הבונדסליגה חוזרת - הופנהיים מביסה את ברמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏19/8/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כבר הסברתי את זה לחברים שלי אוהדי ברמן, אבל הם מתעלמים מהטענות שלי.
    לברמן יש הגנה קטסטרפואלית, גם עם נלדו וגם בלעדיו. פרודל עדיין לא הראה משהו מיוחד, פסאנן הוא מגן בינוני מאד שלא יודע לתמוך התקפית והגנתית איטי מאד, פריץ טוב התקפית אבל הגנתית הוא חור גדול ומרטסקר וויזה כמה שלא ינסו לא יוכלו לעצור את היריב. פרינגס די חזר לעצמו, אבל הוא יותר איטי מבעבר, בורובסקי סתם מיותר בהרכב וברגפררדה משום מה מקבל גם משימות התקפיות. אנראוטביץ' מוסיף קיסם למדורה עם השכונה שהוא מביא עימו והנה המתכון לברמן שיכולה ביום נתון להביס את באיירן מינכן וביום אחר לקבל בראש מול הופנהיים או מול כל קבוצה אחרת.

ושאף?
    הוא בשלו, בא נביא עוד חלוץ, בא נביא עוד קשר התקפי (מה החיפזון לזרוק כסף על ווסלי שאפשר לחזק את צד שמאל בהגנה).

למרות הכל יש להם קבוצה טובה וזה מה שמעצבן, יש להם הגנה שאי אפשר לדעת מה לצפות ממנה ועם שחקנים כמו פסאנן ברמן בחיים לא תעמוד במטרות שלהם וחבל, חבל מאד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/8/10
  2. hai80 Member

הופנהיים הרשימה מאוד, ממש נהניתי מהמשחק שלה.

גלדבאך היתה טובה יותר מנירברג אך במזל נירברג הצליחה להוציא נקודה מהמשחק הזה.

עצוב לי על פודולסקי, איך שחקן כ"כ מוכשר שבכל טורניר של גרמניה נותן הופעות נהדרות ושחקן קבע בנבחרת גרמניה משחק בקבוצה כ"כ חלשה ובכלל משחק רע. הלוואי והיה חוזר לבאיירן ומשחק שם לאורך זמן כמו שהוא משחק בנבחרת.

מחכה כבר למשחק בערב, שאלקה של שנה שעברה היתה מעולה בהגנה , והשנה היא הביאה את ראול שיכול לתרום לקבוצה , במידה ושאלקה לא עשתה יותר מדי שינויים שאלקה יכולה לתת פייט על האליפות [אני לא מעודכן כ"כ בהעברות שלהם] , מנגד המבורג קבוצה שכל שנה נמצאת בצמרת אך לא קבוצה שיכולה להאבק על האליפות.

3. REAL MADRID Member

עד כה מצאתי שידור אחד בסינית ואחד בערבית, מישהו יכול להציע לי שפה מערבית יותר למשחק בין רוד לראול?

4. Bayern Straße nach sechs

לירן, אתה לא צריך לספר לי את זה. הגנה איטית ומסורבלת עם קישור שעולה וחוזר מתי שהוא רוצה.
    ה"מלכודת נבדל" המפורסמת של שאף היא מתנה לכל יריב, לפחות גול אחד למשחק ברמן חוטפת בגלל זה! היום שני שערים בארבע דקות מול מלכודת הנבדל של שאף וברמן התפרקה.
    מחצית שנייה בלי מצבים כמעט. מארין נכנס, היה לטעמי הכי טוב בקבוצה ולמה הוא עולה מהספסל?
    אבל כמו שאמרת פתאום היא יכולה לתפוס יום כזה שההגנה שלה לא תצטרך להתאמץ ולהתפוצץ. רק שזה די נדיר. הבעיה חוסר יציבות נוראית ומנטרה של "אני מעדיף לנצח 4-5 מאשר 0-1".
    בצד של הופנהיים אפשר להיות שמחים שאיביסביץ' מראה סימנים של חזרה לפורמה. נהנתי לראות גם את לואיז גוסטבו.

שתי העולות החדשות מנצחות בחוץ! 3 נקודות סופר חשובות נגד קבוצות שעשויות להיות יריבותיהן בתחתית.
    לקולן הורחק שחקן כבר אחרי דקה ועשרים שניות, לטעמי הייתה ספק עבירה (אחרון בדרך לשער). אבל לאוטרן פשוט לא הייתה במשחק בהרבה דקות במחצית הראשונה וטעות קשה של השוער סיפל שהשמיט כדור ישר לרגליים של נובאקוביץ' נתנה לקולן מתנה. אבל מחצית שנייה היא כבר החלה לתקוף (וקולן להסתגר) וגם בצדק נצחה 1-3 עם צמד של לאקיץ', השער הראשון שלו נהדר.
    פאולי עם נצחון! איזו סיום אדיר למשחק. עד הדקה ה-78 בלי שערים ואז סיסה מעלה את פרייבורג ליתרון. פאולי משווה שבע דקות לסיום. דקה לסיום פאולי משלימה מהפך ובתוספת הזמן מוסיפה עוד שער. איזה חגיגה מצחיקה של פאולי אחרי המהפך.

יש הרכבים להמבורג שאלקה:
    המבורג: רוסט - דמל, ווסטרמן, מתייסן, יאנסן - ירולים, זה רוברטו - פיטרופייה, פטריץ', אלייה - ואן ניסטלרוי
    שאלקה: נוייר - מאטיפ, הוודרס, מטצלדר, יונמין - פרפאן, פאפאדופולוס, ג'ונס, ראקיטיץ' - ראול, אדו

עריכה:
    REAL MADRID
    http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=83776&part=sports אם יש לך Sopcast או TVU אז תוכל להסתדר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/10
  5. rooney-7 Member

השתלת האופי של מגאת עברה בהצלחה.למרות ההפסד התרשמתי מאוד מהאופי הלא מתפשר של שאלקה.למרות שנשארו ב-10 שחקנים בפיגור 1-0 נלחמו עד הסןף והצליחו להשוות.ואפילו שחטפו מיד מהלומה מהצד השני,המשיכו להילחם בחזרה עד השנניה החרונה.

אילייה ממשיך להרשים אותי,דריבליסט נהדר,והיום ראיתיש הוא גם בעל יכולת מסירה טובה,חוץ מהבישול,היו לו עוד כמה מסירות דליקטס.
    ראקיטיץ -בוא ליונייטד,אנחנו צריכים מחליף לסקולס.

6. hai80 Member

השתיל אופי או לא , שאלקה נראית על הפנים הן בהתקפה והן בהגנה.

בהגנה היו לא מעט חורים כששניים מהם באו בצד ימין ושניהם הסתיימו בשער של רוד.

בהתקפה חוץ מהגול של פארלאן שאלקה כמעט ולא סיכנה את השער, המבורג שלטה במשחק והגיע לה לנצח בצדק. ראול נראה לא טוב ולא עשה כמעט שום דבר מועיל, מנגד את רוד ואן ניסטרלוי לא מעניינת שום פציעה, תמיד הוא יהיה מכונת שערים, מדהים שלמרות גילו המופלג ושעבר פציעה חמורה מאוד רק לפני שנה הוא כ"כ חד , פשוט מדהים. לא רק בגולים אלא בכלל, כל בעיטה שלו זו סכנה ממשית על השער, פשוט תענוג לראות אותו.

אני שמח שהמבורג ניצחה , הגיע לה לנצח ואני מאושר בשביל רוד ואוהדי המבורג שהוא בא בכושר ונראה מצוין.

שאלקה חייבת לשפר את ההגנה בדחיפות אם היא לא רוצה למצוא את עצמה בדרך לעוד עונה סתמית באמצע הטבלה.

7. riquelme1 Member

לרוד ואן ניסטלרוי יהיה הקיילר אינסטינקט גם בגיל 40, הסקורר הכי טוב באירופה בעשור האחרון. פשוט מדהים שבגיל 34 עדין יש לו את זה.

8. cazzo Il Capocuoco

למה הוא קיבל צהוב אחרי שכבש? הוא כולה בא לגדר של היציע...

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פשוט פנומן. זה לא רק שני השערים, אלא גם שני המצבים של מאה אחוז שהוא החמיץ, מצבים שבכל יום אחרי הוא היה מרעיד את הרשת. חוש הריח שלו משובח ביותר.

בכלל המבורג נראת יוצאת מן הכלל, פיטרוייפה ודמל מימין, יאנסן ואלייה משמאל, פטריץ' או גררו במרכז ומאחורה זה רוברטו וירולים הוותיקים. במיוחד משחק האגפים של המבורג פשוט נפלא. הם היו צריכים לנצח אתמול לפחות ב 4 שערים הפרש.
    עם זאת צריך לציין שאלקה פשוט חלשה, במיוחד בהגנה, מאטיפ בתור מגן ימני היה הימור לא מוצלח של מגאת, אלייה ויאנסן חגגו עליו. במרכז ההגנה הוודרס ומטצלדר נראה כמו חור גדול ודמל גילה את הצד הטכני שלו מול האו שגם פיטרוייפה לא ציפה שיהיה לו חיים קלים. לשאלקה יש הרבה בעיות בהגנה והקסמים של מגאת עם שחקנים צעירים לא יעבדו השנה, הוא חייב חיזוק ולפי התיקשרות הוא גם יקבל.

לגבי המשחק היום של שטוטגארט, אני פסימי מאד, הקבוצה עד עכשיו אכזבה עצומה!

10. hai80 Member

השחום שעשה לשאלקה כ"כ הרבה בעיות וגם בישל את הגול הראשון היה אלייה או זה רוברטו? לא שמתי לב..

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אלייה

12. cazzo Il Capocuoco

אה, וגם לא הבנתי למה זה רוברטו קיבל צהוב...

13. Yotam Member

בורוסיה דורטמונד - באייר לברקוזן :

http://www.footytube.com/channels/chan_thumbs/sml/4-borussia-dortmund-964.Xxxhttp://www.sportwetteninfo.at/wp-content/uploads/2008/04/bayer_04_leverkusen.Xxx

בורוסיה דורטמונד -
    העונה הנוכחית תהיה עונת מבחן עבור בורוסיה דורטמונד כאשר אשתקד סיימו הקבוצה מחבל הרוהר במקום החמישי שמוביל למוקדמות הליגה האירופית, רק 10 נקודות מהאלופה וולפסבורג, מספר שחקנים צעירים משחקים בקבוצה לצד מספר מועט של שחקנים מנוסים שמשחקים יחד כבר כמה שנים, השילוב ביניהם הוא מצליח בשנים האחרונות וכנראה העונה זו תהיה עוד חוסר יציבות שמאפיין את הקבוצה וגם הצלחות שיכולות להיכלל במסגרת אירופאית.
    דורטמונד תחסר שחקן כאשר ולדז שכבר 4 שנים משחק עם הקבוצה עבר שבוע שעבר להרקולס העולה החדשה בליגה הספרדית.
    לקבוצה הייתה הכנה טובה לליגה כאשר דורטמונד הביסה בסיגנאל אידונה פארק את אגדם מאזרביג'אן בתוצאה 4-0 מצמד של באריוס וקגווה אשר מוכיח את עצמו די טוב במשחקים האחרונים,
    רוברט לבנדובסקי יחליף את קובה הפצוע, הפולני בא מלך פוזנן כמלך השערים של האלופה הפולנית.
    חדשות רעות עבור דורטמונד הם שקובה הפולני ייעדר כשבועיים אחרי פציעה במשחק מול אגדם, כמו כן גם דדה ייעדר אחרי פציעה בקרסולו הימני וייעדר כחודש, מחליפו , שמלצר מוכיח בוודאות כי הוא כישרון נולד אחרי לא מעט ריצות ישירות מול אגדם ובישול יפה לקגווה במשחק מול אגדם, בשבת הקודמת דורטמונד עברה שלב בגביע הגרמני אחרי ניצחון משכנע מול בורגהאוזן 3-0, אז למרות ששני שחקני הרכב פצועים דורטמונד בכושר מצוין אחרי 8 משחקי הכנה בהם לא הפסידה שום משחק (6 ניצחונות ו2 תיקו), אחד הנצחונות הבולטים היה הניצחון מול מנצ'סטר סיטי בתוצאה 3-1.

באייר לברקוזן -
    בתחילת עונה שעברה באייר לברקוזן הובילו את הטבלה אבל אחרי פגרת החורף הקבוצה פשוט לא הופיעה למשחקים, נקודת האור שהם לפחות נשארו באירופה למרות שהם הוכיחו שהקבוצה מועמדת רצינית לתואר האליפות, באייר לברקוזן הובילה הרבה שיאים אחרי שהם לא הפסידו 24 משחקים מתחילת עונה שעברה אבל הסוף נראה אפל אחרי שהם ניצחון פעם אחת מתוך שמונה משחקים אחרונים, הדבר הטוב ביותר שקרה לקבוצה בקיץ זה חזרתו של מיכאל באלאק האימתני אשר יביא יציבות וניסיון לקבוצה הצעירה, וגם חיזוק משמעותי לקישור.
    בסוף השבוע שעבר באייר לברקוזן ניצחה 3-0 את טבריה מאוקראינה, באלאק כבש את הגול האחרון בפנדל, בשבת הקודמת היה ניצחון יותר משכנע עבור לברקוזן שהשיגה את התוצאה הגדולה ביותר בשלב הראשון בגביע, 11-1 מול פירמסנס מהליגה האזורית בדרום מערב גרמניה.
    רולפס והלמס פצועים והם אינם כשירים למשחק .

תחזית -
    לדעתי המשחק יהיה פתוח וצמוד כאשר שתי הקבוצות בכושר מצוין ועם שחקני התקפה מעולים, נתון מעניין בו בורוסיה דורטמונד לא הפסידה בביתה במשך שישה משחקים רצופים בליגה, ולברקוזן לא ניצחה במשך 7 המשחקים האחרונים בחוץ, משחק מאוד מרתק, באריוס ירצה להמשיך את כושר הכיבוש שלו עוד מהעונה שעברה ומנגד , קיסלינג ששיחק במדי נבחרת גרמניה במונדיאל האחרון כמחליף.
    שתי הקבוצות רוצות ללכת חזק על ניצחון, משחק התקפי יהיה כאן וזה אומר שגם גולים כלולים ברשימה, למרות שהנתונים במשחקי החוץ/בית של שתי הקבוצות מראות דברים יוצאי דופן, העונה היא עונה חדשה עם פרצופים חדשים עבור שני המועדונים, ואני חושב שעדיף להמר על יותר גולים מאשר על ניצחון, אני הולך על ניצחון צהוב-שחור מכיוון ששתי הקבוצות צמודות מאוד והביתיות זה הדבר הקובע.

הימור -
    2-1 לדורטמונד.

הרכבים -
    http://bilder.sportsandbytes.de/bvb/2010_2011/Schema_Leverkusen_1282309383.Xxx

משחק מהנה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx !

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/8/10
  14. Yotam Member

הלם טוטאלי עובר על שחקני דורטמונד בדקות האחרונות, 2-0 ללברקוזן, שערים של רנטו אוגוסטו וברנטה, מאותה עמדה ברחבה בהפרש של שלוש דקות , 19' ו- 22' .
    כל פעם שלברקוזן מגיעה לרחבה של דורטמונד יוצא גול, דורטמונד מתקיפה לאט לאט אבל אני חושב שהתוצאה תשאר ככה עד המחצית.

15. hai80 Member

דורטמונד משחקת על הפנים. אומנם דורטמונד מחזיקה יותר בכדור אך בפועל לברקוזן הרבה יותר מסוכנת ומגיעה ליותר הזדמנויות על אף שדורטמונד היא זאת שמחזיקה בכדור והיתרון שלה בהחלט מוצדק. ודורטמונד? קבוצה אפורה, לברקוזן צריכה לנצח אותה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/10