הגדולות רוצות מקום משוריין בצ'מפיונס ליג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י SeRgInHo, ‏18/3/06.

1. FelaKaT Member

זה לא אותו דבר, שבצ'נקו לא חייב לנבחרת כלום מאחר וזאת לא היא שמפרנסת אותו ולכן הנבחרת לא מפסידה דבר מאשר שחקן טוב, אבל בצד של הקבוצות הקבוצות משלמות לשחקן כסף בזמן שהשחקן פצוע ואינו יכול לתרום, זה נראה לך מצב הגיוני?

2. M_T_A Member

לא הכל החיים זה כסף. הנבחרת צריכה להיות חשובה לכל שחקן אפילו יותר מהקבוצה.

3. burning soil Member

יש לזה יתרון אחד עצום,שנזכה לראות ליגה ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות,קבוצות עשויות
    לשפוך כספים ולהגדיל תקציבים על מנת להגיע לתואר,כשהן יודעות בבירור שהם משחקות
    במפעל הבכיר ביבשת,כך למעשה ההשקעה תיגדל.

מצד שני מדיניות השיריונים הרגה את הכדורסל האירופי,בתחילה היתה זו שנת הפיצול
    שפירקה את אירופה ל-2 ליגות בכירות אך חלשות יותר ממה שיש כיום..
    והיום נוצר מצב שיש לא מעט קבוצות שמגדילות תקציבים ושואפות להופיע ביורוליג אבל
    כמעט ולא יכולות לעשות את זה בגלל שישנם חוזים.

4. TheLane Member

דבר כזה יגרום למוות כואב של ההפתעות והניסים גם בליגת האלופות.
    שלא לדבר על זה שיש קבוצות שבכלל לא מגיע להן להיות בטופ 18 קבוצות באירופה.. (כמו פריס סן ז'רמן, מארסיי, וארסנל. כן ארסנל היא כלום גדול ברמה האירופית, אף פעם לא עברו את רבע הגמר, והצלחה בליגה המקומית, אפילו הליגה האנגלית, לא יכולה להצביע על האם הקבוצה היא אחת מאריות אירופה, הקבוצות הגדולות באמת. גם בארסה זה כמעט אותו סיפור. גביע אחד. את זה גם לסטיאווה בוקרשט יש)

5. FelaKaT Member

לא הכל בחיים הוא הכסף, אבל כסף הוא עיקר החיים.

זה לא משנה אם לשבצ'נקו איכפת יותר מהקבוצה או מהנבחרת, מדובר פה בהיגיון פשוט.

הפשרה הכי טובה:שההתאחדות תשלם את השכר של השחקן עד שיחזור מהפציעה.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם אין לה את הכסף? מה שבעצם כולל את כל ההתאחדויות האפריקאיות בשביל ההתחלה?

7. FelaKaT Member

את הכאבי ראש אני אשאיר למי שצריך להיות לו את כאבי הראש הללו, שיעשו לשם כך ביטוח.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתה בעצם אומר שההתאחדויות ישלמו ולא אכפת לך איך, יופי של פשרה, אני בטוח שזה יתקבל פה אחד.

9. FelaKaT Member

זה בהחלט יתקבל פה אחד, הפה שלי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

ועכשיו ברצינות:
    מה הבעיה בלעשות ביטוח לשחקן?
    משהו בסגנון:
    במידה והשחקן ייעדר לתקופה ממושכת של חודש ומעלה על הביטוח לשאת בהוצאות המשכורת שלו\להתחלק בתשלום המשכורת שלו וכדומה.

10. Robin Member

ותן לי לנחש, מגיע לטוטנהאם מקום משוריין שם לנוכח ההצלחות הגדולות שלה באירופה אי שם בשנות ה-70 וה-80... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אתה כל-כך סובייקטיבי שזה לא יאמן...

11. TheLane Member

אתה כל כך לא קשור שזה לא ייאמן..

איפה לעזאזל כאן אמרתי שמגיע לטוטנהאם מקום קבוע בליגת האלופות?!
    ד"א, לארסנל יש גביע מחזיקות אחד וגביע אופ"א אחד, בעוד לטוטנהאם יש גביע מחזיקות אחד ו-2 גביעי אופ"א, ככה ש..........................

12. cazzo Il Capocuoco

חדשה שמגיעה היישר מבלגיה.הג'י-14 תובעת מפיפ"א 860 מיליון אירו בגלל הפרשה של השחקנים שגם משחקים בנבחרת וגם בקבוצה ועדיין השחקנים נפצעים.כמו שהיה בנובמבר 2004,אבדלמאג'יד אוולמרס נפצע במשחק ידידות של נבחרתו מרוקו נגד בורקינה פאסו והצטרך להשאר מחוץ למגרשים ל8 חודשים.שרלרואה שמחזיקה בכרטיס של השחקן המרוקאי,ביקשה אז 615 אלף אירו,אז פיפ"א אמרה והעניין התגלגל לבתי המשפט.

13. Robin Member

תגיד אתה מכיר משהו שנקרא ציניות? אני לא אמרתי שאמרת שטוטנהאם צריכה מקום משוריין בליגת האלופות פשוט אני לא מבין איך אתה יכול להגיד שארסנל היא קבוצה שלא מגיע לה להיות בטופ 18 קבוצות באירופה. רגע, בעצם אני כן מבין, זה כי אתה אוהד סקאם ממורמר.

"ד"א, לארסנל יש גביע מחזיקות אחד וגביע אופ"א אחד, בעוד לטוטנהאם יש גביע מחזיקות אחד ו-2 גביעי אופ"א, ככה ש.........................."

objection your honor, relevance?

תזכיר לי כמה אליפויות וגביעים יש לארסנל לעומת כמה יש לטוטנהאם? ועוד פעם, תזכיר לי מה לעזאזל הקשר ולמי אכפת מגביע אופ"א, הגביע למחזיקות גביע, ובמה טוטנהאם זכתה לפני 30 שנה?

14. TheLane Member

אני דווקא יכול לחשוב על 18 קבוצות יותר טובות מארסנל של היום עם היסטוריה יותר מפוארת ממנה...

סקאם זה כינוי לאוהדי ארסנל לא לאוהדי טוטנהאם...
    ולמה לי להיות ממורמר? אנחנו נותנים עונה מצוינת, והכי חשוב מעליכם בטבלה. לא חושב שזה יימשך עוד הרבה זמן, אבל גם בדרבי היינו יותר טובים ובעוד אתם בירידה אנחנו בעלייה.

אתם מובילים כולה ב 2 גביעים (ובאליפויות יש הפרש גדול), ואכפת מאד מגביע אופ"א והמחזיקות,
    וההיסטוריה והמורשת של מועדון חשובה מאד גם 30 שנה אחרי.
    לנו יש היסטוריה רבה ומגוונת, של אוהדים מסורים ודאבלים גדולים, מורשת ארסנל מבוססת בעיקר על בונקר של 1-0, בעידן של לפני ארסן ונגר. דרך אגב, ארסנל היא קבוצה של תקופות, שזה כולל תקופה טובה בשנות ה-30 של 4 או 5 אליפויות+התקופה של ארסן ונגר.
    חוץ מהתקופות האלה אני חושב שיש לכם משהו כמו 2 או 3 אליפויות בשנים אחרות... כך שעכשיו תקופת ארסן ונגר תיגמר, ואתם תחזרו לבונקר ולבינוניות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx
    אי אפשר להיות קבוצה גדולה באמת בלי אוהדים מסורים.

15. Robin Member

אנא ממך, תן לי 18 קבוצות יותר טובות מארסנל... חוץ מזה את ארגון ה-G14 לא מעניין מי הייתה אלופה לפני 35 שנה עם היסטוריה של זכייה בגביע אופ"א או שניים כך שאני לא מבין את הרלוונטיות.

תמשיך לחיות בפנטזיה שלך. ארסנל קבוצה בירידה כשהיא קבוצה צעירה שהולכת רק להשתפר עם שחקנים צעירים כמו פברגאס, ואן פרסי, רייס, קלישי, אבואה, דיאבי, אדבאיור, וולקוט וכן, גם סנדרוס. אמנם העונה חווינו ירידה ביכולת אבל בסה"כ לא נראה לי שאתה יכול להגיד שארסנל בדרך לירידה למרכז טבלה עם כל השחקנים האלה + הנרי, טורה, קול וחלב. אני מעיז אפילו להגיד ברוב חוצפתי שדור השחקנים הצעירים שלנו יותר טוב משלכם, פברגאס > ג'נאס, ואן פרסי > כל חלוץ שלכם, דיאבי > קאריק, רייס > לנון וכן הלאה. יכול להיות שרק דוסון > סנדרוס... לבינתיים. וואו גם בדרבי הייתם יותר טובים מאיתנו, חבל רק שזה לא כל-כך משנה מי יותר טוב (אם נניח שבאמת הייתם יותר טובים, לכם הייתה מחצית ראשונה ששלטתם ולנו הייתה מחצית שנייה ששלטנו) כי עדיין אין לכם ניצחון להראות בשביל המשחק הטוב שלכם (כמה זמן זה כבר? שש שנים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx )

לא אמרתי שההיסטוריה של המועדון לא חשובה אבל גביע אופ"א לא מעניין את הזין של אף אחד...
    אתה שוכח שארסנל היא לא צ'לסקי ושלנו גם יש היסטוריה וכן, היסטוריה יותר מכובדת משלכם. איך התקופה פרי-ונגר מעידה על כל ההיסטוריה של ארסנל אי-פעם עדיין לא ברור לי. אתה אומר שלנו יש תקופות, אוקיי, לאיזה קבוצה אין תקופות בדיוק? למנצ'סטר גם היו תקופות אז היא לא קבוצה גדולה? כנ"ל ליברפול וכן, כנ"ל גם טוטנהאם. יש לנו 5 אליפויות בלי שנות ה-30 ושנות ונגר, יותר מפי 2 אליפויות מאשר יש לכם אבל עזוב, אתם מועדון יותר גדול. לארסנל אין דאבלים? תספור אחת, שתיים... שלושה דאבלים, לכם יש דאבל אחד. אין לנו אוהדים בכלל ואם אנחנו מסיימים נניח רק מקום רביעי עונה הבאה, הם כולם יעזבו אותנו ויבואו רק 60,000 כל שבוע.

בקשר לכינוי סקאם, אם אתה לא אומר את זה סתם בציניות אז אתה אידיוט.