האמא של כל הקאמבקים...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Luca_Toni, ‏6/5/06.

1. Offman 46 Member

1. 26 במאי 1999 דקה 90 באיירן 1 יונייטד 0
    דקה 92 באיירן 1 יונייטד 2 לא צריך להוסיף עוד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. מיליפני כמה עונות
    בלול טוטנהם 3 יונייטד 0 דקה 70 אם אני לא טועה
    סוף משחק יונייטד 5 טוטנהם 3

3. עונה שעברה ה-4-2 הענק של היונייטד כשהיא חוזרת מפיגור פעמיים ושפילה את הצפרתים אצלם בסיפריה!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/5/06
  2. TheLane Member

הכי כואבים, אלה שאני הכי זוכר מן הסתם.
    5-3 של יונייטד עלינו, ו 4-3 של סיטי עלינו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx
    בשני המשחקים כבר הובלנו 3-0, בשני המשחקים הקבוצה השניה הייתה ב 10 שחקנים אני חושב...

3. Luca_Toni Member

לפי דעתי הקאמבק הכי גדול -כפ"ס נשארת בליגה..לא יאומן

היא כבר פיגרה ב-15 נק' אני חושב וחזרה...ממש לא יאומן

4. Joel Gion Member

http://news.bbc.co.uk/olmedia/1965000/images/_1969466_juvesplit.Xxx

אחד מהרגעים היפים שלי כאוהד יובה. אני זוכר שסתם זיפזפתי וחיפשתי מה לראות, בטעות נפלתי על הערוץ הטורקי בדיוק בהילוך החוזר של הגול הראשון של טרזגה.

קאמבקים גדולים? מנצ'סטר בדלה אלפי לפני 7 עונות בחצי הגמר, וכמובן שגם בגמר של אותה שנה. מעל כולם אבל נמצא הגמר של העונה שעברה. הזוי לגמרי.

5. city Member

ה-4-3 היה משחק ענק. במחצית השניה הכול הלך לנו. אפילו ג'ון מאקן נתן את המשחק של החיים שלו.

6. נדב מיכאלי Member

הקאמבק של ליברפול אתמול בגמר הגביע האנגלי בהחלט נכנס לפה .
    ווסטהאם כבר הובילה 0-2 אחרי חצי שעה ,ואז סיסה וג'רארד (אלוהים) השוו ,ווסטהאם עלתה במחצית השניה ליתרון של 2-3 ואז דקה 90 ג'רארד שולח פצצה לפינה הרחוקה ואת המשחק להארכה .
    ואז מגיעים הפנדלים ,ליברפול מנצחת בפנדלים 3-1 וזוכה בגביע האנגלי.
    קאמבק אדיר.

7. Javier Zanetti Member

מוזר שאף אחד לא הזכיר כאן את אינטר - סאמפדוריה שהיה בעונה שעברה, שסאמפדוריה הובילה 2-0 ואינטר הבקיע שלושה שערים ממש בדקות האחרונות(אם אני לא טועה הראשון הגיע בדקה ה89).

8. Man4ever Member

מה עם גמר הגביע האנגלי 2006 ליברפול-ווסטהאם?
    ואני לא זוכר בדיוק אבל היה משחק של פ.ס.ז נגד איזשהי קבוצה ספרדית אם אני לא טועה והמשחק נגמר 4-3... וגם אני לא יודע אם זה נחשב אבל מה עם הקאמבק של דפור נגד מילאן? זה היה בשני משחקים אז לא יודע אם זה נחשב...

9. Bensh Member

זה לא היה סתם קאמבק, אלא פירוק של ממש
    דפור ריסקה את מילאן באותו משחק גומלין

10. M_T_A Member

אם כבר הפועל כפר סבא יש את הקאמבק של ווסט ברומיץ' לפני שנה שחזרה מהמקום האחרון באמצע העונה ונשארה בליגה

11. NLevi Member

מישהו דיבר על המשחק של ארסנל - מנצ'סטר?
    בגביע אני חושב..
    כשהיו איזה 4 גולים בהארכה..
    עם מקבריידי

12. Luca_Toni Member

אני זוכר חודש או חודשיים לפני גמר הצמפיון של באיירן יונייטד בקאמפ נואו יונייטד שיחקה נגד ליברפול או בגביע או בליגה בקיצור ליברפול הובילו 1-0 סולשאר נכנס והוא ועוד שחקן כבשו בדקות 89 ו-91 וזה פשוט היה מדהים בידיוק כמו שקרה חודשיים אחרי...מישו יכול להזכיר משו על המשחק הזה?

13. Raulito Madridista

לדעתי הקאמבק הכי גדול שהיה זה בין דפורטיבו לה קורוניה למילאן, רבע גמר ליגת האלופות,
    עונת 04\2003.

מילאן, שמוליכה את הטבלה באיטליה, נקלעת לפיגור מוקדם ודפורטיבו מוליכה 1-0. קאקא במשחק ענק, עזר למילאן לנצח את המשחק 4-1, ולשים את מילאן עם רגל ושלושה רבעים בחצי הגמר.
    שבועיים אחר-כך, דפור מארחת את מילאן בריאזור, ומנצחת אותה 4-0 ענק, ומעפילה לחצי הגמר.

אני גם זוכ את הקאמבק של מנצ'סטר יונייטד נגד טוטהנאם שהובילו 3-0 באולד טראפורד(אם אני לא טועה), באמת עד לדקה ה-60 או משהו יונייטד לא הגיבה, וזה נגמר ב5-3, ואן ניסטלרוי נתן משחק ענק, פשוט גדול.

גם הקאמבק של ליברפול נגד ווסטהאם הוא יפה, שלא נדבר על איסטנבול, שזה היה בגלל אלוהים הוא רצה לראות אותם מניפים את הגביע(שיהיה מחר עם ארסנל בעזרת השם).

בברנבאו, במשחק חגיגי ב03\2002, בסוף העונה, נערך משחק של נבחרת החלומות נגד ריאל מדריד. אוליבר קאן, נסטה, מאלדיני, זאמבורטה, ריבאלדו, דל-פיירו, ואן ניסטלרוי, מי לא היה בסגל. הנבחרת הזאת הוליכה 3-1 בברנבאו, אבל ריאל מדריד השוותה ל3-3.

14. reda Member

רשמתי את זה פעם בדיון שירד חח:
    יורו 2000..ספרד נגד יוגוסלביה [עכשיו זה סרביה מונטנגרו]
    היה 1-0 יוגוסלביה...הלכתי למחשב שלי..פתאום אבא שלי אומר לי בוא הנה 1-1!
    טוב ראיתי תגול נשארתי 3-5 דקות אח"כ הלכתי...אבא שלי אומר לי אחרי איזה 5-10 דקות בוא הנה 2-1 ליוגוסלביה!!
    אני שהייתי בעד ספרד הבנתי שהייתי נאחס אבל בכל זאת רציתי לראות אם יהיה גולים שאני נשאר...נשארתי איזה 10 דקות ככה...הלכתי...והופה ספרד 2-2!! לא האמנתי...אח"כ נשארתי איזה חצי שעה ויוגוסלביה שמו גול ו3-2 להם בערך בדקה ה60...ונשארתי עד הדקה ה88 ככה..ואז התייאשתי והלכתי...פתאום פנדל לספרד! אבא שלי אמר לי פנדל..לא רציתי לפספס גול במשחק הזה...הלכתי ומנדייטה אם אנלא טועה שם תגול...3-3!!
    ואז חשבתי אולי יש עוד סיכוי...אבל הלכתי וקיוויתי לגול של ספרד...וכן! 4-3 לספרד..אלפונסו..

15. rapa Member

כבר שכחתם את ה4-0 בריאזור? לא היה ולא יהיה דבר כזה, מי שלא זוכר:

http://www.youtube.com/watch?v=cHqanMG8q1Q...h=depor%20milan

עוד מהפך מדהים שדפור סיפקה לנו, פריס סן ג'רמין מובילה 3-0 בריאזור במחצית, דפור חוזרת ל4-3.

כמובן הגמר בברצלונה בין מנצ'סטר לבאיירן.