"הבי לי את בנייך היגעים, העניים... ואת טורינו!"

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏27/7/10.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוונציה העסקה גם כן התפוצצה? אני מקווה שלא כי זאת קבוצה שיכולה להוסיף הרבה עניין ותיירים לליגה.

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בונציה הכל בסדר (לעכשיו). כדאי רק שתצנן את ההתלהבות כי במקרה הכי אופטימלי שבו הם עולים בכל עונה, הם יגיעו לסרייה A רק בעונת 14/15.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בסיקור הפתיחה נכתב שהמועדון U.S FOGGIA זוכה להתעניינות תקשורתית גבוהה יחסית לליגה השלישית, ובכן הפעם הסיבה היא כלל לא חיובית. לאחר כיבוש שער לא ספורטיבי של היריבה, ביצוע יפה יחסית לרמה של השחקן שנהדף רגע לפני הגול, התחילה מהומה והמשחק נפסק.

http://www.youtube.com/watch?v=t30dXKFfQ00

4. 亚历山大帕托 Member

מס' 18 של פוג'ה צריך לשחק ב-NFL, הוא התחמק שם מאיזה שישה שחקנים שניסו לתפוס אותו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx זה הדבר הראשון שחשבתי עליו שראיתי את הסרטון...

פוג'ה זה לא הלבנים?

6. 亚历山大帕托 Member

הרושם שקיבלתי מההתרחשויות הוא שזו הקבוצה הביתית ששיחקה מלוכלך. בדקתי עכשיו את המדים והאדום-שחור הוא אכן של פוג'ה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/3/11
  7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדריי, איזה מין מילאניסטה אתה? כל אחד יודע שפוג'ה ולוקזה הן המעתיקניות שלנו בליגות הנמוכות מבחינת מדים. גם נוצ'רינה משחקים בפסים אדום-שחור.

זדנק זמאן כבר ידוע לשמצה ככזה שמנחיל בקבוצות שלו גישה שדוגלת בהתקפה בכל מחיר. פוג'ה שבמקום השישי כבשה הכי הרבה שערים בליגה עם 55 שערי זכות (הבאה בתור נוצ'רינה כבשה 40), ובו זמנית ספגה הכי הרבה (46, הבאות בתור פיזה וג'לה ספגו כל אחת 33). בסה"כ נכבשו ב-25 משחקי הקבוצה העונה בליגה 101 שערים. בכל אופן, מדהים לראות שהגישה הזאת מתבטאת לא רק מבחינה טקטית, אלא גם מבחינה ספורטיבית. הם פשוט יעשו הכל כדי לכבוש לא משנה מה.

8. cazzo Il Capocuoco

אפשר להוסיף את סורנטו, נויקאטארו, תיינה, אאודאצ'ה סאן מיקלה, סארצאנזה, אומנייה, פאלמזה, קאסטרווילארי, סאנט'אנג'לו לודיג'אנו, פיורנצואולה ואפילו את וירטוס לאנצ'אנו.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אחרי שסיימו לטייל במרחב, הוא ומשפחתו (?) יארזו את המזוודות לאחר שהאדון חתם בליגת שקר כלשהי בשוויץ.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני רואה עכשיו את משחק העונה (?) בין אטלנטה ונובארה - לא משחק ברמה כל כך גבוהה אבל יש מהלכים יפים פה ושם, אצטדיון נחמד שגם מוסיף לחוית הצפייה.

למרות שהייתי "אמור" לדעת את זה, הופתעתי לראות בשורות אטלנטה שני שחקנים ששיחקו במונדיאל האחרון (קארמונה ובארטו). לא דבר שכיח בליגות המשנה ברחבי העולם, שני יוצאי מונדיאל בקבוצה אחת, אני משער. גם "גיליתי" שם באגף שמאל את בונאונטורה הצעיר שזכור לי מהמונדיאליטו במצרים, שחקן חביב.

הרושם מהמשחק הוא שלאטלנטה יש שחקנים טובים יותר, רואים את זה בפעולות האישיות בעיקר, אבל זה לא מתבטא ביתרון ברור במגרש. נובארה לא פחות מסוכנת למרות שהשחקנים שלה פחות מרשימים אינדיבידואלית. לא חסר הרבה שישוו. הצלה גדולה של שוער אטלנטה לפני כמה דקות, בכלל הוא נראה שוער לא רע.

עריכה:

רובינו משווה את התוצאה, הרמה יפה של מס' 10 וסיומת טובה עם הראש. נובארה פשוט דחפה את הכדור לרחבה עם הרמות שנראו לרוב סתמיות, אבל בסוף זה הצליח.

היה מאוד מאכזב לראות את בארטו במחצית השנייה, פשוט לא נוכח במגרש מלבד תרגיל אחד מבריק ליד הקרן. המגן הימני של אטלנטה נראה טוב, מרכז ההגנה הרבה פחות ובעיקר מול כדורי הגובה של נובארה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/11
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדברים שאתה אומר הגיונים. לאטאלנטה יש סגל שגדול על הסרייה B ויש שם בסיס טוב למדי עבור קבוצת תחתית סרייה A. השוער שדיברת עליו הוא קונסילי - בחור בן 24 שגדל במועדון ועד לא מזמן השוער הקבוע של האצוריני (אליפות אירופה U21 ב-2009 היה הטורניר האחרון שלו). הירידה של אטאלנטה בעונה שעברה הייתה למרות קונסילי ולא בגללו.

האיצטדיון די מיושן ולא יוצא דופן, אז אניח מניח שאולי חוויית הצפייה הייתה נחמדה בגלל האווירה. לאטאלנטה יש גרעין קבוע שנחשב לאיכותי, ובמשחק מול נובארה הם נעזרו באיצטדיון כמעט מלא (כ-22 אלף). מה שכן טוב באיצטדיון הוא שהיציעים קרובים למגרש, אולי זה עזר.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהסרייה D(חמישית):

גאווה איטלקית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/11
  13. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

טורינו פיטרה אתמול את פראנקו לרדה שלא סיפק את הסחורה. טורינו נמצאת לאחר שני הפסדים רצופים במקום השביעי כשהמטרה היא לשוב למקומה הטבעי, לסרייה A. כדי להשיג את המטרה ג'וזפה פאפאדופולו מונה למאמן הקבוצה ויצטרך להצעיד אותה להצלחות.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/3/11
  14. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

http://www.youtube.com/watch?v=c9f6p2-veY8

פאסקוואטו עם עוד שער נהדר למאזן. אני מאד מקווה שבמשרדים בוינובו יעשו את ההחלטה הנכונה ויחזירו אותו אלינו הביתה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx קשה לי מאד להאמין שהוא יהיה שחקן הרכב (הלוואי, אני אהיה הראשון שישמח אם זה יקרה) אבל לכל הפחות שחקן רוטציה איכותי. לא סופר פלופים כמו פפה ומרטינז. שיהיה לו בהצלחה עד סוף העונה ואני מקווה שהוא ייתן עוד 2-3 גולים.

לפני המשחק מול המרדה: "Penso sempre alla Juve, questo è il mio derby"
    על המודל לחיקוי: "Del Piero è il mio maestro"
    על השאלה האם לחזור ליובנטוס יהיה עבורו חלום: “No, più che un sogno è un obiettivo. Ho trascorso cinque anni splendidi a Torino e sto lavorando per poterci tornare come giocatore vero. E’ una cosa difficile lo so, ma ce la metterò tutta per far vedere il mio valore”.

נשמע כמו אחרון הביאנקונרים. באמת מותק של בחור.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פפאדופולו הפסיד את שני המשחקים הראשונים שלו בתור מאמן טורינו. נחשו מה הנשיא אורביינו קאיירו האידיוט עושה? מפטר את הנ"ל לאחר 11 ימים בתפקיד ומחזיר את לרדה לעמדת המאמן.

לרחם על האוהדים...

http://u.goal.com/15800/15835.Xxx
    ככה נראה אהבל

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/3/11