הגרלת שלב הבתים של ליגת האלופות 07/08

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏30/8/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ברמן של מתי? ברמן של העונה?

שאלקה קבוצה טובה, קבוצה שביום טוב שלה תעשה בעיות בגשר, וזאת בהנחה שצ'לסי שוב לא תממש את מלוא הפוטנציאל שלה.

האמת שצריך לראות איך צ'לסי נכנסת לעונה הזאת, כי זה ברור שהכל הכל הכל תלוי באיך צ'לסי תשחק.

2. REAL MADRID Member

בית א', ראש הבית ליברפול קיבלה הרגשה יחסית קלה והיא צפויה לעבור ללא הרבה בעיות את הבית ואם הכל ילך טוב זה גם יהיה דרך המקום הראשון. מרסיי ופורטו יתמודדו בינהן על המקום השני, לא סתם פורטו מדורגת שנייה ולפי מה שראיתי ממנה העונה היא קבוצה יותר טובה ממרסיי. בשיקטאש יתנחמו בלהוציא איזה תיקו.
    הימור שלי: ליברפול[1] ופורטו [2] בשלב הבא. מרסיי [3] באופ"א.

בית ב', צלסי שבתור מדורגת שנייה התרגלה לחיים קשים קיבלה הגרלה קשה מאוד גם בתור מדורגת ראשונה. ולנסיה קבוצה מצויינת שבכל שנה מטפסת יותר גבוע בליגת האלופות, צ'לסי פייבוריטית על הנייר אבל אני לא אתפלא לראות את ולנסיה במקום הראשון. גם לשאלקה יש הרבה סיכויים אך היא עדיין לא ברמה של ולנסיה וצ'לסי, שאלקה תילחם על המקום השני ועל עלייה לשמינית הגמר, אבל גם היא יודעת שסיכוייה קטנים משל ולנסיה. רוזנבורג כבר הבינה שבמקרה הכי טוב היא תגיע לגביע האופ"א דרך המקום השלישי ולא תודח סופית מהמפעלים האירופאים.
    הימור שלי: ולנסיה [1] וצ'לסי [2] בשלב הבא. שאלקה [3] באופ"א.

בית ג', ריאל מדריד בשנים האחרונות לא מצליחה לעבור את שמינית הגמר מהסיבה הפשוטה שהיא מסיימת שנייה בבית. העונה ריאל תקווה לפתוח בניצחון. לדעתי ניצון של ריאל ברומא ותיקו בברמן אמור להספיק בשביל המקום הראשון בהנחה שלא מפסידים לאף קבוצה בבית. את ריאל נראה בשלב הבא, אם לא במקום הראשון זה במקום השני. הקבוצה השניה תהיה לפי דעתי לאציו שהשתפרה בשנה האחרונה ותגבור על ברמן שנחלשה. אולימפיאקוס קבוצה לא רעה שמגיעה כל שנה לליגת האלופות אבל ההגרלה דפקה אותם והיא תסיים במקום הרביעי ותלך הביתה.
    הימור שלי: ריאל [1] ולאציו [2] בשלב הבא. ברמן [3] באופ"א.

על יתר הבתים אני אגיב כנראה יותר מאוחר.

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

4. Giallorossi Member

הגרלה יחסית קשה לרומא, אבל צריך להתגבר על ספורטינג ועל קייב ולעלות.

בתים 2, 3 ו5 הם בתים פתוחים וחמים.
    בתים קלים לליברפול ואינטר.

בית 8 לא אמור להוות בעיה לארסנל וסביליה, והשאלה היא בעיקר מי תהיה מקום ראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/07
  5. ACBenb Member

שמתי לב שתמיד בית 8 הוא הכי קל...

6. King Kenny Member

בית ה' של בארסה נראה מעניין ביותר, אחלה משחקים מחכים לנו שם.
    גם הבית של צ'לסי נראה מעניין.

מעניין אם השנה צ'לסי לא תיפגש עם בארסה וליברפול, זה קרה בשלושת השנים האחרונות.

7. JR-Riquelme Member

אוי!! הבית שאהבתי הוא של רומא ומנצ'סטר,
    יהיה מעניין מאוד לראות איך הן ישחקו אחרי השביעייה,
    ואחרי המפגש באולימפיקו, ידוע שיש בין הקבוצות לא מעט דם רע.

8. Tony Adams Member

ממש לא מסכים. בשיקטאש בבית יכולה לנצח את מארסיי, ולהוציא משהו גם מול פורטו. בשיקטאש בהחלט יכולה להוות יריבה ראויה בבית הזה. אולי לא מספיק בשביל שמינית, אבל היא יכולה לתת פייט על המקום השלישי.
    ברצלונה אכן יותר טובה מולנסיה, שלדעתי היא לא יותר מקבוצה נחמדה מהדרג השני באירופה, אבל שאלקה של השנה קבוצה יותר חזרה מברמן. ברמן לא פתחה את העונה טוב, ובלי קלוזה זה ממש לא אותו דבר.
    בסופו של דבר צ'לסי וולנסיה יעלו, אבל שאלקה צפויה לעשות בעיות לולנסיה.
    לא נראה לי שלמסקנה הזאת הגיעו בקבוצה הנורבגית. רוזנבורג במקרה הטוב תסיים עם תיקו סנסציוני בבית.
    עם כל הכבוד ללאציו, היא פה רק בגלל העונה שביזארית שעברה על הליגה האיטלקית. ברמן, לעומת זאת, בזכות. נכון שקלוזה עזב, וזה ממש לא אותו דבר, אבל עדין ברמן קבוצה יותר טובה. אני דווקא הולך פה על ברמן במקום ה-2, כשאולימפיאקוס תעשה צרות לכל הקבוצות בבית, ואולי אפילו תגנוב ללאציו את המקום בגביע אופ"א.

9. AVISEY Member

הגרלה לא קשה במיוחד לרומא אבל גם לא קלה צריך לנצח בבית את כל המשחקים לדעתי ספורטינג קבוצה טובה גם קייב אבל לא לרמה של שמינית גמר ולא יעשו בעיות ליוניטד ורומא הזמן שלנו לנקום יהיה חם , איזה בית צ'לסי ולנסיה ושאלקה להזכירכם צ'לסי עברה את ולנסיה ברבע גמר של שנה שעברה יהיה חם .

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/07
  10. AVISEY Member

איך שאתם נראים עכשיו עדיף שתשתקו 5 נקודות ב4 משחקים רק 2 שערים מקום 10 אתם כרגע במצב לא טוב לעומת רומא זכתה בסופרקאפ האיטלקי ניצחה מחזור ראשון יש לכם רק שחקן אחד יצירתי אולי שתיים נאני ורונלדו אין לכם שחקנים כמו טוטי מנסיני דה רוסי אקווילני פרוטה וטאדי הקישור שלנו פי 2 יותר טוב משלכם !

11. Bridge Member

הוא עשה השוואה בין ברמן של העונה שעברה שצ'לסי קיבלה, לבין שאלקה של העונה שצ'לסי קיבלה. ברמן של העונה הקודמת יותר טובה משאלקה של העונה הנוכחית.

12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ראיין גיגס, קרלוס טבס ואנדרסון לא נחשבים אצלך לשחקנים יצירתיים?

13. AVISEY Member

ראינו כמה שערים טבס שם ובכלל אתם כבשתם 2 שערים ב4 משחקים אנחנו במשחק אחד הבקענו 2 בנתיים אתם נראים לא טוב אתה לא יכול להגיד שיוניטד יותר טובה מרומא .

14. Tony Adams Member

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

אחת ההודעות היותר הזויות שקראתי.
    מנצ'סטר פחות יצירתית ממנצ'סטר?! רונאלדו לבד יותר יצירתי מכל רומא. תעשה טובה.
    מנצ'סטר קבוצה ברמה אחרת. בדרג אחר. אז היא לא פתחה את העונה טוב. ביג פאקינג שיט. מנצ'סטר עדין אלופת אנגליה, ואחת הקבוצות הטובות ביבשת. נאני וטבס שחקנים קטלניים שאתה לא יכול לזלזל בהם.
    אני לא בא חס וחלילה לזלזל ברומא, היא קבוצה מצוינת, אבל עדין לא ברמה של מנצ'סטר.

15. נעם Member

חביבי, אתה צריך לדעת טוב טוב לשמור על צניעות במיוחד אחרי השפלה כמו שנה שערבה.
    למנצסטר אמנם אין את טוטי אבל שחקנים יצירתיים בהחלט יש לה ורונאלדו ביום טוב יכול לפרק כל קבוצה חווית זאת על בשרך. תוסיף לו כוח חדש כמו נאני מהאגף וטבז במקדימה ויש לך את אחת ההתקפות הזריזות והמהירות באירופה. רומא קבוצה מעולה אבל לטעמי (למרות שבאיטליה היא הפייבוריטית שלי ואני ממש מתעב את יונייטד) אין לה מספיק עומק על הספסל ויהיה קשה כך להתעלות על ההישג האחרון.
    אני מצפה שהיא תעלה ממקום שני ופתיחת העונה לא אומרת כלום.