הגרמניות באירופה 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏2/7/08.

1. Raulito Madridista

הסגל של אתלטיקו הרבה יותר מרשים משל שאלקה, שהיא קבוצה עם ממושמעת שעומדת על המגרש מבחינה טקטית טוב מאוד, אבל היא גם קבוצה אפורה יחסית לשאר הגדולות. בשנה שעברה נגד ברצלונה הקבוצה כמעט ולא ייצרה אף מצב ב-180 דקות, הם הניעו את הכדור עד ל-30 מטר מהשער, אבל משם לא היה את השחקן שיעשה פעולה מעניינת. אז יש את רפינייה(או שאין באותו משחק), ויש את רקיטיץ, אבל הם לא שחקנים ברמה של מקסי רודרגיז, לפחות לא בינתיים. בנוסף, עם כל הכבוד לקוראני ואסמואה(הראשון חלוץ הרבה יותר טוב), אגווארו ופורלהאן הם צמד הרבה יותר מסוכן.
    דבר אחרון: בדקתי את המאזן של שאלקה נגד הקבוצות החזקות בבונדסליגה(באיירן, ברמן, המבורג, שטוטגארט ולברקוזן) והמאזן הוא לא מרשים: מתוך 30 נקודות אפשריות(עשרה משחקים) היא השיגה 11.
    * עשיתי את אותו דבר בנוגע לאתלטיקו מדריד: לינק(לקחתי את וולנסיה כאחת הקבוצות למרות העונה החלשה שעברה עלייה, בייחד עם ריאל, ברצלונה, ויאריאל וסביליה) וגם המאזן שלה לא מרשים, אבל לדעתי יש הבדל בין גודל היריבות בכל-אופן, ואני לא בא לפתוח פה וויכוח על השוואה בין שתי הליגות.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הגרלה קשה (יש להם את אויפאלושי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ) ומסקרנת. נקווה לטוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/8/08
  3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ממש אבל ממש לא לדעתי. קודם כל הקישור של שאלקה התחזק השנה בצורה פנומנלית, עם הונטלאר שמצטרף לקישור חזק מאוד עם ראקיטיץ' הכישרוני. אני לא מוריד מערכם של מקסי רודריגז ופורלאן, אבל קווין קוראני וג'פרסון פארפאן פלוס אסאמואה יכול ליצור חוד קטלני. כמובן שבמידה וראפיניה ומנואל נוייר היו יכולים להשתתף במשחק הזה, אין לי ספק שזה היה מקל את המלאכה על שאר השחקנים.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לאטלטיקו יש סגל של 160 מיליון יורו, בסוף חוסר המזל שלהם יגמר. תקציב של קבוצה גדולה יש להם, ציפיות כל שנה יש מהם והרבה. אז נכון שעד היום הם לא מגיעים לאן שמצפים מהם, אבל מי יודע, אולי העונה. גם שאלקה התחזקו וקשה מאוד לדעת. הייתי מחכה עד לאחר המשחק.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בנתיים זה נראה טוב, פנדר עם בעיטה חופשית מושלמת מעלה את הקנפים ל0-1 על אתלטיקו.
    זה יכול להמשיך ככה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. m3at Member

טוב, אז שאלקה ניצחה, ולא ספגה שער חוץ. חוץ מזה, היא לא נראתה טוב, החלוצים לא נראו מאופסים. אני לא משוכנע שזה יספיק להם בגומלין בויסנטה קלדרון, ובכלל, לגבי העונה, אני לא חושב שיש סיכוי לאיים על באיירן השנה עם חוד חל כפי שראיתי היום.
    בנוסף, פרפאן נפצע ואני יכול רק לקוות שזה לא רציני.

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע איך זה יגמר בסוף, אבל אני חושב ששאלקה עמדו מצויין על המגרש. חבל על ההחמצות של רקיטיץ'.
    דבר אחד בטוח, מה שאנדראס מולר צריך לעשות דבר ראשון, זה להתקשר לאחד רפיניה ולהגיד לו שהוא יכול להישאר בסין עד סוף החוזה שלו, החצוף. יש מגן ימני מצויין במקומו.

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו בדיוק המחשבה שצפה לי בראש בזמן המשחק. מעבר לזה היה משחק טוב של שאלקה, אבל החוסר תחכום ודיוק בהתקפה עוד יכול לעלות בחוסר העפלה.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל התוצאה טובה, שאלקה יכולה להרשות לעצמה אפילו להפסיד בספרד בתנאי שתבקיע שערים, ואיך שההגנה של אתלטיקו נראתה אתמול המשימה נראת אפשרית בהחלט.
    מה שכן אונגלאר עדיין לא בפורמה, הייתי פותח עם קוביישווילי במקומו בהרכב.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל כך מסכים איתך בעניין הזה, בדיוק כפי שלא הסכמתי עם מוטי איווניר בזמן השידור. לדעתי הקו האחורי של אתלטיקו היה דווקא טוב אתמול, לטעמי הייטינחה, אויפאלושי, פראה ואנטוניו לופז היו האחראים לכך ששאלקה לא הבקיע יותר משער אחד, שגם זה הגיע רק בבעיטה חופשית. החסרון של אתלטיקו היה בכך שהיא שיחקה עם קשר אחורי אחד, שגם הוא לא הכי מרשים לדעתי, ויתר היו, לא רק שחקני בעלי אוריינטציה התקפית, אלא גם כאלה שמתקשים במשימות ההגנתיות. מה שנתן יתרון בכל פעם ששאלקה יצאה קדימה. במפגש החוזר שיהיה במדריד, שאלקה בטבעיות תסתגר וכאשר תצא לתקוף זה היה בכמות קטנה של שחקנים וכך היתרון שהיה לשאלקה אתמול יתמוגג כלא היה. שאלקה חייבים לעבוד חזק על תיאום ותיחכום בחלק הקדמי כי איך שזה נראה לי אתמול במיעוט ובכושר שהם הציגו לא יהיה לשאלקה סיכוי גדול לכבוש בחוץ. כמובן שיש לקחת את דברי בערבון מוגבל, כי הרמה אחת מדוייקת, נגיחה אחת טובה וכל מה שכתבתי פה שווה רק את מכונת הגריסה. בהצלחה כמובן!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/8/08
  11. 100%Bayern Member

הנצחון אמש של שאלקה נתן לי לגרוף 80 שקל בווינר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. FC_Bayern Member

שאלקה בתצוגת כדורגל טובה אתמול, לא מאוד, אבל יחסית לשלב הזה של העונה- בסדר גמור. יהיה מעניין מאוד בגומלין מכיוון שהתוצאה הזו אינה מטה את הכף כמעט בכלל. נקווה שבגומלין שאלקה תבקיע שער אחד לפחות, כי אם לא- היא בצרה צרורה. אתלטיקו תשיג את השער שלה. שער אחד של הגרמנים, ולספרדים יהיו סיכויים קלושים לטעמי.

13. Raulito Madridista

פרפאן נפצע וייעדר כחודש

http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/farfan140808_ES.Xxx

אתר המארקה הספרדי מפרסם היום ששאלקה תחסר את פרפאן במשחק הגומלין נגד אתלטיקו מדריד בעוד כשבועיים. החלוץ שנפצע אמש והוחלף בדקה ה-70, סובל מבעיות בכתף והיום בבדיקות שערך התגלו התוצאות - השחקן ייאלץ לנוח כחודש. "זה מאכזב מאוד כי אתמול ראינו את פרפאן בהופעה נהדרת. הוא השתלב אצלינו מהר מאוד. למרות זאת אני בטוח ביכולת של הצוות להתגבר על כך ולהעפיל לליגת האלופות", אמר מאמן שאלקה, פרד רוטן.

14. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם באתר של הבונדסליגה דווח על כך.
    חתיכת מכה לשאלקה לקראת הגומלין.

15. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה לא כל כך טובה לשטוטגרט נגד גיור היום. אמנם ניצחון, אבל הקבוצה ספגה שער חוץ. בקיצור 2:1.
    במשחק היו רק 11,000 צופים.