האם תשוחזר יכולת השופטים החלשה מהמונדיאל?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י לירן, ‏3/6/04.

1. toon-UPON-tyne Member

ככה זה נראה בטלויזיה!! יש הרבה מקרים שהטלויזיה מטעה ונראה כאילו אין מגע ומיקום הדברים נראה שונה מבמציאות. ראה לדוגמא אני זוכר במונדיאל או ביורו לא זוכר בדיוק מתי היה איזה כדור שחשבו שעבר את הקו לפי צילום הטלויזיה אבל צילום של צלם חובב אחר גילה שהכדור לא עבר את הקו (משהו כזה אני לא זוכר תסיטואציה בדיוק) , היו משהו דומה גם בקשר לפנדל שטענו שלא היה לפי הטלויזיה ואח"כ צילום אחר הוכיח את טעותה של הטלויזיה..
    אם סילבסטרה עצמו אומר שהייתה עברה זאת אומרת שהוא הכשיל את רוני!! למה שהוא ישקר לרעתו תגיד לי?

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אההה זה היה ענק! פנדל של ברזיל נגד נורווגיה במונדיאל 98... בכל מקרה, רואים אוויר שקוף, אין מגע בין הרגליים עד הרגע שבו רוני נופל.

3. toon-UPON-tyne Member

לי זה עדיין נראה שלא רואים עדיין בבירור ואני לא מבין למה אתה חושב שמה שאתה רואה יותר נכון ממה שאחרים רואים (גם אני חשבתי אתמול שלא היה פנדל וכל החברים שלי כמעט חשבו שדווקא היה) וממה שסילבסטרה עצמו אומר! אם הוא אומר שהוא יכל לקבל אדום על העברה שעשה והוא לא התלונן על כך שלא הייתה עברה אז למה אתה חושב שהוא לא הכשיל כשהוא בעצמו אומר שהוא עשה זאת?
    ובדיוק כמו שנורווגיה שוודיה מצלמות שונות הראו דברים שונים גם במקרה הזה מצלמת הטלויזיה יכולה להטעות ולדעתי לא היה אוויר בין סילבסטרה ורוני ונראה לי שהוא פגע בו. אתה רואה אוויר שקוף , אני רואה מקרה לא ברור ושיש אפשרות 50-50 שהוא נגע בו לפי מצלמות הטלויזיה(הסתכלתי על זה עכשיו גם איזה 10 פעמים) ואם השחקן עצמו אומר שהוא הכשיל את רוני אז מי אנחנו שנאמר אחרת?

ולפי הסרטון ניתן גם לראות שרוב הסיכויים שכן הייתה עבירה כיוון שאם תסתכל איך רוני נופל הצורה שבה הרגל שלו זזה - אם לא היה מגע זה בלתי אפשרי לזייף כזאת נפילה, לפי הצורה של הנפילה ניתן לראות שהברך של סילבסטרה ככל הנראה פגעה בירך של רוני ובגלל זה הרגל שלו זזה אל תוך הרגל השנייה והוא נפל.
    תחשוב אם אתה יכול תוך כדי ריצה ישרה להזיז רגל אחת שלך לתוך השנייה תוך כדי תנועה טבעית של הרגל במקרה שמישהו פגע בירך ונפילה הצידה בצורה כזאת. זה בלתי אפשרי. הוא לא היה מצליח ליפול בצורה שהוא נפל אם סילבסטרה לא היה פוגע בו. הצורה שבה הרגל שלו התחלקה היא בלתי אפשרית לזיוף.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏14/6/04
  4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

במונדיאל פלו נתפס ברחבה והופל, ואף אחת מהטלויזיות הצפרתיות לא תפסו את זה, והשופט היה אויב הציבור במרוקו יומיים עד שאחד הצלמים מאחורי השער, שבכלל עשה כתבה על נבחרת דנמרק הראה לעולם מה היה שמה.

5. Barcik Member

לא, זה היה לופז נייטו. הוא פרש, ברוך השם.

6. shmulikwe Member

סתם נראה לי או שההכשלה של ליונברג החלה בכלל לפני הכניסה לרחבה ולכן לא הגיע פנדל?

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכלל לא סגור על זה שהיה פנדל,אבל אם הייתה הכשלה היא התחילה מחוץ לרחבה והשיא שלה היה בדיוק על הקו..בכל מקרה פנדל מאוד גבולי אבל רק בגלל שזה קרה כבר אחרי ה3-0 אף אחד לא דיבר ממש.

8. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה: אם שחקן ספג צהוב במשחק א', ועוד אחד במשחק ב', אז בגלל הצטברות הוא לא ישחק במשחק ג'?

9. Joel Gion Member

אם אני זוכר נכון,אז כן.

10. shmulikwe Member

כן אבל כשנגמר שלב הבתים הראשון אז מתבטלים כל הצהובים...

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגידו מה שתגידו, היום השיפוט של השופט הסלובקי במשחק של ספרד נגד יוון (לובו מיקל?), שאגב, נראה לכל היותר בן 25, היה ללא דופי. לא קנה הצגות של שחקנים ולא גנב את ההצגה או התערב במשחק שלא לצורך.

12. Barcik Member

אחרי עונה בה שופטים היססו לשלוף כרטיסים, הולכים באופ"א על הקו הנוקשה - השופטים עד כה לא מהססים ולא מפחדים לשלוף. וטוב שכך.

13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי לא היה מוצדק האדום לשוער של רוסיה בתוספת הזמן במחצית השניה, נכון נגע ביד(בקושי), אבל לפי השידור החוזר הכדור נעצר כבר בגלישה של השוער אליו, והנגיעה לא עצרה אותו מלהתקדם, והוא בטח ובטח שלא עבר את הגוף של השוער, כל שלא נמנע פה מצב לשער

14. Barcik Member

נכון, אבל חשוב לציין שלשופט ולקוון זו הייתה החלטה קשה מאוד כי זווית הראייה שלהם הייתה לא טובה - אובצ'יניקוב הסתיר את הכדור עם הגוף.

15. shmulikwe Member

עד עכשיו לא הבנתי למה יש כ"כ הרבה כרטיסים בטורניר הזה. פתאום נפל האסימון, אופ"א רוצה כסף!