הבלם הטוב בעולם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏18/3/05.

1. Barcik Member

קפיצה לקבוצה דרג א'.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריו פרדיננד?! מה הוא קשור.... ועוד עומד במקום של מאלדיני. גם לסתאם יש מקום ברשימה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/3/05
  3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פריאה צריך עוד הרבה יחסי ציבור כדי שבכלל ידברו עליו כבלם בטופ 5. חבל מבחינתו גם שהוא משחק עבור קולומביה ולא עבור נבחרת אירופית, מה שבכלל היה מגדיל את החשיפה שלו בעולם הכדורגל. מבחינת יכולות אין עוררין שמדובר בשחקן מצוין, אני זוכר שהיתה לו תקופה קצרה בבוקה ושכבר אז הוא נראה כשחקן הגנה כמעט מושלם, פיזי, רגוע, טכני.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה ושכחתי, אני טוען זאת כבר כמעט עשור. הבלם הטוב בעולם : פאביו קנאבארו.

5. אלי מתחן Member

קנאברו בלי ספק הבלם הכי טוב בעולם, עוד לפני שהוא הגיע ליובנטוס. ביורו היה אפשר כבר לראות את העליונות שלו על פני נסטה, בעוד נסטה קיבל מליונברג בין הרגליים קנאברו מפחיד את הבלמים היריבים.

הצמד הכי טוב בעולם אני מאמין שאלו מלדיני ונסטה, למילאן יש את ההגנה הכי חזקה בעולם וזה כנראה בזכותם.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר להתווכח עם העובדות, ההגנה של צ'לסי כמכלול (בלמים מגינים שוער) היא הכי טובה בעולם, וניתן גם להגיד באופן ספציפי על שני הבלמים שלה, שלא ממש נחשבים כ"סופרסטארים" כמו נסטה, פרדיננד ואחרים, שהם צמד הבלמים הטוב בעולם כיום.

7. yakirmaimon Member

ממש לא נכון לדעתי. קודם כל בופון יותר טוב מבצ'ך.
    דבר שני תוראם וקנאברו יותר טובים מקראבליו וטרי עם כל הכבוד הראוי.
    המגן השמאלי של יובה זמברוטה גם הוא טוב מכל המגנים השמאליים של צ'לסי ביחד.
    רק בעמדת המגן הימני צ'לסי אולי לוקחת.
    אז אתה עדיין בעמדתך.<???

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאוהד יובה, אני שומר על אובייקטיביות. אובייקטיביות זה לראות את התוצאות. פתחנו את העונה מצוין מבחינה הגנתית אבל קצת נחלשנו. יש לנו הגנה מצוינת, שניה לצ'לסי לדעתי, אבל הם עדיין יותר טובים, אין מה לעשות. אני מסכים איתך על בופון וזמברוטה, אבל נאלץ לא להסכים איתך על מרכז ההגנה, ממש בקושי, דרך אגב.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

יקיר אתה חייב ללמוד לבסס את הדעה שלך, לזרוק הצהרות ולומר X הוא הטוב ביותר זה ריק וזה מוריד את הרמה פה, משהו שעוד כמה אנשים פה צריכים להבין.

דבר שני אני לא כל כך אוהב את ההצהרות של "הבלם הטוב בעולם" אי אפשר להוכיח כזה דבר, זה סתם טיפשי ולא מוביל לשום מקום מלבד ויכוחים חסרי תועלת בייחוד שכל שני וחמישי כל ילד קובע כך או אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏19/3/05
  10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו לא סתם מצהירים. אנחנו רואים כדורגל וקובעים לפי מה שקורה בשטח. ההגנה של צ'לסי נותנת עונה מדהימה בקנה מידה הסטורי. מתי בפעם האחרונה קבוצת פרמייר ליג ב-30 מחזורים ספגה 10 גולים?!

11. yakirmaimon Member

באותה מידה אני יכול לומר לך מתי קבוצה בליגת האלופות ספגה שני שערים עד לשלב רבע הגמר.?? וגם הם היו ממצבים נייחים שניהם, אחד פנדל ואחד בעיטה חופשית, מתי????????????????.
    אפשר להביא פה עוד 100 טיעונים כאלה ...

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין משהו, ואני אשמח אם תסביר לי יקיר. איך זה שלקבוצה א' יש שוער יותר טוב מקבוצה ב', צמד בלמים יותר טוב, מגן שמאלי יותר, כל היתרון של קבוצה ב' מסתכם במגן הימני (וגם זה 'בהנחה'), ובכל זאת קבוצה ב' סופגת פחות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/3/05
  13. MUFC - 1878 Member

יש בלם אחד יותר טוב מג'ון טרי בעולם וזה ריו פרדיננד.

בקשר לנושא כרגע לצ'לסי יש תהגנה הטובה בעולם אז למילאן שהוכיחה נגדנו מצויין אז לדעתיח למנצ'סטר ואז ליובה

חוץ מזה החוזק בהגנה של צ'לסי לא מיסתכמת רק בספיגת שערים מועטה אלא גם בהיצתרפות המגנים למעלה והתרומה שלהם להתקפה ובזה צ'לסי טובה מכולם למרות שזמברוטה והיינצה ועוד הרבה טובים מברידג' ושאר חבריו אבל הם מישתלבים בצורה מצויינת עים הקיצוניים של צ'לסי ובזה צ'לסי טובה יותר בהגנה המגנים שלהם חוסמים את התקפות היריב וגם עוזרים להתקפה בעזרת המהירות והטכניקה הדי גבוהה שיש לברידג' וג'ונסון.

14. Makaay#10 Member

מאוריציו ג'ובניני.

פשוט נמאס עלי החוסר אובייקטיביות של אנשים כאן בפורום לא מזמן קראתי הודעה לא זוכר מי רשם אולי באיזה דיון אחר מישהו רושם "בופון \צ'ך לא זוכר, יותר טוב משמייכל." טוב נבליג. אחר כך אני קורא אחד רושם באיירן כרגע בכושר יותר טוב מצ'לסי,וחומר השחקנים של באיירן בכמה דרגות יותר טוב מצ'לסי,ואה כן -מי מכיר את השחקנים של צ'לסי בכלל(!) טוב נבליג. אחר כך אני קורא עוד מלא זיוני שכל על כל אוהד שמנמק למה הקבוצה שלו היא הכי טובה שיש, ואז עוד מתלונן על חוסר האובייקטיביות בפורום. אנשים פשוט ירדו מהפסים כאן.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

עריכה- אומנם רשמתי את ההודעה בדיון הזה אבל היא מכוונת לכל מקום אחר שמופיעה בוא החוסר אובייקטיביות המדהימה בזמן האחרון.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/3/05
  15. נדב מיכאלי Member

לדעתי נסטה,הכי מנוסה והכי טוב לדעתי.