הגרלת הבתים - יורו 2012

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏1/12/11.

1. Muurad Member

והנה רוסיה יוצאת מהתמונה.

הולנד, איטליה\גרמניה\אנגליה, פורטוגל, ודנמרק.

איזה בית!

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.imgur.com/WEgF7.Xxx

3. skyday20 Member

ההגרלה הסופית.
    אנגליה במשחק ראשון קשה מול צרפת.
    http://dl.dropbox.com/u/6504736/Oriya/270623_10150243597377713_20669912712_71362715_3277945_n%20-%20Copy%20-%20Copy.Xxx

4. LIVERPOOL87 Member

בית 1 פשוט גועל נפש, לפולנים יש הזדמנות נפלאה לעלות וגם ליוונים.

וואו הבית של הולנד,פורטוגל וגרמניה, לחשוב שאחת מהן בטוח בחוץ וזה עוד בתנאי שהדנים לא יפתיעו ויש לי הרגשה שהם ממש לא יהיו פריירים בבית הזה.

אהבתי את הבית של אנגליה\צרפת וספרד\איטליה, בתים מאוזנים ונפלאים.

אני רק מקווה שלא נראה את יוון ברבע, זה לא ייגמר שם.

5. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

להלן תמונת הבתים הסופית:

בית A- פולין, יוון, רוסיה, צ'כיה
    בית B- הולנד, דנמרק, גרמניה, פורטוגל
    בית C- ספרד, איטליה, אירלנד, קרואטיה
    בית D- אוקראינה, שוודיה, אנגליה, צרפת

בסך הכל, מדובר הגרלה סבירה למדי מבחינת אוהדי הכדורגל הנייטרליים. את מיטב תשומת הלב ימשוך ככל הנראה בית 2 (קשה לעכל את העובדה שניפרד מפורטוגל/הולנד/גרמניה כבר בשלב הבתים), כאשר בית 1 יהווה, מן הסתם, את מושא הלעג העיקרי של האליפות (אבל לא בעיניי, שכן הרוסים קיבלו הגרלה מצוינת שתקל עליהם במשימת ההעפלה לשלב הנוק אאוט). בנוסף, צפו לקרב חם במיוחד בין אנגליה לצרפת, האויבות הידועות משכבר הימים. מלחמת מאה השנים בוודאי תראה כמו משחק ילדים בהשוואה לההתמודדות הזו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/11
  6. Muurad Member

מושלם
    :aaa021:

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/11
  7. shlomydavid מנהלים

http://img836.imageshack.us/img836/4792/euro2012jh.Xxx

http://img839.imageshack.us/img839/3549/euro2012.Xxx
    הגרלת בתי יורו 2012

* משחק הפתיחה של היורו יפגיש את פולין ויוון.

משחקי הפתיחה המעניינים:

גרמניה - פורטוגל
    ספרד - איטליה
    צרפת - אנגליה

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ואיזה מסכנים האירים. קיבלו אמנם הזדמנות לנקום בספרד על 2002 ולשחזר את הניצחון על איטליה מ-1994 אבל קשה לראות את זה קורה, גם קרואטיה איתם בבית והם הנבחרת החלשה ביותר (האמת בכל היורו כנראה).

הבית של אנגליה מסתמן כמו פצצת שיעמום. הנבחרת האיומה שלנו, צרפת שמצליחה להיות יותר גרועה מאנגליה בשנים האחרונות, אוקראינה שאם לא הייתה מארחת ספק אם הייתה עולה והנבחרת האוברייטד והמשעממת של שוודיה. לפחות הכל פתוח.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

דווקא צפיתי, אבל אם אתה משווה לטורנירים הגדולים של העשור האחרון אז מדובר בנחמת עניים. לא השוויתי עם הקופה אמריקה, גם הטורנירים הללו בעשור האחרון היו זוועה. אבל היורו מבחינת שיעמום נותן פייט רציני לקופה אמריקה האחרונים.

10. לייזר Member

אם אפשר היה רק להעיף את כל בית א? ולהחליף אותו בברזיל, ארגנטינה, ניגריה וחוף השנהב... כך הייתי רוצה לראות מונדיאל.

אני מעדיף שלב בתים תחרותי מאוד - יותר משחקים בין נבחרות איכותיות. הגרלה נהדרת לאוהד הנייטרלי.

11. Muurad Member

אגב, שכחנו כאן משהו אבל -

Let the games begin :aaa021:

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוראד, תן לי להגיב, אני לא שכחתי שום דבר מה שגרמניה ובעיקר פורטוגל עשו לנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אם כבר דופקים אותנו אז לפחות תן לי את גרמניה ופורטוגל. הגרמנים חושבים לבטח עכשיו שהם יטיילו מולנו ועם פורטוגל יש לי (ולהרבה הולנדים) חשבון ארוך ופתוח.

יהיה נחמד בקיץ הקרוב!

13. Raulito Madridista

לנוכח הדירוגים ההזווים של ההגרלה הזאת היינו יכולים לקבל בתים אפילו יותר מטורפים, למשל גם ספרד, גרמניה, איטליה וצרפת - נבחרות שבשלב מסויים בעשור האחרון היו הטובות ביותר בעולם ואף משחק נגד נבחרות כאלה הוא לא קל - אבל בהחלט אין על מה להתלונן.

בהתחלה קיוויתי שספרד תיקלע לבית מעט מסובך, מה שהיה גורם לנבחרת להראות יותר תשוקה והתלהבות, ואני כאוהד אלופת העולם לא חושש מאף נבחרת - אבל לאחר-מכן הבנתי שההגרלה טובה. ההתלהבות תגיע מעצם הטורניר עצמו.

חבל שקיבלנו את בית 1 שהוא מאוד מיותר, אף משחק לא באמת מעניין. האם יוון תיהיה בדרך לעוד סנסצייה? גם רבע גמר ייחשב עבורה הישג גדול והשחקנים של נבחרת ישראל יתפסו את הראש מול הטלוויזיה בקינאה..

בית המוות לא יאכזב מבחינת המשחקים. גרמניה והולנד יחד עם ספרד מציגות את הכדורגל הטוב ביותר באירופה גם מבחינת סגנון המשחק והאיכות. משחק צירופים, המון חילופי מקומות, מהירות ותחכום. יש כאן פוטנציאל למשחק נבחרות שלא היה כמותו מאז הטורניר האדיר ביורו 2000, אבל יש עוד כל-כך הרבה זמן לדבר על זה. לדעתי פורטוגל ורונאלדו ישארו מאחור אבל עוד נראה.

לא הייתי מזלזל בצרפת כל-כך מהר, והמשחק שלה מול אנגליה ביורו 2004 סימל את הווינריות של זיזו אל מול הלוזריות של אנגליה, מהפך עצום עם שערים דרמטיים.

14. M_T_A Member

מה אמרתי לכם על המזל של היוונים?
    פשוט לא להאמין, מקבלים את הבית הכי חלש גם במוקדמות וגם בטורניר עצמו.. מאוד מקווה שהם בכל זאת לא יצליחו להשתחל לרבע גמר, ואם כן שיפשגשו שם את גרמניה(מה שמאוד אפשרי) שתרסק אותם.
    יש עוד בית שמבחינתי אפשר לוותר לחלוטין על הצפייה בו, והוא כמובן בית 4. צרפת אנגליה זה כרגיל משחק שידברו עליו הרבה, על היריבות העתיקה וכל השאר, אבל למישהו יש ספק בכלל שהמשחק הזה יהיה זוועתון טיפוסי כמו ששתי הנבחרות האלה רגילות להעניק לצופים? שבדיה ואוקראינה לא יוסיפו לא הרבה.
    בכל מקרה עדיף להסתכל על הצד החיובי ובהחלט יש כזה עם 2 בתים שאני מחכה לכל דקה בהם. גרמניה, הולנד, פורטוגל, דנמרק.. מטורף. ספרד ואיטליה זה תמיד קלאסיקה ואנחנו הולכים לקבל אותה כבר במחזור הראשון. יהיה גם מעניין לעקוב אחרי הניסיונות של קרואטיה ואירלנד להפריע ל2 אלופות העולם האחרונות. אחלה בית.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכנים הדנים... מזכיר לי את יורו 2000 כשהם קיבלו את צרפת, הולנד וצ'כיה. יכול להיות שתוצאה כזו או אחרת שלהם תכריע מי משלוש הגדולות לא תעלה ליורו. קשה לי לראות אותם ממש עולים.

סך הכל בית 1 פח. בית 4 לא ממש מעניין, אבל תוצאה מעניינת שתסבך את צרפת או אנגליה לפחות תיתן לו פוטנציאל. בית 3 חביב עם פוטנציאל להפוך לשעמום. בית 2 כמובן המוקד...