הגרלת לוח משחקי ליגת טוטו לעונת 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏1/7/10.

1. alon159 Member

הטענה על כך שההתאחדות נוטה לטובת הפועל, סלח לי, מגוחכת.
    מסכים איתך ששיטת השיבוץ לא תמיד הוגנת ולא נכונה, אבל אין פה שום העדפות לקבוצות מסוימות. בעונה הקודמת כאמור מכבי קיבלה הגרלה קלה ביותר בעוד שהפועל קיבלה את טדי על המחזור הראשון.
    והטענה שרוב התקשורת אוהדת הפועל עוד יותר מגוחכת.
    הרי כך לדוגמא את ספורט5, ה-ערוץ של הספורט בישראל. מי הישראלית שמקבלת את החשיפה הכי גדולה(כתבת שטסה ומסקרת את מחנה האימונים, ראיונות נרחבים, סיקור רחב) ? לא הפועל תל אביב, מכבי תל אביב. ועוד הפועל תל אביב הנציגה הבכירה של ישראל באירופה, בעוד שמכבי מתחילה את העונה שלה באירופה באחד הסיבובים הראשונים של הליגה האירופאית, והיא אפילו לא הישראלית השנייה בנציגות במפעלים האירופאיים.

נערך לאחרונה ב: ‏15/7/10
  2. ori76 Member

ממש לא מגוחך, אני לא מתלונן על זה, ולא אכפת לי, רק מציין עובדה- התקשורת בישראל היא סובייקטיבית ברמה מטורפת. גם מכבי ת''א, נכון, וגם הפועל ת''א "נהנות" מזה. ידיעות אחרונות, נוטה להפועל ת''א בצורה שבאמת עולה על העצבים, ONE בכלל אין מה לדבר זה אתר שהוא פשוט בושה, SPORT5? תקרא את הטורים ששם, חלקם טיפשיים מרוב שהם לא אוביקטיביים.

3. alon159 Member

אתה צודק, התקשורת אכן סובייקטיבית, אבל גם כלפיי הפועל. להקפיץ לך כל מיני טורים מגמתיים נגד הפועל שפורסמו ב-וואן?
    לדעתי דווקא התקשורת נוטה לטובת חיפה. היית צריך לראות את העיניים הבוהקות של מירי נבו כשיענקלה ישב שם באולפן.

4. Green Lantern Member

אתה שוב מפספס את הנקודה.
    הטענות שלי לא על זה שסידרו לקבוצה שלי משחק קשה בפתיחה,להפך,אני אפילו מעדיף את זה ככה.
    הטענות שלי הן שכל האפשרויות הן אותו דבר וגרמו לזה להיראות כאילו זו הגרלה,וסלח לי,זה שסידרו לקבוצות מסוימות משחקים קשים ולקבוצות אחרות פתיחה קלה בכל האפשרויות,זה מחדל וזה מריח לא טוב.

דרך אגב
    בעונה שעברה האשמתם את שחר בהגרלה הקלה שקיבלנו ב3 המחזורים הראשונים ופתאם אתם טוענים שכולם משחקים נגד כולם,יפה שאתם אוהבים להתהפך.

5. alon159 Member

כאילו שאתם לא מתהפכים כמו סטייק. בעונה שעברה ההגרלה הייתה "בסדר גמור" ו"נקייה" ופתאום כשחיפה מקבלת את מכבי במחזור הראשון, אז השיטה "לא נכונ"ה ו"לא מוצדקת"?

6. Green Lantern Member

אוקי גבר,תמשיך לשחק אותה ראש קטן.

אף אחד לא בוכה על הגרלה קשה,וכדי שתבין אני ש-מ-ח שאנחנו בבלומפילד כבר במחזור הראשון.
    אבל אם אתה חושב ש"ההגרלה" לא נבעה מאינטרסים של ההתאחדות ליצור עניין(לאוו דווקא לעזור להפועל לדעתי,אבל זה מה שיצא)והיא כשרה אז אתה פשוט חי בללה לנד.

אני לא מאשים את לוזון בזה שהוא עוזר להפועל,אני מאשים אותו בזה שהוא שוב מחפש דרכים להרוס את הכדורגל השיראלי ולגנוב דעת.

7. alon159 Member

ברור שההגרלה לא כשרה, ושלוזון רוצה ליצור עניין. עוד לא הספקת להכיר את לוזון והשכונה שלו בהתאחדות?
    אבל אני לא חושב שזה משהו חדש. אני חושב שכבר הרבה שנים ה"הגרלות" בהתאחדות הן לא בדיוק הגרלות.

8. ori76 Member

חח לטובת חיפה? הכי לא. ברור שיש כמה, אבל הרוב לא. הכי לא לחיפה.
    ההגרלה לא הייתה כשרה ושנה שעברה לא יודע אם הייתה כשרה, אבל לא הראו לי שום דבר שלא ככה שאני לא יכול להגיד לך. אבל זה פשוט דוחה מה שהולך שם בהתאחדות.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתם מפגרים? או שאתם מפגרים?

נראה לכם הגיוני שמתוך 8 לוחות מכבי משחקת בכולם נגד חיפה או בית"ר והפועל אפילו פעם אחת לא? נראה לכם הגיוני שאין לוח אחד שלמכבי אין יריבה נוחה בהתחלה כנ"ל למכבי חיפה?

זה מה שמכור, לא העובדה שיצא מכבי נגד מכבי חיפה...אם הייתי יודע שיש וואלה רק 2 לוחות ובשאר יכל להיות אחד בית"ר ואחד עכו ואחד נתניה וכו' אז זה היה נראה אחרת.

אבל זה ברור שאם זה היה הפוך והפועל היתה מגלה את זה, היא היתה מגישה בג"צ, לא נורא אנחנו נסתדר עם מה שיש.

10. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

הרגלה מאוד לא פשוטה קיבלנו.
    מלבד ממחזור הפתיחה, שלערכתי הוא ייתגלה כאחד ממשחקי החוץ היותר קשים שיהיו לנו העונה, אנחנו משחקים 4 משחקי חוץ ב 5 משחקים.
    אם זאת לא הרגלה קשה אז מה כן?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/7/10
  11. eran levy Member

רק לפני כמה חודשים, ממש לפני הדקה ה-92 של המחזור האחרון, נזכרו כל החכמים בדיעבד שבעצם למכבי חיפה היתה הגרלה קלה כל כך, עם כל העולות החדשות במחזורי הפתיחה. זה לא מסתדר כל כך עם תיאוריית הקונספירציה שמיוחסת להפועל ת"א תחת כל עץ רענן. הרי לא משנה מה תהיה ההגרלה - היא לא תהיה נוחה למישהו, והכי קל כבר לרדת על לוזון, הוא מקרה קלאסי של "זאב זאב", מה שלא אומר שהוא "סידר" את ההגרלה.

12. wings Member

הבעיה שהם קוראים לזה הגרלה ומטעים את כולם. אני באמת חשבתי בתמימותי שעושים הגרלה. מחר נגלה
    שגם הגרלות בגביע הן הגרלות מתוך מספר מסויים של לוחות.

מבחינת סדר המשחקים, זה לא ממש חשוב כל עוד כולם משחקים מול כולם. ואין לי בעיה עם זה שקובעים
    לוחות כל עוד מה שמנחה אותם זה האילוצים שיש להם והאינטרס של הכדורגל (משחק גדול בפתיחה למשל),
    ולא בקשות או אינטרסים ספציפים של בעלי קבוצות מסוימות (למרות שברור לי שכל עוד לוזון מנהל את
    העניינים הכל שם יהיה מושחת).

13. alon159 Member

כשהפועל התחילה את העונה בטדי וחיפה קיבלה 3 עולות חדשות על ההתחלה, לא שמעת ציוץ בתקשורת. לא שמעת תיאוריות קונספירציה ולא בטיח.
    כשחיפה, ה"בכלל לא בכיינים" שמעו על ההגרלה גם הם התבכיינו לתקשורת.

14. eran levy Member

לפעמים זה נראה לי ממש מוזר שאנשי עסקים בחיי היום יום, שמן הסתם לא היו מגיעים למה שהם אם לא היו קשוחים ורציניים, מקטרים ובוכים על הגרלות כמו ילדים קטנים שלקחו להם משהו. זה ממש לא משנה אם ההגרלה מסודרת או לא - כל הקבוצות משחקות מול כל הקבוצות, שיקחו בחשבון שבתחילת העונה כל אחת יכולה לשחק נגד קבוצה גדולה או נגד עולה חדשה, אפילו שלושה משחקים רצופים, ושלא יעזו לתלות את זה באובדן אליפות או ירידת ליגה.

15. Green Lantern Member

זה לא משנה,בין העונות 06-09(ז"א בשלושת העונות שלפני העונה שעברה)קיבלנו הגרלות קשות ואף פעם לא התללנו וגם עכשיו לא.
    אבל ההתאחדות בעצם קבעה איזה משחק יהיה מראש ושיחקה אותה כאילו זה הגרלה,כמו שעומר אמר,אם היה בלוח אחד הפועל-ביתר,בלוח אחר הפועל-חיפה,בעוד לוח דרבי חיפאי או ביתר- מכבי ת"א אף אחד לא היה מתלונן.

מתלוננים על זה שההתאחדות קבעה סדר משחקים מסוים וכדי לגרום לזה להיראות רומנטי ומקרי היא קראה לזה הגרלה,שוב,לוזון ממש מופתע...