הגרמניות באירופה 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏7/8/09.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הגרמניות בשלבי הבתים של שני המפעלים. אפילו הרטה עלו. אחרי שהפסידו 1:0 בקופנהגן והיו כבר בפיגור בברלין של 1:0 הם עשו מהפך וכבשו את השער השלישי שהעלה אותם בדקה ה - 86. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. C-J Member

שלב הבתים בליגה האירופית מזמן לנו עוד מפגש גרמני ישראלי, כאשר המבורג תגיע לארץ ב 17.12.09 למשחק מול הפועל ת"א.

הבתים של הקבוצות הגרמניות:
    המבורג - סלטיק - הפועל ת"א - ראפיד וינה
    ורדר ברמן - אוסטריה וינה - אתליטקו בילבאו - נסיונל מדירה (פורטוגל)
    ספורטינג ליסבון - הרינביין - הרטה ברלין - וינטספילס (ליטא)

3. adipash Member

שלום לכולם,
    במסגרת הטופיק של הגרמניות באירופה אני פונה אליכם בבקשה לעזרה.
    אני מעוניין להגיע למשחק של ביירן נגד יובנטוס ב30.9. מישהו יודע איך אני יכול להשיג כרטיסים שלא במחיר מופקע ביותר?

תודה לכם מקרב לב על העזרה,
    עדי

4. Yav85 Member

תזמין דרך מחלקת הכרטיסים של באיירן תרים להם טלפון ביום שני מחירים נעים בין 30-80 יורו

5. דנידין Member

יש סיכוי שאולי בכל זאת זה לא ילך כל כך קל לבאיירן הערב? תזהרו, האופורייה מהניצחון בשבת כן משחקת תפקיד ומזה הנהלת באיירן נשמעים מודאגים.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכל הפסטיבל של באיירן בארץ קצת שכחנו, אבל וולפסבורג עשו אתמול דבר לא פשוט בכלל. ניצחון של 3:1 על צסק"א מוסקבה, במיוחד לאור מצבה של הקבוצה בליגה בשבועות האחרונים. כל הכבוד.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

חבל. ראינו שיפור גדול הערב של שטוטגארט. כבר אין הרבה חלודה של פתיחת עונה. משחק מהיר מרגל לרגל, אקטיביות ותנועה בלי כדור של כל השחקנים במגרש, קלילות מורגשת מאוד ביחס למחזורי הליגה האחרונים וכל מה שבעצם לירן חיכה לראות מהקבוצה שלו. משום מה מחצית שניה שום דבר לא עבד והסקוטים היו מוכנים לכל מהלך שוואבי, פשוט למדו את שיטת המשחק ולשטוטגארט לא הייתה אלטרנטיבה חלופית וגיוון. כל זה לא קשור להגנה שעדיין עושה ללמאן דפיקות לב, שם הבעיה היא לא תחילת עונה וכנראה לא תפטר באימונים ובזמן, לא מרגיש לי כך. שם היו צריכים אולי חיזוקים שהאמת לומר, לא פשוט למצוא בשוק כיום.

התוצאה הזאת מקשה מאוד על ההמשך ודי מסבכת את המצב, אם המטרה היא אכן שמינית גמר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/09
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם היו משחקים רק 30 דקות ....

זה פשוט לא זה ובקצב הזה באבל לא יהיה מאמן הקבוצה עוד הרבה זמן (וחבל לי...)

9. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק, הסתפקתי בתקציר אבל כמו שזה נראה שטוטגארט יכולה לצאת מאוד מאוכזבת מהמשחק הזה. זה היה אמור להיות משחק המפתח שלה אם היא אכן רוצה להעפיל ל-16 הגדולות של אירופה. האיכויות של סביליה טובות יותר מהאיכויות שלה ושל ריינג'רס ולכן הקרב הוא על המקום השני. במשחק כזה, ששטוטגארט גם עדיפה וגם משחקת בבית היא הייתה חייבת לנצח ולתת לעצמה חתיכת מקדמה להמשך. העסק רק יילך והסתבך וזה חבל מאוד עבור השוואבים.

10. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עובר על המבורג ?! הקבוצה של לבאדיה שבפורמה מצוינת בליגה ומוליכה את הטבלה הובסה היום 3-0 באוסטריה ע"י ראפיד וינה.

11. cityblues beter dead than red

זו אותה המבורג שמוליכה את הליגה הגרמנית?
    זו אותה המבורג שהדיחה את סיטי אשתקד ברבע גמר אופ"א?
    זו אותה המבורג שלקחה גביע אירופה לאלופות?
    זו אותה המבורג שכבודה הולך לפניה?

תעודת עניות לקבוצה שאני מאוד מסמפט.

12. riquelme1 Member

אלופת הבונדסלייגה בעונה שעברה לא עברה את שלב הבתים בגביע אופ''א, אין מימה להיות מופתעים.

13. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

רשימת האלופות בחמש השנים האחרונות ומה הם עשו שנה אחת אחרי:

2009- וולפסבורג, בינתיים מוליכה את הבית בשלב הבתים של הצ'מפיונס.
    2008- באיירן, רבע גמר הצ'מפיונס.
    2007- שטוטגארט, מקום אחרון בשלב הבתים של הצ'מפיונס.
    2006-באיירן, רבע גמר הצ'מפיונס.
    2005-באיירן, שמינית גמר הצ'מפיונס.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אפילו אם נלך עם זה, מבחינה מעשית זה בלתי אפשרי ....

לגבי המבורג, הנפילה שלהם עוד תגיע. אם היתה להם יריבה רצינית יותר משטוטגארט הם גם לא היו מנצחים בשבת...

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד"ש מאפועל ניקוסיה.

משחק חלש מאוד של המבורג. ברונו לבאדיה מבחינתי הוא נקודת התורפה בקבוצה והוא נופל בפח הרגיל של ההבדל בין משחק בליגה ארוכה לבין משחק בליגה קצרה/גביע באירופה וחבל. אליה היה חלש היום ומרקוס ברג שאותו אני רואה בפעם הראשונה במשחק שלם היה ממש אכזבה. פעמיים הוא בא לידי ביטוי. פעם אחת הכדור סתם ברח לו ובפעם השניה הוא בעט ממש בשלומיאליות, הבעיה היא שחוץ מזה הוא לא עשה כלום. איפה גררו ואיפה הוא. בכל אחד מן השערים היתה טעות אישית של אחד משחקני ההגנה (בשלישי גם של פרנק רוסט שהוא לדעתי השוער הטוב בגרמניה). בכלל, נראה לי שהבעיה הגדולה של המועדון (חוץ מהמאמן) היא הסגל הקצר יחסית. אין חלוץ מחליף עכשיו שגררו פצוע, אין מחליפים אמיתיים לזה רוברטו (ששיחק הרבה יותר מידי התקפי היום) וירולים. רע מאוד להתחיל את המסע האירופי ככה, אני מקווה שזה עניין חד פעמי ואני גם חושב שהתוצאה של הפועל (לא אפועל) טובה לקבוצה.

מכיוון שראיתי את המשחק של המבורג, אז מטבע הדברים הסתפקתי רק בהצצות חטופות למשחק של הרטה, אבל התוצאה מבישה. עם זאת, אין מה להתפלא והרטה מייצגת בעיניי את כל מה שחולה (או היה חולה עד לא מזמן) בכדורגל הגרמני. במקום לשחק עם שחקנים מקומיים (איפה אברט, למה דז'אגה והאחרים בואטונג כבר לא כאן) מביאים שחקני "חיזוק" מגוחכים שהדבר היחידי שטוב אצלם הוא הדרכון (הברזילאי, בד"כ) וזה שיש להם רק שם אחד. ראיתי את אחד משחקני החיזוק היום נוגח כדור שהרימו לו מהצד לאיזור ה - 14 מ'. הנגיחה שלו אפילו לא הגיעה לקו הרוחב. הכדור יצא לחוץ. אח"כ מתפלאים בהרטה איפה הם נמצאים.

ברמן, חוזרת לשיטת היהלום שהצליחה לה כל כך בעונות האחרונות. אבל לא סתם. עם חלוץ אחד בלבד, בורבסקי קשר שמאלי, האנט מס' 10 ומארין חצי חלוץ. ???
    המזל הוא שהיריבה כל כך חלשה שכל זה לא מהווה בעיה גדולה.