הגרלות רבעי הגמר: מילאן מול בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏16/3/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

חצאי הגמר בשנתיים האחרונות מאז שהוקמה הליגה האירופית משוחקים באותה שעה 22:05 אז אני מניח שהשנה לא יהיה בזה שינוי

2. Ricky van Wolfswinkel Member

נכון, בגלל היד של המגריל יונייטד מקבלת שנה אחר שנה בתים קלים.

3. ייא Member

לא נראה לי ריאלי ששני משחקי חצי הגמר יערכו באותו היום ובאותה השעה, הרי הם ירצו לחלק את הצפייה בין שני המשחקים ולא שאנשים יזפזפו.. לא?
    מתי לדעתכם אופא תפרסם את שעת המשחק של חצי הגמר?

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפעמיים האחרונות זה היה ככה ואין שום סיבה שהפעם זה לא יהיה ככה, שני המשחקים בשעה 22:05

5. פריד טאהר Member

ריאל מדריד היא הקבוצה היחידה שמקומה מובטח בחצי גמר.. הרבה יגידו שהכל יכול להיות בכדורגל והפתעות תמיד היו ועוד יהיו, אבל שיסלחו לי הקפרסיאים, הפעם זה לא יהיה, גם אם היו מוגרלים נגד (בארסה,צלסי,מילאן ובאיירן) אין להם סיכוי,בטח כשמדובר בשני משחקים... הכי חשוב שנצא מהסדרה הזאת עם כמה שפחות נזק(פציעות,צבירת כרטיסים)..
    בארסה-מילאן.. בסדרה של שני משחקים ברצלונה היא הפיבוריטית מול כל קבוצה אחרת בעולם(כולל ריאל).. זה שמשחק הגומלין יתקיים בקאמפ-נו מעלה עוד יותר את הסיכויים שלה.. מצד שני, מילאן זאת מילאן, ביום נתון היא מסוגלת להביך את בארסה הנוכחית ויש לא לא מעט שחקנים עם ניסיון עשיר באלופות.. אני הולך על ברצלונה,אך מקומה בחצי ממש לא מובטח (בניגוד לריאל)..
    באיירן-מארסיי.. הגרמניים שאמורים לארח את הגמר באים לשלב רבע גמר עם הרבה מוטבציה, למרות זאת חוץ מהיתרון הזה ויתרון הגומלין,הסתבכות במשחק הראשון בצרפת אופציה בהחלט קיימת.. קל זה לא יהיה.. בכל זאת אני נותן להם את הכבוד ומהמר שיעלו..
    צלסי-בנפיקה.. הכווול פתוח.. הפתעה? סביר מאוד
    .......

6. WellNeverDie Member

שלב הבתים פחות איכותי, אין ספק. אבל מי שעולה לשלב הבא זה בזכות ואין שום קשר להוספת מסלול האלופות והלא אלופות, למרות שראינו קהוצות ממסלול הלא אלופול עושות בושות וממסלול האלופות מצליחות. יש ויש.
    הכדורגל כן השתנה וזה בגלל הכסף וחוק בוסמן, אבל לדעתיה מפעלנשאר מרתק ומספק. בכל מקרה, בנוגע לשידורים חוזרים - מה לעשות, יש גבול לקומבינציות בהגרלה וכשהטובות מגיעות תמיד לשלבים המאוחרים הצפגשים חוזרים על עצמם.
    יש מועדונים כמו ליברפול, אייאקס או יובנטוס שהייתי שמח לראות בשלבים המאוחרים כמו פעם אבל אי השתתפותם לא אומר שהמפעל השתנה. זאת לפחות דעתי, אני נהנה מליגת האלופות. פחות מהשבעיות אבל זאת ההשפעה של הכסף וקורה גם בליגות.

7. eran levy Member

כנראה שהציפיה מברצלונה לתת הצגות בכל רגע נתון הקהתה את ההתרגשות מהשביעיה שלה ללברקוזן. באופן אישי אפילו לא טרחתי להתעדכן בתוצאה והעדפתי את אפואל-ליון (היה שווה כל רגע). אבל את באיירן מכניסה שביעייה לבאזל כבר ראיתי ונהניתי מכל רגע. באיירן נראתה לי הקבוצה הטובה ביקום באותו הרגע, וזה לא מובן מאליו, וזה מה שמרגש.

8. alexshw Member

באיירן כבר המטירה שביעייה על קבוצה לא פחות טובה מבאזל - ספורטינג(למעשה אפילו 12 שערים), זה לא מנע ממנה לחטוף 4 חתיכות בקאמפ נואו אחר כך, ככה שעוד לא הייתי מתלהב ברמה של קבוצה הכי טובה בעולם.

9. eran levy Member

ומכבי חיפה הכניסה פעם עשירייה ולפני שבוע חטפה ארבע חתיכות בקרית אליעזר.
    נשאלת השאלה: מה הקשר?

10. alexshw Member

מה ז"א מה הקשר? השביעיה הייתה בשמינית והרביעיה ברבע גמר.

נערך לאחרונה ב: ‏18/3/12
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אלכס, אני לא מסכים עם מה שאתה אומר. ערן בסה"כ ציין שבאיירן נראתה טוב באותו רגע וזה לא משנה מול מי היא שיחקה (ובאמת הייתי מציע לכולם לא לזלזל בבאזל למרות השביעייה) כמו שבארסה נראית לנו מכונה משומנת על שלל שביעיותיה ושישיותיה לחטאפה, אלמריה ושאר "אריות" אירופה. ועדיין, אין שום קשר בין משחק בשמינית למשחק ברבע. באותה סיטואציה באיירן אכן נראתה נהדר ולזה ערן התכוון. הוא לא אמר שמעכשיו הגרמנים ישייטו לגביע ואולי הם יקבלו בראש, אבל מה תגיד אם בארסה תאכל רביעייה ממילאן? אז פתאום הם לא יהיו הטובים בעולם לדעת רבים?