הגראנד פרי MotoGP

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Riki, ‏8/9/06.

1. saviola Member

ריקי, את מדברת כאילו ימאהה היא איזה יצרנית בימבות מהמזרח. רוסי מוכשר וטוב. הקטע הוא שסטונר מוכשר יותר וטוב יותר ממנו, כך שלדעתי אפילו עם רוסי יעלה על הדוקאטי (איחוד איטלקי, מה רע) סטונר, ינצח, אבל ספקולציות יש תמיד. בתכלס הפער המרשים לא בא ברגל, סטונר עבד קשה והתוצאות נראות לעין...

2. h2z Member

בדיוק סיימתי לקרוא חלק מהתגובות של קייסי לאחר המרוץ שטען שהיו לו בעיות עם הקלאץ', הוא אפילו נראה על סף דמעות בחלק מהתמונות שהספקתי לראות ביורוספורט לפני שהם הפסיקו את השידור. מוזר לי שהם כבר לא משדרים את מסיבת העיתונאים שלאחר המירוץ :mad:

חלק מהראיון של סטונר לאחר המירוץ

3. h2z Member

הבריטי צ'אז דייויס יחליף את אלכס הופמן הגרמני בקבוצת ד'אנטין (שמריצה אופנועי דוקטי) לאחר שהקבוצה פיטרה את הרוכב הגרמני בסיומו של המירוץ בפורטוגל עקב פרישתו המוקדם של הופמן שהשתרך במקום האחרון ופיגר ב-6 שניות אחרי הרוכב לפניו, סיבת הפרישה אגב הייתה חוסר מוטיבציה מצידו של הרוכב והקבוצה החליטה שהיא לא מעוניינת להמשיך עם כזאת גישה ולכן התירה את החוזה של אלכס.

4. Riki Member

אור, אומנם ימאהה לא חברה נחותה אבל מבחינת השוואה יש להם את הכלי הנחות ביותר בסבב.
    הכשלים המכנים שהיו לרוסי מתחיל העונה זה לא משהו שאני קראתי עליו או נתקלתי בהם בזמן צפייה במרוץ מאף קבוצה אחרת בטורניר.
    לא לוקחת מסטונר כלום, אבל מבחינתי רוסי בעל איכויות שלסטונר אין.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/07
  5. h2z Member

לוריס קפירוסי שבחר להחליף לצמיגים יבשים ראשון, זכה במירוץ במוטגי יפן. חברו לקבוצה קייסי סטונר סיים רק במקום השישי וזה הספיק לו על מנת לסגור את סיפור האליפות, בכך הפך סטונר לרוכב השני הכי צעיר שזוכה באליפות. רוסי סיים רק במקום ה-13 לאחר שנאלץ להכנס פעמיים לרחבת הטיפולים.

6. Riki Member

אופנוע חרא, ראו ערך, תגובתי הקודמת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. h2z Member

התקלה שבגללה רוסי נכנס פעמיים לפיט ליין בכלל קשורה לגלגל שכנראה לא היה מחובר טוב, טעות אנשו לדעתי. עובדה שעד לנקודה ההיא הוא נסע מהר מאוד, מספיק להאשים את האופנוע כל פעם. לפעמים גם אין מזל וסביר להניח שזה יקרה כמה פעמים בכל עונה. חבל שככה זה נסגר אבל אולי עכשיו כשאין יותר לחץ ולנטינו ירשה לעצמו להשתגע קצת במירוצים שנשארו ואולי הוא עוד ילהיב אותנו עד לסיום העונה.

8. h2z Member

אני מקווה שישתלם לי לקום מחר ב6 בבוקר כדי לראות את המירוץ בפיליפ אילנד, אוסטרליה. דני המעופף פדרוסה יזנק מהפול, רוסי שלא מייטיב לזנק יתחיל מהמקום השלישי ומיד אחריהם אלוף העולם הנכנס, קייסי סטונר. אמנם האליפות סגורה וגם אליפות היצרנים כמעט וסגורה אבל אין כמו ניצחון במגרש הביתה של היריב (סטונר) מצידו של רוסי כהצהרת כוונות לעונה הבאה (אפילו שהוא רמז שהוא לא מרוצה מה"חבילה" של יאמאהה). onward with the race!

9. h2z Member

טוב אז רוסי לא בדויק הצליח לנצח במגרש הביתי של סטונר אבל כמו שזה נראה מההאטה שלו לקראת סוף המירוץ, הצמיגים של מישלין (בשילוב עם מה שכנראה הינו האופנוע החלש מין המובילים) לא סיפקו את הסחורה. נקווה שבמלזיה המצב יהיה שונה.

10. h2z Member

עוד מירוץ ושוב עסקים כרגיל, הדוקאטי של סטונר המוכשר לא משאירה סיכוי להונדות החזקות והימאהה של רוסי פשוט לא בעניינים. מישלין שוב איכזבו קצת לדעתי (לוקח להם יותר מדיי זמן להתחמם והסיבולת שלהם לקראת הסוף חלשה מאוד). מתחיל להמאס עליי התקליט השבור הזה :mad:
    ברכות לקייסי - הוא הרוכב הראשון שמנצח במסלול "ספאנג" בכל שלושת הקטגוריות של המוטו ג'יפי!
    בעוד שבועיים הזדמנות אחרונה לכל הרוכבים להחזיר קצת מכבודם לאור השליטה הבלתי מעורערת של סטונר. אני בדרך כלל לא אוהב שרוכבים נאלצים לפרוש בזמן המירוץ אבל אני לא אתנגד לראות קצת קרבות הובלה לאחר שקייסי יפרוש בולנסיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

11. h2z Member

זה לא הסיום שרוסי ציפה או רצה להשיג אבל המציאות גוברת על הדמיון. רכיבה מעולה של פדרוסה היום ואני מאוד מקווה שהוא ישמור על הרמה הגבוהה גם בעונה הבאה, הפרסול תמיד הייתה מהירה ודני יכול לקחת אותם לאליפות שניה בתוך שלוש שנים. סה"כ עונה לא הכי תחרותית בעולם אבל תמיד היה משהו מעניין אז אין לי תלונות (חוץ מהנחיתות של מישלין ברוב המירוצים). זאת השנה החמישית שאני עוקב אחרי המוטוג'יפי ביורוספורט ואני חייב לציין לטובה את צמד הפרשנים, טובי מודי וג'וליאן ריידר והשדר "על הקווים" ורוכב העבר רנדי ממולה. ללא ספק הוסיפו פלפל לכל מירוץ ופשוט כיף לשמוע אותם עם כל הבדיחות הקטנות והסטטיסטיקה הבלתי נגמרת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    נתראה בעונה הבאה!

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/07
  12. Chievo Member

למה כאן לא עוקבים אחרי ה-MOTO GP ?

יש סיבה לעורר את הדיון - ולנטינו רוסי ניצח במירוץ מוג'לו האיטלקי, למעשה זאת הפעם השלישית ברציפות הוא מסיים במקום הראשון השנה.
    http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/val/vale_mugello_podio.Xxx

טבלת הרוכבים:

1. רוסי 122
    2. פדרוסה 110
    3. לורנזו 94
    4. סטונר 76
    5. אדורדז 58
    6. קפירוסי 51

13. Riki Member

אני לא יודעת למה אנשים לא מבינים כמה המסלול האיטלקי קשה, ראיתם כמה רוכבים יצאו אתמול מהמרוץ ?
    בכל אופן, מרוץ לחלוטין כל כולו של רוסי, שליטה אבסולוטית שלו, היה ענק ומפאת קוצר זמן לא ארחיב בנושא.... אבל כן יש כאלה שעוקבים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

14. shlomydavid מנהלים

ולנטינו רוסי רושם ניצחון 100 בקריירה, והופך לשני בהיסטוריה שעושה זאת !
    רוסי עשה זאת היום במירוץ הולנד, ובסיום המירוץ פתחו שלט מדהים של כל הניצחונות שלו..

פשוט רוכב ענק !!!

15. h2z Member

אז סוף סוף יש מירוץ שאני כן יכול לראות (גם אם זה דרך האינטרנט) בשנה-שנתיים האחרונות והסיפור נראה דיי חד צדדי לטובת היאמאהה שאחרי עונה חלשה עושה רושם הצליחה להעמיד אופנוע חזק מהדוקאטי. מדהים לראות כל פעם מחדש איך רוסי מצליח לנצח למרות הזינוק הלא מרשים בכלל שלו.
    מאוד הצטערתי על הנפילה של מיקה קאליו בסיום, היה לו מרוץ חף מטעויות עד לשם והקרב עם ג'יימס טואוזלנד היה המרתק ביותר בכל המירוץ.