הגרלת הסיבוב השלישי של מוקדמות האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י cavenaghi, ‏28/7/04.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שמכבי תקבל קבוצה 'קטנה', כדי שיהיה סיכוי להעפיל לבתים (סה"כ משחק מול ריאל זו באמת חוויה, אבל משחק מול צ'לסי עוד יותר).

למרות שאני די פסימי לגבי הסיכויים של מכבי גם במקרה שנקבל את פאוק או ברוז'.

2. E-tam-R Member

קודם כל שמכבי יעברו את הלסינקי... שהיא קבוצה לא פחות טובה מהם, ואולי אפילו טובה יותר...
    זה לא שניצחתם 6-0 במשחק החוץ שאתה יכול להיות כל כך בטוח שתגיעו לסיבוב השלישי.. כולנו זוכרים מה היה שנה שעברה נגד ז'ילינה....

3. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

לרגע לא חשבתי שמכבי כבר בסיבוב השלישי, פשוט כל הדיון כאן הוא על ההעדפות בהגרלה.

כל מה שכתבתי כמובן רק במידה שמכבי תעבור.

4. EladLR Member

כמה מן הקבוצות הגדולות באירופה ישתתפו בהגרלת הסיבוב השלישי של ליגת האלופות שתערך בניון, שוויץ היום ב13:00 שעון ישראל(12:00 שעון אירופה).

שלושים ושתיים קבוצות
    32 הקבוצות ידעו שניצחון יוביל אותם למקום בשלב הבתים של ליגת האלופות עם סיכוי להמשיך לסיבוב הראשון של הנוקאוט באביב.

שמות גדולים.
    בין ה16 הקבוצות המדורגות יש קבוצה של שמות גדולים בארון הגביעים של אירופה. הם כוללים את ריאל מדריד, מנצ'סטר יונייטד, ליברפול, יובנטוס,אינטר וסגנית אלופת אירופה מונקו. קבוצות גדולות אחרות שמדורגות הן כמו פסו, דפורטיבו לה קורוניה, דינמו קייב ובאייר לברקוזן. אליהן מצטרפות ריינג'רס,פאוק סלוניקי, אנדרלכט והמנצחות בין קלאב ברוז ללוקומוטיב פלובדיב, בין אפואל ניקוסיה לספרטה פראג ובין רוזנבורג לשריף.

קבוצות לא מדורגות
    הקבוצות המאירות עיניים יצטרפו ל16 קבוצות לא מדורגות שחלקן יצטרכו להלחם עוד בשלבי המוקדמות המוקדמים שיחלמו להפתיע את אחת הענקיות. בנפיקה, שהייתה אחת מהזוכות בליגת האלופות בעברה ובאזל שהופיעה בכבוד רב בליגת האלופות לפני שנתיים, הן שני הקבוצות החזקות ברשימה של הלא מדורגות.

דירוג הקבוצות
    לקראת עונת 04/05 של ליגת האלופות , הנהלת אופא דירגו את הקבוצות לשלב השלישי של מוקדמות ליגת האלופות בהתאם לדירוג הקבוצות בתחילת העונה הקרובה.

מדורגות אוטומטית
    אם לאיזושהיא קבוצה בסיבוב המוקדמות ה2 יש דירוג שמספיק בשביל להיות מדורגת בסיבוב השלישי, המנצחת בסיבוב השני תהיה מדורגת ישר בהגרלת הסיבוב השלישי של ליגת האלופות.

3 קבוצות מושפעות
    3 קבוצות שבין הקבוצות המדורגות מושפעות מהחלטה זאת. המנצחות בסבוב השני של המשחקים הכוללות את קלאב ברוז', ספרטה פראג ורוזנבורג יהיו מדורגות בסיבוב השלישי של ליגת האלופות בגלל מספר הנקודות הגבוה של 3 הקבוצות הללו. קבוצות מאותה מדינה לא יוכלו לשחק אחת נגד השנייה.

הליך ההגרלה
    בהגרלה יהיו 16 כדורים שיכילו את הקבוצות המדורגות במיכל אחד ו16 כדורים שיכילו קבוצות לא מדורגות במיכל אחר. כדור ילקח מכל מיכל ויושם במיכל קטן יותר באמצא שם הם יעורבבו. הקבוצה שתצא ראשונה תשחק את המשחק הראשון בביתה נגד הקבוצה השנייה שיצאה. הליך זה ימוחזר עד שכל הזוגות יתרחשו.

התנגשות של קבוצות מאותן מדינה
    במקרה של התנגשות בין שני קבוצות מאותה מדינה, הקבוצה שדורגה שנייה תהיה בהמתנה. במקומם יוצא כדור אחר ממיכל המדורגות או ממיכל הלא מדורגות, תלוי במה שצריך. הקבוצה שעומדה בהמתנה תעבור למשחק הבא ותועמד כקבוצה שתתארח ראשונה. כדור אחר יצא והקבוצה שתצא תארח במשחק הראשון. אם התנגשות תקרה עם שני הקבוצות האחרונות שהוגרלו, הקבוצה שהוגרלה שנייה תשתנה עם הקבוצה המדורגת או הלא מדורגת של המשחק הראשון.

הקבוצות המדורגותhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxxהקבוצות שמכבי תל אביב ומכבי חיפה יכולות לקבל)
    ריאל מדריד
    מנצ'סטר יונייטד
    דפורטיבו לה קורוניה
    ליברפול
    יובנטוס
    אינטר
    פ.ס.ו
    באיירן לברקוזן
    אפועל ניקוסיה\ספרטה פראג
    מונאקו
    אנדרלכט
    קלאב ברוז\לוקומוטיב פלובדיב
    ריינג'רס
    רוזנבורג\שריף
    פאוק סלוניקי
    דינמו קייב

הקבוצות הלא מדורגות:
    ויט גורגיה\ויסלה קרקוב
    בנפיקה
    באזל
    יאנג בויז\סרוונה זוודה
    גרייזר
    מכבי חיפה
    פיוניק\שחטייר דונצ'ק
    גוריצה\קופנהאגן
    הלסינקי\מכבי תל אביב
    טירנה\ פרנצווש
    זילנה\דינמו בוקרשט
    היידוק ספליט\שלבורן
    סקונטו\טרנזספור
    בניק אוסטרבה
    נפצ'י\צסקא מוסקבה
    דיורגיין\פ.ב.ק קאונס.

ועכשיו לתגובות מהצד הישראלי:
    קפטן מכבי חיפה, אריק בנאדו: "אני חושב על הגרלה נוחה ולא על קבוצה גדולה. אם הייתי יכול, הייתי בוחר בספרטה פראג". עידן טל: "הייתי מעדיף את פאוק סלוניקי, אבל אם לא, הייתי רוצה את הקבוצה היקרה והנוצצת ביותר, ריאל מדריד. משחק נגדם זאת חוייה".

הנשיא יעקב שחר ייצג את מכבי חיפה, שמאמנה, רוני לוי, אמר לקראת ההגרלה: "אני מאוד מקווה שנקבל קבוצה שיהיה אפשרי לעבור אותה. אין לי שם של קבוצה ספציפית, אבל נקווה להגרלה נוחה".

נג'ואן גרייב: "האמת שאני לא ממש בקיא בכל הקבוצות שמשתתפות במפעל, אבל זה ברור שכל מי שנוגרל מולה היא קבוצה טובה. זה יכול להיות יונייטד, ריאל מדריד, אינטר. בוא נקווה לטוב".

אליניב ברדה: "כל הקבוצות במפעל הן קשות. אין לי בחירה מיוחדת וברור שעדיף לנו קבוצה פחות קשה. יש לנו סגל טוב ומי שבא ברוך הבא".
    אלי דריקס, סגן נשיא מכבי ת"א שייצג את הקבוצה בהגרלה, טוען שלקבוצה אין העדפות ואמר : "אנחנו חושבים רק על המשחק עם הפינים ביום רביעי. אם אתייחס לקבוצות בהגרלה אז יגידו שהראש שלנו כבר בסיבוב הבא לכן אני מעדיף לא להגיד כלום". קשר מכבי ת"א,
    תמיר כהן: "קודם כל אנחנו רוצים לנצח את הלסינקי, כי אם נתרכז ביריבה הגדולה נשכח את הגומלין ולא נגיע לשום מקום. יחד עם זאת, כאוהד יובנטוס, הייתי רוצה לפגוש קבוצה איטלקית בסיבוב הבא. בלילה אני חולם על הלסינקי ובבוקר מתעורר עם יובנטוס".

היום גם יוגרלו מכבי פתח תיקוה ובני סכנין לשלב המוקדמות של גביע אופא.

הליך הגרלת מוקדמות גביע אופא:
    64 הקבוצות המשתתפות חולקו ל3 חלקים גאוגרפיים ( צפון, מרכז מזרח ודרום ים התיכון) כל חלק מחיל 2 קבוצות. שבכל אחת מהקבוצות יש חצי מדורגות וחצי לא מדורגות.דירגו את הקבוצות לפי הדירוג של הקבוצות בהתחלת העונה. בכל חלק יוגרלו קבוצה מדורגת נגד קבוצה לא מדורגת.

החלק של בני סכנין ומכבי פתח תיקווה הוא דרום ים התיכון:
    בני סכנין בקבוצה הראשונה:
    מדורגות בקבוצה שלה:
    גנסלבריגי
    לבסקי סופיה
    סטיוואה בוקרשט
    מריבור(סלובניה)
    בני סכנין
    לא מדורגות(הקבוצות שבני סכנין יכולה לקבל):
    רייג'אקה(קרואטיה)
    בודנקנוסט בנטסקי דבור(סרביה)
    זלזניק(סרביה)
    מודריצה(בוסניה)
    פארטיזני(אלבניה)

מכבי פתח תיקווה בקבוצה השנייה:

מדורגות:
    דינאמו זאגרב
    פארטיזן
    צסקא סופיה
    ליטקס
    מכבי פתח תיקווה

לא מדורגות(הקבוצות שמכבי פתח תקווה יכולה לקבל):
    אוטלול גאלטי(רומניה)
    זלנקייר(בוסניה)
    פרימורג'(סלובניה)
    לארנקה(קפריסין)
    אמוניה(קפריסין)

שיהיה בהצלחה לשני הקבוצות. ההגרלה תועבר פה בשידור ישיר(כמה שאפשר)

5. cavenaghi Member

אף אחד לא יכול לעזור לי???

איך רואים את ההגרלה באופ"א???

6. Joel Gion Member

איזה חלום יהיה אם מכבי חיפה תגריל את יובנטוס.אבל אז תהייה לי בעייה קשה ביותר-בעד מי להיות???

אבל מה אני מקדים את המאוחר,קודם צריך לראות את ההגרלה.

7. EladLR Member

שתתתקרב השעה 1 אתה תראה באתר של uefa
    www.uefa.com

אפשרות לראות את זה..

עדיין אין אותה.
    חכה בסבלנות

8. cavenaghi Member

תודה גבר.

זה עולה כסף?

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה פתאום

10. משוגע בירוק Member

חבר'ה בינתיים זה משמיע לי את המנגינה של ליגת האלופות ומראה את הקבוצות

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/04
  11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תעשו ריפרש, נוסף הקישור!

פינה ימנית למעלה

12. E-tam-R Member

נערך...
    -------------
    מישהו יכול לכתוב את מהלך ההגרלה ?
    כי אני בסוף לא יכול לראות את הלינק

13. Reyes Member

לבעלי ריל פלייר שידור ישיר (אודיו) של ההגרלה.

וכמו בהגרלה למוקדמות המונדיאל, גם פה הדף יתעדכן אוטומטית (ולמי שיש ריל פלייר יודע על מה אני מדבר).

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגרלה תתחיל ב1 וחחמישה-1 ועשרה בערך

עכשיו מדברים על הקבוצות ושיטת ההגרלה וכל החרא הזה

15. E-tam-R Member

אני לא מאמין!

יורוספורט במקום לשדר את ההגרלה, שהיא מעניינת הרבה מאוד אנשים באירופה!, משדרת משחק בין אוזבקיסטאן לבחריין ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx