הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות 2013/14

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏29/8/13.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם ארז. כשאני מסתכל על הבית של הקבוצה שלי אני למעשה כבר מוותר מראש על שתי המקומות הראשונים. מול ברצלונה אנחנו נקבל בשני משחקים לפחות 10 שערי חובה (כי נשחק מולם פתוח) ואם נוציא מול מילאן תיקו ביתי אני כבר אהיה מבסוט. סלטיק? אין לי מושג מה היא תעשה. מבחינתי אייאקס קבוצה יותר טובה, אבל הסקוטים לא יפחדו לשחק עם 11 איש ברחבה שלהם. רק בצורה הזאת אפשר להוציא נקודות מברצלונה ומילאן ולפני שנה הם הוכיחו שעם בונקר אפשר לקחת נקודות מהקטלונים.

אני מעריך שאייאקס תגמור את העונה האירופאית בדצמבר גם בגלל שאנחנו אוטוטו מוכרים את השחקן הכי טוב שלנו לטוטנהאם. אין מה לעשות, אולי הקבוצה שלי תפתיע ותסיים שלישית. אם זה יקרה אני מאד אשמח. יותר מזה אני לא צופה.

2. skyday20 Member

כמה פעמים בארסה תשחק מול מילאן. זה בכל ליגת אלופות Enough is Enough. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

3. VAR Member

לואיש פיגו הציל את מילאן מהדחה מוקדמת כששלף את האות H אחרי שהוציאו את הפתק של אייאקס.

4. OriRR Member

רחמיי על אייאקס וסלטיק. עד שהן חוזרות לעצמן הן מקבלות כל שנה הגרלה בלתי אפשרית. מארסיי עם בית קשה מאוד, מקום שלישי יהיה מכובד, שני ומעלה מצוין.

5. Telkiyski Member

איזה הזוי
    לפני שנתיים היה בית של ארסנל,מארסיי,דורטמונד ואולימפיאקוס
    היום - ארסנל,מארסיי,דורטמונד ונאפולי

וכמה אפשר כבר עם באיירן סיטי ומילאן ברצלונה?

6. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הבית של יונייטד רחוק מלהיות הכי קל. הבית הכי קל לדעתי הוא זה של צ?לסי, המעניין ביותר הוא זה של ארסנל. 

7. JR-Riquelme Member

הבית של יונייטד הוא בית מאוד קשה לדעתי למרות שהיא קיבלה קבוצה מאוד נוחה מהדרג השני. הם אמורים לעלות אבל כל קבוצה שם יהיה להם קשה לנצח, אין שם קבוצה חלשות

8. Civil Anti Madridista

מוריניו קיבל הגרלה בהזמנה ממש, הדרך של צ'לסי אל שמינית הגמר סלולה על מגש
    המפגש המאוס מכולם הוא כמובן שוב בארסה-מילאן, עד שהתנתקו מארסנל אנחנו מתנגשים עם הרוסונרי עונה אחרי עונה
    המפגש המסקרן ביותר בשלב הבתים בעיניי הוא של ריאל מדריד עם אנצ'לוטי וזידאן מול יובנטוס, פתוח לגמרי גמר אמיתי

9. aloneli Member

לדעתי הבית של יובה,ריאל וגאלא הוא בית המוות האמיתי.הבית הכי מעניין הוא של ארסנל ודורטמונד.הבית של בארסה ומילאן משעמם גם כי הוא ממש לא בית מוות וגם כי כמה אפשר אותו דבר.גם ליונייטד לשם שינוי יש בית מעניין.לצ'לסי את אחד הבתים הקלים בהיסטוריה.פורטו כרגיל בבית הליגה האירופית כמו שאומרים.

הכי חשוב מכל הערב פרנק ריברי שחקן השנה באירופה!מגיע לבחור שהוביל את הקבוצה הגדולה ביותר שיצא לי לצפות בה.יגידו שאני משוגע אבל אני חושב שריברי גדול יותר גם מזידאן או לפחות באותו הלבל.השחקן הטוב בעולם!

10. JohnTerry26 Member

הרגע הזה שמלר מכתיר את הבית של ברסה כמעניין והסקסי ביותר... אין גבול? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

נאפולי, דורטמונד וארסנל זה בית מצויין עם משחקים מאוד מעניינים, יובה-ריאל זה מפגש מסקרן מאוד, כמובן גם סיטי-באיירן עם מאמנים חדשים הפעם. בעונה שעברה שמחתי שסוף סוף נשחק מול קבוצות מאתגרות כבר בבתים, אז אחרי התוצאות של אז אני מרוצה מבית פשוט כזה... עדיף להתחיל רגוע..

11. Telkiyski Member

איאקס ממש מסכנים. כל שנה נופלים עם הגרלה רצחנית מדרגים 1 ו-2, וגם כשמקבלים את ליון אז עפים בגלל המכירה של זאגרב.

12. aloneli Member

בדיוק.כאילו בכוח מנסים להכניס את בארסה לבית המעניין ביותר.חוץ מזה אייאקס וסלטיק לא אמורות להפריע ומילאן אמורה להסתפק במקום שני.אז מה בדיוק בית מוות פה?

בית המוות האמיתי הוא של ארסנל ששם יש באמת תחרות אדירה.אולי דורטמונד לפחות רמה מעל כל הקבוצות בבית אבל ארסנל באלופות זאת קבוצה אחרת ונאפולי ומרסיי קבוצות חזקות מאוד.זה הבית הכי מעניין כי יש שם קבוצות התקפיות וגם כי יחסית הפערים שם נמוכים יותר מהבתים האחרים.

המפגש הכי מעניין יהיה יובה וריאל.גם זה בית מעניין הרבה יותר מאשר הבית של בארסה.

13. Telkiyski Member

הבית הזה נחמד בגלל שסלטיק ואיאקס יוסיפו צבע (קהל, מסורת, אצטדיון יפה וכו'...) אבל מקצועית? הבית הזה סגור עוד לפני שהתחיל.
    סלטיק זו קבוצה שמחתימה שחקנים מאשדוד ומפסידה לשחטר קרגנדי ואיאקס גם לא קבוצה שיכולה לתת פייט רציני למילאן, אבל הלוואי וזה יקרה.
    בכל מקרה נמאס כבר מהמשחק המאוס הזה מילאן ברצלונה, די כבר די.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת איתי, יש שני צדדים למטבעה הזאת. ללא ספק שהמשחק בין זאגרב לליון היה מכור, אבל ברגע שהקבוצה שלי כבר המשיכה לשלב הנוק אאוט של הליגה האירופאית היא גם פישלה (עפה לפני שנה בפנדלים לסטיאווה בוקרשט).

אני האחרון שהולך לגונן על המאפייה ברשות פלאטיני, אבל מי שמשחרר עכשיו את אריקסן זו ההנהלה שיושבת במקומה בגלל יוהאן קרויף.

בקיצור, האוהדים נדפקים מכל הכיוונים ומה שנשאר לנו היום זה רק להזכר בימים שלפני חוק בוסמן. אז עוד ניצחנו בעונה אחת שלוש פעמים את מילאן (ללא שער חובה), דבר שבעידן הזה לעולם כבר לא יחזור. לפחות אני עוד חוויתי את זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

15. Telkiyski Member

רק אתמול הצצתי קצת במוק' הצ'מפיונס של עונת 95/6. פרנצווארוש העיפה את אנדרלכט, לגיה את גטבורג, רוזנבורג את בשיקטאש... בלי כסף, בלי זרים, בלי חוק בוסמן, בלי חזיריות מגעילה כמו שיש היום.

לצערי הימים האלה לא יחזרו כבר...