הגביע נשאר אדום!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Dimitar Berbatov, ‏3/2/08.

1. Jack Wilshere Member

אני עדיין רועד מההפסד. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

ניהול משחק שערוריתי של צביקה שרף. הוא היה צריך לקחת לפחות פסק זמן אחד כשירושלים החלה לקזז מהיתרון שלנו. מכל מקום, הייתה לי מן תחושה כזו, עוד בתחילת המשחק, שהוא מזלזל בירושלים, כאשר הוא הכניס את אליהו, כספי, שארפ - שבדרך-כלל לא משחקים יותר מדי במשחקים חשובים, ובכלל הוא העלה חמישייה שלא שיחקה יחד העונה. בשלושת הרבעים הראשונים מכבי קלעה ב-69 אחוזים מהשלוש (אחוז שלא ייתכן שיחזיק מעמד לאורך כל המשחק), ולכן צביקה היה חייב לרסן את השחקנים באשר לזריקות מחוץ לקשת ברבע הרביעי. מכבי גם הגזימה עם העבירות ברבע הרביעי. אם כי אני סבור שהשופטים שרקו לחובת מכבי יותר מדי עבירות, אך זו לא הסיבה שבעטיה מכבי הפסידה את המשחק. מכבי הפסידה את המשחק הזה, בעיקר, משום ניהול משחק שערוריתי של צביקה שרף (אני כמעט משוכנע שהוא עצמו היה בהלם מהריצה של ירושלים), שאפשר לכדור השלג - בדמות המומנטום של ירושלים - להתגלגל. ומכל מקום, קבוצה ששומטת 22 נקודות יתרון היא קבוצה לא מספיק טובה, והדברים פשוטים וברורים.

נ.ב - עצם העובדה, שביינום היה על תקן מושיע ברבע הרביעי, רק מראה עד כמה צביקה איבד שליטה במשחק.
    אני עדיין רועד מההפסד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/2/08
  2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

וואו, עכשיו חזרתי הבייתה ואני רואה את זה?! אני לא מאמין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אין בי שום סימפטיה לשליטה הניצחית של מכבי בארץ. באירופה אני תומך בהם כי הם שווים לכלל, אבל בארץ הם פשוט יצאו מכל החורים. כל הכבוד לירושלים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. חל יל Member

הגביע הזה היה צריך להיות של חולוניה

4. הרצליה Member

אני פשוט מת על טימי בווארס, שחקן ענק!

5. אדום עולה בבלומפילד Member

יששששששששששששששש!!!
    איזה יום שמח! כל כך כיף לראות את מכבי מפסדים.
    אני מרגיש כאילו הפועל תל אביב זכתה בגביע.
    כל הכבוד לאחות הירושלמית. הם הקבוצה שלי בליגת העל.
    הם היחידים שיכולים לעצור את מכבי.
    לובשי אדום,אוהדי הפועל,שונאי מכבי- הדבר הכי קרוב היום שיש להפועל תל אביב בליגה הבכירה בכדורסל.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לסכם את הערב הזה במילה אחת:
    אימפריה!
    הקהל, השחקנים, המאמן, הפועל!!!

הפסקתי כבר לספור את כמות הפעמים שיצאתי מנוקיה עם דמעות בעיניים (ובלי גרון). פעם זאת השפלה, פעם זה סתם עוד הפסד ופעם זה שופט שלוקח לך את אחת ההזדמנויות היחידות לראות את הקבוצה שלך אשכרה לוקחת אליפות. אין לי דרך להסביר במילים את הטירוף שהלך היום ביציע 12, אבל אני כן יכול להגיד שאירוע כמו שחוויתי היום, אני בספק אם אחווה כל החיים שלי. אחרי ההפסד בעונה שעברה עם הבאזר, הייתי צריך חוויה מתקנת כדי להמשיך ולהאמין בדבר הזה שנקרא כדורסל ישראלי. היום אני ועוד 5,000 אדומים קיבלנו אותה.

ואני בספק אם לאוהדי מכבי, אותם חבר'ה שקופצים פה ומתלוננים על השיפוט כאילו הוא מה שגרם לשחקנים שלהם להשתין במכנסיים ב-10 הדקות האחרונות (ומוזר שאף אחד לא מזכיר שנאלצנו לשחק בלי חאג'י 3 רבעים), יש בכלל מושג איך ערב שכזה מרגיש. ולא, גם עוד 10 גביעי יורוליג לא ישנו את זה. כי יש בנו אהבה, והיום חברים, היא פאקינג ניצחה!

כיכר ספרא, here we come!!! :aaa021: :aaa021: :aaa021:

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אליאור מה עם איזה מילה לצביקה שרף והשחקנים שלו שביזו את מעמד הענקת הגביע? לא מזכיר לך משהו שמאמן "אהוב" אחר עשה מוקדם יותר השבוע? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

צואה נשארת צואה, ולא משנה באיזה צד של האוקיינוס היא נמצאת... לא בכדי קראתי לבליצ'ק "שמעון מזרחי".

איזה שבוע גדול לספורט, אדום עולה :aaa021:

8. Jack Wilshere Member

Nigel, אני מנין שאתה אנין טעם - אשר אוהב ספורט הישגי ואטרקטיבי - שאחרת לא היית אוהד ארסנל. לכן, אני סקרן לדעת, על שום מה אתה אוהד הפועל ירושלים בכדורסל? שהרי כל קשר בין ספורט הישגי ואטרקטיבי לבין הפועל ירושלים מקרי בהחלט.

9. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא אוהב אימפריות דורסניות ורעות... ולא יודע על איזה ארסנל אתה גדלת, אבל ארסנל שאני גדלתי עליה לא היתה כזו, אלא חסתה בצילה של היונייטד הגדולה שפירקה כל מה שעמד בדרכה והיתה האלטרנטיבה. נכון, כמו הפועל ירושלים.

ציטוט נבחר של הדון:
    גם כשהוא כאילו מחמיא הוא מתלונן ומקטר... ראשים ייערפו באיגוד השופטים הלילה, בקצב הזה הם יפסיקו לקבל הזמנות ומנויים חינם למשחקי יורוליג של מכבי.

10. Jack Wilshere Member

הבינותי... גם אני התחלתי לאהוד את ארסנל בתחילת שנות התשעים כאשר היא חסתה בצילה של היונייטד, אך אני התאהבתי בקבוצה אך ורק לאחר שהייתי ב"הייבורי" ב-1995 עם אבא שלי בדרבי נגד טוטנהאם.
    ולכן, לכשונגר הגיע - ובה בעת הגעתי לבגרות - לא הבנתי מה מצאתי בקבוצה המשעממת של גרהאם, יוסטון וריאוק. מכל מקום, כיום אני מעדיף אימפריות רעות ודורסניות.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין בשוק שאשכרה יש לאפסים האלה תלונות על השיפוט. לא יודע, מהיציע בנוקיה שום שריקה לא הייתה נראית לי לא במקום חוץ אולי אולי מהתוקף של ביינום ב-2 דקות האחרונות, אבל פאק איט, אם משווים את זה לעבירה של מאיר בגמר בעונה שעברה, זה ניסיון לרצח.

די היינו שם באטרף של החגיגות שבקושי שמנו לב לזה, אבל בכל מקרה לא הייתי צריך את זה כדי לדעת ולזכור איזה אנשים קטנים ואיזה מועדון קטן זה מכבי תל אביב. וגם עוד אלף תארים לא ישנו את זה מבחינתי.

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן כמה קווים מקבילים יש בין הניצחון הזה לניצחון של הג'איינטס, יחסי הכוחות לפני המשחק, הקאמבק המאוחר, המאמנים המטונפים של היריבות שלא יודעים להפסיד בכבוד...

שבוע נפלא כבר אמרתי? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

13. Jack Wilshere Member

Il Capitano, לא הייתה עבירה תוקף של ביינום על פניני. פניני לא הספיק להתייצב. כמו כן, מוריס, תוך כדי שמירה על ארנולד, הצליח לגעת בכדור, אך נשרקה עבירה לחובתו. בלי שום קשר למקרים הפרטניים הללו שזכורים לי, השופטים לא אפשרו לנו לשמור בהגנה, ועל כל נגיעה נשרקה לחובתנו עבירה ברבע הרביעי והמכריע (80 אחוז מהנקודות של ירושלים ברבע הרביעי הושגו מהקו). מכל מקום, זה כבר היסטוריה, והעבירות הן לא הסיבה שבעטיה הפסדנו את הגביע.

נ.ב - אתמול דן שמיר לא הגיע למסיבת העיתונאים שעה שצביקה כן הגיע, ולכן ניתן לטעון שכשם שהוא לא כיבד את מכבי והגיע למסיבת העיתונאים, כך גם מכבי לא כיבדה את ירושלים לכשירדה לחדר ההלבשה.

14. idans Member

אני קורא את כל האשכול הזה עם חיוך על הפנים!!! איזה כיף זה לראות את אוהדי מכבי בוכים חח התהפכו היוצרות.

מה שקרה היום אי אפשר לתאר במילים חוויה אדירה רק עכשיו נכנסתי לבית מהמשחק! אני עד עכשיו לא מאמין למה שקרה היום! מדהים פשוט מדהים!

אימפריה

15. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

כמה תגובות לכמה עניינים:

אלי סהר-ערוץ 1 נמצא בסכסוך עם מכבי, שמעון מזרחי מאוד כעס אליהן כשהן החליטו להפסיק לשדר את מכבי. כך שיכול להיות שהוא קיבל הוראות להיות בעד ירושלים בשידור.

שופטים-דבר ראשון, גם בגמר אשתקד השופטים היו בעד ירושלים ושום שריקה של סמי בכר לא תשנה את זה, מי שהפסיד לירושלים את המשחק היה ג'נקינס עם זריקות השלוש שלא הגיעו לשום מקום. דבר נוסף, גם אם בכל משחק מכבי נהנית מהשופטים והפעם לא, אז אסור להם להתלונן? זכותם המלאה.

השליטה של מכבי-שום סיכוי שהיא נגמרת עכשיו. הגמר הזה לא משנה את העובדה שירושלים בעונה קטסטרופלית, ומכבי במגמת שיפור מאז חילופי המאמנים. לא יקרה.

ולסיום, כל הכבוד לירושלים שהצליחו לקחת מהחולרות תואר, כמו שאמרתי אני בספק אם זה ישנה משהו אבל כל משחק עם פרצופים עצובים של פנאן ומזרחי, כל פעם שקהל ההצלחות (ברובו, יש יוצאי דופן) של מכבי משתתק כשקצת לא הולך, כל פעם שהקבוצה של המדינה מועדת מסבה לי אושר גדול.