הגרמניות באירופה 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏7/8/09.

1. riquelme1 Member

אתלטיקו במקום לפני האחרון בליגה הספרדית, פתחה את העונה בציורה איומה, המבורג פתחה את העונה בכושר הכי טוב בגרמניה ומובילה את הטבלה, זה ההבדל.

ד''ש מפמגוסטה.

ברמן סופגת 2 שערים, אחרי פיגור 2-2, עלובים.

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/09
  2. scholl Member

אה...אם זה ככה אז זה לא נחשב ,
    נדב תמחק את מה שכתבת על המשחק שלהם מול אפועל ניקוסיה,הם בין המקומות האחרונים בליגה ,מוזר איך הם הגיעו לליגת האלופות.

ועכשיו ברצינות ,מה עשו הכותבים הנחמדים כאן שמגיע להם שאיזה ילד בן 12 יבלבל להם את המוח מחזור מחזור ?
    מנהלים לטיפולכם .

נערך לאחרונה ב: ‏18/9/09
  3. riquelme1 Member

שוב חזרת לפה, לא נמאס לך?

3-2 לברמן, אם גול בדקה ה88 של פיזארו, מה ברמן הית עושה בלעדיו?

4. FC_Bayern Member

אפועל ניקוסיה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx לא נרחיב על זה יותר מדיי.
    אה, וגם לא נרחיב על זה שריאל מדריד "הגדולה" דרג ב', וזה שהיא לא עברה את השמינית כבר בערך יובל שלם.

5. scholl Member

אנחנו גם לא רוצים להשוות ולא היינו מחליפים גם לא בעד 20 גביעיי אירופה .
    אנחנו אוהבים את הכדורגל הגרמני ,את האווירה שיש באצטדיונים ,את תרבות הכדורגל שיש בגרמניה,את ההיסטוריה של הכדורגל הגרמי שכמובן כולל גם את אחת הנבחרות המצליחות בהיסטוריה ,לא היינו מחליפים שום דבר עם ליגת המטפחות הלבנות .

ובנימה אישית יותר ,אתה חייב למצוא פסיכיאטר טוב ,במצב שלך נראה לי שפסיכולוג כבר לא רלוונטי .

6. johnnie walker Member

ההמבורג היא אותה ההמבורג והים הוא אותו הים,
    מאז האליפות האחרונה אי שם בתחילת שנות השמנים עם פליקס מאגאת בתפקיד הפליימייקר המבורג פשוט פיתחו אופי של לוזרים ולא זכו בשום תואר כבר 25 שנה,
    כנראה מקנאים שם קצת בשאלקה שלא לקחו אליפות 50 שנה,
    מצחיק,כשחושבים על זה זה טיפה מזכיר את הקבוצה שלך...

7. Strawberry Fields Member

כמי שראה את ראפיד וינה מנצחת את הקבוצה שלו במשחק טרום-עונה ואת אסטון וילה בסיבוב הקודם של היורופ ליג אני לא לגמרי מופתע שהאוסטרים ניצחו, רק ההפרש מפתיע. האיצטדיון של ראפיד אמנם קטן אבל האוהדים הרועשים והצבעוניים הופכים אותו למקום לא סימפטי לבוא אליו. עם כל הקרדיט שמגיע לחבורה הירוקה אני בטוח שהיא תפסה את המבורג באמצע תנומה. לא יכול להיות שהגנה שמוליכה את הבונדסליגה נראית כך.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עוד שבוע חשוב במאבק הגרמני - איטלקי באירופה שכולל התמודדות ישירה בין באיירן ויובנטוס.
    יוצאים היום בעבר לדרך עם שטוטגארט ברומניה. מי שראה את שטוטגארט לאחרונה יודע שהקבוצה רחוקה מלהיות הפיבוריטית במשחק (עצוב אבל נכון). נקווה שהטרנד שהתחיל מול פרנקפורט ימשך גם ברומניה. אלכסנדר חלב ימשיך להיעדר בשל פציעה.

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שטוטגארט שוב מאבדת שתי נקודות חשובות בקרב על הכרטיס לשמינית הגמר. טסקי כבש שער חמש דקות מהפתיחה אך הרומנים השכילו להשוות שלוש דקות מפתיחת המחצית. על הנייר לפחות, השוואבים קבוצה טובה יותר וזה בהחלט לא מעודד להפסיד שתי נקודות חשובות במאבק, קל וחומר לאחר שהפסידו שתים נוספות כאלה רק לפני שבועיים. לפניה שני משחקים קשים מול הקבוצה הטובה בבית(סביליה). מה שיכול לעודד טיפה את החניכים של מרקוס באבל זה הניצחון הגדול של סביליה בסקוטלנד על ריינג'רס.

עריכה לאחר שראיתי תתקציר: ההגנה של שטוטגארט עשתה הכל חוץ מלהגן בשער השיוויון של הרומנים. פשוט נורא איך שדלפייר עומד ומסתכל על החלוצים הרומנים ולא עושה כלום(חוץ מלגעת ביד ברחבה). ההגנה של שטוטגארט היא עדיין עקב האכילס שלה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/09
  10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי, ראיתי את כל המשחק. שטוטגרט היו כל כך פאתתיים. הקישור היה כל כך חלש והקבוצה לא הצליחה לחבר 3 פסים מול קבוצה שהיא הרבה פחות מבינונית. את היצלספרגר בכלל לא ראו. גבהרט וקדירה עוד ניסו, אבל גבהרט, בכל אופן לפי מה שראיתי עד היום, לא בשביל הרמה של מה ששטוטגרט שאופת. אני אפילו לא מצליח להיזכר מי היה הקשר הרביעי אתמול. ההתקפה לא הייתה הרבה יותר טובה. ממריקה באמת שאני כבר לא מצפה לכלום, אבל פרוגבנייק מבחינתי הוא אכזבה גדולה, ולא רק אתמול. אבל אפשר אולי לסלוח לו כשרואים מה הקיושור מספק לו. דווקא שחקני ההגנה היו יחסית בסדר, אבל זה מאוד מאוד קשה לשחק רק שלושה בהגנה. משבוע לשבוע דל פייר נחלש ונחלש וכיום הוא סתם חור אחד גדול בהגנה. צריך לשלוח אותו קצת לקבוצת החובבים ואם זה לא יעזור אז אולי הגיע הזמן להיפרד. גם להמן הצליח לעשות את השטות היומית, אבל לא שילם על זה בכלום. מעבר לזה לא הייתה לו שום עבודה.
    חבל שמול קבוצה כל כך חלשה ובבית כל כך נוח שטוטגרט לא מצליחה כבר להיות עם רגל וחצי בשלב הבא.
    ובכלל שטוטגרט היא תעלומה. הקבוצה לא מצליחה לייצר רצף של יציבות. חצי משחק טוב (נגד ריינג'רס) חצי משחק נוראי (החצי השני נגד ריינג'רס) משחק טוב בפרנקפורט משחק נוראי ברומניה.
    איפה כל העבודה הקשה של באבל. אולי מה שהיה בשנה שעברה זה לא היה הוא? קשה לי להאמין. אני עדיין חושב שהוא מאמן טוב.

11. dudi Member

מאמן טוב ,וקבוצה טובה אין ספק אבל בגלל שכאן מדובר על הליגה החלומית והטובה בעולם זה אולי לא מספיק כי שבאים מליגה מובילה למעל ואתה יודע שהקטנות יעשו לך צרות,והגדולות יכולות לדרוס אותך אתה חייב קאדר שופע בסטארים שיוכלו לנצח משחקים שנהיים קשים מול הקטנות בהברקה,ולתת לך להסתכל לגדולות בעיניים.

לצערי לשטוטגארט אין לא את זה ולא את זה לכן חבל ,ושוב לא מתאימים למפעל.

12. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למשחק הערב יש שני צדדים. הצד הראשון הוא המחצית הראשונה שלנו. מעברים מהירים מהגנה להתקפה, טכניקה מופלאה של רובן את ריברי בכנפיים בתוספת משחק הגנה משובח כמעט לכל אורך 90 הדקות. והצד השלילי של המשחק, הוא מאז היציאה של רובן והכניסה של אוליץ' בשלהי החצי הראשון הקבוצה הפסיקה לשחק. ריברי נעלם במחצית השנייה כלא היה, גומז המשיך עם הכבדות שלו. מולר נותר אובד עצות ורק אוליץ' הלך כהרגלו עם הראש בקיר. על שוונשטייגר אני בכלל לא מדבר- לא ראוי להיזכור על חצי שני מביש מבחינתו. עצוב לי כשמול באיירן עומדת הגנה שהיא לא ההגנה של אוברהאוזן או בורוסיה דורטמונד היא לא מצליחה לפצח אותה. בעיקר בחצי השני זה נראה שבאיירן נהנית לשחק עד קו ה-16 ואז היא אובדת עצות לחלוטין. מנסים להגביה כדורים סתמיים לכיוונם של קלוזה\גומז במקום לחפש פתרונות על הקרקע אצל שווני, מולר וריברי.
    יש לי גם טענה לאדון ואן חאל. אתה יודע שאוליץ' לא מסוגל למלא את מקומו של רובן, אז למה לכל הרוחות אתה מכניס אותו לשחק על אותה משבצת כמו ההולנדי? למה להמשיך עם ה4-3-3 שממילא לא היה כל כך להיט מול מרכז השדה המעובה של יובנטוס במקום לעבור ל4-4-2 קלאסי בצורת יהלום עם אוליץ וקלוזה בחוד, מולר מאחוריהם וריברי ושווני בכנפיים? אני בטוח שאם ריברי היה משחק בכנף שלצידו פיליפ לאהם האפקטיביות שלו הייתה גודלת ולא נעלמת כמו באגף שמאל.

בגדול, קשה להיות מרוצים מתיקו ביתי מול יובנטוס כשעוד צריך לשחק בדלה אלפי במחזור הסיום של שלב הבתים. מצפים לנו שני משחקים עיקשים מול בורדו שלבטח לא הולכים להיות פשוטים. היה קצת מנחם אם מכבי חיפה היו גונבים ממנה נקודה אבל לצערנו אנחנו מגיעים לפני המשחק איתם לאותה נקודה, רק שיובנטוס עוד צריכה לשחק בבורדו. קשה לי לראות את ההמשך של הבית הזה שיכול להתפתח לכל כיוון, נצטרך להאמין ולקוות לטוב.

13. THE STRETFORD END Member

קרדיט ענק לוולסבורג,
    כיאה לסגנון הגרמני,חושבים התקפה,עושים התקפה,
    קבוצה סימפטית,באו ונתנו פייט,
    אומנם יצאו בלי נקודות אבל הרבה נקודות זכות לקראת העתיד,
    סחתיין.

14. George Best Member

המשחק היום של וולפסבורג הזכיר לי את הגישה של פורטו אשתקד ברבע הגמר כשהוציאה תוצאה נהדרת (2-2).
    אכן קרדיט גדול לחבורה של ארמין שה (ככה כותבים?) שגם ביום התקפי לא הכי מדויק וחכם הצליחה להגיע לכמה חצאי מצבים וגם כבשה שער יפה מאוד.
    מה שכן, אני חושב שהמשחק של הגרמנים היה מעט יותר מדי התקפי והשחקנים שלנו קיבלו המון המון חופש אחרי השיוויון והיה מקום לצופף יותר כי היה ברור שהבליץ יגיע.

15. riquelme1 Member

אדווין דז'קן אחד משלושת החלוצים הטובים באירופה, אמרתי את זה עוד מהעונה שעברה, וולסבורג עשו את עיסקת חייהם שהשאירו אותו אצלהם, מדובר בשחקן שבכיף יכול למצוא מקום בהרכב של ברצלונה או ריאל מדריד.