"הבי לי את בנייך היגעים, העניים... ואת טורינו!"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/7/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

WTF, עד כמה הבעלים יכול להיות שרוט. הסיפור הזה מזכיר לי את זמפריני ששיחק בגווידולין. לנו נותר לקוות שאולי בעונה הבאה המועדון המפואר של טורינו יחזור לליגה הראשונה כי כרגע הם ממש לא יציבים וכנראה שבורים מנטאלית.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/11
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורינו מתפוצצת עם 4-0 בחוץ על אסקולי, צמד של ישו.

מחצית בפאדובה, אטאלנטה מובילה 1-0 על המקומיים.

3. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

http://www.youtube.com/watch?v=9YAwlU0uVjs

פאסקוואטו עם שער ניצחון היום אחה''צ מול ליבורנו בדקה ה-90 עם הקפצה אלגנטית מעל השוער. מחכה כבר לקיץ לראות אם יעשו בשכל וישאירו אותו אצלנו ולא ישלחו אותו לאיזו ברשה או משהו בסגנון הזה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע מי ומאיפה זה, אבל נראה לי שזה שייך לפה:

5. cazzo Il Capocuoco

אכן, מאשר שזה שייך לפה. אלו gialappa's band שמשדרים כל מיני פספוסים, והפעם עושה רושם שהחברה מתלהבים מאותו עקב במשחק ליגה אזורית בין אנאונה (פרובינצית טרנטו) ובריקסן (בולצאנו).

6. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי מצלם משחקים מהאצ'לנזה?

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה תגידו על השער של פרנצ'סקו רופולו מאטאלנטה?

incredibile

טבלת הליגה (מחזור 35):
    http://oi54.tinypic.com/2crwv7o.Xxx

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

שער ענק.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/11
  9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

גול נהדר.

במבט לטבלה מרגיז אותי שמי שעולה ליגה בוודאות כמובן זו סיינה, אני כל כך שונא את הקבוצה הזאת, גרועה, מגרש מגעיל.

וארזה (אימפריית כדורסל) ונובארה יכולים להיות שינוי מעניין בדומה לצ'זנה (שאני מקווה שתישאר).

אם וכאשר טורינו עולה, היא ממשיכה לארח באולימפי?

10. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכל זאת סיינה מציגה העונה את הכדורגל הטוב והיפה ביותר בליגה. בליגות הנמוכות אין לי חיבה או סלידה מאף קבוצה, כך שלא אכפת לי מי תעלה ומי לא, בסוף מתרגלים לכולן. ולמרות המגרש המגעיל שלהם הם מביאים כמות שווה של אוהדים לזאת שברשה מביאה העונה, אז בטח שבסרייה A הם מסוגלים להעלות את הממוצע באופן יחסי.

מצד אחד אתה מדבר על המגרש המגעיל של סיינה ומצד שני אתה רוצה שוארזה תעלה ליגה? היית רוצה לראות את אינטר משחקת בגרוטאה הזאת?
    ולמי אכפת מקבוצת הכדורסל של העיר? אם כך אז גם סיינה אמורה לעלות.

כן.

מבחינת כמות האוהדים העולות אמורות להיות אטלאנטה, טורינו ופסקארה/סיינה.
    לפחות לטעמי האיצטדיונים היפים ביותר (יחסית לאיטליה) שייכים למודנה(בראליה), פרוזינונה(מאטוזה), רג'ינה(גראנילו), ויצ'נזה(מנטי), נובארה(פיולה), האולימפיקו של טורינו ומעל כולם הנראו רוקו של טרייסטינה שעולה כמעט על כל האיצטדיונים בסרייה A.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. הלוואי ופסקארה תעלה, כשהייתי באיטליה בשנה שעברה היה את המשחק עלייה שלהם לסרייה B המגרש היה מפוצץ ב-20 ומשהו אלף, התאהבתי בהם חחח

ב. המגרש של וארזה עדיף על פני הגרוטאה של סיינה, ששם בקושי נכנסים אנשים ביציעי הזזה כאלה, אני אומר לך בתור אחד שהיה שם במשחק אליפות, נגעלתי ואמרתי שזה בושה שיש מגרש כזה בליגה הזאת. לא הבנתי מה הכוונה ל-"אם כך סיינה צריכה לעלות" אם זה בהקשר לקבוצת כדורסל כי היא אימפריה אל תשווה אפילו, וארזה הגיעה ל-10 גמרים רצופים באליפות אירופה בין שנת 70 ל-80 ולקחה מתוך זה 5, מי זו סיינה בכדורסל, כלום ושום דבר בליגה מתה פי 100 יותר מהכדורגל.

ג. חידוש מרענן הכוונה לקבוצות קטנות שלא ראינו אותם מעולם בסרייה אה (בעיניים כמובן) ולך תדע מה הן יכולות להביא. אף אחד לא חשב פה שצ'זנה תהיה קבוצה שתהיה במאבק ודווקא בארי תהיה בשר תותחים שתרד ליגה כבר לפני 10 מחזורים.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ציטטת אותי נכון. אמרתי "אם כך אז גם סיינה אמורה לעלות."
    התייחסת לקבוצת הכדורסל של וארזה אז הוספתי גם את זו של סיינה.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אמרתי שאין מה להשוות בין הקבוצות כדורסל, כי וארזה זו אימפריה שהיתה 10 פעמים רצוף בגמר אליפות אירופה בין שנות ה-70 ל-80 והיתה לוקחת אליפויות בהליכה בליגה שהיתה הליגה החזקה באירופה, והיתה מהקבוצות החזקות בליגה גם בשנות ה-90 (הליגה האיטלקית בכדורסל מתה בערך החל מסוף 2004) וסיינה כיום קודם כל הם מעולם לא היו במעמד גמר ודבר שני הם לוקחים אליפויות בקלות בליגה עלובה שכבר מזמן, קרוב לעשור, ירדה מנכסיה וצריכה משהו מאוד מיוחד בשביל לחזור.

בכל אופן אני אישית לא אוהב את סיינה גם מבחינת קבוצת כדורגל, הם מעולם לא נתנו איזה משהו מיוחד לליגה, הכדורגל שלהם היה די מגעיל לאורך השנים האחרונות שהם היו בסרייה אה ובשנה שעברה הם ירדו בצלילה חופשית בערך כמו בארי השנה. אני מקווה שפסקארה תתברג בפלייאוף, בשבועיים האחרונים לא יצא לי לעקוב אחריהם בטבלה אבל אני רואה שהם מרחק נגיעה מהפלייאוף, אז אני מקווה שיסיימו איכשהו במקומות 5-6 למה זה יהיה חידוש מרענן לליגה, מה גם שהאיצטדיון שלהם, שאומנם מכיל 20 וקצת אלף, שזה יותר ממה שיש בסיינה או ברשיה לצורך העניין, עבר שיפוץ מאסיבי ונראה כמו מגרש כדורגל ראוי, גם אם היציעים קצת רחוקים מהמגרש. אהבתי לראות את הקהל שלהם במשחק עלייה, ליגה שלישית, עודדו נהדר. בסרייה אה רוב המשחקים שלהם יהיו מלאים, בטח נוכח העובדה שהם לא היו בסרייה אה, כמה? 20 שנה?

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/11
  14. Interista Member

אני מעדיף שקבוצה כמו סיינה, שנותנת ליובה 6 נקודות כל עונה במתנה (למרות שהחזרה מה3-0 בעונה האחרונה משכיחה את זה) בגלל הקשרים ביניהן, תשאר בסרייה B.

אני אמנם לא עוקב אחרי הסרייה B בכלל, ולכן ההעדפה שלי לקבוצות באה אך ורק בגלל האצטדיונים שיש להן. לכן חבל שטריאסטינה תרד ליגה כי יש לה את האצטדיון היפה באיטליה אחרי המיאצה (ואולי גם אחרי החדש של יובה), אבל אני מקווה שלפחות אחת מרג'ינה (מקום 6 המוביל לפלייאוף) או ויצ'נזה (מקום 8, נקודה מתחת לרג'ינה) יעלו ליגה, אם לא אז לפחות נובארה שגם האצטדיון שלהם סביר.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לדעת איך היסטורית הכדורסל של וארזה הגיעה לדיון על הלגיטימיות של סיינה כקבוצת סרייה A? אני מניח שהתשובה נמצאת אי שם בתוך אחת ההודעות הארוכות של עומר, אבל... תהיו בריאים.

עומר - סיינה קבוצה גרועה? ראית אותם השנה? הקבוצה הטובה בליגה יחד עם אטאלנטה. יש להם גם את הבסיס הכי טוב יחד עם הברגמאסקים, ושתי הקבוצות לא רק שהן הראויות ביותר לעלות, אלא גם ה"משתלמות" ביותר לליגה מבחינה איכות משחק.

גם לא הבנתי מה הבעיה עם האיצטדיון הרומנטי בסיינה. את מפלצות הבטון הסופר מתקדמות/מודרניות תשאיר לגרמניה. תשאיר לטוסקנה את הקסם.