הגרלת ליגת האלופות 2011-12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏25/8/11.

1. Andrei Kanchelskis Member

לא מבין בכלל למה קבוצה כמו פורטו הייתה בדרג הראשון מה הם עשו יותר ממילאן באירופה שהגיע להם להיות שם ולמילאן לא? מאוד תמוה והבית העלוב הזה מעיד ומסביר בעצם הכל...

ד''א אני לא מעודכן בקשר לפורטו אני יודע שהמאמן וילאש בואש והכוכב הגדול פלקאו עזבו, מישהו בא במקומם? והאם הקבוצה היא חלשה יותר בהשוואה לאשתקד?

2. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

להזכירך, פורטו זכתה בליגה האירופית בעונה שעברה, דבר אשר הקנה לה מספר גבוה במיוחד של נקודות דירוג (בטח בהשוואה למילאן, שנעצרה כבר בשמינית גמר ליגת האלופות).

בכל אופן, בקיץ האחרון "הדרקונים" רכשו יותר שחקנים ממה שנמכר. למעשה, להוציא את פלקאו ורובן מיקאל (שניהם עברו לאתלטיקו מדריד), שאר הסגל מהעונה שעברה נותר בעינו. הרכש הבולט של פורטו הקיץ היה דנילו, מגן ברזילאי שהגיע מסאנטוס תמורת 13 מיליון יורו, ושני קשרים- סטיבן דפור ואלייקים מנגלה- שהגיעו מסטנדרט ליאז'.

גם העונה הכחולים-לבנים צפויים ללכת בכל הכוח על אליפות פורטוגל, ולאור הבית הקליל שהם קיבלו בצ'מפיונס ליג, סביר להניח שהם גם יגיעו לשלב הנוק אאוט ומעלה.

3. Ice Cream חסה

אני חושב שהוא רצה לרשום 10.5...

4. shlomydavid מנהלים

http://www.iconarchive.com/icons/3xhumed/mega-games-pack-25/256/UEFA-Champions-League-1-icon.Xxx

שלום לכולם.

אני מזמין את כולכם להשתתף במשחק הימורים נחמד שהכנתי על ליגת האלופות 2011/12.

הימורים ארוכי טווח - מהמרים פעם אחת לפני תחילת העונה על הזוכה, הסגנית וכו'..

* ניתן להמר עד יום שלישי (13.9) ב-21:40.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על ליגת האלופות.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

בהצלחה לכולם !

נערך לאחרונה ב: ‏9/9/11
  5. שער 7 Member

שחטאר, זניט ופורטו הגרלה אפורה? 3 קבוצות מאוד מאוד אטרקטיביות, עם מספר גדול של שחקנים מדרום אמריקה, וכמובן המקומיים המאוד מוכשרים.
    כנראה שלא ראית הרבה משחקים של 3 הקבוצות הללו.
    בכל אופן, גם אפואל ניקוסיה קבוצה מאוד אטרקטיבית. לא רואה ממטר אף קבוצה בארץ.

6. alexshw Member

בכל שלושת הקבוצות האלה אולי יש 5 שחקנים מקומיים, רובם המכריע בזניט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    בית שמעניין אך ורק את אוהדי הקבוצות שמשחקות בו ועדיין כל נקודה של הקפריסאים תהיה הישג.