב מארחת את דורטמונד ומפסידה 4-3, במשחק רב שערים.
    טעות גדולה של הומלס שהיה שחקן אחרון, לא צריך לגעת בכדור הרבה כשחקן אחרון,לדעתי, במשחקים הבאים הוא יאבד את הביטחון העצמי שלו, טעות גם של ווידנפלר שמזנק לא טוב, בינתיים בהתקפה הכל נראה מצוין, באריוס נמלט מ3 שחקנים אוקראינים בדרך לגול יפה באחד על אחד, בגול הרביעי הוא בישל בישול יצירתי מאוד לגוצה שבעט עם הפס לקורה ונכנס פנימה.
    נחכה ליום ראשון, אז יש את הדרבי של חבל הרוהר, קבוצה במומנטום נהדר מול קבוצה שנופלת לרצפה.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואב. האמת שראיתי את חלקים לא קטנים המשחק של שאלקה (היה לי קשה להעדיף אותו על ברמן או להיפך, אז ראיתי גם וגם, תוך שאני מתמקד בברמן). ובאמת אלו היו הדקות שראיתי שאלקה כשבאה ההרחקה.
    אם אני השופט, אני לא בטוח שאני בכלל מוציא צהוב להוודס. על אדום אין מה לדבר. נכון שהוודס פגע בערך בכתף של השחקן הצרפתי, אבל ממש לא בכוונה ורק בגלל שאיחר לכדור. יותר מזה, השופט אחרי שנתן את האדום הראה להוודס (ולשאר השחקנים) שהוודס הלך עם הסוליה קדימה ועל זה האדום. אז קודם כל לא כל סוליה קדימה זה אדום, בטח לא בגובה, אבל יותר מזה, הוודס בכלל לא הלך עם הסוליה קדימה הוא ניסה להגיע עם החלק הפנימי של הנעל (הפס) לכדור ולא הצליח. הצרפתי פשוט הגיע לפניו. לכן, לא רק שהשופט החמיר עם העונש בגין העבירה, אלא שהוא בכלל לא ראה נכונה את העבירה.
    אחרי ההרחקה הזו, ולאור איך ששאלקה שיחקו (שוב, בלי קישור) הבנתי שאין יותר מידי תקווה והתמקדתי יותר בברמן.

בעקבות תוצאות משחקי השבוע אנחנו ממשיכים להתקרב לנציגה רביעית בליגת האלופות על חשבון האיטלקיות.

11. Yotam Member

קשה לי לתאר את זה, מכל הבחינות הגרמניות מובילות, כלכלה, אוהדים וכ'ו אבל שמדברים על הצלחות ומסורת זה בעיה, מצד אחד, תקחו את זה שאלופת איטליה גברה על אלופת גרמניה, מצד שני שאר הקבוצות האיטלקיות מתדרדרות והגרמניות צומחות.
    מחזור הבא בליגת האלופות אינטר מארחת בסן סירו את ברמן למפגש רגיש מאוד, היה את באיירן שגברה על רומא במחזור הראשון.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות מכת הפציעות, הופעה כזאת מבזה אפילו במימדים ששאף הרגיל אותנו אליהם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. נעם Member

פשוט ביזיון

גם קבוצת המילואים צריכה לתת הופעה יותר טובה.
    ינסן (מה הוא עשה על המגרש חוץ מאיבודים?) לא מזכיר את ההופעה הגדולה מול מדריד לפני שנתיים כשדייגו היה פצוע.
    בלי פריץ ובוניאש המגנים שלנו מבזים! סילבסטרה פשוט צל עלוב של השחקן שהוא היה פעם.
    לפחות ווסלי נותן צוגה טובה.
    אני במקום שאף מעביר את ווסלי לקישור מעיף את ינסן/ברגפרדה העלובים מכניס את האנט במקום ארונאו' שגם הוא פרימדונה רצינית. (הבעיה היא שכרגע אין לנו מגן נורמלי בודד)
    שנה קשה הולכת לעבור על ורדר ברמן.

14. 100%Bayern Member

את השבוע של הגרמניות בליגת האלופות אפשר לסכם כמוצח.. כולן לוקחות איתן נק' מהמשחקים בזמן שבאיירן מבטיחה העפלה מהמקום הראשון ושאלקה מראה שגם הוא רוצה להמשיך לשלב הבא בליגת האלופות.
    ברמן עם הכי פחות סיכויים אבל עדיין יכולה להמשיך לליגה האירופית שזה בערך המקום המתאים לה.

15. Yotam Member

אוי אוי אוי, עכשיו דורטמונד נכנסת לצרות האמיתיות, המיקום בבית 10 בליגה האירופית, קצת מלחיץ אבל עדיין לדורטמונד יש יתרון מכל הקבוצות בבית מבחינת הכושר הגופני, אז רק קבוצה אחת מבין השלושה תלך הביתה, אז הסיכויים שדורטמונד יעופו גבוהים יותר מהשאר ואני אתן ת'דוגמא : מצב הבית הוא כזה שלפ.ס.ז יש 7 נקודות, סביליה 6 ודורטמונד 4, זה אומר שבמחזור הבא שסביליה תארח את האחרונה בבית קראפטי לבוב אז הסיכויים שסביליהתצא עם 3 נקודות הם גבוהים מאוד, אז נוסיף לבית 3 נקודות לסביליה, הבעיה אצל דורטמונד זה המשחק הבא שלהם בפארק דה פראנס מול פ.ס.ז, 3 נקודות קשה להוציא משם ואי ניצחון יגרום להרבה בעיות והרבה מזל יידרש בשביל שדורטמונד תנצח או שתעלה או כמובן שתי האופציות, המשחקים הבאים של דורטמונד הם מאוד קריטיים, ה-3 הנקודות "הבטוחות" מול קראפטי הן אינן בטוחות ואיבוד נקודות במשחק הזה יגמור את דורטמונד סופית, אז ממה שאני מצפה בדורטמונד זה שנגמור בניצחון על אחת הקבוצות הגדולות בבית (סביליה או פ.ס.ז) שזה כמובן משימה קשה ביותר וגם ניצחון 'קליל' על האקוראינית האחרונה.