הגביע נשאר אדום!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Dimitar Berbatov, ‏3/2/08.

1. Dimitar Berbatov Member

מחר משחקי הגביע, הגיע הזמן שיפתח דיון.

מכבי ת"א - גלבוע/עפולה (18:15)
    הפועל ים - הפועל חולון (20:45)

הקרב המסקרן ביותר יהיה בין חולון לירושלים. לדעתי דווקא תהיה הפתעה. חולון בכושר מצוין, ובניגוד לבני השרון שהפסידה לירושלים בשבוע שעבר, לחולון יש גם עומק, ועם הקהל שיבוא בהמוניו לדחוף אותה יש כאן פונטנציאל להפתעה.
    אגב, רק אני חושב שזאת החלטה מטומטמת לקיים את משחקי הגביע בתחילת פרבואר? אדיוטי לחלוטין.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/08
  2. samoel Member

אבל זה הזמן היחדי בו מכבי לא משתתפת במשחק אירופי.
    או לדחות את זה ממש קרוב לאזור הפיינל פורים(ישראל ואירופה) וזה כבר סכנה ליצור עומס.

באשר למשחקים. אני כולי תקווה שנראה את חולון מול מכבי בגמר, לא בגלל ירושליים, להפך מבחינת אוהד מכבי הייתי רוצה לתת לאדומים כמה שבראש. ולא כי אני מפחד אולי הגביע ישאר שם(משחק אחד הכל יקרה) פשוט לקבוצה של דורסמן מגיע הרבה יותר. אני חולוני בעברי ושיחקתי במחלקת הנוער. יש לי קשר למועדון הזה ותמיד כיף לראות קהל משוגע כמו שלו(ולא מדבר על יוסי מלאך אוהד בית"ר מרמת גן). שמכניס המון צבע ושמחה.

3. דנידין Member

הלוואי שיקרה, אבל זה התסריט הכי אופטימי שקיים. התסריט המציאותי והעצוב הוא ניצחון קליל של מכבי.

4. אבו Member

תגידו אין שידור למשחקים היום?!

5. 13.11.1997 Member

אמן שהגמר הקלאסי לא יהיה חולון יכולה לנצח את ירושלים אם היא ביום טוב.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

יש בערוץ 1.

7. JR-Riquelme Member

חולון מבחינתי פייבוריטית מול הפועל ירושלים, אבל אם לא היה ביתיות לירושלים... הבית עושה את ירושלים פייבוריטית נגד חולון אבל לא בהפרש גדול. חולון בהחלט יכולה לנצח את ירושלים ואם תעשה זאת זו ממש לא תהיה הפתעה מבחינתי לפחות.

8. samoel Member

אתה יודע שהמשחק בנוקיה?
    אתה יודע שחולון מתכוונים להביא מספיק אוהדים כדי שלא נרגיש ביתיות שאתה מדבר עליה(אלא אם מישהו כרגיל יתן לירושליים לשבת למטה בטענות לקיפוח), אתה מבין שכל אוהדי מכבי יעודדו את חולון? אני לא יודע כמה אוהדים של מכבי יבואו, נכון עפולה היא לא בני השרון, אבל אחרי האפתיות בשנה שעברה נראה לי תמוהה שלא יגיעו אוהדים. אבל למה אני מדבר, אני בעצמי לא יגיע(לגמר כנראה שכן במידה ומכבי תעלה, בטח אם זה יהיה מול חולון, האמת שאני לא הולך מסיבות אישיות של המשפחה שלי).

9. Emanuel Ruiz Member

אני אומר י-ם זוכה . אני אוהד מכביי , אבל אני חושב שירושלים יצליחו לעשות זאת גם השנה. אבל אני מקווה שמכבי ינצחו כמובןן .. שיהיה בצהלחה לכל הקבוצות ואגב העכשיו התוצאה :
    32-32 מכבי נגד הפועל עפוהל כגלבוע.

10. JR-Riquelme Member

וואלה לא ידעתי... ראיתי בתוכנייה של הווינר שירושלים בצד הביתי אז כתבתי לפי זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue3.Xxx

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הופעה מכובדת של עפולה, כמובן לא מסכים, עכשיו בואו נראה את הירושלמים זוכים.. מקווה שהם יעלו לגמר לא כי אני חולה עליהם אלא כי אני מאוד ישמח לראות אותם מושפלים במעמד של גמר גביע.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יפה. ירושלים בגמר, היה משחק טוב ומעניין, ירושלים כמעט היו מספיק טיפשים כדי לא לנצח אבל בסוף ניצחו, אם עכשיו הם יזכו בגביע יהיה על מה לפרגן להם, נראה אותם בגמר האמיתי.

13. JR-Riquelme Member

איזה משחק ענק היה... חולון ברחו בהתחלה, אבל זה לא הספיק להם. ירושלים ברחו לקראת הסוף אבל חולון כמו שהיא יודעת חזרה למשחק עם זריקות משוגעות, כמעט וחולון ניצחו... רק כמעט.
    זה מוכיח שלא רק אתלטיות מנצחת, צריך גם מוח, וזה יש לירושלים בשפע ולא לחולון. יתרון מוחץ בריבאונד של חולון לא הספיק נגד המשחק החכם של ירושלים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/08
  14. Dimitar Berbatov Member

אני בדרך כלל לא אוהב את המשחקים בלי ההגנות והסדר, אבל היה משחק גדול אתמול ואחד הגדולים בכדורסל הישראלי בשנים האחרונות.
    אני מאשים איש אחד בהפסד אתמול של חולון והוא מיקי דורסמן. אתמול הוא פשוט שחט את שחקני המפתח שלו כדוגמת מורן רוט (שחקן מוכשר, חייב ללמוד לשלוט בקצב), טאקר וסימונס, ולא ישתמש בסגל הכל-כך עמוק שיש לו. בשביל מה לחולון יש שחקנים כמו ווישהאם, דיקסון, אבישי גורדון וגוני יזראעלי על הספסל?

שאפו גדול לישראלים של ירושלים. מרקוביץ' ממשיך בכושר המעולה שלו עם כמעט נקודה לדקה, דרור חג'ג' בניהול משחק פנטסטי והרבה ווינריות במאני טיים, שרון ששון בכושר קליעה מדהים, וכמובן גיא פניני - אחד הישראלים היותר טובים בליגה, שהראה אתמול שוב פעם שהוא לא רק פרובוקטור. ישראלים מצוינים יש בירושלים. כמו שאלי סהר אמר, ירושלים היתה צריכה להביא 3 זרים איכותים, ולא אוסף של זרים בינונים. וזה אחד הכשולונות של שמיר.

15. zivmay Member

ירושלים עלתה לגמר וזה צפוי, אבל לדעתי, אפילו פייט מכובד היא לא תיתן למכבי. במיוחד לא בכושר הנוכחי של הצהובים.