הגרמניות באירופה 13/14: דורטמונד מארחת ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שלברקוזן צריכה להיות 3 בבית כזה. זה תפיסתית בושה.
    ועכשיו שוב למשחק אתמול. אף אחד לאכועס אם לברקוזן לא מנצחת ביונייטד. אפילו לא אם היא מפסידה. אבל לקבל 4 שערים (ואני לא מדבר על עוד פעמיים מול שער ריק שיונייטד מחמיצה) זה מראה שהקבוצה באה לא נכון למשחק. שום קבוצה בעולם לא באה לשחק פתוח באולד טראפורד. גם לא באיירן. ואם לברקוזן הצליחה להשאיר כל כך הרבה מקום לחלוצי יונייטד אז סימן שהיא באה לשחק פתוח או לפחות לא מספיק להתגונן. איך אמרת? בונקר מוחלט נגד באיירן בשנה שעברה? כן זו התפיסה שצריכה להיות במשחק באולד טראפורד. כן אם לברקוזן מפסידה 1 או 2:0 זה בסדר. סביר. אבל הגנה כל כך מופקרת? היי, אם הבקעת נגד יונייטד שני שערים בחוץ והפסדת סימן שבאת ממש לא נכון למשחק.

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

אפשר לשאול למה? (על המשפט הראשון)
    ועל שאר הדברים שאמרת, אני מסכים איתך.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מתרגש לקראת היום, לא יודע להסביר את זה.. קיבלנו יופי של פתיחה לעונה האירופאית. תוצאה אחרת מלבד ניצחון לא מתקבלת על הדעת.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי תפיסתית מקום שלישי בגרמניה אמור להיות יותר טוב משאחטר וסוסיאדד. ואם לא, אז יש בעיה קשה עם הכדורגל הגרמני.

5. Echte Liebe Member

עוד חצי שעה. הלב מתחיל לפעום שוב, מתחילים להרגיש את האווירה. רוצים לשחזר את ההצלחה מהעונה שעברה. קדימה BVB!

אגב, אני מתלבט האם לסוע למשחק הבית של דורטמונד נגד ארסנל.

6. BvB Member

אני כבר עם החולצה מוכן בבית חח
    לגבי ההרכב אכזבה קטנה שאובמיאנג לא פותח,קובה עם כל האהבה שלי אליו צריך לפתוח על הספסל אובי בכושר יותר טוב.

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

איזה ערב אומלל עובר על דורטמונד.

אצלנו משעמם נורא.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה מחצית זוועתית של דורטמונד...
    לי אישית מפריע יותר מהכל שקווין גרוסקרוייץ משחק.
    השדרן הגרמני אמר עליו שהוא יכול לשחק בכל תפקיד, אולי, אבל באף אחד מהם הוא לא יותר משחקן בינוני.
    לא יתכן שפישצ'ק לא משחק שהוא הפיתרון של קלופ.

אבל מכת הפציעות מאד אכזרית חייבים להגיד: פישצ'ק, גונדוגאן, קל, סוקראטיס ועכשיו גם הומלס.
    מעבר לזה יש משהו בטענות של קלופ, אבל זה לא משהו שלא ראינו בכדורגל והתגובה שלו היתה קיצונית מאד, הרחקה מוצדקת.
    גם ההרחקה של ווידנפלר נכונה, זה עוד פעם ההוכחה שהוא שוער טוב, אבל לא יותר מזה. איזה פיוז במוח קפץ לו וגרם לו לצאת ככה?
    גם 0-2 לא היה סוגר עניין, לא מול קבוצה כמו דורטמונד, אבל ההרחקה שלו וההוצאה של קובה בהחלט קובעת את המנצחת בהתמודדות.

לא רואה את המשחק של שאלקה, אבל זה לא מפתיע אותי, למרות האופוריה בתקופה האחרונה, בלי מאמן ראוי הם לא יגיעו רחוק.
    כנראה שיבינו את זה שם אחרי שיהיה מאוחר יותר (ואני אחזור על הדברים האלו גם אם ינצחו היום 0-5).

פשוט חבל

9. Echte Liebe Member

זוועה של משחק של דורטמונד. מלכתחילה היה ברור שלא נסע לטיול בנאפולי, אבל לא ציפיתי לערב שחור שכזה. קצת מאוכזב מקלופי. זה לא חדש שהוא בחור שחי את המשחק והוא די אימפולסיבי, אבל בן אדם מבוגר צריך לדעת לשלוט בתגובות שלו. איזה ביטחון יש לשחקנים במחצית כשהמאמן שלהם מורחק. גם הומלס. פציעה עצובה מאוד. מקווה שהוא יחזור בקרוב, אהל עכשיו יופי, סוקרטיס פצוע וסוון בנדר הבלם המחליף. ווידנפלר? כל פעם זהוא מגיע לטופ ומקבל תגובות חיוביות הוא מצליח לאכזב. יציאה כ"כ גרועה, לא מתאים לשוער בן 33, מנוסה וחזק, לצאת ככה לכדור. 2 חילופים עוד לפני המחצית, אבל זה הכוח של דורטמונד. לקום מהקרשים ולהתחיל מאפס. HEJA BVB

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הגרמנית מס' 1 באירופה. (בצוותא עם באיירן)

הגול ההזוי של אוצ'ידה (ותודה להגנת סטיאווה) העיר אותנו והיטיב עם התקפתנו, שסוף סוף התעוררה ונכנסה למשחק. פארפאן היה תענוג היום, בואטנג ממשיך לשמור על יכולת גבוהה, דרקסלר טוב מאוד. במקביל, צ'לסי מפסידה בבית 2:1 לבאזל, מה שפותח לגמרי את הבית, ואותנו זה ממקם במקום הראשון כמובן - עם אופציה מצוינת לברוח לצ'לסי כבר במפגש הבא שלנו, כשנתארח אצל באזל באחד באוקטובר.

היה ערב נהדר של כדורגל וסוף סוף, אחרי כמה שבועות טובים, ראיתי משחק מלא של שאלקה. היה כיף, והפנים ליום שבת - לפגוש את האלופה המכהנת. הגיע הזמן שננצח אותם בבית. ובאופן כללי, פשוט לנצח אותם.

11. Echte Liebe Member

ערב מאכזב. הקבוצה אתמול לא תפקדה, השופט אתמול היה נטו לטובת נאפולי, קלופ בחוץ, לנגראק בשער, סבן בנדר בלם. נתחיל בשופט (ולא, זה ממש לא תירוצים) - משחק אגרסיבי ואף אלים של נאפולי, והוא מתעלם. לא שזה היה כל כך עוזר, אבל נבן סובוטיץ' רץ לרחבה, המשחק נעצר - ופתאום באמצע שנבן תוקע ספרינט לרחבה הוא ממשיך אותו. היציאה של ווידנפלר? לא רוצה להגזים, אבל מאוד מאוכזב ממנו. גם בעונה שעברה וגם בזו היו לו מספר תקריות של כרטיסים אדומים, ולשוער מנוסה בן 33, זה לא מתאים! ציפיתי ממנו לתת הצגה בשער, לסדר את ההגנה, אבל פתאום בדקה ה-45 ביציאה אחת גרועה הוא מורחק. חבל. ועוד הומלס נפצע. סוקרטיס גם פצוע מלפני יומיים - בקיצור, המצב שלנו גרוע ואין גם בלם מחליף. אולי רק מהמילואים. רק עכשיו אני מרגיש את הגעגוע האדיר לפישצ'ק, אי אפשר עם הקווין גרוסקרויץ הזה. אני פשוט שונא את סגנון המשחק שלו, לא יכול לראות אותו משחק.

בהמשך לתגובתי הקודמת. קלופ ידוע כבחור אימפולסיבי שחי את המשחק ויש לו תגובות מוקצנות, אבל מאמן צריך לדעת לרסן את עצמו ובטח ובטח בזירה האירופית. עכשיו? כנראה קלופ יהיה בחוץ לכמה משחקים (בכל זאת, הוא יצא על השופט הרביעי חזק) וקנס כספי. נצטרך לתאושש מהערב של אתמול, יהיה מאוד קשה.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, לי יותר מפריע ששמלצר משחק ועוד כשחקן הרכב. פשוט ליצן. אה וגם סובוטיץ?.
    קלופ ממשיך להראות שהוא לא באמת מאמן לרמות האלה. נפצע בלם. במשחק חוץ. והוא מכניס חלוץ. את העונש הוא קיבל מיד עם מתפרצת שמביאה להרחקה של ווידנפלר. 1:0 פיגור בחוץ. זה לא כזה נורא שחייבים להפקיר את המשחק ההגנתי. לפחות יש לו מזל שקיבל בסוף תוצאה טובה (מאוד).
    וכן. כרגיל קלופ המגעיל והבכיין. אין שריקה לרעת הקבוצה שלו או אי שריקה שהוא חושב שהגיעה לקבוצה שלו שהוא לא מתבכיין או מתנהג בצורה צינית. לא מכובד ולא מתאים.

מצד שני, שאלקה שיחקו טוב או לא טוב. לא משנה. עשו את העבודה כמו שצריך. בניגוד, למשל, לשטוטגרט.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/13
  13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הרגע הזה שנדב מפרגן לשאלקה במסווה של עקיצה לשטוטגרט ולרוזנר

http://076dd0a50e0c1255009e-bd4b8aabaca29897bc751dfaf75b290c.r40.cf1.rackcdn.com/images/files/000/003/249/original/original.Xxx

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש פה לפרגן או לא לפרגן. כדורגל זה לא בלט. כדורגל משחים כדי לעשות תוצאה נכונה. שאלקה עשתה את זה מצויין. נגד אלופת רומניה. שטוטגרט, עם סגל בין הזיה הטובים בגרמינינ עפה נגד קבוצה אלמונימית שאולי יכולה לשחק בליגה השניה. אז שטוטגרט עם סגל ומאמן ונהדרת ואולי יופי של בלט ושאלקה עושה (בינתיים) את העבודה. גם דורטמונד עשתה את העבודה. למרות שזה עם המון מזל ולא ם שכל גדול של מי שמנווט אותה. אבל גם זה צריך (ועונה שעברה אצלה הוכיחה את זה מעל ומעבר. השאלה כמה זמןאפשר לסמוך על מזל).

דרך אגב, שטוטגרט לא צריכה אותי כדי לעקוץ אותה. היא עוקצת את עצמה פעם אחרי פעם. לבד.

15. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

מצב נושא:
הנושא נעול.