הגרמניות באירופה 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏2/7/08.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

שאלקה נחתה במדריד ותפגוש היום בערב את אתלטיקו מדריד למשחק הגומלין בסיבוב ה-3 של מוקדמות ליגת האלופות. במשחק הראשון בין שני המועדונים ניצחה שאלקה 1-0 את אתלטיקו משער יוצא מן הכלל של כריסטיאן פנדר.

הרכב משוער :

Schober - Westermann, Hoewedes, Bordon, Pander - F. Ernst - Rakitic, Kobiashvili - Asamoah, Kuranyi, Halil Altintop

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני מאד מקווה שזה לא ההרכב. לא רק שזה התקפי מדי, ההרכב הזה כולל שני שחקנים שלא מתאימים למעמד גראלד אסמואה וחליל אלטינטופ. אם רפיניה כשיר הייתי פותח איתו כמגן ימני ומעלה את ווסטרמן לתפקיד הקשר האחורי אותו מילא חלקית בבילפלד בזמנו. בנוסף הייתי פותח עם גרוסמולר בהרכב.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שאני קורא, יש סיכוי שפרפאן ישחק היום.
    בעניין רפיניה. הייתי עולה עם 10 שחקנים ולא נותן לו לשחק.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אז אתה בדיעה שגם דייגו, ברנו, גוארו וכו לא צריכים לשחק כעונש על זה שייצגו את הנבחרות שלהם באולימפיאדה ?

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מי זה גוארו ומה הנסיבות שלו.
    ברנו וסוסה לא צריכים להענש כי הם קיבלו את האישור של הקבוצה שלהם.
    דייגו כמו רפיניה צריכים לשבת ביציע עד סוף החוזה שלהם במועדון.

ועוד דבר, זה לא הנבחרת שלו. זה מקסימום נבחרת הנערות מחוזקת.

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/08
  6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, הנקודה היא שייצוג הנבחרת בעיקר בשביל השחקנים הדרום אמריקאים זה משהו עילאי, גם אם זה יהיה "נבחרת הנערות " כמו שרשמת.
    מעבר לזה, הבעיה נעוצה בעניין בעובדה שלפיפ"א אין חוק מוגדר בנושא, כל מה שהקבוצות רצו שהשחקנים לפחות יהיו מבוטחים. איך שאני רואה את זה האשמה היא 100% של פיפ"א ולא של השחקנים.
    ואם באמת בשאלקה כועסים על רפיניה אז שימכרו אותו, ליברפול כבר הציעה 8 מיליון עליו.

מעבר לזה, או גרוסמולר או ווסטרמן חייבים להיות מתופקדים בקישור. החלק ההתקפי שיכלול את פרפאן ( אם יהיה כשיר), קוראני ורקטיץ' מספיק והולם למשחק מהסוג הזה. לצד ארנסט וקובייאשווילי צריך רוטן לשמור על השיטה שלו ולהכניס קשר עם יכולות הגנתיות. גרוסמולר אומנם אולי לא הפיתרון לעניין אבל הוא עדיף על אחד כמו אסמואה או אלטינטופ. ואם לא האורוגוואי אז פיתרון עם ווסטרמן יכול להיות הברקה.
    במקרה הזה אין לשאלקה אופציה אחרת אלא לפנות לרפיניה, בא לא נשכח שמה שעומד היום על הפרק עולה על כל מחלוקת אישית בין הקבוצה לשחקן.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנקודה היא (והדבר תקף לגבי כל השחקנים) שהמועדון הוא שמשלם לשחקן את המשכורת ממנה הוא חי (מעניין איך הבוס שלך היה מגיב אם הוא היה אומר לך שהוא צריך אותך בשבוע הבא כי יש איזה אירוע מיוחד וחשוב ואתה במקום זה הייתה הולך להיות הבן זוג של האחיין שלך באליפות הטניס של הקייטנה של האחיין). הנקודה היא שבלי המועדון אף אחד לא היה חושב להזמין את השחקן לנבחרת. הנקודה היא שהמועדון השקיע מליונים בשחקן ועשה אותו מה שהוא. הנקודה היא שהשחקן לא התייחס להחלטה של הערכאה השיפוטית הכי גבוה שיש בעניין שלו (ובטוח שאם הוא לא יקבל משכורת הוא לא יהסס לרוץ לאותה ערכאה כדי לקבל מזור). הנקודה היא שהשחקן זלזל במועדון שלו ובעצם אמר אני יותר חשוב מהמועדון ואני יכול לעשות מה שבא לי. הנקודה היא שהשחקן זלזל בחברים שלו. הנקודה שהשחקן פגע במרקם החברתי של הקבוצה. הנקודה היא שבזמן קריטי מאוד לקבוצה (גם רפיניה בשני המשחקים וגם אובדן שתי הנקודות המיותר של ברמן נגד בילפלד שיכול לעלות למועדון באליפות או מקום בליגת האלופות לשנה הבאה) כשהמועדון בנה על השחקן השחקן היפנה למועדון עורף ואמר לו אתה לא מעניין אותי תסתדר בלעדיי. השחקן חייב להענש בחומרה רבה (ולא מכירת השחקן לליברפול או לכל קבוצה אחרת לא יהיה עונש, אלא פרס) כדי שהשחקן ושאר השחקנים יבינו שהמועדון יותר חשוב מכל שחקן. ואם השחקן לא מוכן להיות בשביל המועדון ברגעים החשובים, שלא יהיה בכלל. מחר השחקן יחליט שאם הקבוצה לא משחקת בחולצות לבנות עם נקודות ורודות או שאם הוא לא משחק קיצוני מרכזי או שאם שחקן אחר יהיה בהרכב הוא לא מוכן לשחקן. ומה אז?
    לכן, השחקן צריך לשבת עד תום חוזהו ביציע. נראה אח"כ שאיזה נבחרת תרצה אותו, או איזה קבוצה תרצה לקנות אותו. כמו שהסתדרנו בלעדיך במשחקים שברחת בהם, כך נסתדר בלעדיך בכלל. בטח ובטח שאסור שרפיניה יהיה בסגל למדריד או אפילו אופציה לכך. שאלקה הייתה קיימת לפני רפיניה ותהיה קיימת גם לאחריו. אותו הדבר לגבי דייגו.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

... וכך כמו קבוצה בלי כבוד, קבוצה מבוזה, נראית שאלקה היום. הפסד 4:0, אחרי 38 שנים שהקבוצה לא הפסידה בהפרש של 4 שערים באירופה. אבל מה הפלא, כשככה מתייחס אל הקבוצה שחקן והקבוצה אומרת יורד גשם ונותנת לו לשחק. המועדון הזה איבד את כל הריספקט שהיה לי אליו.

לגבי המשחק עצמו. ניהול שערורייתי של המאמן. לא מספיק שעלה רק עם 3 קשרים, כולם הגנתיים, ושלושה שחקני התקפה. מתוך 3 שחקני ההתקפה שניים שיחקו לא ממש במקומם הטבעי, כקיצוניים - וככה הם נראו. אלטינטופ וראקיטיץ' היו, לטעמי, המצטיינים באתלטיקו, הוא גם מוסיף חטא על פשע, משאיר את שני הליצנים האלה במגרש (ובאותו התפקיד) ומכניס את אסמואה כחלוץ שני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx והכל כשהוא מוותר על קשר דפנסיבי. אם כבר אסמואה, שים אותו בצד ימין, תן לאלטינטופ או ראקיטיץ' לשחק ליד קוראני ואת השני מבינהם תוציא או תוריד אחורה.
    בכלל, אלטינטופ חושך גמור מאז שהגיע לשאלקה. פתאום אני מתגעגע ללובנדרקנס.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

פשוט לא להאמין, הלוזריות מכה במי יודע כמה את שאלקה שוב. אין לקבוצה הזאת מנהיג על המגרש, גם בורדון שאמור לעשות זאת עם סרט הקפטן, אין שום שחקן שנראה כמנהיג איכותי לקבוצה כזו כמו שאלקה שרוצה לרוץ בצמרת. הזדמנויות במחצית הראשונה של קוראני ושל ווסטרמאן היו יכולות לגמור את הסיפור במידה והיו ברשת.

10. riquelme1 Member

הכדורגל הגרמני ממשיל בשפל שלו משנה לשנה, שאלקה קבוצה שרוצה להתמודד על כול התארים, מבזה היום את הכדורגל הגרמני.

11. C-J Member

הערב ב 19:00 הגרלת שלב הבתים בצ'ימפיונס ליג.
    שתי הגרמניות, באיירן וברמן משובצות כדרג שני.

שידור ישיר, באתר של אופ"א:
    www.uefa.com

12. דנידין Member

תגיד לי מוקיון, כל פעם שקבוצה גרמנית אתה חייב לבוא ולהרצות על תורתך ?
    בחיי אתמול אחרי המשחק אמרתי, בטח הצועני הספרדי יבוא לכאן וירשום משהו נגד הכדורגל הגרמני...

שים לב ששיחקתם נגד קבוצה פצועה: פרפאן, אונגלאר, נוייר + ג'ונס שלא היה כשיר במאה אחוז ושיחק ( טעות כ"כ אומללה של רוטן). אז בטח שבבית זה הולך קל יותר. אני בטוח שהרכב מלא הצוענים לא היו עוברים. לצערי זה רק בדיעבד. בחיי אנשים כמוך בלי חיים ראויים לא להיות כאן, קישטה מהפורום הגרמני.

לגבי המשחק, האלכהול עוד מהדהד בראשי ואני לא שקול ולכן אני אמנע ממילים מיותרות, אבל אתמול הקו שרוטן הביא לקבוצה די נשבר ואיכזב אותי בגדול, פתאום סלומקה לא היה כ"כ רע ( תמיד ידע להעמיד את הקבוצה נכון במשחקי חוץ). המאמנים בבונדסליגה חייבים להפריד בין משחק בית וחוץ, לצערי רבים מהם נופלים בעניין, ולמה? למה מה שאנחנו רואים הם לא רואים???!?!

13. kiki123 Member

בקשר למשחק - היה יכול להגמר אחרת לגמריי אם שחקניי שאלקה היו מנצלים את המצבים שאליהם הגיעו .
    זה הדבר הכי חשוב היום בכדורגל ,כנראה ,ניצול מצבים .

גם ליאז' הייתה עולה עם הייתה מנצלת לפחות מצב אחד מתוך כמה שאליהם הם הגיעו אתמול .

גם שאלקה ,בתוצאה של 2-0 הגיעו למצב שבו קוראני וההוא הקירח (לא עולה לי השם ) באו לכדור כאילו רק אתמול למדו לשחק כדורגל ,מול שוער ,נגיעה של אחד מהם והכדור בפנים .

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/08
  14. riquelme1 Member

שאלקה ביזתה אתמול את הכדורגל הגרמני, זאת עובדה, אבל כנראה שאני אומר אתזה אנשים פה לוקחים אתזה יותר ללב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/08
  15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אין דבר כזה ביזוי. שאלקה ייצגה את עצמה, ניצחה פעם אחת והפסידה פעם אחת. הכדורגל הגרמני מעניין יותר מאי פעם בליגה המקומית ואנחנו נהנים מכל דקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx