הגרלת חצי גמר ליגת האלופות:: הקלאסיקו של אירופה? דרבי במדריד? פפ נגד הקבוצה הבאה שלו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏14/4/16.

1. Greek Member

ומנע תבוסה מהדהדת לברצלונה בעונה שעברה

2. ייא Member

סיטי אתלטיקו בגמר יעניין מישהו בארץ?

3. BayernMunchen Member

עם ההפתעות שהמפעל הזה מספק לנו הכל אפשרי, האם זה בכל זאת יעניין מישהו בארץ אני בטוח שכן!

4. alexshw Member

יעניין את חובבי הכדורגל בארץ. לא יעניין את הטרמפיסטים.

Sarek אוהב/ת את זה.
  5. optimus Member

הגרלה קלה לריאל, היא יכולה לעבור את סיטי בהילוך שני.
    אתלטיקו נגד באיירן הולך להיות משחק אדיר.

לירן אוהב/ת את זה.
  6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לטעון שסיטי וריאל מדריד שוות או משהו בסגנון זה הדבר הכי מנותק שיש.

ליגת האלופות זה הבית של ריאל מדריד, כמה שברצלונה ואתלטיקו ישפילו אותה בליגה, ברגע שמגיעים לליגת האלופות זה הבית של ריאל, פה היא מרגישה אחרת, הקבוצה מספר 1 של המפעל הזה, וסיטי? לראשונה בהיסטוריה מגיעה לשלב הזה, עד כה לא היוותה גורם בכלל ששווה התייחסות.

מנצסטר סיטי בליגה הספרדית מסיימת אולי במקום ה-6, וריאל מדריד זו מפלצת, משהו שמנצ'סטר סיטי לא פוגשת במהלך העונה בשום משחק. רונאלדו הוא רמה מעל הליגה האנגלית ו-3 רמות מעל כל מה שסיטי רגילה לפגוש. 2 ההגנות אולי בינוניות פלוס, אבל יש לכם ספק איזו התקפה איכותית יותר? רונאלדו ובייל יכולים וצריכים לגמור את הסיפור כבר במחצית הראשונה במנצ'סטר (כמובן שאני אשמח שסיטי תתעלה ושריאל תפשל), זו ההגרלה הקלה ביותר שריאל הייתה יכולה לקבל, גם סיטי וגם משחק ראשון בחוץ.

מנגד זו מלחמת עולם, קרב אדיר. הכל פתוח בו.

ריאל מדריד הייתה הפייבוריטית, א' כי שוב, זה המפעל שלה וכל עוד ברצלונה לא בשטח היא הפייבוריטית. לבאיירן מינכן יש מזל שלא קיבלה את ריאל, משהו במצ' אפ שלה מול ריאל מדריד לא עובד, אני די בטוח שריאל הייתה עוברת בקלות, ומנגד לריאל יש מזל שלא קיבלה את אתלטיקו, במצ' אפ הזה ריאל מגיעה נחותה. עדיף לריאל מפגוש את אתלטיקו רק במשחק אחד מאשר בצמד משחקים.

כרגע זה נראה ריאל מדריד עד הסוף.. אבל מבחינתי הלוואי שסיטי תחולל סנסציה. כך או כך זה יהיה כדי לחטוף בגמר.

7. Greek Member

נראה שריאל מדריד בזמן האחרון מפשלת כשיודעים שהיא הקבוצה הטובה יותר ומציגה תוצאות טובות ומשחקים טובים כשהיא האנדרדוג, לראייה, אתלטיקו שהיא מתקשה מולה כבר ממש לא מעט זמן, הניצחון בקאמפ נואו (למרות שבכל מקרה זה לא היה בגלל עמידה טובה כלשהי של ריאל מדריד אלא היכולת המצחיקה של ברצלונה), המשחקים מול באיירן וההדחה מול יובנטוס.

8. DRORIKO Member

דווקא בתקופה האחרונה היא כן נראתה טוב כפייבוריטית,ולראיה השביעיה מול סלטה,הרביעיה מול סביליה,הנצחונות על אייבר ולס פלמס ממרכז הטבלה, וכאמור השלישיה מול וולפסבורג(אתה יכול גם להכניס את ההדחה של רומא,למרות שריאל לא היתה בשיאה)
    אתלטיקו ויובה הם שתי קבוצות עם ההגנות הכי טובות באירופה, סיטי תהיה יותר נוחה לריאל

9. optimus Member

אני זוכר את המפגשים של ברצלונה וסיטי בשנים האחרונות באלופות וברובם ברצלונה הפגינה עליונות כמעט מוחלטת לעומת האנגלים. אולי זה לא תמיד התבטא בתוצאת המשחק אבל כל מי שראה את המשחקים לא יכל שלא להשים לב לפערים בין הקבוצות, החל מהשתלטות על הכדור,מסירות, טכניקה אישית ומשמעת טקטית. אני לא יודע אם זה נבע בגלל שזה היה במסגרת הצ'מפיונס ליג והחשיבות שלה או בכך שברצלונה מעמידה רף גבוה במיוחד גם כלפי הקבוצות בטופ אבל מדובר בהבדלים של כמה רמות. לכן אני סבור שריאל לא יסתבכו יותר מדי וידלגו בקלילות לגמר, מה גם שסיטי לא עשתה התקדמות גדולה השנה.

10. Ever Banega Member

אני רואה הרבה באינטרנט טענות שריאל "קונים" את ההגרלה, מה אתם חושבים?

11. RubberSoul Member

מזל אדיר, קשה להאמין שזה משהו קטסטרופלי למרות שכיף לטעון ככה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אז לפי זה גם יובה שנה שעברה "קנתה" הגרלות, כי למרות שסיימה שניה בבית קיבלה את דורטמונד בעונה קטסטרופלית,לאחר מכן את מונאקו ובחצי קיבלה את הקבוצה הפחות טובה מבין השלושה (נו ההיא שקונה הגרלות)