הגרלת האלופות: אינטר ויונייטד בקרב ענקים !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/12/08.

1. George Best Member

ריאל מדריד מגיעה מצרפת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אגב, אתה גם יכול להגיד שאם פיורה הייתה עולה על חשבון ליון, היא הייתה מקבלת את בארסה..

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/08
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מניח שהתבלבלת והתכוונת לפורטו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_whistle.Xxx

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

"את מי הספרדיות מקבלות?", לא "את מי כל הספרדיות מקבלות?"
    ניסיתי להעביר נקודה... הדברים שלי לגבי האיטלקיות תקפים גם לגבי האנגליות. אפילו אחת מהן לא קיבלה הגרלה שנחשבת לקלה.

4. Raulito Madridista

לא נעים, לא נורא. כמובן שייחלנו לקבל את פנאתיניקוס או פורטו וזה לא יצא לפועל, אבל גם יכלנו לזכות בהגרלה גרועה הרבה יותר כמו לפגוש את מנצ'סטר יונייטד למשל, דבר שהיה מעמיד את הסיכויים שלנו להמשיך לשלב הבא כנמוכים מאוד, למרות שיש לקחת בחשבון שהמשחקים הם בעוד למעלה מחודשיים ובפרק זמן כזה ארוך הדברים מאוד יכולים להשתנות, כמו שכבר למדנו בעבר וגם העונה(באמצע אוקטובר היינו על גג העולם אחרי נצחונות על זניט ואתלטיקו ואז באה יובנטוס והמצב כיום ידוע לכולם).
    ליברפול קבוצה טקטית נהדרת שיודעת לסגור משחק בצורה מדהימה והשנה גם לפרקים מציגה כדורגל קצת יותר טוב מבעבר, דבר שקורה למרות הפציעות של פרננדו טורס, אבל גם לה יש נקודות תורפה. אני חושב שהשנה ההגנה של ליברפול מעט יותר חדירה, וכמובן שנקודת התורפה הבולטת ביותר זה המחסור בשחקנים מספיק יצירתיים, פרט לג'ררארד(אסור לתת לו לבעוט מרחוק) וטורס(רק לי יש הרגשה שמה שהיה כל-כך קשה עבורו במדי אתלטיקו, יצליח בקלות במדי ליברפול הפעם - לתת גול נגד ריאל), אין לקבוצה שחקנים כאלו. ליברפול גם קבוצה אדירה במצבים נייחים ובקטע הזה ריאל חלשה מאוד. המשחק הראשון בברנבאו וחייבים להשיג ניצחון של שני שערים, 3-1 למשל יספק אותי מאוד(מה הסיכויים שלא נקבל שער? - אפסיים).
    המשחק הוא מפגש בין שתי קבוצות מאוד ספרדיות - קסיאס, ראמוס, סאלגדו, מיגל טורס, גוטי וראול בצד של ריאל מדריד; ריינה, ארבלואה, אלונסו, ריירה וטורס בצד של ליברפול.
    בשנת 1981 נפגשו שתי הקבוצות בגמר ליגת האלופות והאנגלים ניצחו 1-0, אולי ננקום בהם על כך.

בקשר לשאר המשחקים -

אתלטיקו וויאריאל קיבלו יריבות נוחות מאוד ושתיהן צריכות לעבור לשלב הבא. אני מאוד רציתי שריאל תקבל את פורטו ופנאתיניקוס.
    ההגרלה הנוחה יחסית שקיבלה ברצלונה מאוד מעצבנת משום שהיו לה מספר אפשרויות מאוד מצומצם - צ'לסי, אינטר, ארסנל וליון כמובן, גם בשנה שעברה היא הגרילה קבוצה נוחה מאוד. לליון יש את בנזמה ובצרפת לברצלונה לא יהיה קל, אבל אין ספק מי קבוצה טובה יותר על הנייר. ליון השנה מגמגמת גם בליגה הצרפתית לפחות בתקופה האחרונה ובליגת האלופות למשל היא לא הרשימה מספיק. 65-35 לברצלונה בסיכויים.
    גם באיירן מינכן זכתה להגרלה קלה נגד ספורטינג ליסבון, הסיכויים הם 75-25 לבאיירן לדעתי.
    ארסנל ורומא הן שתיים שמשחקות כדורגל התקפי ופתוח אבל לא מצליחות להגיע לתארים, כל קבוצה לא עושה מספיק רכש ונמצאת בצל של שאר הקבוצות הגדולות בליגות שלהן. ארסנל ניצחה בינתיים את הגדולות בניגוד לרומא והיא נראית לי בכלליות קבוצה יותר טובה, אבל יש עוד הרבה זמן עד למשחק בין השתיים. לדעתי הסיכויים הם 55-45 לארסנל.
    יובנטוס וצ'לסי הן שתי קבוצות שיודעות להרוג את המשחק, צפוי לנו קרב טקטי אדיר. יובנטוס נראית לי כרגע קבוצה הרבה יותר חזקה מבחינת היצירתיות שלה, צ'לסי כבר הרבה זמן לא מציגה כדורגל טוב. שתי הקבוצות סובלות מאוד ממכת פציעות קשה ואני מקווה לראות את שתי הקבוצות מגיעות לקרב ביניהן עם סגל מלא. הסיכויים לעבור הם 55-45 ליובנטוס.
    אבל המשחק הכי מרתק הוא בין אינטר ליונייטד, מוריניו פוגש את פרגוסון ותמיד המשחקים בין השניים מקבלים כותרות גדולות מאוד. שתי הקבוצות רחוקות מאוד משיא הכושר. אני חושב שיונייטד נמצאת בירידה שהייתה צפוייה אחרי שהייתה בשיא כשנתיים, אבל עדיין אף אוהד כדורגל לא יהמר נגדה בצורה חד משמעית. אינטר שיפרה את אחוזי ההצלחה שלה נגד הקבוצות הגדולות באיטליה כאשר גברה על רומא, יובנטוס ולאציו. אבל יש לה בעייה קשה מאוד במשחק. פרט למשחקים נגד השתיים האלו לא ראיתי כדורגל טוב מאינטר, עדיין אין מספיק צירופי מסירות ויש תלות ענקית בזלאטן. אצל יונייטד הישועה יכולה להגיע מהרבה מקומות בניגוד לאינטר, ואם רק זלאטן וקצת מאייקון, אם רק הם ימשיכו לספק את הסחורה ומאנסיני וקווארסמה לא יתעוררו(תלוי במערך של מוריניו כמובן), אז אינטר פשוט לא תעבור שלב. בעונת הטרבל של מנצ'סטר היו משחקים לא רעים בכלל בין השתיים ואני בטוח שגם הפעם נקבל משחקים כאלו. לדעתי כאן המצב הוא ממש 50-50 בסיכויים להמשיך לרבע הגמר.

5. Becks Member

לעומת העונה הקודמת, כל הקבוצות האנגליות קיבלו הגרלות קשות. צ'לסי וארסנל עוד יכולות להתנחם שקיבלו את יובנטוס ורומא מהסיבה שאחת מהן יכלה לקבל את ברצלונה, שלדעתי נמצאת בכושר הטוב באירופה. לנו (יונייטד) ולליברפול נשאר רק לבכות, לא רק שעלינו מהמקום הראשון במטרה לא לקבל יריבה קשה כבר בשלב הבא, אלא גם קיבלנו את היריבות הקשות ביותר שיכולנו לקבל בשלב זה. אם היינו עולים מהמקום השני אולי יכולנו לקבל יריבות נוחות יותר.

מוריניו חוזר ל-OT, טורס (במידה ולא יהיה פצוע) חוזר למדריד, ראניירי חוזר לגשר... הולך להיות שמינית-גמר מטורף, אפילו יותר מבעונה שעברה.

6. פרנקו בארזי Member

וואו, איזו הגרלה. באמת שעומד להיות מרתק.
    חבל שהאיטלקיות קיבלו הגרלה קשה, אבל אני בהחלט מאמין שאינטר ויובה מסוגלות לעבור.
    רומא קצת פחות...
    אני באמת לא אדע איזה משחק אני אבחר לראות (אני לא מאלה שמזפזפים).
    הגרלה פשוט גדולה.

7. Igi Member

קצת חבל שברצלונה תמשיך בקלות לרבע הגמר, רציתי שבניגוד למשחקים נגד נמושות הליגה הספרדית, היא סוף סוף תפגוש העונה יריבה מספיק ראויה כדי שתגלה את היכולת האמיתית שלה... נו טוב, כנראה שנצטרך לחכות עוד קצת.

יונייטד-אינטר ויובנטוס-צ'לסי כמובן יהיו מפגשי האיכות של שלב שמינית הגמר... נקווה למפגשים גדולים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/08
  8. Lupo Member

אתם מוזמנים לא לספור אותנו כמו תמיד,אבל אני מלא אמונה שאנחנו נעבור את האנגלים הארורים הפעם.

9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איזה באסה...דווקא יום אחרי שפרגי הזכיר לכולם מה זה ריאל מדריד אני צריך להיות בעדם.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הפילו עלינו את צ'לסי רעבק? =\

11. GRANDE LAZIO,,, Member

אינטר ויובנטוס יכולות לעבור, רק חבל שהמשחקים לא בשבוע הקרוב אלא רק בעוד חודשיים, כי שתיהן בכושר אדיר כרגע. מי יודע באיזה כושר הן יגיעו עד מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי...

אינטר צריכה את מנסיני וקוארסמה דחוף בכושר טוב, כי זלאטן לבד לא יעשה הרבה, כמה שהוא החלוץ הטוב בעולם היום. יובה צריכה את נדבד בשיאו (למרות הגיל)... במעמדים האלה הוא עדיין יכול לתת תוצרת.

אינטר תעבור לדעתי, לגבי יובה יהיה לה יותר קשה.
    ויאללה ארסנל

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלה טובה, ככל שהקבוצות העשירות תתמודדו אחת מול השנייה הכדורגל האירופאי מנצח. אני כל כולי תקווה שהעניין הזה יימשך כך שאולי נוכל להנות פעם מקבוצות אחרות. אני בעד אתלטיקו מדריד, וויאריאל, פנאתינאייקוס עם 'חברי' טן קאטה או פורטו. רק לא גמר בין אחת מהקבוצות העשירות! (אם כבר אז אני מעדיף גמר פתוח כמו ברצלונה - ארסנל, טוב לכדורגל, טוב לדרמה)

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לוח המשחקים כבר נקבע.

המשחקים שייערכו ב-24 בפברואר וב-11 במרץ:
    אינטר-יונייטד
    ארסנל-רומא
    ליון-בארסה
    אתלטיקו-פורטו

המשחקים שייערכו ב-25 בפברואר וב-10 במרץ:
    צ'לסי-יובנטוס
    ריאל מדריד-ליברפול
    ויאריאל-פנאתנייקוס
    ספורטינג-באיירן מינכן

14. hai80 Member

יאללה אתלטיקו נגד פורטו הגרלה נוחה על הנייר אבל משחק מאוד קשה לדעתי יפלו הרבה שערים בשני המפגשים ואתלטיקו יעברו בסופו של דבר בע"ה בלי נדר
    וואמוס אתלטיקו
    אתלטיקו רק מפרקים רק מנצחים
    פורטו עוד קורבן בדרך לזכייה היסטורית של אתלטיקו מדריד

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד עכשיו מסתבר שזלאטן לבד יכול להספיק.. וגם הפעם מה שחשוב בשביל אינטר זה שהוא יגיע לשני המפגשים יותר מכל אדם אחר.

ולגבי יובה,לא בטוח בכלל שנדבד הוא זה שצריך לפתוח,ובטוח שאנחנו לא זקוקים לו,החסרון של קאמורנזי הרבה יותר מורגש לדעתי,אנחנו צריכים את אמאורי בכושר טוב,הבחור מפלצת.