הגרמניות באירופה 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏22/7/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שכחת רק לציין שזניט שילמה עליו לא פחות מ 15 מיליון יורו לשחטיור, ככה שמי שתרצה אותו תצטרך לשלם לפחות 15 מיליון.

2. SeRgInHo Member

כסף קטן בכדורגל של היום.

3. T0XiN Member

כנראה שלוסיו לא היה בטוח אם להעיר את זה רוברטו בגרמנית או בפורטוגזית ולכן זה נגמר בשער http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

4. אפנברג Member

באיירן שווה גול למשחק כך שיש תקווה בגומלין. הבעיה היא ההגנה: יש פער גדול בין ההגנה שלנו בבונדסליגה לבין ההגנה באירופה. בגביע אופ"א השנה ספגנו יותר מדי שערים. חשוב ביותר לא לספוג ברוסיה כדי ששער אחד יעשה עבורנו את ההבדל. הדבר היחידי שאני יכול להגיד לזכותו של לוסיו, שכבר שנים הוא מתחזה לבלם, הנו שראו שהוא ניסה לכפר אחרי השער העצמי והוא יכל לצאת גדול אלמלא הדיפה אדירה של השוער הרוסי לבעיטה שלו מרחוק. בכל מקרה אני מקווה שהוא לא יישאר איתנו עונה הבאה. בגביע אופ"א יש תופעות מעניינות: קבוצות שלא מתפקדות בליגה המקומית נותנות תצוגות מעולות בזירה הארופאית. חטאפה היתה דוגמא אחת וזניט עוד אחת: יש לה נצחון בודד מששה משחקים עד כה בליגה המקומית אך אתמול היא שיחקה טוב מאוד. מצפה לנו גומלין לא פשוט בכלל ואנו צריכים להביא את ה-GEIST (הרוח) המיוחדת שלנו, כמו בחטאפה, כדי לעבור. יש לנו הזדמנות לקוואדרבל (נראה לי שכך קוראים ל-4 תארים בעונה) הסטורי בתולדות המועדון-גביע הליגה, גביע, אליפות וגביע אופ"א. 3 תארים כבר בכיס (בהנחה שהאליפות די סגורה)-אסור לוותר על הרביעי!

5. רפאל Member

לשחקנים נגמר האוויר אחרי כ 30 דקות בגלל ה120 דקות מול חטאפה ודורטמונט.

6. 100%Bayern Member

אי אפשר לומר שהם שחקנםי עייפים...

אבל גם זה נכון... ה120 דק' מול דורטמונד וגם חטאפה הובילו לניצחון מה שמעלה את האנדנלין...

ועוד לפני זה 5-0 ענק על דורטמונד...

הכל עדיין פתוח.. כי טוני חוזר... ו3 שחקנים חשובים של זניט לא משחקים...

אותו מזל כמו חטפאה . . .

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אם לא מנצחים היום, אנחנו מסיימים את העונה עם 2 תארים כבר באפריל, זה מוקדם אפילו שזה עם תארים, אני רוצה גמר במאי! הולך להיות כל כך קשה היום, אני לא יודע למה לצפות, אני מקווה שכל הכלים של באיירן יפעלו ב 100% יכולת, לא יודע איך, לא יודע אם היצפלד יכול להביא גם לכך, אבל אני רק מקווה לראות את באיירן שוב בגמר.

8. אפנברג Member

מוכרחים גמר!!! 7 שנים שאנו האוהדים לא יודעים איך זה להתעורר בבוקרו של יום בו קבוצתך משחקת בערב בגמר ארופאי. כמובן ביום כזה לוקחים חופש מהעבודה/לימודים, אפילו למכולת הולכים עם חולצה של הקבוצה ומי שיכול לתלות דגל של המועדון על המרפסת יבורך. כ"כ חבל שהסתבכנו במשחק הראשון כי יכלנו להוציא יותר מ-1:1 ועושה רושם שזניט קבוצה מאומנת עם מאמן מנוסה. מצד שני אני שואב עידוד מכך שכשתקפנו, הגענו ללא מעט הזדמנויות. אין ספק שפערי האיכות לטובתנו אך עם פערים בלבד לא מנצחים. חוץ מזה, אם אנו נקח את גביע אופ"א ומנצ'סטר את ליגת האלופות נוכל לתת להם בראש בגמר הסופרקאפ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל סלע טריפל כבר יש לכם ( אפשר לזלזל אבל גביע הליגה זה גם תואר שנחשב בגרמניה).
    דבר שני ותסלחו לי בווארים יקרים, אבל אם לא תגיעו לגמר אתם לא שונים משאלקה, ברמן ושות שמפשלים ברגעי האמת נגד קבוצות שהם ואתם עדיפים עליהם. אותי לא מעניינות ההשוואות בכלל, כל דבר פרט להעפלה לגמר זה אכזבה עצומה לכל חובב של הכדורגל הגרמני.

אז הגיע הזמן שמשהו יחזיר את הווינריות לקבוצות הגרמנית, נקווה שהיום אתם תהיו אחראים לסיפתח.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/5/08
  10. רפאל Member

בגלל דמיקליס ספגנו עכשיו את השני, כמה פעמים אני יכול לצעוק שאני לא סובל את השחקן הזה!!!

יאנסן היום במשחק זוועה.

11. T0XiN Member

איזה בזיון...
    אני מקווה שקהאן יצעק קצת עכשיו בהפסקה.

שלא תטעו,האשם היחידי במה שקורה הוא לוסיו שגרם לנו לספוג שער במשחק הקודם.
    וחוץ מזה שבשער השני יש לו תרומה גדולה,במקום להכניס ת'רגל כמו שצריך ולמנוע בעיטה הוא רץ אחרי השחקן. שלא תטעו גם זה רוברטו והאחרים שם מאחור במשחק הגנה מרושל ביותר. נקווה לשינוי חד במחצית השניה.

אגב השידור ב SAT1 באיכות טובה הרבה יותר מספורט 5+...

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/08
  12. joe Member

כמה שגם אני שונא את לוסיו, אי אפשר להאשים אותו בכוח. האשמים הבלעדיים לגול השני של באיירן הם זה רוברטו ודמיקליס. בגול הראשון הייתה חומה גרועה, שבה שווינשטייגר וריברי זזו.

13. T0XiN Member

התבלבלתי עם השער השני רשמתי בטעות הראשון אבל התכוונתי לשני.

14. סטפן אפנברג Member

אני לא מאמין , זניט מפרקת אותנו .... בא לי למות

15. סטפן אפנברג Member

זה היום שבו הכדורגל הגרמני יכול לקבור את עצמו