הגרמניות באירופה 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏7/8/09.

1. dudi Member

כפירו די הבאת את קשטן ההולנדי עטור בהישגים מימים שהכדורגל היה בנוי דיי אחרת מהיום,משעמם,דיקטטור,אפור, והכי הכי לא OPEN MIND וההעובדה אחרי אתמול ולא רק אלא בכל העונה אף פעם לא נראינו ככה גם להפסיד מותר אבל יש דרך!

הרי דני הרביץ לנו תורה ואני מכבד מאד את דבריו "מותר להפסיד גם בארסה,ליברפול,והטובה בעולם ביי פאר מלונדן הפסידו סו וואט?!!"
    הרי בארסה הפסידה באחוזי החזקה של 72 28!!! עשתה הכל נכון והפסידה קורה תנו לי לנחש היא כבר בשבת תחזור לרצף שבימים הטובים שלנו לא חלמנו עליו.
    גם צ'לסי הפסידה-אוקיי שנהיה בצמרת הליגה הטובה בעולם,עם הסגל הטוב בעולם,ונביס יומיים ורבע אחרי את אתל.מדריד 4-0 בהילוך 17 גם לנו יהיה מותר להפסיד.
    ודוגמאות של קבוצות שמפסידות לא חסר מה שחשוב לציין שאתמול הפסדנו בצורה הכי מבישה שיש לא חיברנו פס ורבע!!! מול קבוצה נחותה מאיתנו אבל עולה עלינו בכל פרמטר יכל בשקט אם היינו בקאמפ או בלונדון להיגמר באסון,אבל זה לא מפתיע הרי זה משניה ראשונה ועד שריקת הסיום נחותים ב-5 דרגות היינו.
    נוסיף את הקיבוע שלנו באיזור האינטרטוטו,וחוסר השטף המכוער שההולנדי מביא למשחק שלנו שלא לדבר על אין קטלניות כמו בשבנים עברו,רכש כושל טוטאלית,ושיטה שלא עובדת או מאמן שלא יודע לעבוד או ששכח לעבוד נו אז למה מחכים שננצח בעוואנטה את פרנקפורט בבית בגלל השם ואז נקפוץ ונגיד הכל טוב ויפה??!!

2. johnnie walker Member

את שני המשחקים היום בין ברמן לוינה (19:00) והמבורג לסלטיק(21:00) אפשר לראות באינטרנט בלייב סטרים פנטסטי באיכות טלביזיה של sat1 אבל רק למי שגר בגרמניה (יש פה כמה כאלה..)

http://www.ran.de/de/fussball/champions-le...ive-player.html

נערך לאחרונה ב: ‏23/10/09
  3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תהרגו אותי אבל אני לא רואה שום שינוי מברמן של אשתקד.
    ההגנה עדיין מחוררת ומתישהו הבלוף הזה יעצר. בנתיים יותר מזל משכל לברמן שהיא לא ספגה...

4. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכתבתי בפרוויו למשחק הזה שנמצא בפורום העולמי, מבחינתי המשחק הזה הוא להיות או לחדול עבור באיירן. המצב יסתבך כל כך אם באיירן לא תנצח הערב שאני לא רוצה לחשוב על זה אפילו(להתפלל לנס ממכבי חיפה למשל). אני לא חושב שיש מקרה קלאסי יותר של לבוא עם הגב אל הקיר. עם כל סדרת הפצועים והמורחקים של הקבוצה ועם הכושר הלא אידיאלי בכלל בליגה יהיה מאוד מאוד קשה לבאיירן הערב. בורדו כבר הוכיחה השנה שהיא לא ממש עושה הנחות והרגשנו את זה מצוין על בשרנו וגם בדלה אלפי יובה לא קיבלה ממנה יותר מדי הנחות.

ההרכב המשוער למשחק(הקרדיט לדודי):בוט;להאם,באדשטובר,דמיקליס,ברפהייד;טימושצ'וק,ואן בומל,פראנייץ',שווייני;קלוסה,טוני.

אפשר לראות שפראניץ' מוסט לתפקיד הקשר. את רוב משחקיו העונה שיחק בעמדת המגן השמאלי בה כולנו ראינו איך הוא לא מוצא את הידיים והרגליים בעמדה הזאת. אני מקווה מאוד שהקרואטי יצליח הרבה יותר בעמדה הזאת מאשר בעמדת המגן השמאלי. טימושצ'וק וואן בומל ימשיכו לפתוח בקישור. אני לא אוהב יותר מדי את ההתעקשות הזאתי ששניהם ישחקו ביחד אבל ואן חאל מאוד עקשן. היום זה אמור להיות המשחק של שוונשטייגר. הוא חייב לקחת כמה שיותר על עצמו ויותר מכל להוכיח את עצמו כראוי למעמדים האלה. מבחינתי כישלון של שוונשטייגר במשחק הזה תהיה אכזבה ענקית. בחוד ימשיכו קלוזה וטוני לפתוח. אני מקווה מאוד שרובן ישתלב כמה שיותר מהר במשחק כי הקבוצה נראית איתו הרבה יותר טוב.

בהצלחה.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תבנה על זה אופיר. שוויני לא מספר 10 ולא יכול להיות כזה, בטח לא כשאין קשר בצד ימין שאפשר למסור לו, אין מגן תוקף טוב שאפשר לעשות איתו התקפה וגם הקשר שמשמאל הוא לא מי יודע מה. (בהנחה שזה יהיה ההרכב).

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יקום כבודו האדון לואיס ואן חאל ויגיד נכשלתי. אני כל כך מזועזע מאיך שהקבוצה נראית היום בחצי הראשון במשחק שהוא בלי שום ספק הכי חשוב העונה עד כה. הקבוצה משחקת בלי תשוקה, בלי חדוות משחק בלי דרך. זה נראה כאילו הכל מקרי גם שמגיעים לרבע מצב. אז נכון, השופט טעה שלא שרק 100% פנדל שהגיע לנו. ונכון, השער של בורדו היה דיי מקרי וללא כל קשר למהלכים על כר הדשא. אבל, איך זה יכול להיות שבאיירן במשחק הכי חשוב שלה העונה(!) לא תגיע ליותר משני מצבים לאורך כל החצי הראשון? איך זה יכול להיות שהשחקנים לא עלו עם אטרף בעיניים מהשנייה הראשונה של המשחק? ואיך זה יכול להיות אדוני הגנרל, שאתה יושב לך בחיבוק ידיים על הספסל וכאילו מצפה לנס משמיים. עד כה העונה לא יצאתי בהצהרות דרסטיות כאלו או אחרות נגד ואן חאל אבל היום זה כבר עובר כל גבול. אין לי חשק פשוט לצפות במחצית השנייה וזה אומר הכל.

בהצלחה לנו בליגה האירופאית.

7. C-J Member

אני אעבור לראות את המשחקים של באיירן בשירותים. כך אהיה קרוב לאסלה.

ואן חאל שורף כל חלקה טובה בהתקפה. פשוט להקיא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue6.Xxx

8. yb1987 Member

פשוט בושה.

9. אפנברג Member

למה?...הרי ההנהלה חתמה על הסכם עם אאודי ועם טלקום...חבורה של מאחזי עיניים!!! הפכו אותנו לפח! האוהדים לא מטומטמים והקרחות עוד יגיעו ליציעי האליאנז ארנה. איזה מאמן ואיזה שחקנים הביאו לקבוצה היקרה בתולדות המועדון, פשוט בדיחה עצובה-שהנס יזהר שאאודי וטלקום לא יבטלו ההסכם-אין לו מה להציע להם בשלב זה.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

שים לב איך כולם עמדו על המגרש היום כפיר. אף אחד לא זז, אין תרגילים, אין עבודה באימונים על תנועה בלי כדור ומסירות קצרות. יש סוג של אחזקה בכדור כדי ללכת לאגף ולהעיף כדור לחלוצים, זה עלוב. הבעיה היא המאמן כפיר, כי שחקנים יותר טובים אין להביא, תפנים.

11. רפאל Member

כל הכדורים הארוכים/הרחקות לרחב ב15 דקות האחרונות פשוט ביזיון, שום שיטת משחק שום כדורגל מצד באיירן... ביזיון.

12. bayern13 Member

פשוט בזיון!
    ללא כל ספק מי שצריך לקום וללכת זה המאמן, עם שחקנים כאלה לא להצליח זה מצביע על המאמן ככישלון,
    ואני בדרך כלל לא רץ ישר על המאמן אבל במקרה הזה אין ספק שהוא אחראי הראשי לכישלון
    אך יחד עם זאת יש אחריות גם על השחקנים ברמות שלהם להצליח כך שהם לא נקיים.
    וחבל מאוד ועצוב בעיקר על עונה כזאת שתיגמר ככה..
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx ולסיום בציניות כנראה שיש סיכוי לראות שוב פעם את באיירן בארץ, דרך מפעל הליגה האירופית..

13. אפנברג Member

ומי מינה המאמן? הנהלת ה"הבאנו 200 מליון יורו מאאודי אבל אנחנו בדרך לגביע אופ"א פעם שנייה בשלוש עונות". חוץ מזה לא הכל המאמן: הוא אשם בתצוגת הנפל של בוט? הוא אשם שבתחילת המחצית השניה טוני נשלח מול שוער בורדו ובמקום לתת צ'יפ מעליו בעט קטיושה לשום מקום? הוא אשם ב400 מסירות לא מדויקות של ואן בומל במשחק? ככה זה נראה: מאמן לא מספיק טוב, שחקנים לא מספיק טובים והנהלה שחיה בהכחשה חמורה וחושבת שאנו עדיין שם דבר באירופה. אני בודק איפה יושבים אוהדי האורחים בבלומפילד לקראת מפגש אפשרי מול הפועל ת"א בליגה הארופית... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

גם בלי מאמן היינו מגיעים לכמה הזדמנויות כמו זאת של טוני, אומר לך בהבטחה ועומד מאחורי המילה שלי. וואן בומל מנסה לתת כדורים חכמים לחלוצים כי אין שיטה ואין הוראות מאמן, זה למה. ברגע ששחקנים צריכים לאלתר, אז מגיע הסקנדל על המגרש. בטח שתראה איבודי כדור ומשחק שכונתי שהביא לגיכוח של הצרפתים. פשוט לא להאמין כמה היה להם קל, אפילו הם לא האמינו שניהיה כל כך איטיים ומגושמים. אותה קבוצה של קלינסמן שנה שעברה שאומנם קיבלה שערים על ימין ועל שמאל (כי הוא לא ידע לאמן הגנה) אבל שיחקה התקפה לא רע בכלל. כל פעם אנחנו מביאים מאמן שהוא רק חצי יודע את העבודה שלו. פעם זה ואן חאל שהוא מאמן הגנה יותר מסביר ומאמן התקפה בלי חוש כלל ופעם זה קלינסמן שכל שרצה הוא לכבוש יותר מהיריב (חי בחתיכת סרט). הגיע הזמן שיביאו מאמן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/09
  15. אפנברג Member

בלי רובן וריברי אנו אפורים להחריד, אני לא יודע אם יש לנו מה להציע בגביע אופ"א, שלא לדבר על הצ'מפיונס. הדבר היחידי שהיה לואן חאל לומר זה שיש עוד סיכוי קטן להעפיל לשמינית הגמר וב"בילד" שמו תמונה שלו על הספסל עם עיניים עצומות וכותרת Gute Nacht Bayern-זה המאמן שההנהלה מינתה, זה המאמן שהציג חזון בראיון הקבלה שלו לקבוצה וככה אנו נראים. אבל היי, חתמנו על אימוץ עם טלקום עד 2013 אז ההנהלה נהדרת-הגיע הזמן שאחד (אם לא יותר) מהטריו: בקנבאואר, רומיניגה או הנס ישלם במשרתו על מה שקורה לקבוצה באירופה בעשור האחרון-בעסקים מביאים כסף, בקבוצת כדורגל מביאים השגים ואת זה הם לא עושים כבר שנים. מעניין שבאתר הקבוצה אף אחד מהם לא התראיין אחרי המשחק, אולי הלכו לחתום חוזה אימוץ חדש, כמו שאנו נראים אולי עם סוסיתא או סימקה...

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/09