הבונדסליגה יוצאת לדרך!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏4/8/11.

1. Yotam Member

קודם כל, מחזור ראשון יצא לדרך ובא עם 2.5 שערים בממוצע למשחק לעומת הצרפתים (שהם בהתקדמות רצינית) עם 3.1 שערים בבממוצע.
    שתי נקודות שאני חייב לגעת בהם, לא חוכמה לאמר אותם במחזור הראשון אך לדעתי זה מה שיקרה לאורך העונה:

- פטריק הלמס - הוא בא מנברקוזן לוולפסבורג בינואר אשתקד ונדחק קצת הצדה עם הישארותם של דז'קו וגראפיטה וניתנו לו הזמנויות אחדות. כאשר שניהם עזבו הוא הפך לתפקיד מרכזי יותר בקבוצה ולדעתי (כמו שכתבתי באחת מההודעות שלי) הוא ייתן את תפוקתו בעתיד, הוא השחקן המוביל של וולפסבורג העונה.

- ראלף פהארמן - שחקן עם הרבה סיכונים ברכישתו. לאורך כל העונה שעברה טעויות של הוודס ומצלדר הובילו לגולים, אך רובם נעצרו אצל השוער. להיות בנעליים של נוייר במצב כזה זה לא פשוט. בעבר נוייר היה משחק לבדו מול הקבוצה היריבה והיה איש המשחק לא פעם. כשפהארמן נרכש ונתן משחקים לא רעים ואפילו מעולים זה לא מספיק עבור ההגנה של שאלקה. או שמסדרים את הבעיות בהגנה או שצריך לקרות נס ביכולת של שוער סביר.

2. shlomydavid מנהלים

מצטער מראש..

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתי להגיב, אבל כנראה שקראו את מה שאמרתי שכתבתי במחצית...

בחדר ההלבשה, עם הלפ-טופ
    Di Camargo:"Omer said that can can go past the half, let's try it?"

20 דקות אחר כך:
    Di Camargo:"Wooo oooo"

(כל קשר בין זה למציאות מנותק בהחלט חחח)

4. dudi Member

נראה שיופ שכח שאפילו מבלי להזים שברצלונה עוברת את החצי נגדו יש לו את הכלים להרביץ מכה קשה מנשוא..זה סיפור המשחק.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אין שום סיבה להתרגש, ידוע שמחזור ראשון הוא לא מדד לכלום.
    כמובן שזה לא משנה את העובדה שבאיירן בעטה בדלי לאורך כל המשחק ופה באים לידי ביטוי הדברים שאמרתי על הייניקס, הוא מאמן טוב שהמשחק הולך כפי שהוא מצפה, הוא לא יודע לשנות את מהלך המשחק ברגע שלא, הוא לא יודע מתי לבצע את החילופים והבעיה שהחוסר אונים שהוא משדר נכנס גם לראש של השחקניםץ
    נכון, רובן עדיין לא מאה אחוז, ריברי גם לא, אין תיאום עדיין בואטנג לנוייר וכו ופה הייניקס כן היה יכול להוכיח שהוא טקטיקן טוב אם היה מצליח לצאת מזה. הפסד ביתי לגדבך זה משהו שכל מאמני באיירן למינהם היו מקבלים כרטיס צהוב ראשון של אזהרה. השאלה האם זה תקף לגבי הייניקס.

לברקוזן שיחקה רע מאד במיינץ ונראה שלדוט יש עוד הרבה עבודה. שבוע הבא מול ברמן בבית יכול להיות כבר גורלי להמשך הדרך. זה יהיה אבל טיפשי בבאייר לשנות אחרי 3 משחקים את עמדת המאמן. מקווה שפולר קצת חכם יותר ממה שאני מעריך אותו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

גולת הכותרת היחידה של המחזור לטעמי זה שדורטמונד ממשיכה מאיפה שהיא הפסיקה אשתקד. בקצב הזה יהיה קשה מאד לכולן לרדוף אחריה.

6. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר גרוע מזה, באיירן ממשיכה מאותה נקודה בה עצרה אשתקד.

אני אתייחס לגבי היינקס, לא מסכים עם האמרה כי קשה לו לשנות דברים כאשר המשחק הולך בניגוד לציפיותיו. גם החילוף של ריברי וגם החילוף של פטרסן היו לגמרי במקום אתמול ובזמן(דבר שלא קרה בעידן ואן חאל בכלל), אבל הוא נכשל יותר לדעתי בהכנה הטקטית למשחק עצמו ואפילו הוא לא ציפה שגלאדבך תמנע מה4-5-1 שלו לנשום עד כדי כך.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

החילוף של ריברי לא הביא לשינוי ביכולת שלנו ולא בגלל הצרפתי, אלא בגלל ששיטת המשחק השבלונית והצפוייה לא שונתה. קרוס יצא, מולר עבר לשחק בעמדה שלו וריברי עבר לשחק בשמאל. רק רבע שעה לאחר מכן עם הכניסה של פטרסון, התחילו לראות שינוי כי עברנו לשחק עם צמד בחוד. כל מאמן שנכנס לתפקיד מדבר על כמה שדברים יראו אחרת ביחס לקודמיו וכמה שהוא לא נעול על שיטה אחת וכן הלאה, אבל הפעם אני מקווה שהיינקס באמת התכוון למה שאמר. אני חשוב שראוי לנסות לשחק 4-4-2 שעשוי מאוד להתאים לאוסף השחקנים שיש לנו בסגל. (למרות שקשה לי להאמין שהוא ילך על זה).

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/11
  8. dudi Member

החילוף של ריברי בדיעבד הוביל לכלום(למעט פעולות\נסיון פעולות אינדיבידואליות לא אפקטיבים), וכמובן לא באשמתו(בדקות ששיחק נראה מאד מחויב,וכמובן הכי פחות גרוע על המגרש)הרי גם 7 כמוהו לא היו מביאים שינוי בצורת המשחק הנ"ל.

יש בעיה רציונלית שאני מהצד מתקשה לחשוב על פיתרון מציאותי(ובלי נקמנות אישית), הכאב ראש ליופ(מה לעשות הוא המאמן.).

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

צריך כמובן לתת להייניקס את הזמן שלו, אבל הדברים שאתם אומרים כאן רק מחזקים את הדיעה שלי לגביו.
    אולי הוא יצליח לשפר את עצמו דרך הקבוצה ואולי לא, אבל יש לו קאדר שמספיק בכל יום נתון לנצח קבוצה כמו גלדבך.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/11