הגרלת הבתים: את. מדריד מחכה לטורס, ריאל ליובה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏1/7/08.

1. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

נחכה ונראה. אני בדעה שיובנטוס יכולה לנצח את ריאל , גם מחוץ לטורינו. פשוט יש את עניין של האמונה כנגד ריאל מדריד , זניט במקום מסוים, נמצאת הרבה יותר מאיימת על יובנטוס מבחינתי בגלל שהיא האנדרדוג המובהק. אם אתה מפסיד לזניט אתה ככל הנראה בדרך הבטוחה לשחק עם מילאן בגביע אופ''א. בהתחשב בכך שבוריסוב הבלארוסית הרביעית לא אמורה להוות מטרד לאף אחד מן הקבוצות.
    עם ריאל אני פשוט מאמין וכמו שאמרתי גם אם נפסיד לריאל תמיד אפשר לומר שזה היה די צפוי. אבל אם האנדרדוג , זניט יפתיעו כבר לא ישאר מה לומר, ויש להם את היכולת להפתיע כל אחת. וכאן אני מנסה להבהיר את הנקודה שלי.

2. piston Member

אני לא מקבל את ההסבר הזה.
    לפי זה גם 4 קבוצות מליגה ג' אם תשים אותם בליגת האלופות באותו הבית, יקראו לו בית המוות.

בית המוות, זה בית בו קבוצה ענקית חייבת לעוף לדוגמה: במונדיאל היה לנו את הבית עם איטליה, הולנד, וצרפת + רומניה שלא באה להשתזף.
    שלושה אימפריות במונחי נבחרות וקבוצה טובה נוספת. ואכן צרפת נשרה מוקדם.

מלבד ליברפול, זן לא תהיה הפתעה מרעישה אם מישהי מהקבוצות לא תעלה.
    כמו שאמרתי, זה לא יותר מבית בינוני.

3. ACBenb Member

ככל שיש פחות בתי מוות או כמו הפעם, שאין בכלל, זה יותר טוב לדעתי. ככה הקבוצות החזקות יהיו בשמינית ובשלבים הבאים ואף אחת לא תעוף מוקדם.
    אין פה אף בית מוות, אולי בית ד' של ליברפול מעניין ושווה אבל בית מוות? סך הכל אני מהמר שהבית הזה יוכרע אפילו יותר מהר משאר הבתים.

4. SeRgInHo Member

איך אני מתגעגע לשלב הבתים השני, שם היו לפחות שני בתי בית. הלוואי שיחזירו אותו!

5. cazzo Il Capocuoco

יותר משחקים, יותר עייפות.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

העייפות לא מעניינת אותנו האוהדים, היא פשוט הורסת לפיפ"א קצת את המונדיאלים והיורו בכך שלטענתם השחקנים מגיעים עייפים. בעיקרון זה שטות, כי בכל מקרה הם מגיעים עייפים. יש להם מספיק מפעלים, מספיק משחקים באמצע השבוע כמו ליגה, גביע או משחקים בנבחרת. עוד 4 משחקים לא היו משנים ת'דברים בצורה כה קיצונית, מה גם שזה בטח טוב לכיס שלהם שם למעלה.

7. SeRgInHo Member

ארבעה משחקים פחות או ארבעה משחקים יותר זה לא מה ששוחק את הרגליים של השחקנים...
    לדעתי השנים הטובות של ליגת האלופות היו כשהיה את שלב הבתים השני. הרבה יותר משחקים זכורים, הרבה יותר מתח, ושמונה הקבוצות הבאמת הטובות ביותר מעפילות לרבע הגמר.
    הלוואי ויחזירו את זה.

8. JR-Riquelme Member

ההבדל הקטן הוא שהקבוצות האלה לא קבוצות קטנות.
    PSV כמעט כל שנה עוברת את הבתים והיא קבוצה מאוד קשה, מארסיי השתפרה השנה לעומת העונה שעברה וגם מולה ירקו דם לדעתי בחוץ, ליברפול שזה מגיע לליגת האלופות הקבוצה הכי גדולה שיש ואתלטיקו מדריד זאת קבוצה שיהיה לה חלק בצמרת הספרדית העונה והיא בין 15 הקבוצות הטובות באירופה.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי תהיו בהלם לגלות שערוץ הספורט ישדר את ריאל - בוריסוב בשידור ישיר, ולא, נגיד, את ליון מול פיורנטינה או סטיאווה נגד באיירן.

10. JR-Riquelme Member

למה?
    מה המשחק של סטיאווה באיירן שונה משל ריאל-בוריסוב? אם כבר אז ליון-פיורה

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההבדל הוא שהמשחק מתקיים ברומניה אז הוא מעט מעניין יותר. למרות שגם אני מסכים שצריך לשדר את ליון - פיורנטינה. מה שערוץ הספורט לא יעשה כדי לקדם את הליגה הספרדית "שלו".