הגזענות - לאן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏28/1/13.

1. Ice Cream חסה

זה פסול להשתמש באותו דגל לתיאור של 2 דברים שונים... תאר לך שתנועת כ"ך הייתה מזדהה עם דגל ישראל.

2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

במה זה קשור לדיון?

3. Ice Cream חסה

לא קשור לאישיו שלו, אבל בעקבות מה שהתפתח פה הייתי צריך לציין... יש דברים שנתפסים בצורה מסוימת ולא משנה שיש לו עוד משמעות, צריך לחשוב על זה לפני, אפילו שדגל החמאס הזה מקובל כסמל של האסלאם, אם אתה אומר.

4. EuropeGuy Member

עד עכשיו שתקתי ולא הגבתי לטופיק הזה, אבל אני מוכרח להגיד שהדבר הבולט ביותר
    בכל הסיפור הזה של הצ'צ'נים שהגיעו לבית"ר, היא התקשורת שמסוגלת לחרחר ריב ואף להכתים את שמנו בעולם תמורת עוד כמה ימים של כותרות מעניינות.

אני מתבייש בתקשורת השמאלנית בישראל, ובמקביל מתבייש בקומץ שמתנהג לצ'צ'נים שהגיעו לבית"ר כאילו שהם פשעו או עשו משהו רע.
    בושה וחרפה שאני שומע עיתונאים ישראלים שעולים לשידור ואומרים שבגלל התנהגות קומץ מאוהדי בית"ר "אירוח היורו של הצעירה עלול לא להתקיים" ועוד כל מיני משפטים מצוצים מהאצבע שמראים עד כמה התקשורת הזו מסוגלת להכתים את שמנו בפני העולם ועוד לדרוש שיענישו אותנו, בזמן שבחו"ל גילויי אנטישמיות וגזענות עוברים בלי שממשלות פוצות פה.

בושה וחרפה לתקשורת, וכאן זה בערך המקום היחיד שהודעה כזו תעבור סינון
    מבלי שיחסמו אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/13
  5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרך אגב בסרטון שמופץ באינטרנט נשמעים אוהדי א.א פאחם שרים בקריאות "ברוח ודם נפדה את אקצה".
    האם אלו קריאות הסתה לדעתכם?

6. South Boy Member

תחליף את אקצה בפלסטין ותקבל את הפנינה הלשונית של כל ארגון טרור אסלאמי פחות או יותר.
    אי אפשר לגנות צד אחד אבל הצד השני יעשה מה שבא לו, הסתה מאין כמותה הם לא יכולים לשיר שירים של שאהידים ולבכות על גזענות והצביעות הזאת זה מה שהכי מרתיח, ניצול ציני של הסיטואציה.

7. Ice Cream חסה

לא.
    הכוונה היא לשליטה פלסטינית/ ערבית/ מוסלמית/ וואטאבר בירושלים. מעצבן, אבל לא שונה במהות מלשיר "הר הבית בידנו".