הבית של אהוד

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Ampelmann, ‏27/8/08.

1. T0XiN Member

כמו שאמרת,אין במי לבחור.
    לכן הפתרון הוא לשים פתק לבן בבחירות ועליו לכתוב משהו שיביע את זה שאין במי לבחור כי כולם כשלו בעבר ולא מגיע להם הזדמנות שניה.

2. Lupo Member

מסכים איתך לגמרי, אבל צריך לחשוב על טובת המדינה, ולא להתחיל להתנכל לראשי המפלגות.
    אם לא אולמרט, אני לא רואה עוד מישהו חוץ מברק או ביבי שיכולים להנהיג את המדינה הזאת. אין מקום לנסיונות, המדינה עומדת בפני שנים גורליות, וצריך לתת למנוסים להנהיג עכשיו.

3. T0XiN Member

אני לא רוצה להכנס איתך לעימות פוליטי,אבל למה אתה חושב שאולמרט צריך להיות ראש ממשלה גם בקדנציה הבאה? (במידה והוא היה יכול להמשיך ומנסה להבחר שוב)

4. Lupo Member

הוא יודע להנהיג את העם, יש לו ניסיון, ואני חושב שהוא התחיל דרך שהוא צריך לסיים בעצמו, ולא לתת לאנשים חסרי ניסיון דווקא בשנים הבאות והכל כך גורליות להנהיג את העם.
    רק שיסיים עם סוריה ואיראן, ומבחינתי הוא יכול ללכת לדרכו.
    אני גם לא חושב שיש מישהו טוב יותר ממנו כרגע.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/8/08
  5. צחי לייבמן Member

איזה דברים טובים אולמרט עשה?

6. Lupo Member

נכון שהוא עשה לא מעט טעויות במהלך כהונתו, אבל הוא האיש הכי נורמאלי שיכול למלא את תפקיד רוה''מ.
    אחרי שרון, זה מה שיש לנו להציע.

7. Ampelmann Member

לירן, יא מוזר אחד...קודם כל זה לא הבית היקר במדינה (6-7 מיליון פחות ממנו, אגב) ושנית, אתה חושב שהוא קנה אותו רק כדי להגיד "לי יש הכי גדול" (בגרסת הנדל"ן)? לא. כולה קנה בית שמצא חן בעיניו והיה ניתן להשגה.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

על משקל מה שלירן אמר, אני יכול לבוא לכל אחד ולהגיד "בשביל מה אתה צריך מחשב בבית?" או "בשביל מה אתה צריך שלושה חדרים, אם אתה יכול להסתדר עם אחד?". כל אחד צריך לנהל את עצמו איך שהוא רוצה, לפי יכולתו הכלכלית במסגרת החוק. מדובר סה"כ בקנאה ושנאת עשירים אופיינית למדינתנו הנחשלת.

לגבי אולמרט - הוא כן עשה דברים חיוביים. הכלכלה בארץ במצב מעולה, הכור בסוריה נמחק, מורנייה נמחק, הצבא מתחזק... אמנם הוא מושחת מדי מכדי לכהן בכל משרה ממשלתית כלשהי, והעובדה שהוא נתן את תפקיד שר הביטחון לעמיר פרץ מראה על חוסר האחריות שלו, אבל את ההישגים שלו לא צריך למחוק בכוח.

9. צחי לייבמן Member

אולמרט, היה ברירת מחדל, אנשים הצביעו לו בגלל שזאת מפלגה ששרון הקים.
    הכלכלה בארץ במצב מעולה, אבל הוא מושחת ולכן הוא לא יכול לכהן שראש ממשלה.
    הוא שלח צבא למלחמה בלי לדעת מה קורה בכלל. הרבה זמן היו התראות שיש בעיות בגבול הצפון ופשוט בחרו להתעלם מזה. כל הציוד שהחיילים במילואים קיבלו במלחמה היה מתחת לכל ביקורת.
    המטרה של המלחמה הייתה להרוס לחיזבאללה את כלי הנשק, וזה לא קרה.
    יש לנו חייל שיושב בשבי ולא עושים כלום למענו. אז איפה אולמרט ברגעים האלה?

10. THE STRETFORD END Member

יהודים,אוי כמה שאתה יהודים,עין צרה,למה?

נכון שאוהד ברק כאיש פוליטי הוא כישלון,אני בחיים לא יצביע עבורו
    ונכון שעקב זה הוא גורם להרבה מאוד אנשים להרים לגביו גבה אבל!
    רבותיי,האיש נתן ותרם למדינת ישראל את רוב ימי חייו כאיש צבא המעוטר ביותר ולא בגלל חסדים של אחרים אלא בגלל שהגיע לו,איש צבא מהמעלה הראשונה,סיכן את חייו עבור המולדת,עבור להציל שבויים ועוד ועוד,
    שאלה,לו לא היה נכנס לחיים הפוליטים האם גם אז הייתם באים בטענות מה רמטכ'ל לשעבר צריך לגור בבית כזה או אחר?

יהודים,קנאים,שכל הזמן עסוקים בטפל,איפה ברק גר,ראיתם איפה ביבי גר,עד כמה אפשר להיות צרי עין?

אהוד ברק הרוויח את כספו ביושר,צבא,פיצויים מהצבא,פנסיה מהצבא,לאחר מכן את אותם הדברים כאיש פוליטי,כשהיה מחוץ לפוליטיקה עשה הרבה מאוד כסף בנאומים,שיהיה לו לבריאות,
    הוא לא גנב את זה,לא הסתיר זאת וזכותו בשליש האחרון של חייו להתפנק מהחיים ואם זה אומר בית מפואר אז סבבה ואם רכישת בית מפואר כיום זה גם סוג של ביטחון כלכלי שהוא מעניק לשלושת הבנות שלו בעתיד לאחר שהוא יעלה לשמים אז סבבה גם כן!!!