הגרמניות באירופה 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏22/7/07.

1. נעם Member

משחק לא יפה לעין של ורדר וחסר תיאום הביא למרות הכל ל3 שערי חוץ ולהעפלה לצמפיונס לאחר 2 נצחונות (חשוב לדירוג).
    רבותיי דייגו חוזר! הוא פשוט רמה/שתיים מעל כל שחקני השדה של ברמן. איזה מזל ששמרנו אותו...
    משחק נהדר של פאסאנן ולא כל כך נהדר של שולץ שגורם לפנדל ונראה אומלל באחד על אחד.
    חבל שהוא עובר להאנובר כי הוא יכל להוסיף לנו עומק בקישור אבל בכל מקרה דרך צלחה.
    באומן היה בסדר אבל "בישל" לקרואטים גול.
    סאנוגו, לא מורגש בנגיעות בכדור אבל מבקיע ועושה המון תנועה.
    אלמיידה חצי מבשל את הגול אבל חסר מהירות לחלוטין (איזה הבדל בינו לבין הארניק).
    ויאנסן וורנייש סולידיים כשחקני הרכב ראשון, מצויינים שחקני רוטציות.
    איזה מזל שעברנו את זה ללא פריץ וואמה בורובסקי הונט ופרינגס, ואני מקווה שבקרוב נוכל לחזות ששוב בברמן המפרקת.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלא תטעו. משחק זוועתי של ברמן. מזל שזאגרב היא קבוצה בינונית ביום טוב. אני יודע שיש הרבה חסרים והכל, אבל יש גם דברים מעבר ליכולת אישית. יש רק שני אנשים שאפשר לציין לחיוב והם טים ויזה שאם לא שתי עצירות שלו בזמנים קריטיים לא בטוח שברמן היו עוברים ודיגו המסכן ששיחק לבד לגמרי עד לדקה ה - 68(?) כשהרניק נכנס וברמן הבקיעה את ה 3:2 ואחרי זה זה כבר היה סתם גארבץ' טיים. מעבר לזה פסנן היה בסדר. כל השאר, פשוט קטסטרופה. אלמידה אמנם סחט פנדל ו"בישל" את השני, אבל חוץ מזה כלום. סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx חוץ מלעצור כמה כדורים על החזה ולהבקיע (עם לא מעט מזל) את השני לא עשה כלום. נאלדו, זו תעלומה. שולץ גרם לי להתגעגע לוומה. מרטסקר זה לא אותו שחקן. ורנייש התחיל טוב ונעלם באומן מסר ליריב יותר מאשר לחבריו ומיינסן אין ממילא הרבה מה לצפות.
    אבל, וזו הבעיה העיקרית זה איך שהקבוצה משחקת ואיך היא נראית. קבוצה טיפשה. פשוט כך.
    בדקה ה - 13 מובילים 1:0. קבוצה ספרדית או איטלקית הורגת את המשחק מאותו רגע. מאותו הרגע עד הדקה ה 90 משחקים אולי 20 דקות. בברמן. כלום. דוגמא בדקה ה - 42 פאול שנראה חזק מאוד על מרטסקר. במקום לשכב ולמזמז 2 - 3 דקות הבחור קם מייד. אחרי זה עבירה שנראית קשה על יינסן. אותו הדבר. ושיחקו בסה"כ עד המחצית 7 דקות נטו. במקום למזמז את הכל.
    במקום לשחק על הארץ להחזיק כדור. מסירות קצרות. להרוג את המשחק. מסירות ארוכות לאלמידה וסנוגו שלגמרי לבד וכמובן מאבדים את הכדור ושוב התקפות של זאגרב.
    כל זה עבודה של מאמן. עוד דבר. ניהול משחק נוראי. מחצית שניה 2:2, תוצאה מצויינת שצריך לשמור עליה והקישור לא מחזיק כדור. מוציאים חלוץ ומכניסים קשר. לא, חלוץ תמורת חלוץ. בשביל מה? עוד יותר גרוע. ב 3:2 בטח מוציאים חלוץ ומכניסים קשר. לא, סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx יוצא ונכס רוזנברג במקומו. למה? בשביל מה?

בקיצור. המון המון לשפר ולעבוד בברמן. נגד קבוצות טיפה יותר נורמליות זה לא יעבוד ככה. זאגרב היא לא יותר מאשר בילפלד או בוכום.

3. odedsaidon Member

אם החישובים שעשינו פה לפני כמה ימים בקשר לדירוגים נכונים, אז יש חדשות טובות, אייאקס הודחו(שוב) במוקדמות, וזה אומר שברמן עולה לדירוג השני, ותזכה להגרלה קלה בהרבה

אני לא ראיתי את המשחק, אבל תגידו השופט שם בווינר סך שערים 2 או שבאמת היו כל כך הרבה פנדלים, נראה שהוא עבד הרבה היום

נערך לאחרונה ב: ‏30/8/07
  4. נעם Member

החילופים נעשו מתוך פוליטיקות פנימיות נדב (כן זה עוד קיין אצלנו). רוזברג נכנס כי הוא מרגיש שהוא מאבד את מקומו אפילו כמחליף ורואים את זה על שפת הגוף שלו. הארניק נכנס כדי לטפח ביטחון לכשרון הצעיר שפשוט נראה מצויין.
    ביזבוזי זמן זה לא סגנון של ברמן, קבוצה נאיבית בטירוף , וחוץ מזה אתה בכל זאת מדבר על זאגרב לא על איזה ליברפול או בארסה שמה ברמן נחותה. את ההצגות נשאיר מול האריות...
    אתה צודק לגבי נאלדו שפתח גרוע את המשחק אבל התייצב, ממרטא אני לא מבין מה אתה רוצה?
    יאנסן וורנייש הם לא אומרים ליהיות הרכב ראשון ואפילו לא אפוצייה ראשונה מהספסל אז יחסית למעמד כזה הם היו היום בסדר.
    ויש המון המון לשפר בברמן - התפילה שלי זה שהם ישתפרו ממשחק למשחק יצברו ביטחון ואז יתפוצצו בסוף.

לגבי הפנדלים, הראשון לא בטוח בכלל שהיה השני (לזאגרב) היה ואת השלישי לא ראיתי כי האינטרנט נתקע...

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצגות, בזבוזי זמן, הריגת משחק עם עשרות פאולים קטנים במקומות נידחים וכו זה אופי וזה דבר שהמאמן צריך להכניס בקבוצה. לכן, היום היה יכול להיות (עוד) אימון טוב לזה. בטח ובטח שהמצב היה נזיל עד לגול השלישי של ברמן. מי שלא יודע לעשות את זה במשחק במו היום גם לא ידע לעשות את זה כשצריך (ליברפול, ברצלונה וכדו'). מה גם, שכאמור, גם היום היה צריך.

שלושת הפנדלים מוצדקים במאה אחוז.

6. נעם Member

הבית הכי טוב לברמן שיכול לצאת מחר:

אינטר/מילאן
    ורדר
    סטיאווה בוקרשט
    רוזנבורג (נקמה!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx )

הבית הכי קשה:

צלסי
    ורדר
    מרסאיי/לציו
    שחטר דונצייק

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ברמן לא שיחקו טוב אבל בשורה התחתונה היא בשלב הבא בדיוק כפי ששכולנו קיוונו.

מה שמצחיק אותי בתגובה של נדב שהוא שנה שעברה התלונן שברמן יודעת לשחק רק יפה ולא לנצח מכוער.
    אז הנה נדבי ברמן עשו את זה, שליגת האלופות תצא לדרך לא יעניין אף אחד שסאנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx היה גרוע או שוורניאס האפס שוב פתח בהרכב.

והרניק כישרון גדול, אולי הוא התגלית של ברמן השנה. פרט לכך משחק טוב לוויזה ודייגו. כל השאר היו באמת דיי גרועים. לבוא בטענות לחלוצים ברגע שהם לא מקבלים כדורים זה לא רציני.
    לכאן או לכאן ברמו ככל הנראה מדורגת שניה עם סיכויים טובים להגיע לשמינית הגמר.

8. uno club uno amor Member

למרות שגם פה העניין מתחלק, יש שחקנים כמו ראול/מסי(אני יודע שזאת לא השוואה טובה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx )שתפקידם הוא לקחת את הכדור קצת מאחורי חלוץ המטרה ולהניע אותו קדימה/לצדדים, זאת אומרת שחלוצי המטרה(רוד, טורס, פורלאן, קלוזה, טוני)הם אלה שעומדים ליד קו השער ומבקיעים(מצטער אם יצאה הודעה לא ברורה, השעה משפיעה).

מעניין לראות את ההגרלה של ברמן, את האמת שאני מצפה בקוצר רוח לבית דומה לבית בעונה שעברה, אני רוצה לראות את ברמן מתמודדת אם גדולות באמת, לא שטוטגרט.

9. נעם Member

לירן, נדב לא ביקש שננצח יותר יפה.
    הוא רצה שנשחק יותר מכוער! עם התחזויות והצגות.
    ולמרות שנאתך לוורנייש הוא דווקא חוץ מהמשחק האחרון מצטיין בכל המשחקים שפתח בהם.
    כולבוייניק אמיתי (אם שאלקה מרשה לעצמה לפתוח עם ביירמוביץ וקוביאשווילי לנו לא יזיק איזה וורנייש על הספסל) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכלל לא התלוננתי על היופי (או יותר נכון העדרו) במשחק של ברמן אתמול. אני גם לא ביקשתי ביזבוזי זמן מכוערים וכדו' דברים לא ספורטיביים. אבל במסגרת הספורט יש דברים שאפשר לעשות כדי להרוג משחק ולנצח אותו. למשל, ואני חוזר על אותה הדוגמא. בדקה 42, בשיא הלחץ על ברמן (מבחינת משחק ומבחינה מנטלית) מודריץ' עשה גליץ' לתוך הרגל של מרטסקר. במבט ראשון זה נראה כמעט כמו נסיון לרצח וכמו פגיעה קשה (ומודריץ' גם קיבל בשביל זה צהוב) והאמת שהוא לא פגע לו ברגל כמעט בכלל, אבל זה לא חשוב. קבוצה "רעה" מרטסקר שוכב חצי דקה. אחרי עוד כמה שניות בא המעשה והרופא. מטפלים בו עוד דקה על המגרש. הוא מדדה החוצה עוד 20 שניות (כי זה היה קרוב לקו) ועד שמוציאים את הפאול עוד כמה שניות ואז הוא חוזר. והנה הגענו לדקה 45 פלוס בלי לשחק ומקבלים איזה תוספת זמן של 2 דקות וגם אותה הורגים לאט. מה עשה מרטסקר? תפס את הברך, סידר את הגרב ומיד קם להמשיך את המשחק. אחרי שתי דקות היה אותו הסיפור עם יינסן. גם הוא קם מהר וחידשו את המשחק מהר והכל והשופט הוסיף 3 דקות תוספת זמן ומתוך ה6 דקות (מהדקה ה 42) שיחקו בערך 5 וחצי דקות וזאגרב התקרבו לאיום רציני פעמיים באותו הזמן. זה טיפשות וטמטום. ועל זה צריך לעבוד. ויש גם עוד.
    מה שבטוח הכדורגל המכוער של אתמול לא יספיק נגד קבוצה יותר בינונית מזאגרב (זאגרב, כמו שאני התרשמתי ממנה, לא יותר טובה מבוכום או בילפלד או כדו').

לא באתי בטענות לחלוצים. אי אפשר לדרוש מהם מה שהם לא יודעים או מסוגלים. לאלמידה משחק ראש טוב וכשיש חלוץ רציני לידו הוא יכול לעשות גם דברים נחמדים (כמו הבעיטה שהביאה לגול השני) על הקרקע, אבל הוא בטח לא שחקן שמחזיק כדור. לסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx אין כלום. חוץ מלעצור כדורים על החזה, הוא לא יודע לעשות שום דבר. אין לי טענות אליהם. יש לי טענות למאמן שהרכיב את שניהם, שכאמור, לא יכולים להחזיק כדור על הרצפה ולשחק משחק מסירות עם הקשרים וביניהם (למשל כמו מוחמד זידאן, קלוזה, גומז, קוראני ואפילו ואגנר ועוד) וזה יצר מצב שהקבוצה שיחקה בכדורים ארוכים אליהם (דומה לסגנון האנגלי הטיפוסי) בלי שיהיה מי שיצטרף ומי שיעזור להם. במצב כזה הסיכוי הוא במקרה הטוב 50% שישאר ברגלי ברמן וכל כדור שלא נשאר אצם מיד הופך להתקפה. מה גם שמשחק כזה הוא הרבה יותר מהיר מאשר משחק מסירות על הריצפה שעובר דרך כל שחקני הקישור וההתקפה. וברמן, הייתה צריכה לשחק כמה שיותר לאט לא כמה שיותר מהר ולהחזיק בכדור כמה שיותר כי כשהכדור אצלך היריב מתקשה להבקיע.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נעם ההשוואה של וורניאס לשחקנים כמו קוביאשווילי או בריימוביץ מעליבה מאד לשני האחרונים.
    לא יודע מה ראית ממנו במשחק האחרון או במשחקים האחרונים אבל כל דבר בינו לבים כדורגל מקרי ביותר.

ו uno club uno amor, מה הבעיה עם שטוטגארט?

12. odedsaidon Member

אתה לא תראה, הם בדירוג שני, שזה אומר שהם לא יכולים לקבל שתי קבוצות מאריות אירופה.(הם יקבלו קבוצה חזקה ואת צסקא, לאציו, סלטיק משהו בסגנון).
    ותשמע, אם נשפוט לפי התוצאות של העונה שעברה אז שטוטגארט קבוצה יותר טוב מברמן, ועוד ברמן נחלשה השנה.

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו רואה באופן ריאלי את אחת הקבוצות שלנו עוברות את שלב הבתים?

14. נעם Member

שאלקה נפלה השנה לבית המוות יחד עם צלסי וולנסיה והיא פשוט קיבלה את המזל של ברמן משנה שעברה (אני מקווה שיהיה סוף יותר טוב).

שטוטגרט גם בלי הרבה מזל מול ליון ריינגרס ובארסה. אבל אני מאמין שהיא תצליח לעלות במיוחד כי ליון נחלשו.

וברמן כמובן בבית קשה, מאוד קשה. לציו מעולה בדרג השלישי ואולימפיאקוס הקשה שבדרג הרביעי. לכל זה נוסיף את ריאל מדריד!!!! וקיבלנו קלאסיקות

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברמן יכולה, והשאר ישחקו בגביע אופ"א דרך המקום השלישי. לא אסון.