הגרמניות באירופה 2006/7

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏15/12/05.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בדיוק נוגע בנקודות. ברמן בהרכב חסר (במיוחד בהתחשב במי שהיה חסר לה) חייבת להבין שהיא לא יכולה לשחק את המשחק הרגיל שלה, אלא חייבת לשחק על תוצאה גם אם זה לא הכי יפה לעין. דרך אגב, לטעמי בורובסקי השחקן הכי חשוב בברמן. כל פעם שהוא לא משחק הקבוצה לא מצליחה לשחק את המשחק הרגיל שלה, גם בליגה, אם כי גם מרטסקר הוא שחקן מאוד חשוב. פאסנן בלם חלש מאוד.
    העניין הוא שברמן כבר לא מעט שנים אורחת קבועה בליגת האלופות (בטח באופ"א) ובכל זאת היא לא לומדת.

העניין הוא שזה נכון לא רק לגבי ברמן, אלא כמעט כל הקבוצות הגרמניות, חוץ מבאיירן (כשהיא לא מאומנת ע"י מאגאת וחוץ משאלקה (במיוחד כשהוב סטיבנס ומירקו סלומקה מאמנים אותה. אלה השתיים היחידות שמבינות מה צריך לעשות ומנסות לעשות את זה.

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כן כן אני רושם כאן, ולא בדיון ליגת האלופות בפורום העולמי, כי אני רוצה שוב להזכיר לכולם מה אמרתי. אני גאה להפסיד לקבוצה כמו מילאן בליגת האלופות. זה לא בושה, הם היו ועדיין הקבוצה הטובה בעולם בפער בשנות ה 2000. גמר שלישי ב 5 שנים. אין מה להוסיף, אין מילים.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/07
  3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

... ואיזה הצגות כדורגל מרשימות ומרהיבות הם נתנו ברבע ובחצי הגמר.

ולענייננו. היום ברמן ינסו לחולל נס (אני לא מאמין שזה יקרה) ולאלו בינינו שאין ספורט 5 + גולד/לייב וכו' אפשר יהיה לראות את המשחק ב SAT1 ואני מניח שגם בערוצי הספורט הערביים למי שיש לווין פרטי.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

היום ברמן צריכה להפתיע אותנו ולתת פייט גדול מאוד לאספניול שרמסה אותה במונז'וויק וחבל.
    נקווה לטוב וקצת נחת מאחת הקבוצות הגרמניות העונה במפעלים האירופאים.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יותר מדי בעיות מרופפות מעל ראשה של ברמן, יותר מדי.
    אם זה היה רק התוצאה עוד ניחא, אבל...
    הפציעות של מרטאסקר, וומה ובורבסקי
    החוזה של קלוזה..
    החוזה של דייגו...
    החוזה של פרינגס...
    סלט על סלט, אני מקווה רק שינצחו לפחות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני חושב שמעל הכל השחקנים רוצים לקחת את גביע אופ''א לא משנה באיזה מצב החוזים של השחקנים
    לעונה הבאה בקבוצה.זה יהיה הצלחה גדולה עם ברמן היום תנצח את אספניול אבל אני בטוח שזה אפשרי גם
    לנוכח האירועים בעבר של הקבוצה במפעלים אירופאים.

המון בהצלחה

7. נעם Member

משחק מכור...
    מי מוציא אדום על התחזות מחוץ לרחבה??
    רק מראה איזה שופטים שולחים למפעל כזה... פשוט עלוב

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוא הוציא צהוב נעם.
    בכל אופן קלוזה אידיוט, שאתה כבר סוחב צהוב למה ההתחזות?!?! למה?

וזה התחיל כ"כ טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. נעם Member

פשוט בושה... היינו מוחקים אותם הם קבוצה עלובה בלי דה לה פנייה.
    השופט הכריע את המשחק פשוטו כמשמעו (איפה השיקול דעת איפה?)

10. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

את האמת השופט הרס את המשחק . . . דייגו עם מחצית ראשונה סנסציונלית.חבל באמת חבל.

איכס ריינקה שוער מפגר גועל נפש מה שהולך שם עכשיו איזה באסה יא אללה.

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/07
  11. joe Member

טוב זה נהיה ממש השפלה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/5/07
  12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שנכתב בספורט1 קלוזה וריינקה מנעו מברמן את הסנסציה.
    בכלל לא ברור לי מה פתאום החינוך הזה ששאף עושה עם ויזה...

בכל אופן מגיע לאספניול לעלות , נקודה.
    מילה טובה לקהל של ברמן, שעודד את הקבוצה שלו עד הסוף המר. פשוט להוריד את הכובע. זה עוד עדות לכמה לגרמניה יש תרבות כדורגל. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, ויזה לא יכול היה לשחק בגלל שהוא הורחק במשחק הקודם.

בכל מקרה. זה נכון שהשופט היה שערוריה, אבל זה לא מוריד כהוא זה מהטמטום של ברמן. מה זה, ברמן נהיו קבוצת מרכז טבלה אנגלית? משחקים בבעט ורוץ? כל כדור מרימים לראש של אלמידה? ומה, הם לא שמו לב שאחרי שקלוזה יצא, אז גם אם הם היו יודעים לשחק בשיטה הזו זה כבר לא אפקטיבי, כי הרי למי אלמידה יוריד את הכדור? לריינקה? ומה, השחקנים לא שמים לב שזה לא הולך ומנסים לשחק אחרת, גם אם שאאף אמר לשחק ככה? ומה, שאאף לא שם לב שזה מטופש ולא הולך ואם השחקנים משחקים ככה למה הוא לא אומר להם לנסות לשחק בשיטה שונה.
    בינינו גם לפני שקלוזה יצא ברמן לא שיחקה מי יודע מה טוב, לא הגיעה לשום מצב, גם הגול היה מטעות בהגנה של אספניול וקצת מזל של דייגו ואחרי שקלוזה יצא הם בטח לא הגיעו לשום מצב (אולי הבעיטה של דייגו).
    והכי מרגיז שבכל המשחקים החשובים זה חזר על עצמו. ברמן לא יודעים לשחק במשחקים האלה. יובנטוס שנה שעברה, ברצלונה השנה (מה היה רע אם הם היו הורגים שם את המשחק מהדקה הראשונה עם נפילות תיאטרליות ו"פציעות" נוראיות וביזבוזי זמן בכל הוצאת כדור - כמו שעשו אספניול), אייקס בחוץ השנה ושני המשחקים נגד אספניול. שלא לדבר על ליון לפני שנתיים.

בקיצור, ברמן חייבת ללמוד לשחק ואם שאאף לא יכול להכניס להם את זה לראש, אז אולי כדאי שילך כדי לתת לברמן להמשיך להתקדם (מעבר להתקדמות העצומה שהוא הביא). אולי הוא מספיק טוב עד כאן, אבל לא בשביל לעלות עוד דרגה.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיכוי שבעונה הבאה גרמניה תשלח נציגה נוספת לגביע אופ"א בזכות פייר פלי. יש לציין שמיינץ כבר הגיעה לגביע אופ"א בעקבות כך בעונה הקודמת (אם אני לא טועה).

15. Makaay#10 Member

היום קראתי בעיתון,ידיעות אחרונות אבל עדיין עיתון... ששבדיה תשלח עוד נציגה בזכות הפייר פליי, איך זה עובד, רק מדינה אחת או כמה?...