האם הפועל באר שבע יכולה לקחת אליפות?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י מאיר ברד, ‏19/2/04.

1. DaMaGe Member

אחי, אני מאמץ את המשפט הזה ושם אותו בחתימה, רק במילים קצת אחרות...סבבה?

אסי רחמים שוער לא כל כך יציב, פעם אחת יש לו תקופה טובה, מיד אחרי זה הוא מאגרף לי כדורים לתוך שערים ועושה טעויות גדולות! אבל בכל זאת....הוא שוער טוב מאוד.

2. MaDot Member

עשה לי טובה ולך לישון

רוצה עובדות קבל עובדות

איזה שחקן ישראלי נתן הכי הרבה גולים בליגת האלופות? קטן
    איזה שחקן ישראלי בגיל 17 עשה טרור לפאריס סן ז'רמן? קטן
    מי שחקן בן 23 וכבר נחשב לאחד מעמודי התווך של הקבוצה מספר 1 בארץ (עובדתית)? קטן

מי השוער הראשון של הנבחרת? ניר דבידוביץ'
    מי ספג הכי פחות גולים בארץ? ניר דבידוביץ'

לילה טוב

3. AFC Member

עם כל הכבוד למאזן המדהים של יניב קטן (2 שערים בליגת האלופות), ול"טרור" (עלק) שעשה לפריס סן ז'רמן, אני נאלץ שלא להסכים איתך.

קודם כל, מה זאת אומרת "הוא נחשב לאחד מעמודי הטווח של מכבי חיפה"? כלומר, אם אתה מחשיב אותו לכזה, אז הוא מיד נחשב לכזה ע"י כולם? או שפשוט עשית סקר מקיף ברחבי המדינה שמוכיח חד משמעית את מה שאמרת? ואיך בדיוק זה "עובדתית"? בעצם, עזוב את השאלה האחרונה. מאדם נחמד כמוך אני לא מצפה לעובדות.

בקשר לעובדה היחידה שנתת בתגובה שלך לגבי קטן, לגבי מאזן השערים שלו בליגת האלופות - אני פשוט מת לדעת איך סך השערים שלו בליגה בשנתיים האחרונות היה בערך שישה (ואני מניח שזה הרבה פחות)? שהחלוץ הישראלי הטוב ביותר יבקיע בשנתיים את מה שנער בן 18 הספיק להבקיע במשך חצי עונה בקבוצת תחתית? אני לא מבין את זה - הרי אם יניב קטן "כיכב" בליגת האלופות, אז איך בליגה הישראלית החלשה הוא לא עושה כלום?

מה שאמרת לא מוכיח שום דבר לגבי היותו (או יותר נכון אי היותו) השחקן הישראלי מס' 1. יניב אברג'יל שם שער נגד רומא באולימפיקו (באותה עונה זכתה באליפות איטליה והתייצבה בהרכב כמעט מלא, בניגוד לרזרבס של מאן יו) ואני לא רואה אף אחד מכתיר אותו כאחד השחקנים הטובים בארץ.

הזימון של דוידוביץ' לנבחרת מבוסס אך ורק על שיקול הדעת של אדם אחד - אברם גרנט. למרבה הצער, גרנט הוא לא בנאדם גאון והוא לא יודע הכל, כך שגם אם הוא זימן את דוידוביץ' לנבחרת - אני לא רואה בזה שום עובדה לכך שדוידוביץ' השוער הטוב בארץ.

בקשר לספיגה - אולי חשבת שדוידוביץ' נמצא בקבוצה הכי טובה בליגה, פשוט?? שהקבוצה שלו לוחצת את היריבה בכל המשחק ולא נותנת לה לתקוף? שהיריבות מתגוננת בפני מכבי חיפה? יא אללה, אני לא מאמין שאני צריך להסביר לך דברים כאלה. אני לא מאמין שאני צריך להסביר לך כאלה דברים.

עריכה:בני...דבר יפה ובכבוד לאנשים פה.זיו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/04
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה בואו נחזור לבאר שבע(עם כל הכבוד לחיפה).
    עד כמה לדעתכם המיקום שלה בסוף הסיבוב וההגרלה שהיא תקבל בפליאוף - תשפיע/לא תשפיע על מאבק האליפות שלה ועל המשך העונה שלה?

http://www.extrafeatures.com/srv/img3/lizaliz_matematika2.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/04
  5. ירוק בלב Member

בוא תקשיב רגע,
    אני אומר לך מילה שלי, הפועל ב"ש לא ייקחו אליפות השנה.
    אם מכבי חיפה לא תיקח, זאת תהיה אחת מהתל אביביות, כמה שזה נראה מוזר.
    מכבי חיפה בלי רוסו קבוצה בינונית?
    אתם לא נופלים מחיפה מבחינת סגל?
    איפה אתה חי???.. תסתכל על הסגל של חיפה, רק ההגנה, קייסי, בנאדו וחרזי.
    הקישור, רוסו, באדיר, טל, ברדה, ואני מדבר איתך רק על הכוכבים שיש להם שם בארץ.
    החלוצים: שי בירוק, יניב קטן, שני שחקנים גדולים!!!
    רוסו רק חלק מהקבוצה, זה שאתה לא מבין מה הולך, זה בעיה שלך.
    ושוב, מה אמרת? אתם לא נופלים מחיפה מבחינת סגל?
    טוב, תשים שחקן-שחקן של ב"ש ושל חיפה, תבדוק, תסכל, אחר כך תגיד לי מה יצא.
    ודרך אגב, זה מוכח בטבלה,
    מכבי חיפה אלופת המדינה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה,לחיפה יש סגל הרבה הרבה יותר טוב מזה של באר שבע והסיבה היחידה שהיא לא קורעת את הליגה נעוצה במאמן ה"כישרוני" שלה.

באר שבע השנה היא קבוצת צמרת אבל לא יותר מזה..לדעתי היא תיאבק על המקום השלישי עם פתח תקווה[כמו זה נראה כרגע].

7. DaMaGe Member

איזה שטויות!!! אם אני לא טועה אתה אוהד חיפה, אתה אוהד הצלחות מפונק.
    רוני לוי מאמן מצויין! האשמה היא בשחקנים....הם שבעים מניצחונות כבר.

רוני לוי מצעיר את הסגל, והוא עושה את זה בהדרגה, לא בבום אחד כמו שבית"ר עשתה (והיא הייתה חייבת לעשות את זה ככה).

השחקנים שלכם זקנים, הם שבעים מניצחונות, ותאמין לי שאם כל אחד מהם היה צעיר בשנתיים לפחות -הייתם עם הפרש של 15 נקודות ממקום שני...

שוב אני אומר, רוני מצעיר ת'סגל בשחקנים כמו אושרי גיטא המצויין (צריך לראות איך הוא בליגת העל), ערן לוי, שי בירוק (שבמילא עוד 2-3 שנים עוזב לטוטנהאם), איתן עזריה, דקל קינן ועוד שחקנים מוכשרים...

וכן, מה לעשות, זה בא על חשבון ההפרש הגדול ממקום שני, חלאס לבכות כבר, אתם 4 נקודות ממקום שני, בית"ר 4 נקודות ממקום 11 ואנחנו לא בוכים...!!! קהל הצלחות...אני לא יופתע אם תיהיו מתישהוא במקום ה-11-12 ויבואו רק 400 אוהדים.

אתם צריכים להשתחוות לרוני לוי, הוא עושה את זה אחת ולתמיד, ובכל זאת תזכו באליפות, וגם יהיו לכם שחקנים לשנים הבאות...הוא עושה אצלכם עבודת קודש...!

שבוע טוב.

8. שגיא Guest

כל מילה, בונבון.

סופסוף מישהו שחושב כמוני, למרות כמה דברים שונים, העקרון הוא דומה.

לגבי באר שבע, קבוצה מאוד סימפטית, הבעיה שלי שהם לא תמיד מודעים למקום שלהם. הם לא בנויים לאליפות, אני מצטער. היום מכבי ת"א יכולה לנצח אותם ולסגור את הסיפור מבחינת הפועל באר שבע, וגם אם באר שבע ינצחו, אני עדיין לא חושב שהם קבוצה לאליפות.

9. burning soil Member

אין ספק ששילוב הצעירים במכבי חיפה מונע ממנה לפתוח פער גדול יותר,
    אבל גם למאמן יש חלק,אבל בכל זאת חיפה נמצאת בעמדה טובה לאליפות.

לגבי בירוק,האופציה של טוטנהאם עליו היא אפשרית בלבד,הוא לא סגור
    שם,אם טוטנהאם תרצה יש לה אפשרות ראשונה לרכוש אותו,ונדמה לי
    שהוא בכלל לא יכול לעבור לאנגליה כי אין לו הופעות בנבחרת שאותן הוא צריך
    כדי לקבל אישור עבודה..

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל מה הקשר אוהד הצלחות מפונק?
    אני תמיד אוהד את חיפה,אוהד הצלחות זה אחד שכשהקבוצה לא מצליחה שוכח לאט לאט מהקבוצה שלו..ואצלי זה לא ככה.

דבר שני,כן אני מפונק חיפה זאת קבוצה גדולה מספיק בשביל שאני אהיה מפונק ולא אשמח על איך שהם משחקים ועזוב רגע את הנקודות והמיקום,הם משחקים חרא!

איזה הצערה..נתי עזריה לא מקבל יותר מדי הדמנויות בזמן האחרון אני רואה רק את אג'ופור בהרכב[ולא שהוא מצדיק את זה] וערן לוי רואה דקות רק בחלומות שלו.
    אסי אברהמי היחיד שקיבל אשראי מרוני לוי והוא נותן עונה מאוד חלשה...אין מישהו שהתקדם העונה יותר מדי בחיפה אולי חוץ מבירוק...ובשביל לקדם מישהו עם כמות פוטנציאל וכישרון כמו שיש לבירוק לא צריך להיות מרצ'לו ליפי.
    עם כל הכבוד ללוי עם הסגל שיש לו הוא יכול להוציא הרבה יותר ומאמן אחר היה עושה את כל התהליך בצורה הרבה הרבה יותר מועילה..דרך אגב על אושרי גיטא העונה כמעט ולא שמעתי...אני מכיר אותו רק מהנוער.

11. tal84 Member

אין לכם מה להתווכח

אין לשום קבוצה סיכוי לקחת אליפות חוץ ממכבי חיפה ואולי עם ים מזל למכבי תל אביב
    אין מה לעשות
    הליגה מכורה

12. noam Member

אני חושב שהם לא יכולים לקחת אליפות כי אין להם שחקנים צעירים ומוכשרים.
    אני חושב שלקבוצה אזת אין עתיד טוב!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx !!

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכורה?מי בדיוק קנה אותה?מה זאת אומרת מכורה????

14. HebMail Member

מה שקרה לביית"ר קרוב גם להפועל......
    כידוע כיום הפועל באר-שבע היא הקבוצה עם התקציב הנמוך בליגת העל!!!!
    ו רוב כספה מגיע מהיו"ר שלה אלי זינו, שלולא הקבוצה לא הייתה קיימת....
    בחצי שנה האחרונה, אלי זינו נמצא בקשיים כספיים, לאחרונה אף הוא נקלע למעבר לזה!!
    והבנקים הקפיטן לו חשבונות ומונעים ממנו משיכת כספים, זינו אף חייב הלוואות גבוהות, ונראה שייתקשה להמשיף עוד עונה בהפועל, כנרה הקבוצה תימכר או תיסגר....

יש לזכור, אף אחד חוץ צזינו ואלי עוד ספונסר לא משקיעים בקבוצה היחידה שמייצגת את הנגב!!, קבוצה שמגיעה להישגים מצויינים ואף מכובדים..

כידוע, חברי הנהלת הפועל ב"ש מפחדים שתסריט להב לאחר הגביע יחזור, יש לזכור שחוץ ממשכורות יהיה לתת פרמיות + מענקים.. ולבאר-7 קיימת סכנה שהיא תזכה באליפות או חלילה לזינו תגיע לאירופה חזרה....
    הדבר הגרוע ביותר לזינו שב"ש מסיימת שלישית....

לא לשכוח. השנה..
    מקום ראשון עולה אוטומטית לסיבוב שלישי של ליגת האלופות:
    מקום שני עולה לסיבוב הראשון..
    מקומות שלישי ורביעי ומחזיקת גביע לאופ"א...

גורמים בקרב המועדון אומרים, שההנהלה מנסה להגיע להסכם עם השחקניפ שמסגרתו, הם יוותרו על 15 אחוז ממה שמגיע להם העונה לטובת קיום הקבוצה....

נקווה שיהיה טוב....

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה שטויות נכתבות כאן, נתחיל?
    אין שחקנים צעירים ומוכשרים.
    נדמה לי שאתה פשוט לא מכיר את באר שבע, וחיפשת את התירוץ הכי עלוב שמצאת, אז ככה:
    לבאר שבע יש שחקני בית צעירים מעולים.
    החל מעוז יפרח, הבלם הטוב בליגה השנה, עד ליניב אלול, שהשנה ירד לספסל בגלל היכולת המעולה של יפרח, אבל גם הוא שחקן מעולה.
    יש את אלעד בונפלד, שחקן עם פונטציאל ענק, שעוד יתן את אותתיו בעתיד.
    תומר חליבה, המגן הימני של נבחרת ישראל.
    נתן עונה שעברה מעולה, השנה הוא חלש למרות שיפור בחודש האחרון.
    ויש את השחקנים המוכשרים של האולמפית, אביתר אילוז, זוהר חוגג(שמחוזר ע"י מכבי חיפה/ת"א), ינון ברדה(אחיו של אליניב, מחוזר ע"י בית"ר).
    ככה שהתעירים הם הדבר האחרון שחסר לבאר שבע.
    יש ובשפע.