הגרלת רבע גמר ליגת האלופות:: קלאסיקו ברבע הגמר? אולי דרבי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏17/3/16.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הבנתי אותך. יובה זו יובה, אבל הכדורגל האירופאי כיום מורכב מ 3 מפלצות ואתלטיקו שדופקת על הדלת, ולמרות שלא תהיה מסוגלת להגיע לרמה הזו היא מוכיחה שהיא מצליחה על בסיס לקבוע להסתכל להן בעיניים. יובנטוס נתנה פייט אדיר לבאיירן, אבל את באיירן אשפוט באמת מול הספרדיות. נגד יובה באיירן עשתה את המוטל עליה, לא יותר.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה קצת מנותק מהכדורגל העולמי, לא?

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  3. Ever Banega Member

אתלטיקו היא הקבוצה עם הסיכוי הטוב ביותר לעבור את בארסה לפי דעתי, ועוד הגומלין בבית שלה, זה יכול ליפול לכל צד.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לציין שאתלטיקו מדריד וברצלונה נפגשו כבר פעמיים העונה במסגרת הליגה וזה לא נראה יותר מדי טוב עבור הראשונים. במשחק הראשון מסי גמר עניין שעלה מהספסל, כשאתלטיקו במילא לא ממש הגיעה למשחק. במשחק השני בקאמפ נואו הם נראו הרבה יותר טוב, אבל לא היה להם חלוץ (כמו לאורך כל העונה) שיתרגם להם את זה ליותר שערים. וכך או כך, מול ברצלונה הנוכחית אתה תקבל שערים, לדעתי.

דבר נוסף שסימאונה צריך לקחת בחשבון: שחק ברואטלי, אחלה, אבל עד גבול מסויים שלא יצדיק כרטיסים אדומים שיגמרו את המשחק.

וסתם הערה נוספת: יובנטוס בעיניי הקבוצה מס׳ 2 באירופה. אני חושב שגם היה לה את הכלים הכי טובים עם המאמן הכי מתאים כדי לעצור את ברצלונה. חבל עבורה ועבורינו שהיא עפה בשלב כל-כך מוקדם במפעל שיש יותר מדי קבוצות סתמיות ו/או לא מעניינות שהמשיכו וימשיכו להתקדם.

פחות מפריע לי ההגרלה, אני פשוט מסתכל על הקבוצות והן דיי משעממות לטעמי.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  5. optimus Member

אתלטיקו היא הקבוצה השנייה שלא רציתי שנקבל אחרי באיירן, יש להם מרכז שדה חזק שיכול לגרום ללא מעט בעיות ומנגד התקפה אימפוטנטית. הגומלין בקלדרון וזה משמעותי מאוד, הכל פתוח. חוץ מזה הגרלה די משעממת שמכינה אותנו לחצאי גמר אדירים.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין מה להשוות בין משחקי ליגה למשחקי נוק אאוט . הבדל של שמיים וארץ, הכנה שונה לחלוטין- טקטית ומנטלית.

בארסה עדיין פייבוריטית ברורה זה ברור, צריך לקרות משהו מעניין במיוחד על מנת שהיא לא תרים את הגביע שנה שנייה ברציפות.

7. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לדעת, ואפשהו לטובת הכדורגל העולמי אני מקווה שהנתון הזה של אי זכיה רצופה יישאר, אשמח לאיזו הפתעה בדמות אתלטיקו בגמר , אבל זה כנראה חלום רחוק.

צריך גם להודות, ההתקפה של בארסה הנוכחית היא בלי ספק אחת הטובות אי פעם ואולי הקרובה ביותר לאיך שנראית קבוצה בפרו/פיפא, אם למישהו מגיע להרים את הגביע פעמיים ברצף - זה להם.

אחרי המשחק מול יובה אחד מבכירי באיירן(רומינגה לדעתי) אמר שהמפגש הזה קרה מוקדם יותר ובאופא חייבים לשנות את שיטת ההגרלה על פי איזשהו דירוג שיאפשר לקבוצות האלה להפגש מאוחר יותר, או לחילופין למנוע משחקי נוקאאוט משעממים. זה כמובן דיון שונה בפני עצמו

8. DRORIKO Member

הבעיה שאם תשנה את ההגרלה אז השמינית גמר תהיה מתה. בשיטה הנוכחית אתה מקבל בכל שלב לפחות משחק מעניין אחד. אם ניישם את השיטה שלך אז זה לא ישנה מי תסיים מקום ראשון-שני וזה יהפוך את שלב הבתים לעוד יותר מת.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/16
  9. Raulito Madridista

יובנטוס ניצחה פעמיים את מנצ'סטר סיטי ובכל-זאת סיימה רק סגנית בשלב הבתים, היא הייתה יכולה להימנע מההגרלה האכזרית הזו, תיאורטית לפחות. גם היו בעבר מפגשים ענקיים כבר בשלב שמינית הגמר, כמו ריאל מדריד נגד מנצ'סטר יונייטד(2013) או צ'לסי נגד ברצלונה שנתיים ברצף(2005 ו-2006), ככה שלא צריך להגזים. לא רואה שום סיבה לשנות משהו בהגרלות. אני בכלל אהבתי יותר את שיטת שלב הבתים השני שבכל עונה היה מציג לנו משחקי על, אבל בהתחשב בעומס המטורף שיש אצל השחקנים וכתוצאה מכך גם מכת הפציעות - ברור שזה לא רלוונטי.
    לסיכום, הייתי משאיר הכל כמו שהוא. גם את עניין שער החוץ שאולי לא פה אבל בכלי תקשורת אחרים בהחלט החלו להתווכח על הנושא הזה.

10. Ever Banega Member

אני גם לא מת על העניין של שערי חוץ אבל מצד שני אין לי רעיון יותר טוב, אם יבטלו את החוק הרבה משחקים יוכרעו בפנדלים שזה הרבה יותר גרוע.
    מה שכן אולי אפשר לעשות ששערי חוץ נכנסים לתוקף רק אחרי 120 דקות כמו באנגליה.

11. DRORIKO Member

החיסרון בשער חוץ זה שהוא לא צודק. כלומר נניח שניצחת בבית 0:1 והפסדת בחוץ 2:1. אז נכון שמצד אחד הבקעת יותר בחוץ,אבל מצד שני גם ספגת יותר בחוץ,אז מי קבע שהתקפה יותר חשובה מהגנה?
    היתרון בשער חוץ זה שהוא חוסך הארכות. ככה שאני אישית זורם עם זה, עם כמה שזה לא צודק.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שערי החוץ הם גם אחד מהגורמים העיקריים לדרמות המשוגעות שקורות במפעל הזה מדי שנה,
    אני לא בטוח שאני מסכים עם אדון קרל היינץ מבאווריה ואני לא אוהב שינויים דרסטיים במפעל, אבל יכול להיות שיש מקום למחשבה מחדש גם על ההגרלות האלה וגם על הדירוגים הכללים

13. DRORIKO Member

הם מייצרים דרמות,אבל מנגד מבטלים דרמות אחרות. למשל כשקבוצה מפסידה בחוץ 0:2, ואז בבית שלה היא מובילה 0:1 עם עוד גול כדי להשוות, ואז הקבוצה השניה מבקיעה שער חוץ ומאלצת את המארחת להבקיע עוד 3 שערים(!). בתור סאקר של חגיגה אירופית עם סאלבה והחברים, אין לך מושג כמה משחקי גומלין מסתיימים כבר בדקה ה-50 (שלא לדבר על המשחקי גומלין שהם לפרוטוקול כבר מהדקה הראשונה) את המשחקים האלה לא סופרים, מתייחסים רק לריאל-שאלקה כאלה שמתרחשים פעם-פעמיים בשנה.

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם קיזוז שער או מתן היתר לקבוצה מסוימת לשחק עם שחקן נוסף יכולים לייצר דרמות, אז מה? בלב העניין חייב להיות היגיון ספורטיבי, ואני לא ממש מוצא כזה בשיטת שערי החוץ.

15. Ever Banega Member

אבל פנדלים זה אפילו יותר גרוע.