הגרלת הבתים של יורו 2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏1/12/07.

1. אחד_מנתניה Member

להולנד יש יותר שחקנים מוכשרים מאיטליה? צרפת? לא! יותר אופי?לא למה בדיוק שהם יעלו מהבית? תוסיף לזה מאמן מטומטם על הקווים.

2. תומר22 Member

האמת, לא הגרלה כזאת רעה. בית ג' היה צפוי נוכח הדירוג ההזוי. לרומניה אין מה להפסיד וזה יעזור לה לבוא בשקט ולהפתיע. ביורו 2000 היה לה בית דומה - עם פורטוגל, אנגליה וגרמניה - והיא טרפה את הקלפים וסיימה שנייה, אחרי פורטוגל. צרפת תישאר בחוץ, איטליה או הולנד יעלו יחד עם הרומנים.

אני מרוצה מבית א', שם יש נבחרות כמו צ'כיה, טורקיה ופורטוגל שבאות כדי לשחק ולא כדי להרוס. גם שוויץ תהיה מחויבת לכדורגל קצת יותר תוסס ממה שהיא רגילה, בעיקר בגלל לחץ האוהדים. מצד שני, יהיה משחק של אוסטריה מול פולין או יוון מול רוסיה, שאת זה קצת קשה לשווק. ומבחינתנו, להתרגש.

3. דנידין Member

3 משחקים הכל יכול להתרחש. הולנד יכולים להפתיע את נבחרת האפרקאים המחוזקת של צרפת או את אלופת העולם איטליה. יותר מידי אנשים כאן בטוחים בתסריט בו נבחרת אפריקה ואיטליה עולות ולא מובן לי למה.

יוון נבחרת של טורנירים? על סמך טורניר אחד מבריק? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

4. Dimitar Berbatov Member

מישהו למעלה ממש אוהב אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    הולנד, הנבחרת השנייה שלי אחרי אנגליה, קיבלה את בית המוות.
    למען האמת, שלושת הנבחרות נתנו מוקדמות בינוניות מאוד (כשצרפת עוד איכשהו הראתה יכולת יותר טובה מהולנד ואיטליה). אבל ההבדל בין שלושתם, שהולנד לוזרית.
    גרמניה כמובן עם הבית הכי קל שאפשר לקבל, ולדעתי היא הפייבוריטית הגדולה לזכייה (בלי שום קשר להגרלה).
    שימו לב לשבדיה, לדעתי היא תהיה הצ'כיה של יורו 2004. נבחרת עם פונטנציאל גדול, והכי חשוב - תמיד מציגה כדורגל יפה לעין.

יורו משעמם...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/07
  5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

להולנד בהחלט יש שחקנים יותר טובים מצרפת לטעמי. וגם אם לא זאתי אחת מ5 הנבחרות אם השחקנים הכי מוכשרים באירופה ולדעתי גם אולי בין ה3(איטליה, ספרד והיא). כמו שאמרתי, בנבחרת כזאת משהו חייב להתחבר מתישהו.

6. אחד_מנתניה Member

יותר טובים מצרפת, על סמך מה אתה חושב ככה? השחקנים של הולנד עוד לא ניגבו את החלב מהשפתיים.
    תעבור שחקן שחקן ותראה שלצרפת יש חומר שחקנים הרבה יותר טוב, תוסיף לזה את הניסיון שלהם ואת הוינריות שמאפיינת אותם מ98.

7. Maccabi_Haifa Member

זה רק מראה על הדירוג המטומטם של אופא.. מחשקים כמו בית 3 צריכים להיות בחצי או בגמר..
    צריך עוד טעם לכיף של המשחקים הרגילים האלה של הבתים את זה אני הכי אוהב בטורנירים.. בכל מקרה אבל זה יהיה הבית הכי טוב.. הגרלה נחמדה אבל תאמת, אהבתי את בית 4 ואחד לדעתי יהיו מפגשים מעניינים מעוד.. צכיה פורטוגל וטורקיה ויוון ספרד ושבדיה זה נבחרות שכיף לראות זה נראה לי המשחקים שאני הכי יהנה מהם.. אין כמו המפגשים בהתחלה של הבתים

בבית ב' יש מפגש אחד שאפשר לראות ולהנות מתצוגת כדורגל גבוהה וזה כמובן גרמניה קרואטיה בכל השאר הבית הזה נראה לי משעממם מאוד חוץ מלאוסטרים שכל משחק בשבילם זאת חגיגה וזה יום חג גם נגד פולין

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/07
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוון עם אוטו רהאגל היא נבחרת של טורנירים, מהסוג של נבחרות שמגיע להרוס את ההצגה עם כדורגל מגעיל ויוצא עם הנ"ק.
    תצחקו, תצחקו, אבל בסוף אוטו יצחק ( לפחות עד לרבע גמר).

9. George Best Member

אף אחד לא צחק עליהם לירן,
    בסה"כ לא הסכמנו על ה"נבחרת של טורנירים", שזה משהו שדורש "מעט" יותר מטורניר אחד מוצלח.

10. תומר22 Member

עוד לא התחיל וכבר קבעת שהוא משעמם? להזכיר פה לכל חובבי אנגליה שמנסים לקלקל את החגיגה, ותהיה חגיגה בסופו של דבר, אם נרצה או לא (למרות אוסטריה - פולין): מונדיאל 94 בארה"ב היה טורניר מדהים עם כמות שערים יפה, קהל רב (באיצטדיונים גדולים הרבה יותר ממה שמחכה באוסטריה ושוויץ) ומשחקים טובים, למרות הגמר העלוב של איטליה וברזיל. אני קונה טורניר דומה גם הפעם. בקיצור, יהיה בסדר, גם בלי אנגליה.
    הדירוג מטומטם, אתה צודק. אבל זה לא דבר חדש - כמעט בכל טורניר יורו היה איזה בית עם שלוש מועמדות לתואר. זה חלק מהיופי של הטורניר וחלק מהמחדל של הדירוג.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

למות.... פשוט למות. אחרי יורו 2004 ומונדיאל 2006 שוב אנחנו בבית המוות, מה יהיה? על פניו בהחלט נראה שלהולנד כרגע אין מה למכור מול איטליה וצרפת, מה גם שרומניה ממש לא חלשים ויכולים לנצח כל קבוצה בבית הזה, אבל אני נשאר טיפה אופטימי, כישרון יש, פוטנציאל יש, יכולת להיות מספר 1 יש, רק חסר חיבור נכון וניהול נכון, זה כל מה שחסר, אני אופטימי שאולי נגיע בפורמה אחרת ליורו. ממש מעצבן אותי עניין הדרגים, לא מבין למה אוסטריה ושוויץ צריכות להיות ראשי בתים, את הבונוס שלהם יש, וזה הקהל, לא מבין למה בגלל שהן המארחות הן צריכות כביכול לקבל הגרלה נוחה יותר...

בקשר לשאר הבתים, אני סומך על הספרדים שיפשלו שוב, שבדיה מבחינתי הבאנקר בבית הזה ויוון תפתיע את ספרד, גם אם הספרדים יעלו הם יפסידו ברבע.
    בבית הגרמני גרמניה וקרואטיה הן די באנקר.
    בית א' הוא די מאוזן, 4 נבחרות מאותו הדרג פחות או יותר עם יתרון קל לפורטוגל, כל ארבעת הנבחרות יכולות להעפיל.

12. Dimitar Berbatov Member

תומר ידידי,
    אני ממש לא מנסה לקלקל את האווירה. אבל מה לעשות שהיורו הזה נראה כרגע כמו שחזור של היורו הקודם. ללא אנגליה, וללא איטליה/צרפת/הולנד,
    ועם מארחות שהם גם דרג ראשון מן הסתם כמו שוויץ ואוסטריה, מה שגרם לבית המוות ולדרג טיפשי.
    אני לא קבעתי כלום, לדעתי הוא יהיה משעמם, ואני חושב שיש פה כמה שיסכימו איתי.

13. Maccabi_Haifa Member

אפשר לדעת את מי אתה אוהד?
    מי זה אנחנו? אתה לא אוהד אנגליה?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

pays-bas

הולנד למי שלא הבין..

15. King Kenny Member

בתור אחד שהבחרת שלו לא עלתה ליורו זאת אחלה הגרלה פרט לבית ב' שלא יהיה מי יודע מה מעניין אבל לפחות יהיה אחלה משחק , גרמניה-קרואטיה.
    בית ג' מאוד מעניין וכל משחק בו צפוי להיות מעניין, לאו דווקא מהנה לצפייה.
    בית ד' סביר, אני מקווה למשחק מהנה בין ספרד לשבדיה.
    בית א', רק לא פורטוגל, אין משחקים מעניינים בבית הזה.

בגלל היעדרה של אנגליה אני רוצה שהולנד יזכו ביורו הזה.