הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏30/8/07.

1. Mehmet Member

גם בטוטו אתה מהמר על מה שנראה לך צפוי, אבל זה עדיין הימור, גם אם כל הטופס באנקרים...

לא ככה?

והאמת היא שהשנה באמת לא נראה שיש איזשהו "בית מוות", שבו אף אחת מהקבוצות לא בטוחה בשום דבר (מי זוכר את ההימורים שנה שעברה בבית של בארסה, צ'לסי וברמן?). השנה בכל בית יש קבוצה אחת שנראית בטוחה בשלב הבא, ואם יש קצת מזל, אז יהיה קרב על המקום השני...

בקיצור, השנה נראה את המאבקים הבאמת רציניים רק החל משמינית הגמר. אבל טוב שיש גם את שלב הבתים הראשון. רק בשביל הכיף...

2. David Seaman Member

היום סביליה-אא"ק.

יש לי הרגשה שאתונה תפתיע.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

השנה אין בית שאפשר להגיד עליו בצורה חד משמעית שהוא הקשה מכולם. בית ה' נראה כמו הבית הקשה ביותר, אחריו בית ג'.
    לסביליה יש הזדמנות נדירה להגיע כבר בהפועתה הראשונה במפעל לשלב שמינית הגמר. הבית המיועד לה הוא קל למדי.

4. SeRgInHo Member

אין טמנם בתי מוות, אבל כמעט כל הבתים מאוזנים בצורה בלתי רגילה.
    בבית א' אמנם ליברפול פשוט מעל כולם (לדעתי היא גם תסיים עם 18 נק'), אבל הקרב על המקום השני פתוח לגמרי, אני ממש לא אופתע אם בשיקטאש תסיים בו בסופו של יום.
    בבית ב' צ'לסי כנראה תסיים ראשונה אבל עם מאבק מאד עיקש, אבל שאלקה יכולה להפתיע ולהתברג במקום השני. רוזנבורג תחלק כנראה 16-18 נק' לשלוש הקבוצות האחרות בבית.
    גם בבית ב' יש מן פייבוריטית מוחלטת, ועל המקום השני יאבקו שתיים וחצי קבוצות, כאשר לדעתי דווקא לאציו תסיים שם.
    גם בבית ד' יש קבוצה מעל כולם אבל כל השאר... ממש שוות, עם יתרון קליל לשחטיור, שלדעתי היא גם תתפוס את המקום השני בסופו של דבר. בנפיקה לא קבוצת דרג שני, ועם סלטיק בהחלט אפשר להסתדר.

5. riquelme1 Member

סביליה מביסה 4-1 את א.א.ק אתונה ביוון, אחרי ה2-0 בבית במשחק הראשון, סביליה מתפוצצת על היוונים ועולה לליגת האלופות בפעם הראשונה בתולדתייה ועושה את זה בסטייל. כולנו רוצים לראות את הקבוצה הנפלאה הזאת במפעל הכי גדול באירופה, מגיע לה.

צמד של פביאנו, קייטה וקרז'אקוב כבשו לאונדולסים, וזה עוד בלי קאנוטה שלא שותף במשחק מסיבה לא ברורה.

אני שמח שהמוות הטראגי של פוארטה לא מפשיע על השחקנים, חששתי שאחרי ההפסד נגד מילאן בסופר-קופה, יהיה ירידת מתח, שמח שהתבאדתי.

4 נציגות ספרדיות בליגת האלופות.

6. Amit Ben Shushan Member

ההימור שלי:

העולות-ליברפול-פורטו-צ'לסי-ולנסיה-ריאל מדריד-לאציו-מילאן-בנפיקה-ברצלונה-ליון-מנצ'סטר יונייטד-רומא-אינטר-פנרבחצ'ה-ארסנל-סביליה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/champions.Xxx

7. שער 7 Member

ההימור שלי :
    בית 1 : ליברפול עולה בקלילות, פורטו עם קווארסמה הנהדר עולה איתה לאחר קרב עיקש עם מארסיי. לבשיקטאש אין הרבה מה לחפש.
    בית 2 : צ'לסי עולה בלי הרבה היסוסים, למרות שיהיה מעניין לראות אותה בארנה אוף שאלקה. ולנסיה תתקשה מעט, במיוחד במשחקי החוץ, אבל תעלה. שאלקה תתנחם בגביע אופ"א.
    בית 3 : ריאל לא נראתה טוב באימוני קדם העונה, הבלמים לא מתואמים, אבל זו עדיין ריאל, ובמשחק האחרון נראה שהיא חוזרת לעצמה, עם בונוס בשם ווסלי שניידר (איזו החתמה מבריקה). ריאל בשלב הבא ביחד עם ברמן לדעתי, למרות שלאציו תקשה עליה מאוד. אולימפיאקוס בימים שאחרי ריבאלדו לא תעשה הרבה.
    בית 4 : מילאן עולה, שחטיור גם כן, ולא אתפלא אם שחטיור אפילו תעקוף את מילאן בטבלה. סלטיק תלך לגביע אופ"א, בנפיקה תסיים את דרכה מוקדם מהצפוי.
    בית 5 : בית המוות. לריינג'רס יש בהחלט מה להגיד בבית הזה, גם שטוטגארט, אמנם עם הרבה שחקנים צעירים אבל ראינו מה הם מסוגלים לתרום לקבוצה. ברצלונה השנה פשוט בלתי ניתנת לעצירה, השאלה איך רביעיית הקסם תסתדר ומי ייאלץ לשבת על הספסל בכל משחק. ליון זו עדיין ליון. לדעתי ברצלונה עולה, ליון אחריה לאחר קרב עיקש עם ריינג'רס. שטוטגארט תחכה להזדמנות הבאה.
    בית 6 : סוף סוף מנצ'סטר מקבלת בית די קשה. רומא כבר לא תקבל ממנה שביעייה, אבל עדיין לא עברה איזשהו שיפור מאשתקד. דינאמו קייב נראית רע בליגה, וגם באירופה היא לא תתרום, אבל תגיע לגביע אופ"א על חשבון ספורטינג ליסבון הלוזרית שתמיד נכשלת במאני-טיים.
    בית 7 : בית מצויין לאינטר. היא ככל הנראה תעלה, כנראה ביחד עם צסק"א. איינדהובן תגיע רק לגביע אופ"א על חשבון פנרבחצ'ה.
    בית 8 : ארסנל בעונת מבחן, לא רק בפרמייר-ליג. הזדמנות לראות מי מושך כעת בחוטים. מעניין שתמיד רוסיצקי צריך לנסוע לצ'כיה, פעם אחת נגד ספרטה ועכשיו נגד סלביה. סטיאווה היא קבוצה שאי אפשר לזלזל בה וכמובן סביליה עם המוטיבציה המיוחדת לאחר מותו של פוארטה תתן את הכל בהופעתה הראשונה אי פעם בצ'מפיונס. סביליה תעלה מהמקום הראשון, ארסנל ככל הנראה מהשני. סטיאווה תסתפק באופ"א.

ומעל הכל, אייאקס לוזרים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

8. Amit Ben Shushan Member

ברצלונה בלתי ניתנת לעצירה :aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

על ה0-0 נגד סנטנדר עוד היה אפשר להגיד שזה בגלל שזה משחק ראשון ובונקר של ראסינג

אבל מה הם עשו נגד בילבאו קיבלו שתי גולים מהשופט ושמו גול מבעיטה חופשית של רונלדיניו

ברצלונה חזקה אבל בלתי ניתנת לעצירה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

9. Juvy-Yoni Member

הנה ההימור שלי

בית א': ליברפול, פורטו, בשיקטאש, מרסיי.
    ליברפול תבטיח את העלייה שלה די מהר נראה לי והבית הזה יעבור למאבקים על מקום 2 ו3 בסוף בשיקטאש יפתיעו ויורידו את מרסיי מאירופה בעוד שהם ימשיכו לגביע אופ"א.

בית ב': ולנסיה, צ'לסי, שאלקה, רוזנבורג.
    בית המוות ללא ספק לא נראה לי יהיו יותר מידי הפתעות אולי חוץ מזה שולנסיה יעלו מהמקום הראשון וצ'לסי ממקום שני, שאלקה ילכו לגביע אופ"א.

בית ג': ריאל מדריד, לאציו, אולימפיאקוס, וורד ברמן.
    כאן נראה לי תבוא ההפתעה האמיתית שוורד ברמן יעפו מאירופה, ריאל מדריד ולאציו יעלו לשלב הבא ואולימפיאקוס לגביע אופ"א.

בית ד': מילאן, סלטיק, בנפיקה, שחטיור דונצייק.
    מילאן וסלטיק יאבקו על המקום הראשון בבית בעוד שבנפיקה ינסו גם להצטרף למאבק, שחטיור מהר יבטיחו את הדחתם מאירופה.

בית ה': ברצלונה, ליון, ריינג'רסט, שטוטגארט.
    לא יהיו בכלל הפתעות, ליון וברצלונה עולות לשלב הבא, ריינג'ס ושטוטוגארט נאבקות על אופ"א בסוף ריינג'ס עוברים לאופ"א ומתאכזבים שלא יזכו לשחק נגד סלטיק בגביע.

בית ו': מנצ'סטר יונייטד, רומא, ספורטינג ליסבון, דינמו קייב.
    בית מאוד מעניין בייחוד מנצ'סטר ורומא. רומא ומנצ'סטר עולות לשלב הבא בעוד שספורטינג ליסבון תעבור לגביע אופ"א.

בית ז': אינטר, איינדהובן, פנרבחצ'ה, צסק'א מוסקבה.
    עוד בית שצפויים בו מאבקים טובים, אינטר יברחו מהר בעוד שאיינדהובן, צ'סק"א ופנרבחצ'ה על הכרטיס הנוסף לשלב הבא, אלקראת הסוף איינדהובן ישאירו את המאבק בין צ'סקא לפנרבחצ'ה על הכרטיס לאופ"א-צ'סקא עפה מאירופה והטורקים מגיעים לאופ"א.

בית ח': ארסנל, סביליה, סטיאווה, סלביה פראג.
    בית בכלל לא מעניין ובכלל ללא הפתעות ארסנל ישלטו בבית הזה, סביליה יצטרפו עליהם לשלב הבא, סטיאווה ילכו לאופ"א ופראג יהו מחוץ לאירופה.