הגרמניות באירופה 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י ג'ובאני אלבר, ‏2/7/08.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק יוצא מן הכלל לטרוכו. מי היה מאמין שער נגיחה לבחור עם 1.69 מ' (איפה פריץ?). משחק נהדר גם לדמל ושוב גם לאאוגו. איך אני נהנה מאאוגו. דווקא ירולים במשחק לא משהו היום. ובטח גם מילה טוב ליול. הבלם הקבוע שלו גמר את העונה בדיוק לפני פגרת החורף. הוא הביא בלם חדש שבמשחק הראשון שלו עלה לו ב - 3 שערים. יול לא התייאש ונתן לו את הקרדיט והוא מקבל את זה בחזרה.

בצד השני רק ויזה ואוזיל היו טובים.

לך להודעות מלפני שנתיים ותקבל את התשובה.
    כלום לא השתנה. אופי זה אופי.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ירולים שיחק היום כקשר אחורי לכל דבר והיה אמור להשגיח על דייגו, מה שכמובן מנע ממנו את משחקו הרגיל. כמה שאני לא סובל את השחקן הזה, אבל הוא צ'כי ממושמע.

3. riquelme1 Member

היה סתם משחק נחמד, לא יותר מיזה. ברמן כרגיל בשלבי ההכרעה כושלת, ומפסידה בבית, המבורג אתה יעילה וטובה. בכלל, לא מובן לי איך ברמן הגיעו לחצי גמר, בעונה כול כך מזעזעת, כנראה שגביע אופ''א הוא באמת מפעל זניח.

דייגו היה חלש היום, כבר הרבה זמן אני טוען שהוא צריך לעזוב את ברמן, הוא פשוט נדבק בבינונית של הקבוצה הזאת, עם פעם עוד היה משחק עם שחקן כמו קלוסה, היום הוא משחק עם גלמים כמו רוזנבורג ופיזארו.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמיד ירולים הוא קשר אחורי. אתמול הוא רק היה קצת לא מדוייק. זה הכל. חוץ מזה, כרגיל, הוא עושה עבודת קודש (אם כי קצת אוהב להפיל את עצמו, כמו גם דייגו).

ואולי זה דייגו שהחולשה שלו גורמת לברמן להיות חלשה? לא, מה פתאום. איך יכול להיות. גם ברזילאי, גם להטוטן. הוא חייב להיות וורלד קלאס.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נכון, אבל המבורג משחקת עם שני קשרים אחורים שאחד מהם ירולים קדמי יותר ואמור לסייע יותר להתקפה. אתמול היה אפשר לראות שהגבילו אותו.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חברייה משחק מ"ס 2 יוצא היום לדרך עם יתרון ברור לטובת המבורג שמאחרת את המשחק. אני מאד יופתע אם המבורג לא יעלו לשלב הבא, למרות ההצהרות של מר וויזה.

הרכבים:
    המבורג : רוסט - דמל, גראווגארד, מתייסן, יאנסן - ירולים אווגו - פיטרויפה, טרוכובסקי - פטריץ', אוליץ' ...
    ברמן : וויזה - פריץ, מרטסקר, נלדו, בואיינש - באומן - פרינגס, אוזיל - דייגו - פיזארו, הוגו אלמיידה ...

לא נראה לי ששאף למד הרבה מהמשחק הקודם. זה מתחיל עם באומן שמזמן נגמר זמנו וממשיך עם הוגו אלמיידה מעיף הכדורים ליציעים.
    נקווה למשחק מותח

7. johnnie walker Member

יאללה ברמן!
    דייגו, מה עם איזה גביע קטן לפני שאתה עוזב אותנו לטובת זוללי הספגטי?

לא יודע,יש לי הרגשה שאנחנו עוברים אותם והשנה הגביע נוחת אצלנו,
    ההימור שלי: 1-2 לברמן.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב מהיום כולנו מרזיקים אצבעות לחברייה של תומאס שאף. שחטיור דונייצק אומנם על הנייר לא הפייבוריטית, אבל בדיוק זה מה שהופך אותם למסוכנים.

רק לשם תזכורת, ברמן ללא דייגו וללא הוגו אלמיידה המוצהבים. בנוסף גם הקפטן פרנק באומן בספק למשחק.
    צריך לקוות שפיזארו, רוזנברג ואוזיל ינווטו את החלק ההתקפי. בהנגה שנאלדו ומרטסקר יעשו כמה שפחות טעויות ושוויזה ימשיך את הפורמה הפנטסטית שלו.

ירוק עולה :aaa021:

9. אפנברג Member

ישפוט בגמר הליצן לואיס מדינה קנטלחו: לפחות בגזרת השיפוט בטוח שיהיה אקשן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx (והלוואי גם במשחק עצמו: מחזיק אצבעות לברמן).

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ההרכב הצפוי של ברמן:
    וויזה - אוזיל, פרודל, נלדו, בואייניש - באומן (האנט), טזיוליס - פרינגס, אוזיל - פיזארו, רוזנברג ...

ברמן ללא דייגו ואלמיידה המושעים, מרטסקר ויינסן הפצועים שגם באומן בספק.
    זה לא נראה טוב ...

11. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויסה שוב מפשל במאני טיים והגביע הזה נוסע לאוקראינה. כמה קרוב ככה רחוק.

בגדול לא הגיע לברמן לזכות, למעט חלקים מסוימים במחצית השנייה האוקראינים היו טובים יותר.

נקווה שבשבת אלילת המזל תחייך לחניכים של שאף קצת יותר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. אפנברג Member

כ"כ מאכזב לעשות עונה יפה באופ"א ולהגיע לגמר בלי 3 שחקנים כ"כ חשובים במערך: דייגו, אלמיידה ומרטסאקר. עם שלושת אלו, ואפילו רק עם דייגו אני מאמין שברמן היתה מנצחת אתמול. שחטאר די אכזבה אותי, למרות שבסה"כ היא היתה יותר מסוכנת בהתקפה. אני חושב שאולי כדאי לשאף לעבור למקום אחר, נראה לי שהוא מיצה את עצמו בברמן עד תום. אולי כדאי שגם ויזה ילך להתרענן במקום אחר.

ברכות לשחטאר, שהראתה שקבוצות שלא שייכות לטופ הארופאי יכולות להגיע להישגים בזכות השקעה כספית מאסיבית אבל כזו שנעשית בחכמה (בדיוק כמו זניט אשתקד).

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מדהים אותי כל פעם מחדש איך וויזה רועד ברגעי השיא. מה יהיה עם זה?

וברמן היתה אתמול כלום ושום דבר. לא התקפית ובטוח לא הגנתית. נדה

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל נכון, אבל מה אפשר לצפות מקבוצה שהחזיוק שהיא הביא הוא טציוליס?
    באמת, אני שואל את עצמי, על מה חשב מי שחשב (אם חשב) כשהביא את טציוליס כחיזוק? כאילו, לא מספיק הפסנאנים והינסנים שצריך גם אותו?

באמת, אחד המשחקים הכי חלשים של ברמן שלא הצליחה להחזיק כמעט בכדור ליותר מכמה שניות.

15. fcbfcb Member

הליגה הגרמנית מאוד חלשה באירופה. אם ברמן לא מנצחת את שאחטר זה בעייה, ואם באיירן מקבלת באותו מפעל רבייעה שנה שעברה זה עוד יותר בעייה!