הגביע האנגלי - 2019/20

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י alexshw, ‏8/11/19.

1. Clichy COYG

מטורף כמה הוא חד בפעולות שלו והוא כולה בן 18, נראה פי אלף יותר בשל מנלסון שהספיק לצבור קצת קילומטראז'.

מחצית טובה יותר, אמנם זה עדיין מעט מדי אבל מתחילים לראות משחק לחץ קצת יותר מתואם ומסודר (ולא שחקנים שלוחצים אקראית), זה מה שניצח לנו את המשחק.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הערכתי שזה הסתכם בדבר פשוט יותר.

זה.

והעובדה שהוא דובר אנגלית ולא דותראקית.

Clichy אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

שחקן אדיר.
    בהחלט מהמרשימים ביותר העונה אנדר 20.
    לא חושב שהיו לו הופעות רעות בארסנל השנה ואני כולל משחקים שאף שחקן שלכם חות ממנו ולנו לא קיבלו ציון עובר.

4. alexshw Member

סיבוב שלישי - משחקים חוזרים

שלישי - 14/1
    21:45 בלקפול - רדינג
    21:45 קובנטרי סיטי - בריסטול רוברס
    21:45 ניוקאסל יונייטד - רוצ'דייל
    21:45 שרוסברי טאון - בריסטול סיטי
    21:45 טרנמיר רוברס - ווטפורד
    22:05 טוטנהאם הוטספור - מידלסברו

רביעי - 15/1
    21:45 קרלייל יונייטד - קרדיף סיטי
    21:45 מנצ'סטר יונייטד - וולברהמפטון וונדררס

מנצ'סטר יונייטד עברה שלב ב - 9 מ -10 משחקים החוזרים האחרונים קרי מאז 1998. בתקופה הזו צ'לסי בעונת 2012/13 הייתה היחידה שניצחה אותה במשחק חוזר - 1:0 בגשר, אחרי 2:2 באולד טרפורד.
    לפני כן מנצ'סטר יונייטד דווקא הודחה בשתי עונות רצופות אחרי משחק חוזר ב - 1996/97 מול וימבלדון ועונה אחר כך מול ברנסלי.

5. cheddar Member

קומדיה של טעויות אצל יונייטד למרות ההצלה מוואר

6. oranfu Member

אני מדמיין או שפרד ממש השתפר והוא אשכרה אחד הטובים שם?

7. avdz7 Member

נצחון בחסותו של סולשיאר.
    הכניס בגאון את פריירה, שכהרגלו מאבד כדור וגורם להתקפה של וולבס שכתוצאה ממנה אנחנו יוצאים למתפרצת ומבקיעים.

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

לא ראית את הטעות בית סוהר שלו שהובילה לגול שנפסל? חוץ מזה יש לו לאחרונה משחקים טובים הגנתית, אבל התקפית הוא עלוב ובתור מי שהוא לא הקשר האחורי פרופר אלא משחק יותר קדימה זה ממש לא מספיק טוב.

ניצחון עם הרבה מזל. לא ממש הבנתי מה הפרשן התלהב מהשער של מאטה, אמנם סיומת טובה אבל סך הכל אחד על אחד במצב הכי קורץ שיש, שחקן שלא מבקיע משם זה מחדל.

9. oranfu Member

ראיתי, אבל אני מדבר באופן כללי.
    זה נראה כאילו הוא עושה עבודה הגנתית טובה והוא גם מכניס פה ושם כדורים לא רעים בהתקפה. סה"כ גם שומר על הכדור יפה.

10. k_700 Member

משחק- שניים טובים עם משחק חלש ועוד שניים בינוניים, ככה הוא כבר תקופה.
    בטוטאל זה שחקן סגל רחב מקסימום בקבוצה טובה.

אפילו במשחק הזה, שהוא כביכול אחד הטובים שלו העונה הוא זה שעשה את הטעות בשער שנפסל בVAR בזכות היד הקטנה של חימנס(מי מוסר ככה בהגנה אלוהים יעזור לי).

וולבס עמדה היום בצורה ביזיונית .
    לא לחצה בכלל, נתנה את כל השטח בעולם למאטיץ' ופרד(אשכרה הסרבי שיחק היום בחופשיות ויצא קדימה עם הכדור).
    משחק ממש עלוב של וולבס. יצא לי לראות אותם לא מעט העונה, זה בבטום 3 הופעות חלשות שלהם מאז שהם יצאו מהמשברון של פתיחת העונה הרעה.

אגב, אדאמה טראורה, רק נדמה לי או שמאז שאלעד וכל היצורים התחילו לפמפם אותו הוא נראה כמו כלום? כאילו זה כבר 3-4 משחקים מאז שפרסמו פה את הגרף.

11. k_700 Member

להיפך, במשחקים האחרונים הוא כאילו זורח בצד ההתקפי, בצד ההגנתי כשיש לנו מבחן אנחנו רואים כמה הוא בוסר וכשאין מבחן כמו מול ברנלי או נוריץ'(מהיריבות החלשות בליגה שלא מביאות גם ככה שום מבחן בצד הזה) אז אפשר למסמס את זה.
    היום כמו שכתבת, גם באחד מהמשחקים החלשים ביותר של וולבס העונה, הוא נתן טעות בית סוהר ששווה שער ביום שהכדור לא מלטף את היד של חימנז.

גם אני לא מבין את ההתלהבות מהשער של מאטה.
    מארסיאל עם השינוי כיוון והמסירה המצוינת סידר לו מצב שאי אפשר להחמיץ, טוב אולי פרירה או לינגארד היו מחמיצים את זה.

אלוהים יודע אגב מה היה דחוף כל כך להכניס את ראשפורד ולהוציא את גרינווד.
    לך תסתדר עכשיו גם בלי השחקן התקפה הכי חם שלך וכשאתה גם ככה עם שחקן וחצי נורמלי בהתקפה.

12. golding מנהלים

פרד הוא סוג של רמירז בקבוצת כדורגל הרבה פחות טובה מצ'לסי ההיא. מאוד מזכיר לי אותו בסגנון המשחק.

כלומר - שחקן משלים טוב לקבוצה עם שאיפות.

13. one united Member

1) לא חייבים להתלהב מהגול של מאטה, אבל אפשר לחשוב מה היה קורה אם השניים היו מתחלפים בבישול ובניסיון הצ'יפ, זה לא רק פרירה ולינגהא רד.
    2) אולי עדיף לנו שראשפורד ינוח עוד שבוע, זה לא באמת שהוא יכול לבוא לידי ביטוי בפחד שאוחז בנו בכל פעם שאנחנו מגיעים לאנפילד. יהיו עוד מ שחקים הרבה יותר קריטים במאבד על מקום 4. מקווה רק שזו פציעה לא משמעותית יותר

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אנחנו לא באמת במאבק על טופ 4. היינו בסרט הזה ב-2016/17, לכאורה המרחק שלנו משם לא גבוה אבל אפשר להיות בטוח בטריליון אחוז שכשתגיע ההזדמנות לסגור אותו נבעט בדלי. וזה בסדר גמור, ההנהלה והמנג'ר עשו כל שביכולתם כדי שלא נשחק בעונה הבאה בצ'מפיונס ולכן מגיע להם ליהנות מפרי עמלם. אם בטעות כן נגיע לשם זה פרס לניהול הנוכחי ונזק עצום לעתיד.

15. k_700 Member

1. אפשר לחשוב מה מאטה עשה בעונה הזאת חוץ משני המשחקים האחרונים כדי שתקטול ככה את מארסיאל.
    יש בכלל ספק שלמארסיאל יש סיומת טובה יותר?
    מארסיאל וראשפורד בעונות טובות מאוד. זה קצת מתחת לראדאר עם המספרים של ראשפורד אבל גם מארסיאל דופק פה מספרים בטח ביחס לזה שהחסיר חודשיים וחצי.

גם אני לא באמת מריח פה מאבק על טופ 4.
    ניצחנו כמה קבוצות חלשות מאוד ואת וולבס בגביע(כנראה שלגביע חוקים משלו כמו שאומרים), אתה בכאילו במאבק רק בגלל חולשת כל הצמרת הגבוהה(פרט לליברפול וסיטי), אבל הכדורגל שלך פחות טוב וגם התוצאות שלך הרבה פחות יציבות.
    ברגע שיצטרכו ללחוץ על הדוושה זה יקרה ואתה תהיה בחוץ. צ'לסי ולסטר טובות מאתנו זה ממש שלהן להפסיד.
    את המנוחה לראשפורד צריך לתת כדי לא להתרסק, גם מול ליברפול וגם בהמשך.
    הבן אדם היה מעורב כמעט בכל ה-20 שערים האחרונים שלך. בלי פוגבה עד לסוף העונה וגם בלי ראשפורד לתקופה ממשוכת אתה עם חלוץ פציע וגרינווד עד לסוף העונה.
    נזכיר אנחנו 5 מצ'לסי אבל גם 6 מניוקאסל במקום ה13.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/20