הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏30/8/07.

1. AVISEY Member

אני לא מזלזל במנצ'סטר היא עדיין אחד הקבוצות הטובות אבל במצב שהיא נמצאת היא פחות טובה מרומא אל תרמו את עצמכם. רונלדו יותר יצירתי מכל רומא :aaarofl: מצחיק אתה נכון רונלדו שחקן מצוין אבל לא ראיתי ממנו כלום עד עכשיו בעונה הזאת תגיד אתה מכיר את השחקן טוטי בכל אנגליה אין שחקן יותר טוב ממנו אפילו רונלדו .

2. Tony Adams Member

לא ראית מרונאלדו כלום כי רונאלדו שיחק רק משחק אחד.

3. AVISEY Member

תשמעו יוניטד על הנייר יותר טובה סגל עמוק יותר תקציב יותר גדול מאמן יותר טוב ומנוסה נכון שבסגל של רומא אין שחקנים נוצצים כמו בקבוצות האחרות אבל הקבוצה עצמה מחוברת וטובה יותר מיוניטד,בקשר לתבוסה של שנה שעברה יוניטד תפסה יום שהכול הלך לה ורומא לעומת זו שיחקה לא משהו לא הלך לה אני מבטיח לכם ב7-1 אנחנו לא נפסיד ליוניטד אל תזלזלו ברומא .

4. פול סקולס Member

אם זה היה נכתב בפורום האנגלי היית אוכל הרבה מאוד חרא מהחבר'ה שמה..
    איפה אתה חי בנאדם?

5. Raulito Madridista

בתים 1 ו4 לא מעניים בכלל בהגרלה המצויינת לדעתי שהייתה לנו(מילאן וליברפול כרגיל עם בתים קלים מאוד).
    שנה שעברה היה ביית מוות אחד פחות או יותר: הבית של צ'לסי, ברצלונה, ווורדר ברמן ולבסקי סופיה שלא עניינה אף אחד והייתה שק חבתות מן הסתם.
    השנה, הבית הכי מעניין שלנו הוא בין צ'לסי, וולנסיה, שאלקה ורוזנבורג שהיא זו שתקבל בראש. וולנסיה קבוצה עם פוטנציאל עצום והיא תראה את זה נגד צ'לסי. יהיה למיליונרים קשה מאוד להשיג נקודות במאסטייה. וולנסיה, כאשר כולם כשירים, ולמרות שזה קורה מעט, אחת מהקבוצות הכי טובות בעולם(לא שהיא כרגע לא). מעניין מאוד מי תזכה בראשות הבית. שאלקה יכולות לעשות צרות גדולות, לא קל לנצח שם בגרמניה, אבל קשה לי לראותה עושה יותר ממקום שלישי.
    הבית של ברצלונה מעניין גם הוא. שטוטגארט היא אלופת גרמניה והיא קבוצה חביבה מאוד. חבל שברצלונה קיבלה את ליון, כאשר היא בכושר זוועתי וללא אריק אבידל ועוד שחקני מפתח שלה כמו פלורן מאלודה. הקרב יהיה בעיקר על סגנות הבית. ליון ושטוטגארט ראש בראש.
    מנצ'סטר ורומא כבר הראו לנו שהן שוות כדורגל אדיר בייחד שהן משחקות זו מול זו. אני חושב שהאנגלים טובים יותר למרות פתיחת העונה הצולעת ורומא תסתפק במקום שני.
    ארסנל וסביליה, שכבר עלתה לטעמי, יכולות לייצר משחקים מעניינים מאוד גם הן.
    על הבית של ריאל מדריד דיברתי כבר בדיון שלה.
    בכל אופן, חבל שרוברטו קרלוס לא יחזור לברנבאו וריאל לא הגרילה את פנרבחצ'ה. וורדר ברמן וריאל מסוגלות לייצר כדורגל מעולם אחר.

6. JR-Riquelme Member

סליחה,
    איפה טוטי בכל הסיפור הזה?
    רונאלדו טוב יותר מכל רומא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

7. ACBenb Member

למה לריב אם נקבל תשובה עוד כחודש?

8. David Seaman Member

הוא כתב יצירתי.

9. Tony Adams Member

יצירתי, ידידי.
    טוב, הגזמתי. אבל נסיתי להבהיר פה נקודה. מנצ'סטר מפוצצת כישרון, וסובלת מחוסר מזל מתחילת העונה. רונאלדו ורוני, שהם השחקנים הכי חשובים בהתקפת היונייטד, נעדרו מהמשחקים הראשונים. למנצ'סטר יש קישור מטורף, וביום טוב אי אפשר כמעט לעצור אותם. רומא קבוצה שבבית יכולה לנצח את מנצ'סטר. באולד טראפורד מנצ'סטר קבוצה אחרת לגמרי. אף אחד לא חושב שנקבל עוד 7-1. גם לא 5-1. יהיה משחק הרבה יותר צמוד, אבל מנצ'סטר פשוט קבוצה טובה יותר.

ו-AVISEY, קרית שמונה היתה עם 3 מ-3 ומאזן של 3:0 אחרי מח' אחד. והפועל ת"א היתה רק עם נק' מ-3. ז"א שקריית שמונה יותר טובה מהפועל כרגע?!

10. JR-Riquelme Member

גם לא יצירתי,
    פשוט אתם לא ממש מכירים שחקנים ברומא כי אין לשחקנים של רומא את ה'שם הנוצץ',
    טאדיי, פרוטה, טוטי, מנסיני, בקיצור אלה שחקנים מאוד טכניים, אולי לא כמו רונאלדו ונאני, אבל שחקנים מאוד טכניים ויצירתיים.
    לא סתם רומא נחשבת לאחת הקבוצות שמשחקות את הכדורגל היפה ביותר בעולם ביחד עם מנצ'סטר ארסנל ברסה וכו'...

11. Tony Adams Member

לא מכיר את רומא?!
    אני מכיר יותר מחצי סגל. על מה אתה מדבר?

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל שחקן,מאמן,מנהל,אוהד ברומא קיווה לקבל את יונייטד והתבוסה בעונה שעברה היא יתרון במפגשים הקרובים.
    מצד שני אסור לשכוח שרומא תשחק מול יובה,פיורנטינה,אינטר ויונייטד ב10 ימים.

הויכוח מי יותר טובה מיותר. לדעתי יונייטד פתחה לא טוב בגלל שהיא תלויה בשחקנים ספציפיים שכרגע פצועים והשחקנים החדשים שהם כשרונות נדירים ושחקנים מצויינים עדיין לא הסתגלו לקבוצה. מצד שני לא צריך להסתנוור מהפתיחה הטובה של רומא, למרות ההרכב החסר מאוד של רומא אלה בסה"כ שני משחקים.

13. SeRgInHo Member

הגרלה מעולה לשחטיור. מילאן זאת מילאן, כמובן הקבוצה מספר אחד בעולם, אבל כל השאר בוא נגיד... בכלל לא משהו. בנפיקה ממש לא קבוצה של הדרג השני באירופה, גם לא השלישי. סלטיק קבוצה טובה, אבל הבהחלט קבוצה שאפשר לעבור. על בית פחות קשה מזה בשחטיור נראה לי לא חלמו. עם לוקארלי, קאסטיו ושות', יש רק מטרה אחת - עליה לשמינית הגמר, וזה מאד אפשרי.

דינמו קייב קיבלה מנגד בית מאד סביר. לפני שלוש עונות דינמו הביסה פעמיים את רומא, 3-0 באולימפיקו (נכון, זה היה טכני, אבל דינמו גם כך הובילה במחצית 1-0 ושיחקה הרבה יותר טוב מהרומאים), ו-2-0 גדול בקייב. רומא כרגע היא קבוצה שאני אישית מאד מחזיק מנה, ולמרות הסובייקטיביות שבי, חייבים להודות שמול רומא העכשווית אין לקייב סיכוי, והיא אמורה לסיים ראשונה בבית בלי הרבה קשיים.
    מנצ'סטר מנגד נראית מזעזע, והיא עדיין לא הציגה משחק אחד העונה שאפשר להגיד שהיה טוב. אם היא תמשיך בקצב הזה אני בהחלט יכול לראות את הסיפור מלפני שתי עונות חוזר על עצמו ודינמו קייב או ספורטינג ידיחו אותה.

14. George Best Member

לא ראית משחק אחד שלנו העונה, אבל אתה מסתכל על הטבלה וקובע איך אנחנו נראים, זה ממש חכם.
    שלושה משחקים ראשונים שיחקנו טוב מאוד(הראשון היה קצת פחות טוב, השני טוב והשלישי, משחק ההפסד לשיטי - היה מדהים.כאילו שיחקנו מול קבוצת ילדים), ורק במשחק האחרון לא הצגנו יכולת טובה, אבל בטח שלא מזעזעת.
    תוסיף את העובדה ששיחקנו ללא רוני, רונאלדו, סאהה, אנדרסון וגארי נוויל - ותקבל תמונה שונה לחלוטין.
    לבוא ולהצהיר שאנחנו חלשים אחרי 4 משחקים שבהם סבלנו מחוסר מזל משווע ולהתעלם מהשעיות ופציעות כאלו ואחרות - זו שטות אחת גדולה.

15. SeRgInHo Member

אני ראיתי את כל המשחקים של יונייטד העונה.