הגרלת האלופות: אינטר ויונייטד בקרב ענקים !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏9/12/08.

1. SeRgInHo Member

אני רוצה לחדד עוד יותר את הנקודה הזאת,
    הקבוצות בדרג השני לפחות מקבלות פיצוי הולם (15-20 מיליון פאונד) עבור הכוכב שלהם. וכמה כסף מקבל מועדון מהדרג הנמוך עבור הכוכבים שאותם קבוצות מדרג ב' חוטפים להם? גרושים ולפעמים אף חוטפים אותם בחינם ממש. אז מה בצם ההבדל, מר de Middenweg בין הקבוצה שלך לבין יונייטד/ריאל/אינטר וכל שאר הגדולות?
    האם אתם לא עשיתם להירנביין (האנטלאאר, סוליימאני) או לכרוניגן (סוארז) את מה שריאל ושאר הגדולות עושות לכם?

אוי הצביעות...

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, בינינו, יו הב טו אדמיט, החבר'ה די צודקים.

איך איך שאתה מסתכל על ריאל וכו', ככה הירנביין וכרונינגן מסתכלים עלינו. מה לעשות.
    חבל רק שאייאקס לא נמצת ב"שרשרת המזון" הזאת למעלה, יחד עם ריאל, מנ יו וכו'. זאת נראה לי האכזבה האמיתית של שי, ידידים יקרים.

בתקווה לראות כדורגל אמיתי בשלבים הבאים...

של גביע אופ"א!

3. ארסנל ונגר Member

הבנתי שמחר ביום שישי ההגרלה... יש למישהו מושג באיזה שעה?

4. odobry Member

1 בצהריים אני חושב

5. פירנצה Member

13:00 הגרלת האלופות
    14:00 הגרלת גבע אופ"א

6. Raulito Madridista

בארבע העונות האחרונות לא עברנו את שמינית הגמר וגם בקבוצה הנוכחית שיש לריאל מדריד אני לא כל-כך בטוח כרגע, לכן ההגרלה שאני רוצה היא פשוטה מאוד - לפי סדר עדיפויות:
    1. פנאתיניקוס
    2. פורטו
    3. רומא
    4. ליברפול
    5. באיירן מינכן
    6. מנצ'סטר יונייטד

פנאתיניקוס היא הקבוצה הכי חלשה שהפעילה לשלב הבא, למרות הנצחונות שלה על וורדר ברמן ואינטר בחוץ שזה דבר מאוד יפה.
    על פורטו אין גם יותר מידי מה להסביר. אף אחד לא באמת נתרע ממנה. וונגר עשה טעות עם ההרכב שהעלה נגדם ושילם ביוקר. ריאל מדריד עם ההרכב הראשון תעבור אותה.
    רומא נחלשה מאוד בעונה הנוכחית ולמרות התקופה הטובה שלה והכל, היא קבוצה עם לא מעט בעיות ונקודות תורפה. האמצע חלש וההתקפה קצת מגמגמת.
    ליברפול קבוצה לא יצירתית מספיק על אף ג'ררארד וטורס הנפלאים, ולמרות שרפא בניטס גאון כדורגל אני חושב שליברפול הקבוצה הנוחה ביותר מבין 'אריות אירופה'.
    באיירן מינכן משתפרת מאוד לאחרונה והניצחון הקליל שלה בליון הראה זאת. פראנק ריברי עושה כל מה שהוא רוצה על המגרש והשחקן הזה פשוט מפחיד, הוא עלול להתעלל בהגנה שלנו. חיית רחבה כמו טוני, קלוסה בעונה טובה מאוד, זה רובטו מנקה את האמצע כמו שצריך - במצבנו יהיה קשה להתמודד, למרות שההגנה דיי בינונית. בנוסף, נמאס כבר לקבל את באיירן בהגרלה, זה הפך להיות משחק דיי קבוע בעשור האחרון. ההדחה האכזרית מלפני שנתיים עדיין מהדהדת בזכרוני.
    מנצ'סטר יונייטד קבוצה עם סגל נפלא שבאמת אין בו נקודת תורפה, אך כרגע מציגה יכולת בינונית מאוד, אבל היא אוהבת להיכנס לכושר האמיתי שלה בטיימינג הנכון - מרץ. יונייטד אומנם לא הצליחה במשחקי החוץ נגד שלוש הגדולות, אבל בכל-זאת אני לא רוצה לקבל אותה בהגרלה, רק בגמר אם לא תיהיה ברירה. מה שכן, אם נדיח את יונייטד זו תיהיה סתימת פיות ענקית לאלכס פרגוסון שקצת עבר את הגבול בכל הקשור להתבטאות שלו נגד ריאל מדריד. בנוסף, ראול מאוד אוהב לפגוש את יונייטד והתצוגה בלתי-נשכחת בברנבאו ב2003 זה אחד המשחקים הטובים של ריאל מדריד מאז ומעולם. זה היה בית-ספר לכדורגל.

אני מאוד מקווה שברצלונה תגריל את אינטר, הקבוצה היחידה שמסוגלת כרגע לעצור אותה למרות היכולת הזוועתית בליגת האלופות עד עכשיו. אינטר קבוצה מאוד יציבה שקשה מאוד לפצח אותה וגם השחקנים הטכנים של ברצלונה מאוד ייתקשו נגד הקישור האחורי וההגנה האדירה של אינטר. כמובן שהמפגש האישי של מוריניו עם ברצלונה יספק עוד הרבה פלפל למשחק הזה.

7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם אני אדרג את האופציות שאני רוצה:
    1. ספורטינג ליסבון. בלי הרבה התלבטות, קבוצה חלשה יחסית למה שאפשר לקבל, קבוצה שבעונה שעברה ניצחנו פעמיים, חוץ מזה שתמיד כיף לנצח קבוצות פורטוגזיות.
    2. FC מאפיה. אם אנחנו מקבלים אותם, אני בטוח שאנחנו עוברים. מלבד זה שרונאלדו ירצה לתת הצגה ולדרבן את ריאל עוד יותר לקנות אותו, אני משוכנע שריו, וידיץ', פלטצ'ר, סקולס, פארק ושאר הלוחמים שלנו הולכים לתת משחק הירואי סטייל בארסה בשנה שעברה. פרגי הולך להרתיח אותם מבחינת מוטיבציה. כל כך הרבה אמוציות יהיו לשחקנים שלנו, אני משוכנע שנעבור אותם.
    3. אתלטיקו מדריד-קודם כל, נדמה לי שמעולם לא שיחקנו נגדם ותמיד כיף להכיר מקומות חדשים. דבר שני, הם קבוצה לא יציבה ועם הגנה חלשה, ואני מאמין שנוכל לעבור בלי יותר מדי בעיות.
    4. ליון-לא כל כך עוקב אחריהם, לא יודע עד כמה הם חזקים-פשוט בעונה שעברה קיבלנו אותם, עדיף לרענן.
    5. אינטר. גם אותם אנחנו יכולים לעבור, אבל הרקורד הרע שלנו מול איטלקיות וה-1 מ-12 של פרגי מול מוריניו, יחד עם החוזק שלהם, מראים שעדיף לקבל מישהו אחר.

ההגרלה שלדעתי אופ"א תארגן ב"מקרה":
    ריאל-יונייטד
    צ'לסי-בארסה
    ארסנל-רומא
    אינטר-ליברפול
    ליון-יובנטוס
    אתלטיקו-באיירן
    ויאריאל-פורטו
    ספורטינג-פנאתנייקוס.

מזכיר קצת את השמינית גמר הזכור של 2004/2005.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גם אני אדרג את האופציות שאני רוצה:
    1. ספורטינג ליסבון. בלי הרבה התלבטות, קבוצה חלשה יחסית למה שאפשר לקבל, קבוצה שבעונה שעברה ניצחנו פעמיים, חוץ מזה שתמיד כיף לנצח קבוצות פורטוגזיות.
    2. FC מאפיה. אם אנחנו מקבלים אותם, אני בטוח שאנחנו עוברים. מלבד זה שרונאלדו ירצה לתת הצגה ולדרבן את ריאל עוד יותר לקנות אותו, אני משוכנע שריו, וידיץ', פלטצ'ר, סקולס, פארק ושאר הלוחמים שלנו הולכים לתת משחק הירואי סטייל בארסה בשנה שעברה. פרגי הולך להרתיח אותם מבחינת מוטיבציה. כל כך הרבה אמוציות יהיו לשחקנים שלנו, אני משוכנע שנעבור אותם.
    3. אתלטיקו מדריד-קודם כל, נדמה לי שמעולם לא שיחקנו נגדם ותמיד כיף להכיר מקומות חדשים. דבר שני, הם קבוצה לא יציבה ועם הגנה חלשה, ואני מאמין שנוכל לעבור בלי יותר מדי בעיות.
    4. ליון-לא כל כך עוקב אחריהם, לא יודע עד כמה הם חזקים-פשוט בעונה שעברה קיבלנו אותם, עדיף לרענן.
    5. אינטר. גם אותם אנחנו יכולים לעבור, אבל הרקורד הרע שלנו מול איטלקיות וה-1 מ-12 של פרגי מול מוריניו, יחד עם החוזק שלהם, מראים שעדיף לקבל מישהו אחר.

ההגרלה שלדעתי אופ"א תארגן ב"מקרה":
    ריאל-יונייטד
    צ'לסי-בארסה
    ארסנל-רומא
    אינטר-ליברפול
    ליון-יובנטוס
    אתלטיקו-באיירן
    ויאריאל-פורטו
    ספורטינג-פנאתנייקוס.

מזכיר קצת את השמינית גמר הזכור של 2004/2005.

אגב דור, להגיד שראול אוהב לפגוש את יונייטד בגלל המשחקים של 2000 ו-2003 זה לא רלוונטי. ב-2000 ההגנה שלנו הורכבה מריימונד ואן דר חאו הבינוני, יאפ סתאם, הנין ברג האפור, דניס אירווין בערוב ימיו וגארי נוויל. ב-2003: בארטז הקריזיונר שהיה צריך לקבל אדום בברנביאו, גארי נוויל, ווס בראון וריו שהיו הרבה פחות טובים מאשר היום וסילבסטרה. כל קשר בין הנ"ל לבין ההגנה הנוכחית שלנו מקרי בהחלט, שלישיות אתם לא תבקיעו.

נערך לאחרונה ב: ‏19/12/08
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

טעות שלי לגבי אתלטיקו-שיחקנו נגדם בגביע המחזיקות בעונת 91/92, הם ניצחו 3-0 בויסנטה קלדרון באולד טראפורד נגמר 1-1, מארק יוז הבקיע לנו.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

למחוק

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/12/08
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מי הספרדיות מקבלות?
    ספורטינג
    פנאתנייקוס
    ליון

את מי האיטלקיות מקבלות?
    ארסנל
    צ'לסי
    מנצ'סטר יונייטד

איך זה תמיד נופל עלינו ככה? יהיה מעניין, זה בטוח...

12. avdz7 Member

לא ספורטינג, פורטו. וריאל שקיבלה את ליברפול..
    לא יהיה קל מול אינטר, אבל אני מאמין שנעבור.

רניארי חוזר לברידג'

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סוף סוף !

כמה אפשר רומא - יונייטד, צ'לסי - בארסה ושות'. סוף סוף דברים קצת חדשים ומרעננים. אינטר - מנ יו, ליברפול - ריאל, הרבה שנים שלא ראינו כאלה מפגשים. כמובן יובה - צ'לסי שנפגשות לראשונה.

מבסוט מההגרלה. גם כי עוד קבוצה אטרקטיבית, פנטסטית וחדשה תהיה ברבע גמר - אתלטיקו מדריד.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

וואו איזה משחקים!!

המשחק שאותי אישית הכי ירתק למסך יהיה משחקה של יונייטד מול אינטר, אבל משחקים כמו צ'לסי -יובנטוס, ליברפול -ריאל הם משחקים באמת ברמה גבוהה, אולי קצת גבוהה מידי לשלב הזה של הטורניר.
    ויאריאל - פנאתינאיקוס ואתלטיקו מדריד -פורטו, שתיים מהן יהיו ברבע הגמר, מעניין במיוחד.

אין ספק שזו הגרלה שמספקת לנו משחקים מצויינים, אך קצת חבל לי שקבוצות גדולות יודחו כבר בשלב הזה, ומאוד יכול להיות שדווקא ברבע ובחצי הגמר אנחנו נקבל משחקים פחות מרתקים מאלו שברבע הגמר.

15. Giallorossi Member

מבין חמש הקבוצות שרומא הייתה עשויה לקבל (ארסנל, ספורטינג, ויאריאל, אתלטיקו וליון), אפשר להגיד שארסנל היא הקבוצה הטובה ביותר (כרגע).
    אי אפשר לדעת באיזה כושר נגיע בעוד חודשיים, אבל אין שום סיבה שנבוא כאנדרדוג מולם. בסה"כ שני משחקים בין שתי קבוצות שדוגלות באופי התקפי בדרך כלל, ולדעתי צמד המפגשים יכול להגיע לרמה לא רעה בכלל של כדורגל.

בשונה מהשנתיים הקודמות בהן עברנו את ליון וריאל מדריד כשהמשחק השני היה בחוץ, השנה הגומלין באולימפיקו וזה הופך את המשימה לאולי קצת פחות קשה מהשנתיים האחרונות, אבל מצד שני בחיים לא הולך לנו נגד קבוצות מאנגליה.