הגרלת הסיבוב השלישי של מוקדמות האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י cavenaghi, ‏28/7/04.

1. סילבס Member

לכל הממעיטים ביכולת של מכבי חיפה למלא את רמת-גן, אז לא יודע אם זכור לכם, מכבי חיפה - הפועל ירושלים גמר גביע לא מהמשחקים הכי אטרקטיביים, ולמכבי חיפה אז לא היתה קבוצה בשמיים, והגיעו 30,000 אוהדים רק של מכבי חיפה...
    חוצמיזה מכבי חיפה זו הקבוצה שיש לה הכי הרבה קהל מחוץ לחיפה, כל קבוצה אחרת רוב הקהל שלה מתרכז באיזור מגורים. אני לא אומר שאין בשאר חלקי הארץ אוהדים לקבוצות אחרות, אבל לחיפה יש הכי הרבה מחוץ לאיזור חיפה, בדוק.

ואם מול הפועל ירושלים באו 30,000 אז שרוזנבורג או השריפים יבואו אחרי תוצאה טובה בחוץ לא יהיה 40,000 ברמת גן? חופשי יהיה, בהליכה...

2. NewcastleFan Member

יש לי סלידה בכל מה שקשור למדינה הזאת.רוב השנה אני לא מתגורר פה בכלל.ואני לא יליד הארץ
    ציונות לא אומרת לי כלום.אני אמנם יהודי.
    זכותי לחשוב ככה ואין לי בעיה שאתה לא מבינים את זה.או שקשה לכם עם זה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/8/04
  3. burning soil Member

חזרתי רק היום לאילת ולכן ההתייחסות שלי להגרלה מגיעה רק עכשיו,אז ככה,
    באמת כמו הרוב כאן,גם אני חושב שההגרלה של הישראליות היא נוחה,הרי ניתן
    היה לקבל קבוצות חזקות יותר. אני מניח שחיפה תוכל לעבור את רוזנבורג,אבל כמובן
    מדובר במועדון עם מסורת וכסף אשר גדולים מחיפה פי כמה.

לגבי מכבי ת"א,קודם שיעברו את הלסינקי,אני חושב שלא במקום לדבר על פאוק,
    ואם מכבי תעלה שלב צריך לזכור שפאוק היא קבוצה יותר טובה ממכבי ת"א,היא משחקת
    במדינה שהיא אלופת אירופה,נכון שפאוק לא בסדר גודל של פנא ואולימפיאקוס מבחינה
    מקצועית וכספית,אבל יש לה עדיפות על מכבי,אולי אפשר יהיה לעבור אותה.
    טוב שמשחק הגומלין ייערך בארץ,ואם המשחק ייערך בר"ג יהיה לי נוח יותר להגיע אליו,
    מקצועית עדיף את בלומפילד כמובן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

בכל מקרה האפשרות שנראה שתי קבוצות ישראליות בליגת האלופות נעשתה
    ריאלית יותר בגלל ההגרלה,אני מאד מקווה שכך יהיה.

4. E-tam-R Member

אז ככה, אני חושב ש"הרוב" כאן חושבים שקיבלנו הגרלה טובה בגלל שהיינו יכולים לקבל קבוצה יותר קשה. ופה הטעות שלנו. רוזנבורג קבוצה מצוינת שעולה עלינו מכל הבחינות, אם זו הבחינה המקצועית, שהיא בתכלס הכי חשובה כי העובדה שיש לרונזבורג מסורת באירופה לא תעזור לה בשני המשחקים עצמם. רוזנבורג משחקת בצורה אגרסיבית, והשחקנים שלה מאוד חזקים ומהבחינה הפיזית שחקן של חיפה מול שחקן של רוזנבורג - בכל עמדה הם יותר טובים. בגלל זה חיפה תצטרך מאוד להשקיע בקטע הזה במשחק החוץ ולהשתדל שלא לספוג, ואם כן לספוג, אז יותר משני שערים במשחק החוץ יהיו בעיה קשה. במשחק הבית נצטרך לכפות על רוזנבורג את סגנון המשחק שלנו ולא להגיע למשחק פיזי כי שם נפסיד להם. מצטרך לשחק טכני עם מסירות קצרות ועל הקרקע. יש לנו הזדמנות פז לעלות לליגת האלופות, ששם כבר לא נתרגש יותר מידי כי "כבר היינו בסרט הזה", וזה על חשבון קבוצה שיותר טובה מאיתנו. אם רוני לוי ידע להכין את הקבוצה כמו שצריך למשחקים (ובמיוחד למשחק החוץ), וידע לקחת את ההחלטות הנכונות אנחנו נהיה בשלב הבתים.

5. אלי מתחן Member

עובדה שאתה כותב בפורום עם סיומת co.il ובשפה העברית שהיא מן הסתם השפה בארץ ישראל.

יש לך בעיה עם הכדורגל הישראלי אתה לא תחסר בפורום הזה, רק שממש אין לי כוח לאנשים שסתם מנסים לעצבן.