הגרלת רבע גמר ליגת האלופות:: קלאסיקו ברבע הגמר? אולי דרבי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/3/16.

1. BayernMunchen Member

אני אישית לא מתלהב משיטת הנוקאוט בליגת אלופות, לפי דעתי נוקאוט צריך להשאר במשחקי הגביע של הליגה ובכל מיני משחקים של סופר קאפ של ליגה מקומית וסופר קאפ של אואפ''א. בליגת אלופות אני אישית מאוד אהבתי את הרעיון של לעשות סופר ליגה של הגדולות.

2. DRORIKO Member

פנדלים זה אמנם "מפוקפק״ אבל לפחות הקבוצה שמנצחת מראה עליונות בפרמטר כלשהוא, קלוש ככל שיהיה. לנצח בשער חוץ לא מראה עליונות בשום פרמטר. לדעתי צריך לבטל את השער חוץ ואם אין הכרעה בגומלין עוברים ישר לפנדלים. בלי הארכה ובלי בטיח.

3. Sarek Member

למה הכוונה? שקבוצות מסוימות יקבלו מקום באופן אוטומטי רק מאחר ויש להן תשתית כלכלית טובה יותר? ללא יורדות כלל?
    לטעמי זה הרעיון הגרוע ביותר שניתן להעלות על הדעת.

אפשר לעשות "סופר ליגה", אבל במתכונת שונה שבמסגרתה יש תחלופה של קבוצות על בסיס הישגים.

4. alexshw Member

זה מה שקורה בכדורסל אירופי. עכשיו תשווה את הפופולריות של הכדורגל לכדורסל ביבשת הזו. אלה גלקסיות שונות.
    למה להדמות לענף שהוא הרבה פחות פופולרי?

הכדורגל בהרבה מקומות היום פועל לטובת הרחבת הפערים, במקום לתת לכמה שיותר קבוצות יותר כלים להתחרות. מה שקורה למשל בפרמייר ליג.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מה הקשר ? איזו השוואה לא הגיונית. א. הכדורגל הוא הענף הכי פופלרי בעולם נקודה. מלכתחילה אין לכדורסל הרבה סיכוי נגדו. ב. ליגת האלופות שאמורה להיות הליגה הכי טובה בעולם בכדורגל צריכה אולי להיות מושוות לNBA. הכדורסל האירופאי לא יכול להיות רבע אחוז פופלרי בכל שיטה שיבחר לשחק בה גם המוצלחת והטובה ביותר כל עוד השחקנים הכי טובים נמצאים מעבר לים.

6. Ever Banega Member

זה לא נכון לגמרי מכוון שהקבוצות מודעות לחוק שערי החוץ ולכאורה משחקות על פיו, אני מסכים שזה לא צודק אבל זה לא שרירותי לגמרי כמו שאתה מתאר את זה. לדעתי זה עדיף מפנדלים אבל זה צריך להיכנס לתוקף רק אחרי הארכה.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני סולד מעצם הרעיון של סופר-ליג -(גם אם במתכונת של ליגה מנותקת לחלוטין וגם במתכונת היורו-ליג בכדורסל)
    שני סיבות עיקריות:
    1) קודם כל כי הוא יוציא את כל העניין מהליגות המקומיות(למה שמישהי תתאמץ לסיים במקומות 2-4 אם גם ככה זה לא ייתן לה כלום? או למה שבארסה או אתלטיקו לא יעלו עם הנוער חודש רצוף כי יש עכשיו סופר ליג?)
    2)יש סיבה שבגללה יובה-באיירן צ'לסי-בארסה (בטח ובטח מילאן-ליברפול ויונייטד-באיירן) הם משחקים שנחקקים בהיסטוריה,אם הם יקרו כל שבוע, האינטנסביות תרד,הריגוש ירד ומשחקים כאלה יהפכו לסתם עוד משחק ליגה..

xArtur, JohnTerry26 ו-חייל שוקולד אוהבים את זה.
  8. ייא Member

אשמח לעזרה כאן ממישהו. זכיתי בהגרלה של הצפמיונס לכרטיסים לגמר לפי מייל שהגיע אלי שבוע שעבר.
    עד כה לא ירד לי שום דבר מהאשראי ולא חייבו אותי. אני רוצה כמובן לטוס וכדומה. מי שזכה פה, כמה זמן אחרי הודעת הזכיה ירד לכם הכסף?
    הכרטיסים באמת יגיעו בדואר? מה קורה אם לא?
    על הכרטיסים כתוב השם שלי ושל אבא שלי, בסוף אשתי תבוא במקומו[ אותו שם משפחה ]. יש סיכוי שיעשו לי בעיות בכניסה שם באיצ בגמר?