הגרמניות באירופה 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏22/7/07.

1. riquelme1 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. רפאל Member

חחח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    לא נורא כואב חייבים להודות אבל מגיע הרבה קרדיט לרוסים שהיו יכולים להתבנקר כל המשחק ובמקום זה שיחקו כדורגל כמו שצריך.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמה שכואב חייבים להודות שזניט היום בהררכב חסר עוד שיחקה חכם ושיחקה לפרקים כדורגל נהדר.
    להסיר את הכובע בפני הרוסים.

עמי, אתה בטח מאושר עכשיו, אה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

4. FC_Bayern Member

תבוסה כואבת ומשפילה. קשה להרים את הראש אחרי הפסד כזה, כנראה שהרוסים אוהבים את הרעיון של הבקעת 4 שערים לרשתות של הגרמניות..
    באמת צריך להוריד את הכובע בפניהם. משחק מצוין שלהם ועוד בהרכב חסר, מנגד- משחק הגנה קטסטרופלי של באיירן מראה לנו שהיא עדיין לא שייכת לקבוצות הגדולות באמת של היבשת. חבל, כואב ועצוב.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

את הבית ספר של אדבוקאט (אחד המאמנים השנואים בהולנד) להיצפילד אני אשאיר לנדב לנתח. זניט אחת הטובות באירופה ולבטח טובה יותר מבאיירן.

באיירן מינכן - פיקציה. מזכיר את מה שפ.ס.וו עושה בהולנד. היא לא יותר טובה היא פשוט פחות גרועה מהאחרות.

אבל אל דאגה ! פרד רוטן, שמוליך את טוונטה לליגת האלופות, יוליך גם את שאלקה לאליפות אדירה. תרשמו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/08
  6. joe Member

פיקציה?
    לדרוס את הליגה, כשכל העונה רק 2 הפסדים ובנוסף לקחת גביע, זה פיקציה?
    לא להפסיד אף משחק מלבד המשחק היום בגביע אופ"א, כשבאיירן כובשת הכי הרבה שערים במפעל, זה פיקציה?
    אנשים קטנים חוגגים על הכאב של אחרים כשהקבוצה מפשלת. שלא נזכיר מה אייקס שווה. אל תשווה אותנו לפ.ס.וו ולבית ספר שהם עושים לכם בהולנד.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הגזמת ארז. כמו שרשמתי בדיון של באיירן, בעונה חלשה כמו עונה שעברה שסיימנו רביעי בליגה העפנו את אלופת ספרד ריאל מדריד. העונה שהכל הולך ואנחנו דורסים, אנחנו נופלים ליום איום ונורא ומובסים ברוסיה. זה קורה לכל מועדון גדול בעולם אחת לכמה זמן. הקבוצה שלנו הגיע עם הראש בעננים למפגש הראשון כמו גם למפגש השני בגלל שבאיירן כבר עם דאבל ביד, בהבט הזה (הפסיכולוגי) נפלנו חזק, זה מורגש, לה היה כלל רעב על המגרש. פשוט מוקדם מידי היה לקחת את כל התארים בגרמניה כבר באפריל.

8. 100%Bayern Member

לפי דעתי טוב שלקחנו את התארים באפריל... ככה היה לנו יותר זמן להשקיע במפעל האירופאי...

אבל אנחנו לא ממוקדים ומפוקסים כמו בתחילת העונה...

ההגעה של קליסמן... אולי חיזוק הרכש וניפוי השחקנים יעוררו את הבווארים לעונה הבאה כי העונה סיימנו לנו כבר..

נקווה לעונה כזאת לפחות עונה הבאה!

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אני חושב שאתה קצת מגזים. באיירן קבוצה הרבה יותר חזקה מזניט אולי לא היום במשחק אך, הכדורגל שבאיירן מציגה לאורך כל העונה עולה על הכדורגל של זניט. אני לא רואה בשום תפקיד על המגרש שחקן מהקבוצה של זניט אשר עולה על שחקן משורות באיירן מינכן. באיירן קבוצה עם סוללה של כוכבים, גם מפלצות כדורגל גדולות נפלו אצל קטנות מהן, ראה לדוגמא את גמר הצ'מפיונס בו זכתה בורוסיה דורטמונד לאחר שניצחה יובנטוס שהייתה באותה תקופה ה-מפלצת האירופאית. להגיד שזניט יותר טובה מבאיירן מינכן זה מוגזם בהחלט.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואותו הדבר צריך להגיד גם על המפגש הכפול שלהם עם לברקוזן וגם על המשחק הראשון במינכן. ואני דווקא מסכים עם ארז שאמר
    אולי לא קבוצה נוצצת אבל קבוצה חזקה מאוד מאוד. מזכירה לי את באיירן של 2001. מה שמביא אותי לעוד משהו שארז אמר
    וזה מפליא אותי. אדבוקט הוא מאמן עלוב לטעמי. גם אני החזקתי ממנו פעם, עד שראיתי את העבודה שלו במנשנגלבאך. פשוט לא מבין איך מאמן כזה העמיד קבוצה כזו.
    לגבי בית ספר או לא, אני לא יודע. את הניתוח שלי על באיירן תקרא בטופיק שם.