הגרמניות באירופה 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏22/7/07.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות הנצחון 2:1 משחק קטסטרופלי של ורדר ברמן היום. חוץ מטים ויזה והוגו אלמידה (ב - 10 הדקות הראשונות של המחצית השניה) אי אפשר להגיד ולו גם מילה אחת טובה על איזה משאר השחקנים.
    הוגו אלמיידה ב - 10 הדקות הראשונות אחרי שנכנס במחצית עשה יותר מאשר שינדלר וסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ביחד במשחק וחצי ששיחקו. חבל שלא שיחק לידו אף חלוץ.
    באופן מפתיע, נאלדו היה חלש מאוד היום. עשה טעויות שאני לא רגיל ממנו ובשער של זאגרב הוא בכלל לא היה ברחבה.
    גם דייגו נעדר כמעט כל המשחק, אבל זה לא מפליא. הוא היה הקשר היחידי מצד ברמן על המגרש וכשלקשר אין עם מי לשחק קל לסגור אותו. באומן ואנדראסן/יינסן התמקדו בעבודה הגנתית ועל קרלוס אלברטו בכלל חבל לדבר.
    מי שלדעתי מסתמן כפלופ של הליגה העונה (אם לא פלופ העשור) הוא קרלוס אלברטו. בכל ה 70 (בערך) דקות שהוא שיחק אפשר לזכור פעולה אחת בךבד שלו שהסתיימה ברגליים של שחקני ברמן וזה כשהוא מסר מייד לשולץ במקום לכדרר. כל שאר הפעמים הוא הסתבך עם עצמו, נפל, איבד כדורים ומסר מסירות לא מדיוקות. כל ההתקפות המסוכנות של זאגרב באו מהרגליים של קרלוס אלברטו. לא הייתי קורא לזה פלופ העונה (בטח לא העשור), אבל בכל הפעמים שראיתי אותו בברמן זה בדיוק מה שקרה. הוא גם מפריע לדייגו.

כמה שאלות לתומאס שאף.
    על מה חשבת כשהרכבת את שינדלר? לבחור אין מינימום של כדורגל. כלום.
    כשהכנסת את יינסן במחצית במקום אנדראסן, ידעת שיינסן יבעט את הפצצה הזו לחיבורים? לא, כי אם לא אז למה בדיוק היה החילוף הזה? נכון, אנדראסן לא היה מבריק, אבל הוא בטח לא היה הכי חלש בקבוצה. ובפיגור של 1:0 להחליף קשר הגנתי (שלא היה נוראי) בקשר הגנתי אחר. מה החוכמה בזה?

דרך אגב, איך היה סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ?

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה של ברמן לקראת הגומלין בכלל לא אופטימלית וחלום הצקמפיונס של הקבוצה בסכנה התהוותית. לדעתי ברמן של העונה עושה צעדים רבים בדרך להיות הכשלון הגדול של הליגה. לא ראיתי את המשחק ואני לא אוהב לדבר סתם ולמעשה הפעם האחרונה שיצא לי לראות את ברמן היה במשחק ההפסד לבאיירן 4-1, ולחשוב שבשבת היא הולכת לפגוש את אותה באיירן רק עם חיזוק התקפי בדמותו של לוקה טוני, יכול לעשות רע מאוד לאוהדי הקבוצה ומישהו חייב לשלם את המחיר על ההכנה הלקויה של הקבוצה.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אני חושב שהתוצאה בסופו של דבר בסדר. ברמן שווים בשקט גול אחד בגומלין (גם אם הם ישחקו באותה הרמה כמו אתמול) וזאגרב לא משהו בכלל.
    עם זאת, פשוט משחק קטסטרופלי של הקבוצה. היא ממשיכה להראות גרוע מאוד ולעמוד לא טוב על המגרש. בחיי שאני מרחם על דייגו.

4. נעם Member

נדב , אני לא ראיתי את המשחק מודה, ולמרות ההזמנה החברותית שלך שקעתי בחרישה עמוקה למבחן שהיה לי היום, אבל! סתכל על הגול הראשון ותגיד לי איפה סאנוגו היה?

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת, נעם, מה אני אגיד לך. רק על המבצע המהולל הזה הוא צריך להיבחר כאחד השחקנים הטובים בהיסטוריה.
    בחייך, הוא קיבל מסירה בטעות משחקן של זאגרב ומסר אותו הלאה לאלמידה. באמת ציון לשבח. אוי ואבוי אם גם את המסירה הפשוטה הזו הוא לא היה מצליח להעביר (כמו שלא הצליח להעביר אף אחת אחרת בנוסף). זה מזכיר לי שקראתי בעיתון הבוקר שבקהאם בישל גול והבקיע. אמרתי הו הו ומה ראיתי בקהאם מסר בחצי שלו איזה מסירה פשוטה לשחקן אחר שהלך עם הכדור עוד 20 מ' והבקיע. ממש בישול. מה אני אגיד לך. בקיצור, שני בישולים (סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ובקהאם) שכל שחקן בליגה שלישית מבשל. וגם אם נגיד שזה מהלך גאוני. איפה הוא היה בשאר 89 הדקות ו 58 השניות (חוץ מאותן 2 שניות שלקח לו למסור את הכדור)?
    בינינו (ואי אפשר להאשים אותך כי לא ראית את המשחק) סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx נגח נגיחה אחת טובה וזהו. לא עשה ולו גם דאבל פס אחד. לא העמיד חבר במצב טוב אפילו פעם אחת נוספת. לא בעט לשער. לא סיכן את השער. ואיבד הרבה מהכדורים שהיו אצלו. בקיצור, סתם משחק של סתם שחקן. ואני חוזר שוב (גם אם זה נמאס) אם הוא לא היה בא על תקן של מושיע, אלא שחקן לחיזוק הספסל (כמו שבא רוזנברג) אז לא הייתי בא בתלונות.

6. נעם Member

סאנוגו בנתיים מביא קבלות! כל משחק הוא מעורב בשערים אם בכיבושן אם בבישולן ואם בהפיכתם לפנדל. הפס לא היה פשוט וזה מדהים שהוא הצליח לתזמן זאת עם הנבדל שכמעט נוצר. לא אכפת לי איך הכדור הגיע אליו אכפת לי שהוא הביא מסירה מושלמת עם החיצון והעמיד את אלמיידה ב1-1. לא משנה כמה תזלזל בו אני יכול להגיד אותו דבר על כל בישול/גול של קלוזה/טוני/מקאיי (גולים פשוטים ומבצעים חכמים אך דיי פשוטים).
    הוא היה יחד עם ינסן הטוב על המגרש של ברמן ע"פ רוב הדעות.
    אהה פעם הבאה אני אגיד לסאנוגו לסבוב את הראש בזמן המסירה או לעשות רבונה (מסירה ברגליים מוצלבות) כדי שתוכל להעריך אותה, או שבכלל שילבש חולצה שכתוב עליה "ריברי" הכי טוב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. Ofek7 Member

בעוד אתם מתווכחים על המשחק של ברמן מול הקרואטים, המבורג מסיימת בתוצאת תיקו 0:0 מאכזבת בהונגריה מול הונבד בודפשט. למרות התוצאה, אני בספק אם ההונגרים טובים דיים כדי להדיח את המבורג ולדעתי הגרמנים יסגרו עניין בוולקספארק שטדיון.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

האחרון שאוהב שטויות של קרקס זה אני. אני אוהב כדורגל פשוט. אבל אם אתה מתלהב מהמסירה שלו לגול אז יש לנו בעיה. מסירה פשוטה שכל שחקן בגיל ילדים צריך לדעת לתת.
    הכי טוב בברמן היה ויזה. אם לא הוא הייתם סופגים עוד 4 לפחות.
    ואם סנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx ויאנסן היו המצטיינים לדעתך, זה רק מסביר את הרמה של המשחק של ברמן. ראיתי את כל המשחק באדיקות ובכלל לא שמתי לב שיינסן נכנס במקום אנדראסן, עד שהוא בעט את הגול (דקה 80+-) והאמת גם אחרי זה. רק כדי להראות לך את ההצטינות שלהם.
    וכשסנוגו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx יגיע לכמויות והמעמדים של אלה שהזכרת, אז נסתפק בזה שהוא לא יעשה כלום במשחק רק יבשל ויבקיע. (למרות שכולם, חוץ מטוני שאני עדיין לא מכיר, עושים הרבה יותר מלהבקיע ולבשל - ומי כמוך יודע).

9. דנידין Member

היום באמת מבחן גדול לשאף. איך הוא מביא את הקבוצה מוכנה דיו כדי לעבור קבוצה שלא אמורה לסכן את ברמן לשלב הבא. מדובר ביום גורלי לכדורגל הגרמני שמאבד גובה בדירוג האירופי, וביום גורלי לקופה של ורדר ברמן.

הרבה לחץ בירוק יש כרגע.

10. נעם Member

הנה אחרי כשלון במבחן אספניול ברצלונה ושטוטגארט הזמן לתקן.
    זה משחק מעוד חשוב ושווה לראות איך שאף עבד עם שחקניו על הפן המנטלי כי זה איפה שהם באמת צריכים חיזוק.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יהיה קשה, אולי אפילו קשהנ מאד בהר הגעש בזגרב, אבל כמו שנדב אמר ברמן במשחק הזה שווה לפחות שער אחד. במקרה והתיאוריה תתממש גם במעשי הרי שברמן תעלה לשלב הבא. אבל שוב קל זה לא הולך להיות.
    לכאן או לכאן היום כולנו עם שאף וברמן :aaa021:

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לא צריך לצאת מפרופורציות. זאגרב קבוצה די בינונית והאמת שמאז שקרואטיה הפכה עצמאית שום מועדון קרואטי לעולם לא הרשים באירופה. ככה שעם כל הכבוד להר געש, במגרש יש לברמן את כל היתרונות.

13. נעם Member

הם בטוחים בעצמם הקרואטים.
    המאמן שלהם אמר שמודריץ (מי?) הפליימייקר של נבחרת קרואטיה שמשחק אצלם יותר טוב מדייגו ואחד מ5 הפליימיקרים הטובים בעולם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx
    בכל מקרה זה מזכיר לי את הבטחון של הישראליות לפני מפגשים עם קבוצות צמרת באירופה.

14. M_T_A Member

לוקה מודריץ' קשר דינמו זאגרב הוא אחד הכישרונות העולים של הכדורגל הקרואטי. אני לא יודע אם כרגע הוא יותר טוב מדייגו(סביר להניח שלא..) אבל יש לו את הפוטנציאל להיות כזה.

15. נעם Member

שמע אני לא ראיתי אותו מספיק וראיתי כולה קליפ וחצי משחק שלו, אבל שהמאמן יבוא ויגיד כזה דבר?
    חחחחחחחחחחח זה מזכיר לי את חבר שלי שחשב שעידן טל ודקו באותה רמה, ואז הוא ראה את דקו...