הגרלת שלב הבתים: צ'לסי ובארסה יפגשו גם הפעם!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏24/8/06.

1. Paolo Maldini שחקן ותיקים

2 הדרגים הגבוהים לא השתנו הרבה והם לא מאכזבים אותי.
    לעומת זאת ב-2 הדרגים הנמוכים אנחנו רואים הרבה קבוצות חדשות על חשבון קבוצות עם מסורת בליגת האלופות כמו איאקס.
    ברור שהקבוצות החדשות לא באו על חשבון פוטנציאליות לתואר (אלא אם כן מתכננים לנו עוד איזה פורטו, מונאקו או ליברפול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ), אני לא דואג בקשר לזה.
    לא יודע מה איתך, אני אישית לא אוהב הרבה קבוצות חדשות, קטנות ומפתיעות. למרות שמדי פעם הם מספקות ניצוצות וכדורגל טוב, אני מעדיף לראות את האריות של אירופה נלחמים זה בזה בדרך לגביע.

2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגדולות שאתה אוהב עדיין יהיו כאן. הקטנות באות על חשבון הקטנות של השנים הקודמות (מי חסרה לך? ארטמדיה?) והשנה הן טובות הרבה יותר. אני מעדיף לראות את שאחטיור, צסק"א והמבורג על פני אייאקס ופ.ס.ז' המאכזבות.

3. מיכל3 Member

הלוואי ונהיה עם צ'לסי באותו בית.. :aaa021:

4. צ'וצ'ו קמביאסו Member

מה אתם אומרים את מי אלופת איטליה תקבל באותו בית?

אני לא פוחד למעשה מההגרלה.

הקבוצות החזקות יהיו כמו כל עונה צ'לסי ברצלונה ריאל ומילאן ואולי ארסנל או מנצ'סטר.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ברמן השנה כל כך חזקים שזה לא נקלט, יותר חזקים מהתקופה בה הם ניצחו את המדורגת ראשונה ולנסיה, וגם חזקים יותר מבאיירן. מי יודע ברמן אולי טובים יותר מכמה קבוצות בדרג 1-2, ויש סיכוי שהבית של ברמן יכול להביא מה שבדרך כלל לא קורה בשלב הבתים - בית מוות אמיתי.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06
  6. SeRgInHo Member

חזקים חזקים, הקישור והתקפה טובים מאד, אבל הגנה נאדה. ספק אם מרטסאקר יציל את המצב. זה מה שבעצם ידפוק את ברמן. אני אומר שהם לא יגיעו ליותר מאשר שמינית גמר.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זו דעתך, וסיכוי טוב שאתה צודק לפי השנתיים האחרונות. השנה ברמן חזקים יותר עם וואמה שהגיע מאינטר, וגם עם מטאסקר, ובכלל הקישור עם דייגו הוא עולם אחר. בכל מקרה גם אם אכן ברמן עולה לשמינית הגמר שוב כמו שאתה אומר, אז כנראה שזה יהיה על חשבון מדורגת ראשונה או שניה, כי ברמן מדורגת שלישית. לכן ברמן תעיף מדורגת רצינית שוב כמו שהיה במקרה ולנסיה, וזה כבר משהו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

8. M_T_A Member

גם אני מאלה שבשבילם הגרלה זה כמו משחק, אבל אני לא אראה את ההגרלה הכי חשובה של השנה בגלל קורס פסיכומטרי מסריח... מקווה לחזור ולראות שבארסה וסטיאווה ביחד

9. Jose Mourinho Member

לא יודע איך אפשר לקרוא לאפס הזה התחזקות, אבל שיהיה, אולי בברמן הוא יצליח להפוך למגן נורמלי.

10. GUTE Member

אני באמין שבברמן הוא ימצה את היכולות שלו הרבה יותר טוב. מרטסאקר הוא חיזוק רציני להגנה של וורדר ודייגו הוא פשוט אמן. תענוג לראות אותו משחק כדורגל.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עד כה, ראיתי שהוא מגן חזק, מהיר, והכי חשוב בתפקידו זה שהוא שמאלי ברגלו, ויכול לעלות ולהגביה כדורים. עוד מוקדם לעשות עליו ניתוח מעמיק, אבל לפי האינטואיציה שלי יחד עם לקחי העבר - כשעוזבים את אינטר, משהו טוב קורה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

12. Jose Mourinho Member

זה לא רק מאינטר, זה גם משאר הקבוצות הקודמות שלו - רומא, פולהאם, אספניול וברשייה.

13. cazzo Il Capocuoco

זאת הבעיה,שלא מעריכים קבוצות עם שם קטן שלא מכירים.

14. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

הבית הכי קשה:

ברצלונה
    צ'לסי
    ורדר ברמן
    דינמו קייב

הבית הכי קל:
    מילאן (כן, כן, קראתם נכון)
    פ.ס.וו (כן, כן, שוב שמעתם נכון)
    א.א.ק אתונה
    קופנהאגן

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה את אולימפיאקוס בבית של בארסה ! להפרד מריבאלדו בעונת הפרישה שלו .

כל אוהד ברצלונה מרגיש ששוב הולכים לפגוש את צ'לסי , אבל הפעם בשלב מוקדם מאוד .

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06