הגביע נשאר אדום!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Dimitar Berbatov, ‏3/2/08.

1. JR-Riquelme Member

למרות שאני לא סובל את הפועל ירושלים ואת הקהל שלהם, מגיע להם שאפו. כמה אופי וכמה לחימה, פשוט הגיע להם... מכבי זילזלו ובמיוחד שרף שלא עשה טיימאוט כשהיה צריך.

2. King Kenny Member

איזה משחק, כל הכבוד לירושלים!!
    למשחק אני לא יכול להתייחס מבחינה מקצועית כי ראיתי רק את השלוש דקות האחרונות.

כל מה שקרה מהצד של מכבי אחרי המשחק זה מכביזם בהתגלמותו, התלונות לשופטים, הירידה לחדרי ההלבשה לאחר חלוקת מדליות הכסף והשיא היה היה הראיון עם שמעון מזרחי אחרי המשחק שריכז את כל מה שאמרתי כאן בראיון אחד.

עכשיו מכבי ת"א נזכרים להתלונן על השיפוט, מה עם כל השנים שהשיפוט היה לטובתם בגדול?
    מאז שאני זוכר את עצמי רואה כדורסל בארץ השיפוט היה לטובת מכבי, מה גם שלפי מה שהבנתי ממה שאומרים אז בשניים-שלושה הרבעים הראשונים השיפוט היה לטובת מכבי.

לראות את כל הפרצופים העצובים של אנשי מכבי ת"א כשהם הבינו שגביע המדינה מגיע לירושלים שנה שנייה ברציפות היה נהדר.

3. ACMILAN SUPPORTER Member

זה היה תענוג!
    ראיתי את המשחק רק מאמצע הרבע השלישי ופשוט הייתי באטרף.
    גיא פניני הוא שחקן ע-נ-ק , הוא לא הכי כשרוני אבל הוא פשוט משתגע על המגרש וזה מה שאני אוהב אצלו.
    מכבי היו אדישים ברבע האחרון כאילו הם משחקים פעם ראשונה העונה.זה שמגיע לירושלים אין ספק , אבל הצורה שמכבי שיחקו ברבע האחרון הפתיעה אותי.
    הקהל?!...אווירת פלייאוף יווני או גמר יורוליג , תבחרו מה שאתם רוצים.
    ד"ש לשימעון.

4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. דנידין Member

איזה יום שמח
    יום של הפתעות
    העולם מלא ניסים ונפלאות

איזה יום שמח
    יום של הפתעות
    העולם מלא ניסים ונפלאות

שירי הילדות פוגעים פה בול :aaa021:

6. 13.11.1997 Member

צודק. מגיע למכבי. 20 הפרש הם כבר הובילו זה היה אצלהם ביד, אבל הזלזול איך הם זלזלו. גם במדליות זה לא היה שונה.

7. zivmay Member

22 הפרש לא מתקזז לבד ברבע אחד, במיוחד שזה מול קבוצה גרועה כמו הפועל ירושלים.
    תמיד האנתי שמכבי יגולה לנצח כל קבוצה ביורוליג, כמ ושהיא עשה בחודשיים האחרונות, ותעשה את זה החל מהשבוע הבא, אבל אף פעם לא האמנתי שאםשר להפסיד לקבוצה כל כך גרועה ומפורקת, אחרי שאתה מוביל ב20 הפרש.

השופטים היו אשמים מאוד בולטים בהפסד, ומה אתם בכלל משוים את זה לשנה שעברה, עבירה נגד מאיר טפירו, בכלל לא ברת השוואה לקיזוז 22 הפרש על ידי השופטים.

אוהדי הפועל ירושלים יכולים לשמוח, אבל למרות הניצחון שלהם מכבי עדיין הרבה, אבל הרבה יותר טובה מהם.

נערך לאחרונה ב: ‏8/2/08
  8. Diamond Cutter Member

עזבו אתכם שטויות לא אכפת לי מה אומרים שאמונות תפלות זה רק למפסידים אבל אני בשלי-לא קהל,לא השחקנים רק הביטלס בפלאפון שלי ניצחו את המשחק-אמצע המשחק אני מיואש,כן גם חטאתי וב20 הפרש לא עודדתי(וץ מזה ישבתי ביציע עליון מחורבן מותר לי...).מישהוט מתקשר(כנראה כדי להתלהב שהפועל מפסידים ואני סתם עוכר ישראל)וI want you מתנגן,הפועל מתחילה לצמצם!ניתקתי את השיחה ושמתי במאובן הישן שלי את השיר הפועל משיכה לצמצם!במיומנות של איש סיירת תימרנתי בין מבחר מאוד מצומצם של שירים וכולם יודעים את התוצאה,עכשיו אני אוגר מזל ליול"ב!אני אוהב את לנון...
    מה שקרה על המגרש(AKA לא מה שניצח את המשחק):שוב מכבי מכחת הפועל לא שומרת ומר.שרף כבר בטוח שהמחש קבידיו אז הוא מסמן עוד וי,הפועל מתחילה לחזור ועדיין אין חילוף שתי חטיפות רצופות,אחריהם עוד אחת ורק ברביעית יש פסק זמן,אוי מה קרה צביקה בלחץ?חג'ג' ענק כמו תמיד גם בארבע עבירות מוצא כל פירצה בהגנה ארנולד ממשיך לחפור ומנצח,באווורס ופניני נתנו את שלהם ובגדול,גביע ענק ואני באמת מקווה שהלד של הקבוצה(ובמיוחד הארבע האלה)ישארו בעונה הבאה.
    לגבי השיפוטף
    בו נראה מכבי משאירה חורים באמצע וחג'ג' חודר לתוכם בלי בעיה,כן אותו חג'ג' שמשחק רבע שלם אם ארבע עבירות מנהיג את הפועל ואף אחד לא מנסה להוציא ממנו עבירה,למה?אה מכבי כבר ניצחו את המשחק אז זה לא משנה,כן כל 50-50 הלכו לטובת הפועל(סתם כדי בקטנה-אותה החלטה פסלה לפניני שלושה ביננתיים שבאוארס קלע רק אחד),אבל נגיד השופטים של הפועל(כי הרי ידוע הפועל הם הרשעים והרשעים תמיד מרמים,פויה) ,השריקות התחילו במינוס ארבע לירושלים,המשחק נגמר בפלוס ארבע,אז רגע השופטים אשמים שביינות עשה עברת תוקףך(אה כן זה לא היה אבל של טפירו כמובן היה הרי זה היה על המלך),השופטים אשמים שבלות נותן שלשת קטצ' אנד שוט רחוק מהקשת אם יד על הפנים.כן הכל השופטים לא מכבי כי הרי מכבי ווינרים הם אף פעם לא מפסידים.
    ולנון....

9. Number 8 Member

אני עדיין בשוק. חזרתי מהטיול השנתי עם חיוך גדול על הפנים לתחילת המשחק, וככל שהדקות עברו, החיוך רק הלך וגדל עם הגדלת ההפרש של מכבי. בסיום הרבע השלישי, הרשתי לעצמי לעזוב למספר דקות את הטלויזיה ולעשות את עיסוקיי, וכאשר סיימתי ופתחתי את הטלויזיה, אני רואה שהפער של 22 נקודות צנח לשש מסכנות, ומשם ירושלים רק המשיכה את המומנטום וזכתה בגביע.

ירושלים קיבלה שתי מתנת גדולות ואולי אפילו יותר משופט, אבל לא צריך להאשים רק אותו. צריך להפנות אצבע מאשימה לשחקנים שזלזלו בירושלים והתחילו לזרוק שלשות בלי הפסקה כאשר הובילו קרוב לעשרים הפרש, צביקה שרף שלא לקח פסקי זמן בטיימינג הנכון, והרשימה עוד ארוכה. כך שהשופט הוא הבן אדם הכמעט אחרון שצריך להאשים. מכבי חטפו 40 נקודות ברבע אחד... בושה.

אלי סהר פרשן עלוב. מוציא את כל העצבים שצבר במשך הזמן על מכבי בשידור. עוד בתחילת המשחק, כאשר ירושלים עשו עבירות, סהר ישר האשים את שמש ואמר שלא היו צריכים להביא אותו לשפוט בגמר. הביקורות האלה לא נפסקו, אלא רק המשיכו וגדלו. השיא הגיע בסיום המשחק שהבחור החליט לפתוח ג'ורה על מכבי בלי בושה. עד לא מזמן החזקתי ממנו כאחלה שדר, אבל אתמול הוא שבר שיאי עליבות.

כמה שאני שונא את הפועל, אך אני לא יכול להסתיר את האמת ולא לומר שהקהל של הפועל נתן תצוגה גדולה. הוא כמעט לא הפסיק לעודד, גם ב20 הפרש. רק חבל שעם כל התתצוגה הגדולה, הקהל לא יכל לשמור על הפה שלו ולצעוק מספר פעמים "שמעון מזרחי תתאבד כבר" וחבל שכך. חבל שאי אפשר לעודד קבוצה בלי קריאת מגעילות ודוחות שכאלה.

10. אבו Member

ללא ספק, הוצאתי פה את העצבים עליו אתמול בלילה- ואני עדיין לא משנה את דעתי, בושה מה שהלך איתו אתמול. פשוט אפס מאופס, זה לא יאומן- אפילו להורסקי(השדר) עלה הפיוז והוא ניסה להרגיע איתו עם המהלומות על מכבי ובעיקר צביקה..האיש חושב שהוא עדיין מנכ"ל במכבי. איזה אידיוט

גם השידור עצמו- כמעט כ-ל המשחק הוא רק חיפש איפה לתקל את מכבי. עלוב מאוד האיש הזה

11. דנידין Member

האם זה מביא למסקנה שמכבי מגיעים לגמר במאי בחשש גדול וירושלים באמונה שאפשרי לקחת את האליפות?

12. אלי מתחן Member

מה ההבדל בין ליגה לגביע? כל הרעיון המטומטם של פיינל פור מוציא את כל העוקץ מאליפות.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

או שיכניס את כל העוקץ. אם ירושלים לוקחת משחק אחד היא עושה דאבל הסטורי שמזעזע אפילו ת'מלאכים בגן עדן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

טוב שוואלה לא הפכו היום לאתר האוהדים הרשמי של ירושלים. בכתבה על המשחק אין מילה על השיפוט, בסקר "מי האחראי העיקרי לגביע של ירושלים?" השופטים הם לא אופציה, קצת אובייקטיביות.

ועכשיו גם רוצים להעמיד את מכבי לדין על הירידה לחדר ההלבשה (שהייתה מוצדקת לחלוטין, גנבו להם תואר ועוד מצפים מהם להישאר?), מעניין אם ירושלים תעמוד לדין על החרמת המסע"ת.

ושלא תטעו, אני מאוד שמח על מה שירושלים עשו, אבל התקשורת (שוב) מאבדת אובייקטיביות.

15. King Kenny Member

הרגשתי הזדהות ענקית עם הטור של אורי שלף, לא הייתה שם מילה שלא הסכמתי איתה.
    הטור השני גם נחמד (אמנם פחות משל אורי שלף), ודי מסכם את מה שאני אומר כבר כמה שנים.