הגרלת שמינית גמר ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י David Seaman, ‏21/12/07.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני שמעתי משהו אחד בקשר לקדנציה של פרגוסון, שהוא רוצה לעקוף את ליברפול באליפויות, נראה לי זה יכול להרגיע את אוהדי יונייטד לזמן מה.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

פרגי אמר שהוא מתכנן לפרוש לפני גיל 70-בעוד שבוע הוא יהיה בן 66, אבל שער 7 אמר שאם הוא יזכה בליגת האלופות הוא כנראה יעזוב-והמשפט הזה הוא שגוי לחלוטין. בעונה הבאה הוא ממשיך.

3. Bridge Member

הסיכוי היחיד שהם לא יגיעו בחזרה זה שהם יטוסו סביב העולם 404555 פעם.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

וקובי בראיינט אמר בזמנו שהוא רוצה טבעת על כל אצבע... ההצהרות ארוכות הטווח האלו די אידיוטיות לדעתי (אם בכלל פרגוסון באמת אמר דבר כזה)

אינטר - ליברפול זו חתיכת מלחמת חפירות. מה שמציל את המפגש הוא העובדה שהמפגש הראשון יהיה באנפילד. אני מאמין שאם המשחק הראשון היה משוחק בסאן-סירו, היינו רואים בונקר רצחני של ליברפול בניסיון להעביר את ההכרעה לאנגליה. מה שיכריע את המפגש הוא טיב ההגנה של אינטר. עושה רושם שאין הגנה בעולם שמסוגלת להחזיק מעמד 90 דקות מול אינטר מבלי לספוג לפחות שער אחד ולכן מטראצי ושאר החברים שלו יצטרכו לדאוג שליברפול לא תאזן באיזשהי צורה את התוצאה הכללית.

5. Giallorossi Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

ליון לדוגמא: בתקופת ההגרלה בשנה שעברה נחשבה לקבוצה החמה באירופה, עברה שינוי של 180 מעלות בחודשיים שבין ההגרלה לשמינית הגמר, ולבסוף גם הודחה בגומלין בצרפת.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/07
  6. Mehmet Member

הגרלה מעניינת ביותר, ואני שמח שתהיינה כמה סינדרלות בשלב הבא, כי זה מה שמוסיף צבע למפעל. אם סביליה תעבור את פנרבחצ'ה היא בהחלט תוכל להגיע רחוק מאוד לנוכח ההגרלה.

מה שיותר מעניין אותי-יהיו 4 משחקים בערב. האם ישודרו 3 ובערוץ הרביעי יהיה ערוץ הקיבוץ? או שיוותרו על ערוץ הקיבוץ וישדרו את כל ארבעת המשחקים?

7. ACBenb Member

אני מניח שיוותרו על פורטו-שאלקה או פנר-סביליה אם הם ייצאו כמובן אחד ביום שלישי והשני ביום רביעי...

8. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

דווקא לדעתי הגיוני יותר שהמשחק ה-4 יהיה בלייב, מכיוון שאין טעם בקערוץ הקיבוץ בשלב כזה.
    מה שגם הפרסומות לזה הפסיקו, וכשזה היה - היו פרסומות שבוע+ מראש.

נחייה ונראה. :)

9. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

המשחקים חולקו ליומיים, כמובן יום שלישי ויום רביעי.
    4 המשחקים שיהיו ביום שלישי יהיו במחזור השני ברביעי, ואלה של רביעי יהיו במחזור השני בשלישי.

יום שלישי:

אולימפיאקוס - צ'לסי
    ארסנל - מילאן
    רומא - ריאל מדריד
    שאלקה 04 - פורטו

יום רביעי:

ליברפול - אינטר
    ליון - מנצ'סטר יונייטד
    סלטיק - ברצלונה
    פרנרבחצ'ה - סביליה.

10. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

ארסנל - מילאן, אינטר - ליברפול ומנצ'סטר - ליון הם בטוח ישדרו בספורט 5 וספורט 5+.

בגלל זה לא ישדרו את ברצלונה - סלטיק, כי זה נופל על היום של מנצ'סטר - ליון וליברפול אינטר, אלא אם כן הערוץ ימשיך להיות ערוץ בארסה ולוותר על ליברפול - אינטר.

ההתלבטות הגדולה תהיה ביום שלישי אם לשדר את צ'לסי של גרנט ובן חיים או את הקרב המעניין בין ריאל לרומא.

11. c_web Member

אתם מנתחים את המשחקים אבל שכחתם שהמשחק הראשון ישוחק עוד חודשיים. לכו תדעו איך תראה מילאן עוד חודשיים ומה יקרה לארסנל (סתם דוגמא).

מחזיק אצבעות לליון

12. KENAR Member

המשחק הרביעי לא ישודר בלייב, אני לא יודע אם מישהו מכם שמע או קרא על ההודעה שגם זכיינית השידור של ערוץ 2 רשת תעביר בשידור ישיר את אחד המשחקים בשמינית הגמר ככה ש-3 משחקים ישודרו בפלוס,ספורט 5 וגולד ואחד בערוץ 2. אגב אם המשחק בערוץ 2 מי לדעתכם ישדר?? ארבל וויץ בערוצי הספורט,מאיר אינשטיין נמצא בערוצים בתשלום, חח אז מי ישדר?? אני זוכר שבתחילת שידורי הערוץ השני החדש ב-1993 היו בערוץ 2 שידורים ישירים של משחקים מהליגה האיטלקית והשדר דאז היה דידי הררי חח אולי זה יהיה גם הפעם???

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כבר אמרו שאת המשחקים בערוץ 2 ישדרו שדרי ערוץ הספורט, ככל הנראה ארבל או וייץ יחד עם המסעדן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/12/07
  14. אחד_מנתניה Member

קיבלנו את ארסנל כמו שרציתי הולך להיות משחק גדול.

15. A. Arshavin Member

משחקי שמינית הגמר ישודרו רק בערוץ 2, או שאם יוצא מקרה שיש 2 משחקים אטרקטיבים באותו היום אחד ישודר בערוץ 2 והשני בספורט 5\5+?