הגרלת האלופות: אינטר ויונייטד בקרב ענקים !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/12/08.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחקים כמו ויאריאל- פנאתנייקוס ואתלטיקו מדריד- פורטו מעצבנים אותי... אבל זה מה יש.

3 משחקים גדולים, הפייבוריטיות הן (לדעתי) מנצ'סטר יונייטד, יובנטוס וליברפול, אבל ברור שאף אחד לא יכול לבטל קבוצות כמו אינטר, צ'לסי וריאל מדריד.

דבר ראשון צריך לראות באיזה מצב יגיעו הקבוצות עד לסוף פברואר, הרבה מים יכולים לעבור בנהר חודשיים וקצת. אבל בגדול, יש לי הרגשה שאינטר השנה מגיעה רחוק מאוד.

2. George Best Member

איך יובה פייבוריטית מול צ'לסי?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אפשר להתווכח על זה, צ'לסי מאוד מתקשה נגד קבוצות שבאות נגדה מסודר, כמו שראינו את יובה נגד ריאל מדריד ליובה יש כלים לשחק מסודר ומנגד לייצר שערים, בטח שיש לה יהלום כמו דל פיירו שהוא דבר שאוטומטית הופך את היריבה שלך לקשה הרבה יותר.

שלא תבינו לא נכון, אני ממש לא חושב שיובנטוס קבוצה טובה יותר, כי ברור שמבחינת כלים צ'לסי קבוצה טובה הרבה יותר, אבל בכדורגל שמות לחוד ומעשים לחוד, יובנטוס קבוצה מנוסה שיודעת לעמוד בדיוק כמו שצריך, וצ'לסי של העונה מראה לא פעם ולא פעמיים אפוריות וחוסר יכולת לשחק נגד קבוצות שלא עושות טעויות, ולא יודע מה הסיכוי שנראה את יובה מחלקת מתנות בהגנה.
    כמו שאמרתי, הכל נכון לנקודת זמן הנוכחית, עד פברואר אלוהים גדול.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנא הסבר את עצמך לירן, למה אתה לא רוצה לתת צ'אנס לקבוצות יותר קטנות להגיע לבאר? דווקא מצויין שיש משחקים כאלה אחרת מה הכיף? בשבילך אולי כן נחמד, אבל יש מיליוני אוהדים כמוני שהקבוצות שלהם פשוט לא יכולות להגיע לבאר כי קבוצות כמו צ'לסי או קבוצות עשירות אחרות דואגות להרוס את הכדורגל התחרותי באירופה.

עם כל הכבוד לצ'לסי בלי הבוס העשיר לקבוצה שלך אין הרבה על מה להיות גאים. אני לא אומר את זה בשביל להכניס מכה מתחת לחגורה בשביל זה אני מעריך אותך יותר מדי, אבל לא כולם מחכים כל שנה לגמר בין צ'לסי למנצ'סטר יונייטד/ריאל מדריד/מילאן וכו'. אתה חושב שאני הולך לראות במאי בערב יום רביעי משחק גמר אם ריאל מדריד תשחק שם עם כל ההולנדים שלה שכמעט חצי מהם מגיעים מהקבוצה שלי? אתה חושב שבאמסטרדם לא מתוסכלים על הקבוצות העשירות באירופה שפשוט הורסות אותנו (ואנחנו דואגות להרוס את הקבוצות היותר קטנות בהולנד...)

מבחינתי גמר בין פורטו לוויאריאל הוא פרס לכדורגל, גמר בין מנצ'סטר יונייטד לצ'לסי הוא פרס בשביל ז'אן מרק בוסמן...

5. Il Bianconero Member

סקולארי התקשה באירופה עם צ'לסי, התקשה כי הוא חדש לכדורגל הזה, מנגד ראניירי מכיר מצויין את הכדורגל האנגלי ומה שיותר חשוב ראניירי הוא זה שייסד את הבסיס של צ'לסי הנוכחית, הוא מכיר מצויין שחקנים רבים בצ'לסי כמו לאמפרד, טרי, קול ועוד.

יובנטוס בסגל השחקנים הקיים שלה יכולה להתמודד מול צ'לסי, איני שוכח שלצ'לסי אין כלים בהן היא יכולה להכריע משחק מול יובנטוס, אולם היא לא עולה על יובנטוס בשום דבר מבחינה מיקצועית במגרש, צ'לסי אינה קבוצה יצירתית, יש לה שחקנים שעובדים נכון למען המטרה ויובנטוס צריכה לגרום להם לא לעשות זאת.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין לי שום בעיה עם קבוצות קטנות, אין לי שום בעיה שיגיעו רחוק, אבל שיעשו זאת בדרך שהיא ראויה, הכוונה היא שאם פורטו לדוגמא תעבור את ליברפול או אינטר לא תהיה לי שום בעיה עם כך... קבוצה שמגיעה כך רחוק היא ראויה לכך. מה שאותי מעצבן זה שיהיו קבוצות קטנות בשלבים מכריעים רק בזכות הגרלות ולא כי הן בהכרח שוות את המעמד.

לקבוצות קטנות עדיין יש זכות קיום, עם כל הכבוד לכסף הגדול אנחנו כבר רואים וראינו לא מעט מקרים של קבוצות קטנות שיודעות לנצח בעצמן את המפלצות של היבשת, קבוצה קטנה שתעשה זאת תקבל את מלוא הכבוד וההערכה.

7. AVISEY Member

רומא VS ארסנל , כל אוהד כדורגל יודע שאסור לו לפספס משחק מסוג שכזה , שתי קבוצות שמשחקות תכדורגל הכי מהנה ויפה לעין בשניים האחרונות, ישנם שיגידו שאלו הקבוצות עם הכדורגל הכי סקסי(אל תהרגו אותי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx ) וטהור , וזה לדעתי המפגש המסקרן ביותר , נכון אני אוהד רומא , אבל שתי קבוצות שנכון לרגע זה , לא נראות כמועמדות רציניות לאליפות , נכון יש עוד זמן למפגש, אבל אם ארסנל תמשיך לפשל בליגה , המפגש הזה הולך להיות הדבר היחיד שנשאר לשתיהן .

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לעשות נאחס!!!!!????!!!!!

רק אני מודאג מהמפגש הזה??

רק אני חושב שפורטו קבוצה מנוסה ומצוינת וזה שהגומלין בביתה יוכל להכריע את הכף לטובתה.

רק אני לא שמח שקיבלנו את פורטו??

אישית הייתי מעדיף את פנאתינייקוס או את אחת מהאיטלקיות (רומא,יובה) בשמינית גמר.

פנאתינייקוס כי היא קבוצה הכי חלשה ביי פאר ותמיד המגעילים מויאריאל יש להם מזל בכל דבר.

ואת האיטלקיות כי אני הייתי רוצה להגיע כאנדרדוג ולהפתיע אותם כי לדעתי יובה בפברואר ממש לא תהיה אותה יובה של עכשיו.

9. hai80 Member

האמת שגם אני מודאג יש להם קבוצה מצויינת אבל שמע לדעתי זה הולך להיות מפגשים עם המון שערים ולנו יש יתרון מבחינת חומר שחקנים בהתקפה
    אני מאמין שאגירה יתן מנוחה לשחקנים שבוע לפני המשחקים ובמשחק אתלטיקו יפרקו את פורטו מה אתה דואג אחי אתלטיקו רק מפרקים רק מנצחים אבל מה שכן , אני מקווה לא לספוג יותר משער בקלדרון כי אז יהיה להם יתרון משמעותי בשערי חוץ כי לא פשוט להבקיע מולם בבית למרות ההתקפה המצוינת בקיצור אני מקווה לאיזה 3-0 3-1 ככה ובחוץ להוסיף עוד גול וזהו לגמור אותם כמה שיותר מהר

10. hai80 Member

תמסגר את ההודעה הזאת

במשחק בין אתלטיקו לפורטו יהיו יותר שערים מאשר במשחקים בין אינטר ומנצ'סטר יונייטד או ריאל נגד ליברפול או יובה נגד צ'לסי

תשמור את ההודעה הזאת במועדפים ותראה שצדקתי

אתה תראה משחק מאוד מאוד טקטי ומשעמם באתלטיקו אתה תראה משחק פתוח כי גם שהם מובילים 2-0 או 1-0 בכל מסגרת הם תמיד מחפשים את הגול הבא ולא פוחדים לספוג

בגלל זה אנחנו סופגים הרבה גולים שגונבים מאיתנו נקודות אבל אני מעדיף לשחק ככה מאשר לשחק כמו ליברפול למשל שהם משחקים מאוד אפור

11. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

את השחצנות אני מעדיף לשמוע בצד השני של הכביש. לא אצלנו !

אני ממש מודאג ומפחד מאוד שנקבל שערי חוץ בבית.

אתלטיקו בגלזנקירשן נראתה זוועה כמו גם בבולטון אבל כרגע הקבוצה נראית מדהים ואם לא בארסה כזאת מדהימה אז עדיין היה לנו סיכוי ללכת על האליפות.

מה גם שהמשחקים מול פורטו באים באמצע החודש השני הקשה שלנו!!!

הראשון אחרי המשחק מול סביליה ולפני ברצלונה.

הגומלין אחרי הדרבי מול המנדרילים ולפני ויאריאל.

מקווה לטוב.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין שום בעיה עם זה, הרבה שערים זה לא בהכרח כדורגל טוב. נכון שזה מהנה לצופה הנייטראלי. גם בכל משחק של ריאל מדריד מובקעים מינימום 4 שערים, מה זה אומר עליהם? שהם קבוצה חזקה? ממש לא.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

פורטו ואתלטיקו מדריד הן שתיים מהקבוצות המועדפות עליי באירופה וחבל לי שהן נפגשות בשלב כזה , אני מסכים איתך שאתה צריך להיות מודאג כי פורטו קבוצה קשה מאוד ולדעתי עדיפה עלייכם.
    הם עוד לא התחברו השנה והמשחק שלהם לא שוטף אבל שהם יתחברו , ואני מאמין שזה יקרה , זו תהייה קבוצה מצוינת כי יש לה הרכב מאוזן מאוד וכשרוני מאוד.

תחזית לא מופרכת מדי היא שהם יוציאו תיקו אצלייכם וינצחו בקטנה בבית , בניגוד לאוהד השני שלכם אני דווקא מאמין שזה יהיה מפגש סטנדרטי מבחינת כמות הגולים כי למרות ה 4-3-3 שלה פורטו משחקת מאוד מבוקר.

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אלה שתי הקבוצות של פאולו פוטרה.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נאחס שמאחס. קבוצה מעולה יש לך חביבי, ואם היא לא תעבור את פורטו, אז את מי כן? הסוס השחור לטעמי בכלל בכל המפעל הזה. לא יתפלא אם הם יגיעו גם לחצי הגמר.